Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1001 2015-05-29 12:59

Re: Kraujo tyrimai

prolaktina musk

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1002 2015-05-29 13:05

Re: Kraujo tyrimai

Wiliukazz rašė:

mzslave rašė:

Wiliukazz rašė:

"Nustatyti laisvo testosterono kiekį kraujyje yra pakankamai brangus tyrimas, o bendras testosterono kiekis neatspindi aktyvaus hormono koncentracijos ir taip pat negali būti atliekamas, norint diagnozuoti androgenų nepakankamumą vyrams. Dėl to šiuo metu dažnai apskaičiuojamas Laisvojo Androgeno Indeksas (LAI = bendras testosteronas/hormoną surišantis globulinas x100), kuris apytiksliai leidžia įvertinti aktyvaus testosterono kiekį kraujyje.

"Testosterone
Adult men 9.9 - 27.8 nmol/L

Sex Hormone Binding Globulin (SHBG) is also measured.
Adult men (up to 50 years) 14.5 - 48.4 nmol/L

Free Androgen Index (F.A.I.)

Free Androgen Index = Testosterone x 100 / S.H.B.G.
In men, reference range is 14 to 110"

Kiek kursu/pct prasukes esi?

nė vieno ir nesuksiu. esu smalsus, todėl ir į jūsų temas užsuku. Čia kaip supratau visai ne į temą papostinau big_smile

sakyciau - geriau praktiskai isbandyt negu teoriskai zinot big_smile

Neprisijungęs

 
kaciokas1
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-07-20
Žinutės: 129
Atsiliepimai: 1

#1003 2015-05-29 13:39

Re: Kraujo tyrimai

mzslave rašė:

prolaktina musk

Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1004 2015-05-29 13:46

Re: Kraujo tyrimai

kaciokas1 rašė:

mzslave rašė:

prolaktina musk

Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

caber 0.25 karta i 10d. viso 4 kartus, daugiau/dazniau nereikia

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1005 2015-05-29 14:02

Re: Kraujo tyrimai

valdas4x4 rašė:

iparado rašė:

NATURAL1978 rašė:


para po suvio susta 250mg testas 52 o SHBG 32 ,tai neblogas laisvas testas jau.?

Tai tu man pasakyk blogas ar neblogas, nes cia idividualu dazniausiai buna...kiek cia esu skaites skirtingu komentaru, tai vieniem su laisvu testu iki 60 skrajoti norisi, kitiem ir virs 100 kai buna nieko nejaucia...nuo ko tas priklauso nzn, tad nespekuliuosiu...bet faktas kad vienas TTE arba testas 100% nieko iki galo nepasakys, jei shgb aukstas, jis neutralizuos tavo testa susirises ir to pasekoje liksi su mazu laisvu testu, kuris ir duoda ta aka vyriskuma ir kitus pliusus...pas tave 52/32*100=162, laisvo testo turi per akis, o savijauta kiek esi rases ne karta yra afigiena po suvio, ir po to mazeja viskas, bet ir pats ta puikiai zinai, ka as cia parasiau smile as pats pagyvejima jauciu su 60 laisvo testo, jei sugebesiu islaikyti toki zema shgb koks pas mane yra db, ir Clomidu sukelsiu testa iki kokiu 25-28 moliu, tada galesiu pakomentuoti is asmenines patirties kas yra gyventi su 100+ laisvo testo, po kolkas tokiais skaiciais negaliu pasigirti smile

Ziek o kai kiausai visai numirsta,kai nepadeda jau clomidas,tamoxa tai kiek tada kraujo tyrime rodo testo ? 000 ?

Esu sita klausima uzdaves kitoje temoje, bet pats i ji ir atsakiau big_smile buvo imestas azuolyno bico linkas i uzsienio foruma, kur ciuvelis skundesi kad po ilgo kursavimo be jokiu pct jam pz, nes testas nulinis visiskai...tai skaitau kad tada kiausiai tikrai nedirba...kiek esu surinkes info, jei testo kazkiek yra ir skatinant, tarkime su clomidu jis gaminasi kad ir is leto, vadinasi darbas vyksta, tik neaisku ar vienas kiausinis dirba, ar abu nepilnu pajegumu, cia jau reikia tyrimus darytis...tad mano asmenine nuomone, kol testo yra daugiau negu 0, vadinasi gamyba vyksta, o kaip ji ji vyksta ir kodel stringa, cia jau atskiras klausimas...jei neveikia clomidas ir tamoxa, gali pabandyti pregnili pasaudyti, jis tiesiogiai i kiausu darba lenda...seip kiek zinau yra taip - clomidas/tamoxa - kad sukelti LH, kuris itakos testo gamyba, jei sukelia tesa, vadinasi apacioj viskas ok, virsuje beda...jei tas nepadeda, gali pabandyti pasaudyti pregnili, kuris tiesiogiai itakos fabrika, jei ir tas nepadeda td kaip suprantu trt telieka nes fabrikas neveikia taip kaip turetu veikti...aisku galima bandyti ieskoti priezasciu, bet su lietuvos medikais as net nzn i ka cia reiketu kreiptis, kad tinkamai tave istirtu ir rastu problema, jei ji bus sudetingesne negu prostatos uzdegimas, virsvoris, diabetas etc...

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#1006 2015-05-29 21:16

Re: Kraujo tyrimai

kaciokas1 rašė:

mzslave rašė:

prolaktina musk

Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

tu man regis uk esi?
tai I medichecks website nueini, ir ten yra visokie tyrimai, pastu atsiuncia rinkinuka, iduri I prista ir atgal issiunti, rezai per pora dienu, nereik net siknos is namu kelt.. ir kaina jei tik prl gal 50£

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1007 2015-05-29 21:32

Re: Kraujo tyrimai

azuolyno bicas rašė:

kaciokas1 rašė:

mzslave rašė:


prolaktina musk

Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

tu man regis uk esi?
tai I medichecks website nueini, ir ten yra visokie tyrimai, pastu atsiuncia rinkinuka, iduri I prista ir atgal issiunti, rezai per pora dienu, nereik net siknos is namu kelt.. ir kaina jei tik prl gal 50£

O uztenka kraujo is pirsto ir nepasikeicia jis, kol keliauja atgal? nes kiek man dare tyrimus, eme po visa kolbele ir kartais po dvi net is venos...

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#1008 2015-05-29 21:36

Re: Kraujo tyrimai

ziurint ka tiria

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1009 2015-05-29 22:03

Re: Kraujo tyrimai

azuolyno bicas rašė:

ziurint ka tiria

Nu tarkime visus lytinus hormonus...

Neprisijungęs

 
Woody
Išmestas
Registravosi: 2014-04-19
Žinutės: 1183
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#1010 2015-05-30 02:14

Re: Kraujo tyrimai

azuolyno bicas rašė:

kaciokas1 rašė:

mzslave rašė:


prolaktina musk

Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

tu man regis uk esi?
tai I medichecks website nueini, ir ten yra visokie tyrimai, pastu atsiuncia rinkinuka, iduri I prista ir atgal issiunti, rezai per pora dienu, nereik net siknos is namu kelt.. ir kaina jei tik prl gal 50£

Woot??yikes man reik irgi tokio rinkinuko lb lb. Bet as lt..  cia toks tinka hormonu tyrimam? Man butu kaio isganymas toks dalykeliS. Gal gali ka nors placiau?
Nes tipo man cia daktaras sake jog hormonai lb greit suyra ir t.t..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1011 2015-05-30 02:16

Re: Kraujo tyrimai

50$$ nu na.... geriau iskart dostinexo kalti su arimidexu uz tokius litus smile

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1012 2015-05-30 10:01

Re: Kraujo tyrimai

Woody rašė:

azuolyno bicas rašė:

kaciokas1 rašė:


Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

tu man regis uk esi?
tai I medichecks website nueini, ir ten yra visokie tyrimai, pastu atsiuncia rinkinuka, iduri I prista ir atgal issiunti, rezai per pora dienu, nereik net siknos is namu kelt.. ir kaina jei tik prl gal 50£

Woot??yikes man reik irgi tokio rinkinuko lb lb. Bet as lt..  cia toks tinka hormonu tyrimam? Man butu kaio isganymas toks dalykeliS. Gal gali ka nors placiau?
Nes tipo man cia daktaras sake jog hormonai lb greit suyra ir t.t..

Vat as irgi  esu girdejes, kad nestabilus tas paimtas kraujas yra ir kuo ilgiau laikomas, tuo daugiau netikslumu bus...

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#1013 2015-06-05 20:37

Re: Kraujo tyrimai

iparado rašė:

azuolyno bicas rašė:

kaciokas1 rašė:


Galimybiu tyrimams neturiu kad stebeti prl kritima ..  Tai caber pradedu . Po0.25 2kart per sav uztektu ?? Kad testas aukstas tai aisku bet ar pakankamai nuo 500mg sustos?

tu man regis uk esi?
tai I medichecks website nueini, ir ten yra visokie tyrimai, pastu atsiuncia rinkinuka, iduri I prista ir atgal issiunti, rezai per pora dienu, nereik net siknos is namu kelt.. ir kaina jei tik prl gal 50£

O uztenka kraujo is pirsto ir nepasikeicia jis, kol keliauja atgal? nes kiek man dare tyrimus, eme po visa kolbele ir kartais po dvi net is venos...

na as dbr ziuriu tai is venos reikia imti jei nori hormonus, jei ten gliukoze, ldl,hdl tai uztenka pirsto..

yra straipsniu google apie fingerprick vs venous blood testing cons and pros

Neprisijungęs

 
SaLom0n
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#1014 2015-06-08 15:19

Re: Kraujo tyrimai

Kuo toliau i miska, tuo daugiau malku
Tema lygiagreciai seku su PCT tema. 2 kursai buvo dar 2009 metais
Labai daznai jauciuos silpnai, be jegus, mieguistumas sioks toks, budavo taip, kad be PWO neimanoma i gyma nueit.  Nesureiksmindavau to, kol nepradejau gilintis. Istisai Seimos gydytoja tik linkciojo galva, kad nuovargis nuo darbo, mokslu ir pan. Ilgainiui susigyvenau ir taip viska palikau. 2015 pasidariau bendra kraujo, kepenu, cholesterolio tyrumus, rodikliai normose. Apsilankiau pas 2 Endo, kurie tik pasake, kad viskas labai gerai, nera prie ko kibti, papildomai padare skydliauke ir gelezi. normu viduriukai (skydliaukes ir gelezies tyrimas liko pas gydytoja), pradejau itarti gal kokia depresija prasidejus, nors niekada net minciu tokiu nebudavo.
Apie chymke jau ir pamirses buvau, kol pries 5 d. nesusisoviau testo enanthate 1ml/250mg (is vaistines)
Tik vienas suvis  ir supratau, kad gali jaustis kitaip, lovoj taip pat pokyciai, nors iki tol nebuvo problemu, naturalus testas lyg ir normoj.
Ikeliu tyrima pries suvi. Gal turite pastebejimu, del sudinos nuotaikos, jegu nebuvimo? 25/182/92

http://s7.postimg.org/7q8jzsp0n/tyrimai.jpg

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1015 2015-06-08 15:25

Re: Kraujo tyrimai

zemas E2 - blogas sex drive, durna nuotaika. cia kad trumpiau - bobom PMS kai buna tai nukrenta Estro. todel tokios utiutiu nepakenciamos

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1016 2015-06-08 15:27

Re: Kraujo tyrimai

Tyreis tai tyreis.. va shbg.. gal virs normu buvo.. tada testo gali rodyt kad ir 25 molius... bet laisvas testas siknoj bus.
Na taip dar ir del e2 labai gali but kaip mzslave rase

Paskutinį kartą taisė MrBurbulas (2015-06-08 15:28)

Neprisijungęs

 
SaLom0n
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#1017 2015-06-08 15:30

Re: Kraujo tyrimai

As E2 ir akcentuodavau endo, bet atsakymas buvo : e2 zemas labai gerai vyrams, blogai butu per didelis.
Ta pati ir kits endo pasake. Gal yra kaip ji kilstelti nesaudaunt testo, kuris man isderintu siektiek hormonke?

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1018 2015-06-08 15:31

Re: Kraujo tyrimai

tai jau utiutiu kursa. pabusi alfa 3men.  paskui pasidarysi NORMALU PCT. ir gyvensi toliau smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#1019 2015-06-08 15:33

Re: Kraujo tyrimai

SaLom0n rašė:

As E2 ir akcentuodavau endo, bet atsakymas buvo : e2 zemas labai gerai vyrams, blogai butu per didelis.
Ta pati ir kits endo pasake. Gal yra kaip ji kilstelti nesaudaunt testo, kuris man isderintu siektiek hormonke?

Alaus gerk big_smile

Neprisijungęs

 
SaLom0n
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#1020 2015-06-08 15:40

Re: Kraujo tyrimai

mzslave rašė:

tai jau utiutiu kursa. pabusi alfa 3men.  paskui pasidarysi NORMALU PCT. ir gyvensi toliau smile

Pabusiu alfa man pora men. ir tada vel ridenu akmeni i sizifo kalna su pct?
Ar logiska bus testo po 500mg/sav? kokiam laikui
Mane atbaido, kad paskui kiausiukai nenores uzsikurt ir sumasez iki nzn ko, nes ir dabar ne konkolai..

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1021 2015-06-08 15:40

Re: Kraujo tyrimai

SaLom0n rašė:

As E2 ir akcentuodavau endo, bet atsakymas buvo : e2 zemas labai gerai vyrams, blogai butu per didelis.
Ta pati ir kits endo pasake. Gal yra kaip ji kilstelti nesaudaunt testo, kuris man isderintu siektiek hormonke?

Jobtelk Clomido, jei kiausiai normaliai dirba, turetu E2 kartu su testu pakilti smile cia vienam uzkramcius E2 pakilo apie 200% kazkur smile ta pacia proga ir hipofizi pajudinsi biski, gal pas tave LH ir FSH mazas palyginus, nes testas nera toks sky high...cia jau minejo kad shgb tyrima pasidaryk dar, gal jis pas tave uzkiles ir nera laisvo testo sisemoje...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-08 15:42)

Neprisijungęs

 
iparado
Mr.Clomid
Vietovė: Vaistinė
Registravosi: 2012-11-20
Žinutės: 1683
Atsiliepimai: 10

#1022 2015-06-08 15:44

Re: Kraujo tyrimai

SaLom0n rašė:

mzslave rašė:

tai jau utiutiu kursa. pabusi alfa 3men.  paskui pasidarysi NORMALU PCT. ir gyvensi toliau smile

Pabusiu alfa man pora men. ir tada vel ridenu akmeni i sizifo kalna su pct?
Ar logiska bus testo po 500mg/sav? kokiam laikui
Mane atbaido, kad paskui kiausiukai nenores uzsikurt ir sumasez iki nzn ko, nes ir dabar ne konkolai..

Tai tau ir pabreze kad po to reiktu normalu PCT prasukti, Clomidas, Tamoxa, Pregnilis, Provironas etc...seip jau mineta, kad pasidaryk dar SHGB, LF ir FSH tyrimus, td zinosi I kuria puse judeti su vaistais...o po to jau sprest galei  ar pirma sautis kursa ir po to pct sukti, ar iskarto pct sukti, o gal tiesiog susitvarkyti mityba normaliai, kad uzkilusi SHGB numusti, turesi daugiau laisvo testo ir viskas ore bus...seip kursai gi tokie ir yra, kad saudaisi, taskai sporto saleje stangas, o po to gaiviniesi sistema, arba kaip sakai akmeni I kalna rideni smile
o kad musu endo nieko gero tau nepatare, tai nieko keisto, jis tik skydliaukes ir teziuri, ir ispucia akis jei ateini pas juos su lytiniu hormone bedomis, ir dar pradeti pasakoti apie PCT ir saves gaivinima big_smile kiek buvau susidures man daugiau info urologas suteike, negu endo, ir dar apie trt papasakojo smile
beje, neparasei, ar turi virsvorio, ar pilnai mityba susitvarkes, ar junk'iniu angliu nevartoji, ar nera bedu su prostata (uzdegimai etc), ar normaliai isismiegi, ar nepersitreniruoji ir pan...

Paskutinį kartą taisė iparado (2015-06-08 15:51)

Neprisijungęs

 
mzslave
Enciklopedija
Registravosi: 2012-08-21
Žinutės: 4085
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 50

#1023 2015-06-08 15:58

Re: Kraujo tyrimai

Isbraukit is savo leksikono PCT skirtus vaistus: provironas, pregnylis, tamoksa! Jomajo kiek galima

Neprisijungęs

 
SaLom0n
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-20
Žinutės: 26
Atsiliepimai: 0

#1024 2015-06-08 15:59

Re: Kraujo tyrimai

iparado rašė:

SaLom0n rašė:

mzslave rašė:

tai jau utiutiu kursa. pabusi alfa 3men.  paskui pasidarysi NORMALU PCT. ir gyvensi toliau smile

Pabusiu alfa man pora men. ir tada vel ridenu akmeni i sizifo kalna su pct?
Ar logiska bus testo po 500mg/sav? kokiam laikui
Mane atbaido, kad paskui kiausiukai nenores uzsikurt ir sumasez iki nzn ko, nes ir dabar ne konkolai..

Tai tau ir pabreze kad po to reiktu normalu PCT prasukti, Clomidas, Tamoxa, Pregnilis, Provironas etc...seip jau mineta, kad pasidaryk dar SHGB, LF ir FSH tyrimus, td zinosi I kuria puse judeti su vaistais...o po to jau sprest galei  ar pirma sautis kursa ir po to pct sukti, ar iskarto pct sukti, o gal tiesiog susitvarkyti mityba normaliai, kad uzkilusi SHGB numusti, turesi daugiau laisvo testo ir viskas ore bus...seip kursai gi tokie ir yra, kad saudaisi, taskai sporto saleje stangas, o po to gaiviniesi sistema, arba kaip sakai akmeni I kalna rideni smile
o kad musu endo nieko gero tau nepatare, tai nieko keisto, jis tik skydliaukes ir teziuri, ir ispucia akis jei ateini pas juos su lytiniu hormone bedomis, ir dar pradeti pasakoti apie PCT ir saves gaivinima big_smile kiek buvau susidures man daugiau info urologas suteike, negu endo, ir dar apie trt papasakojo smile

Apie Endo, kai perskaiciau anstesnius postus tai taip ir pagalvojau, kad geriau pas kelis nueit, vienas poliklinikoj, kitas privacioj, dar paskui specialiai pakartojau E2 ir testa tyrima, rezultatai tik per kableli skiriasi, abu apie E2 snekejo, kaip vyrui jo visai nereikia, moterims aktualu.
Po tokiu lozungu, supratau kaip pas mus daktaras gilinasi i pacienta.  anyway
Kursuot nesiruosiau, minciu apie tai nebuvo, salej dar tvarkaus, su darbiniais svoriais. Buvo proga paimt testo, pasiemiau, susisoviau ir pajauciau. Prisiminiau, ka NATURAL snekejo. Tai dabar racionalu yra kelis men jo pasaudyt ir tada daryt PCT? Ar dabartineje pozicijoje pamegint  clomido ragaut bandant E2 ir testa kilstelt? Ir ar nebus taip, kad po clomido hormonine viska pati grazins i pradini taska?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#1025 2015-06-08 16:02

Re: Kraujo tyrimai

yra kas nuo 16 metu metana kramte on and off biski kursavo ir dabar beveik 40metu 5vaika darosi. ir yra tokiu kur po 2 kursu viskas pyzda mirtis.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net