Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#676 2007-12-11 15:50

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Skyrma rašė:

studentas rašė:

Skyrma rašė:


as darau smito staklese pritupimus tai va po to pratimo ir skauda

O kodėl smite? daryk paprastus pritupimus ir gerai apšilk.

o ka yra skirtumas smite ar paprastai man pvz smite geriau gal truputi big_smile

toks treneris sako, kad staklėse (aukštyn kojom beveik) geriau, nei pritūpimai, nes reikia daryt kitaip nei įprastus pritūpimus, nes sąnariui ir taip daug darbo yra kūną laikyt pastoviai, o dar jei + papildomas svoris. nu čia kažką taip esu girdėjęs.

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#677 2007-12-11 21:51

Re: Bendro pobūdžio pagalba

jamada rašė:

Skyrma rašė:

studentas rašė:

O kodėl smite? daryk paprastus pritupimus ir gerai apšilk.

o ka yra skirtumas smite ar paprastai man pvz smite geriau gal truputi big_smile

toks treneris sako, kad staklėse (aukštyn kojom beveik) geriau, nei pritūpimai, nes reikia daryt kitaip nei įprastus pritūpimus, nes sąnariui ir taip daug darbo yra kūną laikyt pastoviai, o dar jei + papildomas svoris. nu čia kažką taip esu girdėjęs.

neikirtau ka turi aumeni (aukstyn kojom beveik) tai gal cia sitas? nors nemanau kad atspejau smile
http://www.kulturizmas.net/images/pratimai/kojos/leg_presas.gif

Paskutinį kartą taisė Skyrma (2007-12-11 21:57)

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#678 2007-12-11 21:56

Re: Bendro pobūdžio pagalba

http://www.kulturizmas.net/images/pratimai/presas/koju_lenkimas_gulint.gif
norejau paklausti as darau sita pratima su iestiestom kojom nes su sulenktom man per lengva, bet padarius sy pratima man skauda nugara kodel?

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#679 2007-12-12 13:20

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Skyrma rašė:

jamada rašė:

Skyrma rašė:


o ka yra skirtumas smite ar paprastai man pvz smite geriau gal truputi big_smile

toks treneris sako, kad staklėse (aukštyn kojom beveik) geriau, nei pritūpimai, nes reikia daryt kitaip nei įprastus pritūpimus, nes sąnariui ir taip daug darbo yra kūną laikyt pastoviai, o dar jei + papildomas svoris. nu čia kažką taip esu girdėjęs.

neikirtau ka turi aumeni (aukstyn kojom beveik) tai gal cia sitas? nors nemanau kad atspejau smile
http://www.kulturizmas.net/images/prati … presas.gif

apie tą tą tik aš ne taip išsireiškiau.

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#680 2007-12-12 13:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Skyrma rašė:

http://www.kulturizmas.net/images/prati … gulint.gif
norejau paklausti as darau sita pratima su iestiestom kojom nes su sulenktom man per lengva, bet padarius sy pratima man skauda nugara kodel?

man ir skaud ngarą, normalu tai tongue

Neprisijungęs

 
Sharkys
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-24
Žinutės: 71
Atsiliepimai: 0

#681 2007-12-12 15:54

Re: Bendro pobūdžio pagalba

sviki
kokia yra prasme pvz pasportuoji ten apie 4 men ir 1 sav pertrauka...tipo reik daryti ar ce nesamone??

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#682 2007-12-12 20:39

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sharkys rašė:

sviki
kokia yra prasme pvz pasportuoji ten apie 4 men ir 1 sav pertrauka...tipo reik daryti ar ce nesamone??

aišku reik. savaitė tai būtina sakyčiau kas 2-4 mėn.

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#683 2007-12-12 20:55

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Skyrma rašė:

http://www.kulturizmas.net/images/prati … gulint.gif
norejau paklausti as darau sita pratima su iestiestom kojom nes su sulenktom man per lengva, bet padarius sy pratima man skauda nugara kodel?

Nemanau, kad skauda visa nugara. Greiciau tik nugaros apacia. Paprasciausiai darant lying leg raises dirba netik pressas, bet ir nugaros apacia, slaunies lenkiamasis raumuo, virsutine kuno dalis. Pagrinde visas kruvis tenka apatinei preso dalei ir nugaros apaciai, kad islaikyti kojas.

Neprisijungęs

 
marchiuz
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-30
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#684 2007-12-20 16:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

norejau paklausti kai darai prisitraukimus, tai prisitrauki o kai leidies zemyn tai butinai pilnai istiesti rankas? nes as pilnai tai ju neistiesiu, pas mane buna siek tiek sulenktos, netaip smarkiai pradedu siubuotis i sonus, ir siaip patogiau smile

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#685 2007-12-20 17:15

Re: Bendro pobūdžio pagalba

kam klausineji keliose temose to pacio? Rankas reikia istieti pilnai.

Paskutinį kartą taisė anonimas69 (2007-12-20 17:16)

Neprisijungęs

 
xxx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-07-29
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#686 2007-12-21 11:54

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Kaip uzsiauginti  nugaros raumenis (sparnus) kokie geriausiai tinkantys pratimai ?

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#687 2007-12-21 12:02

Re: Bendro pobūdžio pagalba

xxx rašė:

Kaip uzsiauginti  nugaros raumenis (sparnus) kokie geriausiai tinkantys pratimai ?

Asmeniskai man prisitraukimai placiai uz galvos.

Paskutinį kartą taisė bakaz (2007-12-21 12:02)

Neprisijungęs

 
Arnius
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-10-16
Žinutės: 299
Atsiliepimai: 0

#688 2007-12-21 12:35

Re: Bendro pobūdžio pagalba

xxx rašė:

Kaip uzsiauginti  nugaros raumenis (sparnus) kokie geriausiai tinkantys pratimai ?

tai daugybe tu pratimu yra , bet pagrinde prisitraukiam , stangos trauka prie pilvo pasilenkus .

Neprisijungęs

 
xxx
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-07-29
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 0

#689 2007-12-21 15:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

nu aisku smile dekuj smile

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#690 2008-01-12 14:28

Re: Bendro pobūdžio pagalba

kodel daug kas pasiziurejau nedaug kreipia demesi i koju raumenis ta prasme kiek maciau sporto klubuose aplamai maciau kad tik 3zmones yra dare koju pratimu o kiti iswis nedaro

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#691 2008-01-12 15:17

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Nes musu lietuviam gezam rupi tik didelis bicepsas.

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#692 2008-01-12 15:29

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Skyrma rašė:

kodel daug kas pasiziurejau nedaug kreipia demesi i koju raumenis ta prasme kiek maciau sporto klubuose aplamai maciau kad tik 3zmones yra dare koju pratimu o kiti iswis nedaro

Buk zmogus, tik nepradek sekti ju
pavyzdziu, nes veliau gailesies pats wink

Neprisijungęs

 
Rimvydas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas-Alytus
Registravosi: 2007-08-09
Žinutės: 397
Atsiliepimai: 0

#693 2008-01-12 15:38

Re: Bendro pobūdžio pagalba

andrukas rašė:

Skyrma rašė:

kodel daug kas pasiziurejau nedaug kreipia demesi i koju raumenis ta prasme kiek maciau sporto klubuose aplamai maciau kad tik 3zmones yra dare koju pratimu o kiti iswis nedaro

Buk zmogus, tik nepradek sekti ju
pavyzdziu, nes veliau gailesies pats wink

Tiesa sakai, nes stipriai atsilikusia raumenu grupe pasivyti labai sunku.

Neprisijungęs

 
Evaldasss
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2008-01-12
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#694 2008-01-12 17:32

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Sveiki visi.smile ,,nesikacalinau,, jau seniai.Priaugau svorio apie 18 kg:(.Aisku ,,pilvukas,, yra .Tai va,pradesiu rimtai sportuoti:hanteliai: ir noreciau suzinoti JUSU nuomones,del treniruociu,svoriu,mitybos.Turiu stanga(grifa) ir ant dienu isigysiu universalu treniruokli.  Noreciau paklausti del svoriu : ar geriau daryti daugiau priejimu su mazu svoriu  pvz:5x15 ar didesnis svoris -maziau priejimu pvz:3x10? (nes bijau pertemt raumenis iskarto, nes senai sportavau) Del treniruociu: treniruotis galiu tik ryte  ir vakare .Diena dirbu vairuotoju,todel valgau labai retai,,bet ka,, ir nezinau kaip laikytis ,,tu,,dietu kurias radau straipsniuose apie mityba kas 3 val.     Gal galetumet kokia treniruociu programa pasiulyt,ir del mitybos kokia pora zodeliu tart kaip pradedanciajam?roll Sportuoti zadu 6 dienas i savaite.Ryte ir vakare.Kaip ir minejau,valgau ,,bet ka,, megstu ir alaus atsigerti,labai retai bet po daug.:alaus:Rukiau 11metu.:(Dabar nerukau(metimo stadija) ......Nepykit gal ir nesamones cia prirasiau gal sugadintas,,egzemplioius,,esu bet pasitaisyti niekada nevelu ......noriu vel grizti i SVEIKU ZMONIU rata  ACIU:alah:

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#695 2008-01-12 23:18

Re: Bendro pobūdžio pagalba

anonimas69 rašė:

andrukas rašė:

Skyrma rašė:

kodel daug kas pasiziurejau nedaug kreipia demesi i koju raumenis ta prasme kiek maciau sporto klubuose aplamai maciau kad tik 3zmones yra dare koju pratimu o kiti iswis nedaro

Buk zmogus, tik nepradek sekti ju
pavyzdziu, nes veliau gailesies pats wink

Tiesa sakai, nes stipriai atsilikusia raumenu grupe pasivyti labai sunku.

lb didelis dekui jums nes jau galvojau sekti ju pedomis smile dekui dar karta

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#696 2008-01-12 23:21

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Skyrma rašė:

anonimas69 rašė:

andrukas rašė:


Buk zmogus, tik nepradek sekti ju
pavyzdziu, nes veliau gailesies pats wink

Tiesa sakai, nes stipriai atsilikusia raumenu grupe pasivyti labai sunku.

lb didelis dekui jums nes jau galvojau sekti ju pedomis smile dekui dar karta

Svarbiausia nugaro ir kojų neužmiršk, tada tikrai augsi.

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#697 2008-01-12 23:23

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Evaldasss rašė:

Sveiki visi.smile ,,nesikacalinau,, jau seniai.Priaugau svorio apie 18 kg:(.Aisku ,,pilvukas,, yra .Tai va,pradesiu rimtai sportuoti:hanteliai: ir noreciau suzinoti JUSU nuomones,del treniruociu,svoriu,mitybos.Turiu stanga(grifa) ir ant dienu isigysiu universalu treniruokli.  Noreciau paklausti del svoriu : ar geriau daryti daugiau priejimu su mazu svoriu  pvz:5x15 ar didesnis svoris -maziau priejimu pvz:3x10? (nes bijau pertemt raumenis iskarto, nes senai sportavau) Del treniruociu: treniruotis galiu tik ryte  ir vakare .Diena dirbu vairuotoju,todel valgau labai retai,,bet ka,, ir nezinau kaip laikytis ,,tu,,dietu kurias radau straipsniuose apie mityba kas 3 val.     Gal galetumet kokia treniruociu programa pasiulyt,ir del mitybos kokia pora zodeliu tart kaip pradedanciajam?roll Sportuoti zadu 6 dienas i savaite.Ryte ir vakare.Kaip ir minejau,valgau ,,bet ka,, megstu ir alaus atsigerti,labai retai bet po daug.:alaus:Rukiau 11metu.:(Dabar nerukau(metimo stadija) ......Nepykit gal ir nesamones cia prirasiau gal sugadintas,,egzemplioius,,esu bet pasitaisyti niekada nevelu ......noriu vel grizti i SVEIKU ZMONIU rata  ACIU:alah:

na nzn siaip nepatarciau is pat pradziu deti didelius svorius ypac pima savaite nes ir taip skaudes raumenukus smile o del sportavimo 6dienas per savaite ryte ir wakare tai nzn kiek girdejau geriau taip nedaryti ypac kaip minejai pradedanciajam ir gal geriau susitwarkyk su walgiu smile
sekmes sportuojan linkiu geru rezultatu smile stangahanteliaistanga_v_r

Paskutinį kartą taisė Skyrma (2008-01-12 23:24)

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#698 2008-01-12 23:23

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Evaldasss rašė:

Sveiki visi.smile ,,nesikacalinau,, jau seniai.Priaugau svorio apie 18 kg:(.Aisku ,,pilvukas,, yra .Tai va,pradesiu rimtai sportuoti:hanteliai: ir noreciau suzinoti JUSU nuomones,del treniruociu,svoriu,mitybos.Turiu stanga(grifa) ir ant dienu isigysiu universalu treniruokli.  Noreciau paklausti del svoriu : ar geriau daryti daugiau priejimu su mazu svoriu  pvz:5x15 ar didesnis svoris -maziau priejimu pvz:3x10? (nes bijau pertemt raumenis iskarto, nes senai sportavau) Del treniruociu: treniruotis galiu tik ryte  ir vakare .Diena dirbu vairuotoju,todel valgau labai retai,,bet ka,, ir nezinau kaip laikytis ,,tu,,dietu kurias radau straipsniuose apie mityba kas 3 val.     Gal galetumet kokia treniruociu programa pasiulyt,ir del mitybos kokia pora zodeliu tart kaip pradedanciajam?roll Sportuoti zadu 6 dienas i savaite.Ryte ir vakare.Kaip ir minejau,valgau ,,bet ka,, megstu ir alaus atsigerti,labai retai bet po daug.:alaus:Rukiau 11metu.:(Dabar nerukau(metimo stadija) ......Nepykit gal ir nesamones cia prirasiau gal sugadintas,,egzemplioius,,esu bet pasitaisyti niekada nevelu ......noriu vel grizti i SVEIKU ZMONIU rata  ACIU:alah:

Iš viso šito,nuomonė tokia,kad nelabai kas gausis,valgai bet ką,čia jau hmm

Neprisijungęs

 
Skyrma
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-11-14
Žinutės: 124
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#699 2008-01-12 23:26

Re: Bendro pobūdžio pagalba

studentas rašė:

Skyrma rašė:

anonimas69 rašė:


Tiesa sakai, nes stipriai atsilikusia raumenu grupe pasivyti labai sunku.

lb didelis dekui jums nes jau galvojau sekti ju pedomis smile dekui dar karta

Svarbiausia nugaro ir kojų neužmiršk, tada tikrai augsi.

na del augimo tai ka zn big_smile siaip augti nebenoriu o tik mases noreciau nes ugis pas mane 2metrai  big_smile

Neprisijungęs

 
andrukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-12-07
Žinutės: 162
Atsiliepimai: 0

#700 2008-01-12 23:49

Re: Bendro pobūdžio pagalba

Evaldasss rašė:

Sveiki visi.smile ,,nesikacalinau,, jau seniai.Priaugau svorio apie 18 kg:(.Aisku ,,pilvukas,, yra .Tai va,pradesiu rimtai sportuoti:hanteliai: ir noreciau suzinoti JUSU nuomones,del treniruociu,svoriu,mitybos.Turiu stanga(grifa) ir ant dienu isigysiu universalu treniruokli.  Noreciau paklausti del svoriu : ar geriau daryti daugiau priejimu su mazu svoriu  pvz:5x15 ar didesnis svoris -maziau priejimu pvz:3x10? (nes bijau pertemt raumenis iskarto, nes senai sportavau) Del treniruociu: treniruotis galiu tik ryte  ir vakare .Diena dirbu vairuotoju,todel valgau labai retai,,bet ka,, ir nezinau kaip laikytis ,,tu,,dietu kurias radau straipsniuose apie mityba kas 3 val.     Gal galetumet kokia treniruociu programa pasiulyt,ir del mitybos kokia pora zodeliu tart kaip pradedanciajam?roll Sportuoti zadu 6 dienas i savaite.Ryte ir vakare.Kaip ir minejau,valgau ,,bet ka,, megstu ir alaus atsigerti,labai retai bet po daug.:alaus:Rukiau 11metu.:(Dabar nerukau(metimo stadija) ......Nepykit gal ir nesamones cia prirasiau gal sugadintas,,egzemplioius,,esu bet pasitaisyti niekada nevelu ......noriu vel grizti i SVEIKU ZMONIU rata  ACIU:alah:

Visu pirma, tai manau reiketu atsisakyti tokio
dalyko kaip alus, nes su juo tu niekada ir
nenumesi savo pilvo, o tik didinsi su laiku.
Sportuoti 6 kart i savaite, kaip pradedanciajam
ryskiai per daug, su tokiom treniruotem tik
persitreniruosi. Del mitybos, tai ji turi buti
pirmoj vietoj, metant svori, be mitybos, nemanau
kad bus ir rezultatai geri.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net