Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#26 2013-08-13 00:41

Re: Vokietes "progresas"

Jauciu jai padidintum kaloriju skaiciu ir treniruociu intensivuma.Rezultatas butu geresnis.
Surasyk normaliai ka ir kiek suvalgai per diena.

Neprisijungęs

 
Zeus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-04-24
Žinutės: 141
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#27 2013-08-13 00:57

Re: Vokietes "progresas"

rolka78 rašė:

Zeus rašė:

Sarun4kas rašė:

Ziaurus jus smile)))

Sveikas atvykes smile

Cia ziauresnis smile

Skaudi tiesa lol

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#28 2013-08-13 01:01

Re: Vokietes "progresas"

Gražiai atrodai, tik kaip ir pati sakai ir kiti sako labai jau svorio trūksta, bent 10-15kg užsimest.
Valgyk daug ką ir dabar valgai, tai ir priaugsi mėsos o ne lašinio. Sportuok 3 kartus per savaitę ir mažiau kardio daryk, kai ryškinsies kardio padarysi, pagal foto neatrodo kad sunkiai svoris tau kristų..

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#29 2013-08-13 01:03

Re: Vokietes "progresas"

Tu gal durnas 15kg?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5079
Atsiliepimai: 6

#30 2013-08-13 01:08

Re: Vokietes "progresas"

uzsivedes rašė:

Tu gal durnas 15kg?

Tada atrodytu kaip

http://s24.postimg.org/5z5no8gup/image.jpg
Kazkas panašaus big_smile

Neprisijungęs

 
Ignas87
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-01-15
Žinutės: 3212
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 12

#31 2013-08-13 01:22

Re: Vokietes "progresas"

Normaliai atrodytų tada, ir krūtinė pastandėtų ir klubai atsirastų ir tikrai stora neatrodytų. Kaip čia kažkas sakė vyrai ne šunys, ant kaulų nešoka. Bet kiekvienam aišku pagal skonį.

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#32 2013-08-13 07:32

Re: Vokietes "progresas"

Prie mitybos jau pripratau, tikrai nėra taip kad sunku man jos laikytis, taigi čia problemos nėra. Šiaip per diena suvartoju maždaug 1700 kcal, kažkaip daugiau ir nesinori suvartot, o gal man valgyt kai valgyt nesinori? Dabar kas liečia tai kad vyrai ne šunys ant kaulų nepuola tai čia aišku kiekvienam pagal skonį, vieniem patinka labai lieknos, kitiem - turinčios mėsos, bet aš siekiu patikt sau, o ne kažkuriam iš jūsų konkrečiai. Aš mėsos noriu turėt, bet "geros mėsos", t.y raumenu, o ne riebalo. Kaip panos gatvei vaikšto ir iš po maikės tas pilvas išsikišęs matosi tai man kraupus vaizdelis atrodo... baisu pagalvojus kad kažkada man irgi taip atrodė kai nesąmonės valgiau, nors ko norėt kai gyveni vien čipsais , picom ir cola. Vandens išvis nevartodavau, vietoj to colos , fantos visokios... manau viskas tuom ir pasakyta, reik tik džiaugtis kad niekad jokiam Hesburgerį ar McDonalde nebuvus. big_smile Šiaip va aukšta labai esu, bučiau kokio 160cm tai neatrodyčiau gal tokia liekna. smile Dabar čia kažkas rašė "no squats", tai programa pažiūrėk... darau aš tuos tavo squats, bet su klubais, sėdmenim man visad problema buvo kad lieknos buvo, ant pilvo pagrindė visas lašinys kaupėsi. Prieš genetika per daug nepašokinėsi, bet stengiuosi. Treniruočių intensyvumą jau nėra kur didint, ir taip daugiau svorio užsimetu darydama pratimus ir išties sunku, ypač nes teisingai dar stengiuosi daryt. Kad treniruočių intensyvumą padidint tai čia jau papildų konkrečiai reikia, tikriausiai N.O , energetiku, nors iš esmės galvojau nusipirkt, bet nežinau kokie geresni būtų man. Kas dėl mitybos tai nėra taip kad kiekviena diena tam tikru laiku ta pati valgau ar kažkas tokio, todėl ir aprašiau bendrai apie mityba. O jėtus... manau 10-15 kg per daug prie esamo svorio, nors jei iš mano dabartinio svorio atėmus riebalų masė (kuri man dings kai galiausiai išsiryškinsiu) tai tada jo, 10 kg raumenų pats tas būtų, bet čia daug darbo tikrai... Manau papildai man tikrai padėtų paspartint visa šita procesą. Kokiu rekomenduotumėt?  3 kartus į savaitė sportas? Šiaip mažokai truputį, mažiausiai 4 kartų reik. Be to, jei su papildais tai greičiau atsistato viskas ir galim dažniau ir intensyviau sportuot. Cardio nelabai darau, ta pabaigoj 10 min, tik apšilimą 10 min. pradžioj. O šiaip svoris visai nekrito kai mitybos nebuvau susidėrinus, nors sportavau. Krūtine pas mane ir taip stangri big_smile
Šiaip va su pilvu mano gan viskas normaliai yra mano akimis, tik truputi paryškint presą reik ir to riebaliuko dar atsikratyt kad dar ryškesnis atrodytų.
Noriu kad man tie 10 kg labiau į klubus, sėdmenis nueitų, nes klubai konkrečiai ploni pas mane, subinės nelabai yra, per maža ji man atrodo. Aišku gal kai kam ir gražu, bet man norėtųsi didesnės big_smile Nes jei man raumenis augint ant pilvo tai bus paskui taip: http://i2.asntown.net/ha/mix2/sixpackwomen/women_with_six_pack_abs_03.jpg , http://gallerybackup.net/images/80e12/girls_with_six-pack_87.jpg - o čia jau man visiškai negražu, nes pana tos vadinamos moteriškos figūros nebeturi ir per daug ryškiai čia man, negražu.
Kas liečia presą tai man čia gražiai atrodo, iš šono tie raumenukai taip gražiai išsirežę:
http://s15.postimg.org/a3ps9n9iv/Sexy_Fitness_Girls_8sk1k.jpg

Kas liečia klubus tai čia tobuli klubai, vot taip noriu:
http://24.media.tumblr.com/40205db7afd736b84fd994fd664a6894/tumblr_mpcl6j6pNJ1rb3a44o1_500.jpg

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#33 2013-08-13 08:08

Re: Vokietes "progresas"

jei neklystu, berods tu skundeisi, kad blauzdos perdideles riebalu saskaita. Paziurejus i foto nepanasu, labai jau tu  kuda, slaunys kelienu storio. Manau perlenkta su svorio metimu

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#34 2013-08-13 08:38

Re: Vokietes "progresas"

jutas rašė:

no squats hmm

Kolkas vienintelis komentaras i tema smile

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#35 2013-08-13 08:47

Re: Vokietes "progresas"

Robšė rašė:

jei neklystu, berods tu skundeisi, kad blauzdos perdideles riebalu saskaita. Paziurejus i foto nepanasu, labai jau tu  kuda, slaunys kelienu storio. Manau perlenkta su svorio metimu

Iš arčiau truputi kitaip atrodo, tuo labiau kad čia fotke. Tikrai nėra taip kad šlaunys kelenu storio, bet nedaug ir tesiskiria big_smile. Pilvas sumažėjo, bet klubai irgi. Viena šlaunys per storiausia vieta: 45 cm, blauzda per storiausia vieta: 34 cm. O šiaip apimtys:
Per krutine: 80cm, liemuo: 59cm, aplink pilva: 67cm (aišku jei daugiau pavalgau tai paplatėja big_smile), klubai: 96cm. Ankščiau buvo 80-73-100 kai nesportavau. smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#36 2013-08-13 09:03

Re: Vokietes "progresas"

na siekiai aisku visu skirtingi,grozio suvokimas irgi visu kitoks.taciau prie tokio ugio 54 kg yra laikoma gerai? huh ant 172cm ugio tokio svorio merginos buna kudos, o cia dar puse galvos aukstesne mergina..o jei klubai siauri tai tik darydama kojas ir tikrai gera technika, svoriais kazka vizualiai pakeisi,bet raumuo ant tu vietu svorio dames gan zenkliai smile

Neprisijungęs

 
Dotas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2013-02-13
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#37 2013-08-13 09:04

Re: Vokietes "progresas"

Nera cia ko girt taves, atejo pamate panele apsilaize ir jau gerai, daug geriau uz ave atrodanciu yra,net nesportuojanciu, nes pas tave nei siknis nei koju, + gana jau tau i tuos papildus zvalgytis ne stebuklai ten, nereikia tau nei no xplode, nie nieko pradek padoriai valgyt

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#38 2013-08-13 09:12

Re: Vokietes "progresas"

Laikas didint pratimų kiekį, ir valgyt daugiau smile Sekmės smile

Neprisijungęs

 
Miozeriux
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-06-07
Žinutės: 499
Atsiliepimai: 1

#39 2013-08-13 09:12

Re: Vokietes "progresas"

nu bet idomus jusu skonis ziuriu daugumai stambokos patinka big_smile man prie 172 ugio pvz 54kg tai panai idealus svoris mano drauge ant 165 sveria 49 tai lb gerai atrodo ir tikrai ner tokia labai jau kuda big_smile na ant 182 54 tai cia sutinku jau kas be ko reiketu bent 60 manau bet jeigu ryskinsiesi labai to nepasieksi na bet man sunku vertint merginu sportus smile

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#40 2013-08-13 09:21

Re: Vokietes "progresas"

Miozeriux rašė:

nu bet idomus jusu skonis ziuriu daugumai stambokos patinka big_smile man prie 172 ugio pvz 54kg tai panai idealus svoris mano drauge ant 165 sveria 49 tai lb gerai atrodo ir tikrai ner tokia labai jau kuda big_smile na ant 182 54 tai cia sutinku jau kas be ko reiketu bent 60 manau bet jeigu ryskinsiesi labai to nepasieksi na bet man sunku vertint merginu sportus smile

165/49 jei sportuojanti tai perdziuvus.jei picu megeja tai gali but tokia pilnesne..temos autore lieso raumens siekia,o tai reiskia,kad bus daug kudesne uz tokio pat svorio mergina,kuri lasinio daugiau tures wink

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#41 2013-08-13 09:24

Re: Vokietes "progresas"

Tai gal aš ir pati matau kas pas mane yra ir kas ne? Kol kas nieko naujo nesusižinojau iš jūsų komentarų, patarimų irgi nesulaukiau. O dėl mitybos tai man rodos padoriai valgau. Šiaip jo, turėčiau 60 kg svert mažiausiai, bet priaugt mažiausiai 6 kg raumenų panelei nemanau kad yra lengva, ypač be papildų. Aišku jo, gal po 6 metų sporto tai galbūt jeigu viską teisingai darant. Šiaip ar taip man energijos papildai suteiks, galėsiu sunkiau ir efektyviau sportuot, apsaugos mano esama liesa raumenų masė, nes matyt būsiu kažkiek raumens išnaikinus per savo durnumą ir nežinojimą ankščiau. Man reik realių gerų patarimų, o ne aiškinimo man pačiai kas pas mane yra ir ko ne, pati matau jopapa! Mano KMI per mažas yra mano ūgiui. Aš aišku galiu šuda pradėt valgyt, vėl priaugt lašinio ir bus normalus KMI, bet aš to nenoriu, noriu liesos raumenų masės, ar suprantama visiem?

Paskutinį kartą taisė Vokiete (2013-08-13 09:26)

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#42 2013-08-13 09:27

Re: Vokietes "progresas"

tai kame bedos ? valgyt pradek daugiau

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#43 2013-08-13 09:28

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Tai gal aš ir pati matau kas pas mane yra ir kas ne? Kol kas nieko naujo nesusižinojau iš jūsų komentarų, patarimų irgi nesulaukiau. O dėl mitybos tai man rodos padoriai valgau. Šiaip jo, turėčiau 60 kg svert mažiausiai, bet priaugt mažiausiai 6 kg raumenų panelei nemanau kad yra lengva, ypač be papildų. Aišku jo, gal po 6 metų sporto tai galbūt jeigu viską teisingai darant. Šiaip ar taip man energijos papildai suteiks, galėsiu sunkiau ir efektyviau sportuot, apsaugos mano esama liesa raumenų masė, nes matyt būsiu kažkiek raumens išnaikinus per savo durnumą ir nežinojimą ankščiau. Man reik realių gerų patarimų, o ne aiškinimo man pačiai kas pas mane yra ir ko ne, pati matau jopapa! Mano KMI per mažas yra mano ūgiui. Aš aišku galiu šuda pradėt valgyt, vėl priaugt lašinio ir bus normalus KMI, bet aš to nenoriu, noriu liesos raumenų masės, ar suprantama visiem?

neisizeisk kaip visos mergos wink visos cia issilaksto jei i tema ateina pora tokiu veikeju ir zeria tiesa i akis. wink gal neminesiu,kas tokie,visi jau zino big_smile mitybos skilti skaityt tau reikia,ten visi atsakymai ir del svorio priauginimo ir del tu paciu papildu itakos svorio auginime

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#44 2013-08-13 09:28

Re: Vokietes "progresas"

tai valgyt pradėk ir pritūpimus daryti, kas čia neaišku big_smile o papildų tau išvis nereikia kol valgyti nemoki

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#45 2013-08-13 09:39

Re: Vokietes "progresas"

Tai kad tu kaloriju minuse sedi, kokios dar slaunys ir kokios shiknos? Plius, paprasyk kieno nors protingesnio tau programa perdeliot, bent jau apatinei daliai. Siaip kol kas, vaizdelis ziaurokas. Nereikejo is to one.lt fotkiu kolkas dar traukt.
Ni siski, ni piski, i zopa v kulak.

P.S. sorry uz tiesmukuma, bet pavalgyk metelius saziningai, tada galesi papozuot.

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#46 2013-08-13 09:45

Re: Vokietes "progresas"

Puse is jusu pizdelintoju net puse tiek neesate paprogresave. Taip, dar yra kur judet - faktas, bet nebep1skit taip zmogui, kaip kiekvienam atejusiam naujokui, proto

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#47 2013-08-13 09:45

Re: Vokietes "progresas"

Apie NO papildus net negalvok ir pamirsk juos visai
Siaip pas tave tu papildu ir taio labai daug, nesudek visu vilciu i juos, stebuklu jie tikrai nedaro. Ko pasigedau tai vitaminu mineralu, tavo atveju vietoj kokio creatino tikrai gerai butu
Padidnink siektiek kalorijas angliu saskaita (ryziai,grikiai,avizos)
Svorio daugiau tikrai nebemesk
O cia visiems neitiksi niekada... svarbiausia patikti sau, o kai patiksi patiksi ir kitiems. Visada bus kazkam per kuda, kazkam per stora, kazkam super. Visu skonis skirtingas

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#48 2013-08-13 09:51

Re: Vokietes "progresas"

Na aš maždaug esu parašius ką valgau, nežinau ar geri tie produktai norint pasiekt rezultatų kuriu siekiu. Mitybos skiltį paskaitysiu būdinai, nors jaučiu daug ten skaityt reiks ir puse komentarų nei velnio nesuprasi kaip kas, vienas vienaip rašo, kitas kitaip. Šiaip kritiką priimu, tegul tiktais režia tiesą, nors aš ją pati jau žinau, bet patarimų būtų irgi malonu susilaukt. Programa žadu pakeist, viena gera trenerį žinau, daug kas gerai apie jį atiliepia ir paruošia gerai varžyboms visokioms žmonės, tik teko girdėt kad su moterim nelabai apsiima, bet bandysiu. Darau aš tuos pritūpimus dantis sukandus po velnių...  Tai kiek man tų kalorijų suvartot? Neužtenka 1700? Man masės auginimas asocijuojasi su riebalu, lašinio auginimu ir jo atsiradimu pilvo sritį

Neprisijungęs

 
Powerbuilder
Titan
Registravosi: 2012-12-05
Žinutės: 2775
Atsiliepimai: 29

#49 2013-08-13 09:53

Re: Vokietes "progresas"

Tu normaliai sportuok ir nereiks sukt galvos, kad lasiako uzsikaups. Ar tu nesupranti paprasto dalyko, kad kcal reikia, kad raumenys augtu?

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#50 2013-08-13 09:55

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Prie mitybos jau pripratau, tikrai nėra taip kad sunku man jos laikytis, taigi čia problemos nėra. Šiaip per diena suvartoju maždaug 1700 kcal, kažkaip daugiau ir nesinori suvartot, o gal man valgyt kai valgyt nesinori? Dabar kas liečia tai kad vyrai ne šunys ant kaulų nepuola tai čia aišku kiekvienam pagal skonį, vieniem patinka labai lieknos, kitiem - turinčios mėsos, bet aš siekiu patikt sau, o ne kažkuriam iš jūsų konkrečiai. Aš mėsos noriu turėt, bet "geros mėsos", t.y raumenu, o ne riebalo. Kaip panos gatvei vaikšto ir iš po maikės tas pilvas išsikišęs matosi tai man kraupus vaizdelis atrodo... baisu pagalvojus kad kažkada man irgi taip atrodė kai nesąmonės valgiau, nors ko norėt kai gyveni vien čipsais , picom ir cola. Vandens išvis nevartodavau, vietoj to colos , fantos visokios... manau viskas tuom ir pasakyta, reik tik džiaugtis kad niekad jokiam Hesburgerį ar McDonalde nebuvus. big_smile Šiaip va aukšta labai esu, bučiau kokio 160cm tai neatrodyčiau gal tokia liekna. smile Dabar čia kažkas rašė "no squats", tai programa pažiūrėk... darau aš tuos tavo squats, bet su klubais, sėdmenim man visad problema buvo kad lieknos buvo, ant pilvo pagrindė visas lašinys kaupėsi. Prieš genetika per daug nepašokinėsi, bet stengiuosi. Treniruočių intensyvumą jau nėra kur didint, ir taip daugiau svorio užsimetu darydama pratimus ir išties sunku, ypač nes teisingai dar stengiuosi daryt. Kad treniruočių intensyvumą padidint tai čia jau papildų konkrečiai reikia, tikriausiai N.O , energetiku, nors iš esmės galvojau nusipirkt, bet nežinau kokie geresni būtų man. Kas dėl mitybos tai nėra taip kad kiekviena diena tam tikru laiku ta pati valgau ar kažkas tokio, todėl ir aprašiau bendrai apie mityba. O jėtus... manau 10-15 kg per daug prie esamo svorio, nors jei iš mano dabartinio svorio atėmus riebalų masė (kuri man dings kai galiausiai išsiryškinsiu) tai tada jo, 10 kg raumenų pats tas būtų, bet čia daug darbo tikrai... Manau papildai man tikrai padėtų paspartint visa šita procesą. Kokiu rekomenduotumėt?  3 kartus į savaitė sportas? Šiaip mažokai truputį, mažiausiai 4 kartų reik. Be to, jei su papildais tai greičiau atsistato viskas ir galim dažniau ir intensyviau sportuot. Cardio nelabai darau, ta pabaigoj 10 min, tik apšilimą 10 min. pradžioj. O šiaip svoris visai nekrito kai mitybos nebuvau susidėrinus, nors sportavau. Krūtine pas mane ir taip stangri big_smile
Šiaip va su pilvu mano gan viskas normaliai yra mano akimis, tik truputi paryškint presą reik ir to riebaliuko dar atsikratyt kad dar ryškesnis atrodytų.
Noriu kad man tie 10 kg labiau į klubus, sėdmenis nueitų, nes klubai konkrečiai ploni pas mane, subinės nelabai yra, per maža ji man atrodo. Aišku gal kai kam ir gražu, bet man norėtųsi didesnės big_smile Nes jei man raumenis augint ant pilvo tai bus paskui taip: http://i2.asntown.net/ha/mix2/sixpackwo … abs_03.jpg , http://gallerybackup.net/images/80e12/g … ack_87.jpg - o čia jau man visiškai negražu, nes pana tos vadinamos moteriškos figūros nebeturi ir per daug ryškiai čia man, negražu.
Kas liečia presą tai man čia gražiai atrodo, iš šono tie raumenukai taip gražiai išsirežę:
http://s15.postimg.org/a3ps9n9iv/Sexy_F … _8sk1k.jpg

Kas liečia klubus tai čia tobuli klubai, vot taip noriu:
http://24.media.tumblr.com/40205db7afd7 … o1_500.jpg

Noriu to noriu ano.Noreti neuztenka.Nori reisto grazaus uzpakaliuko.Standriu koju.Darai pritupimus.Pasidomek yra dug info apie fitness .Pratimai,atlikimo tehnika ir t.t.Gerai kad tau sitos foto suteikia motyvacijos.Bet norint tai pasiekti tik noreti neuzteks smile

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2013-08-13 09:57)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net