Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2026 2009-05-18 19:02

Re: Kreatinas

NO tai azoto produktas,kuris yra tik dalele pumpo;)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2027 2009-05-18 19:04

Re: Kreatinas

Shvedas rašė:

emexas rašė:

Shvedas rašė:


Jei nori rimto,imk animal pumpa,mane uzsuka normaliai,su monohidratu ner ne ko lygint:D
jei idomu gali pasiskaityt http://www.maistassportui.lt/index.php?cid=666

skiri kreatina nuo NO produkto? big_smile

cituoju: Animal pump sudetis:

Magnio kreatino chelatas
Trikreatino melatas
Kreatino etilo esteris


         Kas cia tokie? man atrodo kreatinas,aisku be to pumpo sudetyje yra ir no ir dar daug ko kito,bet doze kreatino pakankama dienai,ar as klystu? smile

visu pirma tiek kreatino nera pakankama paros norma.. o antra - cia NO papildas (kreatinas, argininas, energetikai ir t.t.) vienareiksmiskai wink

Neprisijungęs

 
Džaghet
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#2028 2009-05-18 19:04

Re: Kreatinas

krealkanyno , ethyl'o ar pan bet nemonohidrato , zodziu normalaus kreatino yra milteliais ? nes niekur nerandu...

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2029 2009-05-18 19:06

Re: Kreatinas

Džaghet rašė:

http://www.proteinas.lt/?m=1,2,88&p=0,532,

cia toks labiau i geineri uznesa... nu jeigu vartoji 2 porcijas per diena, tada uzteks to kreatino... kitu atveju reiktu dajungt papildomai.

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#2030 2009-05-18 19:07

Re: Kreatinas

.

Paskutinį kartą taisė Kulturistas (2009-05-18 19:08)

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2031 2009-05-18 19:08

Re: Kreatinas

emexas rašė:

Shvedas rašė:

emexas rašė:


skiri kreatina nuo NO produkto? big_smile

cituoju: Animal pump sudetis:

Magnio kreatino chelatas
Trikreatino melatas
Kreatino etilo esteris


         Kas cia tokie? man atrodo kreatinas,aisku be to pumpo sudetyje yra ir no ir dar daug ko kito,bet doze kreatino pakankama dienai,ar as klystu? smile

visu pirma tiek kreatino nera pakankama paros norma.. o antra - cia NO papildas (kreatinas, argininas, energetikai ir t.t.) vienareiksmiskai wink

niekaip negaliu suprasti kas cia per naujoviska chemija,ir nuo kada i azoto ir deguonies sudeti pradejo ieiti kreatinas,argininas,energitikai ir kt.smile
Nu tupa mano galva,arba atsilikes esu stipriai:D

Neprisijungęs

 
Džaghet
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#2032 2009-05-18 19:11

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2033 2009-05-18 19:13

Re: Kreatinas

Džaghet rašė:

taj reikia nemonohidrata pirkt tajp ? as dar geriu proteina su kreatinu kartu (5mg porcijoje) , negalvoju kad ten lb rimtas creatinas nes irgi monohidratas. Jei dar gerciau kreatina papildomai ?

ten ne 5mg, o 5g wink

zodziu, gali jungt papildomai.. gali monohidrata jungt. arba gali stebilesne forma nusipirk - krealkalyna ar creatine-ethyl-esteri..

veikia jie visi vienodai, bet naudingiau butu stebilesnes formos, nes jos i slakus praktiskai nevirsta.

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2034 2009-05-18 19:14

Re: Kreatinas

emexas rašė:

Shvedas rašė:

emexas rašė:


skiri kreatina nuo NO produkto? big_smile

cituoju: Animal pump sudetis:

Magnio kreatino chelatas
Trikreatino melatas
Kreatino etilo esteris


         Kas cia tokie? man atrodo kreatinas,aisku be to pumpo sudetyje yra ir no ir dar daug ko kito,bet doze kreatino pakankama dienai,ar as klystu? smile

visu pirma tiek kreatino nera pakankama paros norma.. o antra - cia NO papildas (kreatinas, argininas, energetikai ir t.t.) vienareiksmiskai wink

Beje,del paros normos,yra padaryti tyrimai,ir issiaiskinta,kad zmogaus organizmas kreatino nesugeba pasisavinti daugiau nei 2-3 g,animal pumpo sudetyje yra 3g pakelyje ir ne monochidrato,o nauju pazangiu formuliu kreatino.Tai tiek butu info is mano puses.Kai kazkas buvo cia gerai pasakes,monochidratas zigulis,naujos kreatino formules mersas,veza tiek viena tiek kiti,bet rinkis pats su kuriuo tau vaziuoti big_smile

Neprisijungęs

 
Džaghet
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#2035 2009-05-18 19:14

Re: Kreatinas

noreciau kad milteliais butu . Nes tos tabletes tai nepatinka man big_smile nebandziau kapsuliu ? dideles jos ? (pvz krea-alkanyno) ?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2036 2009-05-18 19:15

Re: Kreatinas

Shvedas rašė:

emexas rašė:

Shvedas rašė:


cituoju: Animal pump sudetis:

Magnio kreatino chelatas
Trikreatino melatas
Kreatino etilo esteris


         Kas cia tokie? man atrodo kreatinas,aisku be to pumpo sudetyje yra ir no ir dar daug ko kito,bet doze kreatino pakankama dienai,ar as klystu? smile

visu pirma tiek kreatino nera pakankama paros norma.. o antra - cia NO papildas (kreatinas, argininas, energetikai ir t.t.) vienareiksmiskai wink

niekaip negaliu suprasti kas cia per naujoviska chemija,ir nuo kada i azoto ir deguonies sudeti pradejo ieiti kreatinas,argininas,energitikai ir kt.smile
Nu tupa mano galva,arba atsilikes esu stipriai:D

big_smile cia toks standartinis tam tikros rusies produktu pavadinimas big_smile
tai nera azotas.. big_smile cia NO sintezes skatintojas, bendrai traktuojant wink

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2037 2009-05-18 19:18

Re: Kreatinas

Džaghet rašė:

http://www.sportnutrition.lt/catalog.php?level=1&action=show&id1=1410&id2=6 sitas limpa ?

patariu.. neimk CEE milteliais. skonis toks, kad arkli uzmustu big_smile

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2038 2009-05-18 19:19

Re: Kreatinas

Džaghet rašė:

noreciau kad milteliais butu . Nes tos tabletes tai nepatinka man big_smile nebandziau kapsuliu ? dideles jos ? (pvz krea-alkanyno) ?

nedideles.. patogu vartot ir nebuna jokio bjauraus pasalinio skonio wink

Neprisijungęs

 
Džaghet
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#2039 2009-05-18 19:23

Re: Kreatinas

tos nedideles mazdaug kokios ? big_smile nes kai turejau universal 1900 amino taj ta tablete i keturias dalis skaldidawau big_smile dar ce toki suradau http://www.proteinas.lt/?m=1,2,35&p=0,48,  gal sitas wisai nieko ?

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2040 2009-05-18 19:31

Re: Kreatinas

emexas rašė:

Shvedas rašė:

emexas rašė:


visu pirma tiek kreatino nera pakankama paros norma.. o antra - cia NO papildas (kreatinas, argininas, energetikai ir t.t.) vienareiksmiskai wink

niekaip negaliu suprasti kas cia per naujoviska chemija,ir nuo kada i azoto ir deguonies sudeti pradejo ieiti kreatinas,argininas,energitikai ir kt.smile
Nu tupa mano galva,arba atsilikes esu stipriai:D

big_smile cia toks standartinis tam tikros rusies produktu pavadinimas big_smile
tai nera azotas.. big_smile cia NO sintezes skatintojas, bendrai traktuojant wink

O tai kas yra NO sinteze?:)No-tai azoto oksidas,l argininas tarkim skildamas organizme sudaro azoto monoksida,sutrumpintai NO,L-argininas yra tiesioginis azoto monoksido substratas smile Nu jei aiskiai ir issamiai tai tegu smile
Azoto oksidas (NO). Susidaro endotelio ląstelėje iš L-arginino, veikiant fermentui NO sintazei (NOS). NO difunduoja į lygiuosius raumenis, kuriuose aktyvina tirpiają guanililciklazę (GCazę), didinančią ciklinio guanozinmonofosfato (cGMP) kiekį sarkoplazmoje. Padidėjusi cGMP koncentracija sukelia lygiųjų kraujagyslės raumenų atsipalaidavimą, t. y. vazodilataciją, nes skatinamas Ca2+ joną su¬grąžinimas į sarkoplazminį tinklą ir slopinamas miozino kinazės aktyvumas. Išsiskyręs NO taip pat difunduoja į kraujagyslės spindį, kur sukelia cGMP kon¬centracijos trombocituose didėjimą ir slopina jų adheziją bei agregaciją.
Svarbus fiziologinis dirgiklis, kuris sukelia nuolatinį (bazinį) NO išsiskyrimą, yra kraujo tėkmės trinties jėgos, veikiančios kraujagyslės endotelio ląsteles. Sustiprėjus trinties jėgoms, NO išsiskyrimas ir jo sukeliama vazodilatacija didėja. Šis poveikis ryškesnis, kai kraujagyslės spindis sumažėja, pvz., vazokonstrikcijos metu. Vadinasi, NO išsiskyrimas ir vazodilatacinis jo poveikis mažina miogeninę autoreguliaciją. Be to, NO mažina noradrenalino išsiskyrimą iš simpatinių nervinių skaidulų varikozių, todėl silpnina simpatinės nervų sistemos vazokonstrikcinį veikimą. NO sukeltos vazodilatacijos fiziologinė reikšmė: ji garantuoja maksimalų audinių aprū¬pinimą krauju, esant padidėjusiam kraujo pritekėjimui, ir papildo metabolinę autoreguliaciją. NO išsiskyrimo iš endotelio padidėjimą gali sukelti ir kiti veiksniai, pvz., mechaninė krau¬jagyslės deformacija, susitraukiant griaučių ar širdies raumenims; hipoksija, t. y. O2 dalinio (parcialinio) slėgio sumažėjimas audimuose (< 50 mmHg). Cheminės medžiagos, veikian¬čios receptorius endotelio membranoje ir didinančios NO sintezę bei jo išsiskyrimą, sukelia nuo endotelio priklausomą vazodilatacija. Joms priklauso acetilcholinas (ACh), bradikininas, serotoninas (5-HT), trombinas, medžiaga (substancija) P, histaminas, ATP, ADP. Visi poveikiai, skatinantys NO sintezę, didina laisvųjų Ca2+ jonų koncentraciją endotelio ląstelėje, o tai aktyvina endotelio NOS. Daugeliui endotelio receptorius veikiančių medžia¬gų, pvz., ACh, 5-HT, trombinui, ATP ir ADP, taip pat būdingas tiesioginis lygiuosius raumenis sutraukiantis poveikis. Todėl galutinis jų veikimo rezultatas yra vazodilatacinio ir vazokonstrikcinio poveikių suma. Esant mechaniškai ar funkciškai pažeistam endoteliui, pvz., aterosklerozės, hipercholesterinemijos ar cukrinio diabeto metu, mažėja NO sintezė endotelyje, todėl vyrauja šių medžiagų vazokonstrikcinis poveikis, kuris gali sukelti vietinius kraujagyslių spazmus.


Nepatingejau,radau big_smile

Neprisijungęs

 
Shvedas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Bromölla
Registravosi: 2009-05-15
Žinutės: 1468
Atsiliepimai: 1

#2041 2009-05-18 19:33

Re: Kreatinas

Sutinku tai tikrai nera azotas,tai azoto oksidas smile

Neprisijungęs

 
Džaghet
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-05-05
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#2042 2009-05-18 19:44

Re: Kreatinas

man atrodo kad sitas neblogas. Dar bcaa yra

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#2043 2009-05-20 16:59

Re: Kreatinas

Angl. :
http://www.freakzonline.com/forums/show … p?t=142429

ir poto seip pasiskaninimui: http://www.illpumpyouup.com/articles/is … ydrate.htm

Emex'ui bei kitiems kas propoguojat Kreatino vartojima. Ne pirma karta aptinku teiginius, jog CEE yra niekam tikes. Tinka tik padiditi Kreatinino lygi kraujyje.
As asmesniskai grysiu prie CM.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2009-05-20 17:04)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2044 2009-05-20 17:09

Re: Kreatinas

Antana5 rašė:

Angl. :
http://www.freakzonline.com/forums/show … p?t=142429

Emex'ui bei kitiems kas propoguojat Kreatino vartojima. Ne pirma karta aptinku teiginius, jog CEE yra niekam tikes. Tinka tik padiditi Kreatinino lygi kraujyje.
As asmesniskai grysiu prie CM.

manau eiliniai gandai... galbut uzsakyti tu kompaniju, kurios nori kazkiek susigrazint CM pardavimu apimtis.
pats bandiziau - veikia gerai. taip pat is kitu gaunu gerus atsiliepimu.. smile

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#2045 2009-05-20 17:17

Re: Kreatinas

Nezinau, pirma karta isigijau CEE ir... net neturiu ka komentuoti.
Visgi liksiu prie CM.
Taipogi creatino ikrovos naudojamos insulina vartojanciu sportininku tik CM.

Beja, raiks zvilgtelti i Cinnulin.

Paskutinį kartą taisė Antana5 (2009-05-20 17:19)

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#2046 2009-05-20 17:31

Re: Kreatinas

Antana5 rašė:

Nezinau, pirma karta isigijau CEE ir... net neturiu ka komentuoti.
Visgi liksiu prie CM.
Taipogi creatino ikrovos naudojamos insulina vartojanciu sportininku tik CM.

Beja, raiks zvilgtelti i Cinnulin.

kas ten zino kaip yra is tikro.. mes cia megejai tik speliot galim. siaip jei dar ka idomaus rasi tai brukstelk smile

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#2047 2009-05-20 17:53

Re: Kreatinas

Antoške, po kiek/kaip varai monohidratą?

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#2048 2009-05-20 18:24

Re: Kreatinas

0maro rašė:

Antoške, po kiek/kaip varai monohidratą?

Siuo metu CEE bet turbut draugei atiduosiu damushti tuos likusius ~700g
Vartoju kolkas paprastai. Ryte su gliukoze (ir kitomis amino rugstimis), po treniruociu (tokiu paciu principu) ir pries miega (nors turbut nebutina).

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2049 2009-05-20 18:55

Re: Kreatinas

Antana5 rašė:

Angl. :
http://www.freakzonline.com/forums/show … p?t=142429

ir poto seip pasiskaninimui: http://www.illpumpyouup.com/articles/is … ydrate.htm

Emex'ui bei kitiems kas propoguojat Kreatino vartojima. Ne pirma karta aptinku teiginius, jog CEE yra niekam tikes. Tinka tik padiditi Kreatinino lygi kraujyje.
As asmesniskai grysiu prie CM.

as ta pati esu girdejas jau ne karta, ir ne is vienos vietos ir ne vieno zmogaus, bet lygiai taip pat esu girdejas daugybe geru atsiliepimu apie CEE taip pat ir man paciam patiko.. Placebo? hmm butu keista, nes manes pacio ir daug rimtesni papildai nesuveikdavo ant placebo, kaip kad animal mstak ar ale super duper testo boosteriai

Zodziu praktikoj man lb patiko, taip pat ir daugumai is kuriu gavau atsiliepimu. O teoriskai, netgi girdejau pasakyma, kad CEE pats prasciausiai is visu creatinu aplamai, nes 90 ar pan proc i kreatinina virsta.. na bet gal tik gandai ar pan.

Neprisijungęs

 
Antana5
Dažnas senbūvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2007-08-02
Žinutės: 2780
Atsiliepimai: 0

#2050 2009-05-20 19:55

Re: Kreatinas

SenasSportas rašė:

Antana5 rašė:

Angl. :
http://www.freakzonline.com/forums/show … p?t=142429

ir poto seip pasiskaninimui: http://www.illpumpyouup.com/articles/is … ydrate.htm

Emex'ui bei kitiems kas propoguojat Kreatino vartojima. Ne pirma karta aptinku teiginius, jog CEE yra niekam tikes. Tinka tik padiditi Kreatinino lygi kraujyje.
As asmesniskai grysiu prie CM.

as ta pati esu girdejas jau ne karta, ir ne is vienos vietos ir ne vieno zmogaus, bet lygiai taip pat esu girdejas daugybe geru atsiliepimu apie CEE taip pat ir man paciam patiko.. Placebo? hmm butu keista, nes manes pacio ir daug rimtesni papildai nesuveikdavo ant placebo, kaip kad animal mstak ar ale super duper testo boosteriai

Zodziu praktikoj man lb patiko, taip pat ir daugumai is kuriu gavau atsiliepimu. O teoriskai, netgi girdejau pasakyma, kad CEE pats prasciausiai is visu creatinu aplamai, nes 90 ar pan proc i kreatinina virsta.. na bet gal tik gandai ar pan.

Panagrinek mano kraujo tyrimu kreatinino rezultatus. Tuo metu vartojau CEE.
Aciu, bet - ne aciu. Grysiu prie patikrinto CM.

Ka turejai aumeni Placebo? Placebo = Niekas. Fiktyvi tablete ar papildai.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net