Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#101 2014-05-12 22:38

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Bigger rašė:

man grupiokas aiskina kad dalia kgb'iste, kad ilgai rusijoj gyveno ir mokes, kad paziuros irgi prorusiskos buvo ilga laika dar po Lt nepriklausomybes, atkurimo idomu butu isgirst kitu nuomones, nes nieko apie tai nzn.

pabandyk atsakyt į klausimą kokios mūsų prezidentės politinės pažiūros. į šitą klausimą niekas negali atsakyt jau 5 metus. taipat ji teigia kad jos tėvas buvo gaisrininkas, mačiau dokumentus internete paviešintus kad nuo 1945 jos tėvas gaisrininkas, o iki 1945- NKVD dirbo. taipat stebėk, kaip visi žmonės kurie tarybų sąjungos metu priklausė komunistų partijai, komjaunimui ir pan. dabar sėdi liberalų partijose smile ir jeigu tarybų sąjunga nebūtų subyrėjusi, tai dabar jie būtų komunistai..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#102 2014-05-12 22:44

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

ir šiaip mažų mažiausiai keista kad apie tokį žmogų tiek nedaug težinome, atrodo žmogus be praeities..

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#103 2014-05-12 22:51

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 rašė:

Volframas rašė:

159159 rašė:


tuoj ir Rolandą čia apkaltins kad rusų agentas kaip ir mane čia kaltino neva simpatizuoju rusijai smile

Tai, kad tu ir simpatizuoji Rusijai. Trauki faktus iš bbz kur, ignoruoji kitų tau pateikiamus faktus. Vienu žodžiu esi įsikibes savo durnų įdėjų, o požiūriui iš kito kampo esi kurčias. Sokratas sakydavo: ''Žinau, kad nieko nežinau'' pritaikyk šitą posakį sau, padės gyvenime.

tu mane apibūdindamas labai gerai apibūdinai save smile aš ir žiūriu kitu kampu į viską, iš šono. Mano vizija tai Lietuva nei rytų nei vakarų sferoje, Lietuva draugiškai sutardama tiek su rusija, tiek su vakarais, bet nepriklausydama nei vienai pusei. Idealu- šveicarijos pavyzdys. posakis ,,žinau kad nieko nežinau" tinka viskam, ir man ir tau ir mokslui visam. kas liečia politiką tai tik keli žmonės žino visą tiesą kaip čia yra su tais vakarais smile

Žinok man irgi nusispjaut į Europą, JAV tuolabiau į rytus. Man asmeniškai svarbūs tik Lietuvos ateitis ir interesai. Lietuva negali likti neutrali, Lietuva per maža ir viena pati yra visisiškas 0. Tačiau turėdama tokius sąjungininkus bei būdama pasaulinės svarbos organizacijose ir aliancuose, bei kalbėdama per juos, Lietuva - tapo valstybę su kuria privalo skaitytis visi. Vieni mes niekas, kartu su NATO ir ES mes esam stiprūs ir svarbiausia saugūs.

Kad tu nieko nežinai, ir dėstai vien demagogiją aišku jau labai senai. Juokingiausia man, kad bandai pritaikyti kažkoki tai mistini Rusijos modulį kuris žinomas tik tau pačiam ir su dabartinę Rusiją nelabai turi ką bendro. Tas tavo pasisakymas, kad agro kultūra turi kažkokią tai lemimą reikšmę valstybės ekonomikai tai visiškas nusipezėjimas. Lietuva neturi naturalių resursų, bet mes turime kai ką daug svarbesnio - kvalifikuotą darbo jėgą, tai ko trūksta ir tai ko nepakeis nei indai nei kinai. Ir tai mato pasaulino lygio investuotojai ir jie investuoja čia. Atėjo tokios kompanijos kaip Barclays, Western Union, IBM ir daugelis kitų firmų kurias domina Lietuvos intelektualinis potencialas.

Jai nori, kad dar akrta tau atrašyčiau, atrašyk į šito posto mintis, kitaip nebesivelsiu į diskusiją su tavim.

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#104 2014-05-12 22:57

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 tu cia siaip faktus belekokius delioji  pagal save. Bet jokios esmes ar pagrindimo nera. Tik ale kazka apsmeizt, apsneket.. visose partijose yra netinkamu zmoniu. Visose yra savanaudziu, makles sukanciu vagiuksciu. Visu partiju ideologijas galima kritikuot ir rast minusu. Ne tame esme.  Kazkodel koncervatoriai lietuvoj veda tokia politika, kurioj stengiamasi akcentuoti darba o ne tuscia snekejima. Ka gero duoda populizmas? Nieko! Tai kaip galima kazko tiketis is naujai kuriamu populistiniu partiju, uz kuriu nugaru dazniausiai stovi kazkieno pinigai ir paruostas bizniuko arba svetimos valstybes politinis planas? Darbo partija kiek pazadu pridalino? O ka nuveike? Jau kelinti metai valdanciuju daugumoj? Tvarka ir teiaingumas ka nuveike? Ar drasos kelias? Naujoji sajunga? Juk cia viskas sukurta tikrai ne zmoniu ir valstybes gerovei, o visai kitiems tikslams.. nei vieno zodzio dar nepasakiau apie rusija, ir gal nk ir nesakysiu. Tegu tai lieka mano nuomone. Bet nereikia garsiai saukt kaip tu darai, kai ner del ko saukt.m

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#105 2014-05-12 22:59

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Volframas rašė:

159159 rašė:

Volframas rašė:


Tai, kad tu ir simpatizuoji Rusijai. Trauki faktus iš bbz kur, ignoruoji kitų tau pateikiamus faktus. Vienu žodžiu esi įsikibes savo durnų įdėjų, o požiūriui iš kito kampo esi kurčias. Sokratas sakydavo: ''Žinau, kad nieko nežinau'' pritaikyk šitą posakį sau, padės gyvenime.

tu mane apibūdindamas labai gerai apibūdinai save smile aš ir žiūriu kitu kampu į viską, iš šono. Mano vizija tai Lietuva nei rytų nei vakarų sferoje, Lietuva draugiškai sutardama tiek su rusija, tiek su vakarais, bet nepriklausydama nei vienai pusei. Idealu- šveicarijos pavyzdys. posakis ,,žinau kad nieko nežinau" tinka viskam, ir man ir tau ir mokslui visam. kas liečia politiką tai tik keli žmonės žino visą tiesą kaip čia yra su tais vakarais smile

Žinok man irgi nusispjaut į Europą, JAV tuolabiau į rytus. Man asmeniškai svarbūs tik Lietuvos ateitis ir interesai. Lietuva negali likti neutrali, Lietuva per maža ir viena pati yra visisiškas 0. Tačiau turėdama tokius sąjungininkus bei būdama pasaulinės svarbos organizacijose ir aliancuose, bei kalbėdama per juos, 1Lietuva - tapo valstybę su kuria privalo skaitytis visi. Vieni mes niekas, kartu su NATO ir ES mes esam stiprūs ir svarbiausia saugūs.
                                                                                                                                                                   
Kad tu nieko nežinai, ir dėstai vien demagogiją aišku jau labai senai. Juokingiausia man, kad bandai pritaikyti kažkoki tai mistini Rusijos modulį kuris žinomas tik tau pačiam ir su dabartinę Rusiją nelabai turi ką bendro. Tas tavo pasisakymas, kad agro kultūra turi kažkokią tai lemimą reikšmę valstybės ekonomikai tai visiškas nusipezėjimas. Lietuva neturi naturalių resursų, bet mes turime kai ką daug svarbesnio - kvalifikuotą darbo jėgą, tai ko trūksta ir tai ko nepakeis nei indai nei kinai. Ir tai mato pasaulino lygio investuotojai ir jie investuoja čia. Atėjo tokios kompanijos kaip Barclays, Western Union, IBM ir daugelis kitų firmų kurias domina Lietuvos intelektualinis potencialas.

Jai nori, kad dar akrta tau atrašyčiau, atrašyk į šito posto mintis, kitaip nebesivelsiu į diskusiją su tavim.

tu nori kad taip būtų, todėl galvoji kad taip yra.. deja su Lietuva šiuo metu niekas nesiskaito smile ir nei amerikonas nei eurosajungietis mūsų neišgelbės, mes turim gelbėtis patys.

tarp kitko, apie natūralius resursus. Lietuva turi didžiulius išteklius geriamo vandens, kuris pasaulyje sparčiai nyksta smile kas apie tas Nato, tai pats pagalvok, jeigu kiltų karas tarp NATO ir rusijos bei jos sąjungininkių tai kas iš mūsų liktų? šlapia vieta tiktai, mes esam pafrontės valstybė, visas karas būtų čia o ne kur kitur smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#106 2014-05-12 23:01

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

simaxas rašė:

159159 tu cia siaip faktus belekokius delioji  pagal save. Bet jokios esmes ar pagrindimo nera. Tik ale kazka apsmeizt, apsneket.. visose partijose yra netinkamu zmoniu. Visose yra savanaudziu, makles sukanciu vagiuksciu. Visu partiju ideologijas galima kritikuot ir rast minusu. Ne tame esme.  Kazkodel koncervatoriai lietuvoj veda tokia politika, kurioj stengiamasi akcentuoti darba o ne tuscia snekejima. Ka gero duoda populizmas? Nieko! Tai kaip galima kazko tiketis is naujai kuriamu populistiniu partiju, uz kuriu nugaru dazniausiai stovi kazkieno pinigai ir paruostas bizniuko arba svetimos valstybes politinis planas? Darbo partija kiek pazadu pridalino? O ka nuveike? Jau kelinti metai valdanciuju daugumoj? Tvarka ir teiaingumas ka nuveike? Ar drasos kelias? Naujoji sajunga? Juk cia viskas sukurta tikrai ne zmoniu ir valstybes gerovei, o visai kitiems tikslams.. nei vieno zodzio dar nepasakiau apie rusija, ir gal nk ir nesakysiu. Tegu tai lieka mano nuomone. Bet nereikia garsiai saukt kaip tu darai, kai ner del ko saukt.m

pas mus konservatorių Lietuvoj nėra...

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#107 2014-05-12 23:03

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 rašė:

Volframas rašė:

159159 rašė:


tu mane apibūdindamas labai gerai apibūdinai save smile aš ir žiūriu kitu kampu į viską, iš šono. Mano vizija tai Lietuva nei rytų nei vakarų sferoje, Lietuva draugiškai sutardama tiek su rusija, tiek su vakarais, bet nepriklausydama nei vienai pusei. Idealu- šveicarijos pavyzdys. posakis ,,žinau kad nieko nežinau" tinka viskam, ir man ir tau ir mokslui visam. kas liečia politiką tai tik keli žmonės žino visą tiesą kaip čia yra su tais vakarais smile

Žinok man irgi nusispjaut į Europą, JAV tuolabiau į rytus. Man asmeniškai svarbūs tik Lietuvos ateitis ir interesai. Lietuva negali likti neutrali, Lietuva per maža ir viena pati yra visisiškas 0. Tačiau turėdama tokius sąjungininkus bei būdama pasaulinės svarbos organizacijose ir aliancuose, bei kalbėdama per juos, 1Lietuva - tapo valstybę su kuria privalo skaitytis visi. Vieni mes niekas, kartu su NATO ir ES mes esam stiprūs ir svarbiausia saugūs.
                                                                                                                                                                   
Kad tu nieko nežinai, ir dėstai vien demagogiją aišku jau labai senai. Juokingiausia man, kad bandai pritaikyti kažkoki tai mistini Rusijos modulį kuris žinomas tik tau pačiam ir su dabartinę Rusiją nelabai turi ką bendro. Tas tavo pasisakymas, kad agro kultūra turi kažkokią tai lemimą reikšmę valstybės ekonomikai tai visiškas nusipezėjimas. Lietuva neturi naturalių resursų, bet mes turime kai ką daug svarbesnio - kvalifikuotą darbo jėgą, tai ko trūksta ir tai ko nepakeis nei indai nei kinai. Ir tai mato pasaulino lygio investuotojai ir jie investuoja čia. Atėjo tokios kompanijos kaip Barclays, Western Union, IBM ir daugelis kitų firmų kurias domina Lietuvos intelektualinis potencialas.

Jai nori, kad dar akrta tau atrašyčiau, atrašyk į šito posto mintis, kitaip nebesivelsiu į diskusiją su tavim.

tu nori kad taip būtų, todėl galvoji kad taip yra.. deja su Lietuva šiuo metu niekas nesiskaito smile ir nei amerikonas nei eurosajungietis mūsų neišgelbės, mes turim gelbėtis patys.

tarp kitko, apie natūralius resursus. Lietuva turi didžiulius išteklius geriamo vandens, kuris pasaulyje sparčiai nyksta smile kas apie tas Nato, tai pats pagalvok, jeigu kiltų karas tarp NATO ir rusijos bei jos sąjungininkių tai kas iš mūsų liktų? šlapia vieta tiktai, mes esam pafrontės valstybė, visas karas būtų čia o ne kur kitur smile

dumbomdumbomdumbomdumbom Tu beviltiškas.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#108 2014-05-12 23:05

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

smile

Neprisijungęs

 
Neprivalges
mentai kompą grąžino
Vietovė: Pussyland
Registravosi: 2013-12-23
Žinutės: 5316
Atsiliepimai: 15

#109 2014-05-12 23:09

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

man atrodo, burkučiai, čia tik jūs 2 ir teskaitot ką rašot... nelaikas į AŽ persikelt? big_smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#110 2014-05-12 23:11

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Dar kart viska lerskaiciau idemiai. Ir vistiek nk nesupratau, kokoa tu cka alternatyva izvelgei. Ka mes dar galejome rinktis jei ne ES IR NATO? Budami ta ribine valstybe. Slietis prie sugriuvusios rusijos? As tada tikrai lietuvoj nebegyvenciau. Mes neturim jokiu sansu islaikyt geru santykiu ir su vakarais ir su rytais. Rusija kaip pedofilas, visad pasiulys mazam vaikui saldaini, o paskui rurins daug metu per rudaja.. ar tai tu siulai? Negaliu pernest snekuciu kurie net patys nesupranta koki blogi jie sneka ir zmones dar klaidina patys to nesuprasdami..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#111 2014-05-12 23:18

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

simaxas rašė:

Dar kart viska lerskaiciau idemiai. Ir vistiek nk nesupratau, kokoa tu cka alternatyva izvelgei. Ka mes dar galejome rinktis jei ne ES IR NATO? Budami ta ribine valstybe. Slietis prie sugriuvusios rusijos? As tada tikrai lietuvoj nebegyvenciau. Mes neturim jokiu sansu islaikyt geru santykiu ir su vakarais ir su rytais. Rusija kaip pedofilas, visad pasiulys mazam vaikui saldaini, o paskui rurins daug metu per rudaja.. ar tai tu siulai? Negaliu pernest snekuciu kurie net patys nesupranta koki blogi jie sneka ir zmones dar klaidina patys to nesuprasdami..

šveicarija jau begalę metų nepriklausoma nors ten 50proc prancūzų, 50proc vokiečių, o pas mus didžioji dauguma Lietuviai (ne taip kaip latvijoj, estijoj ar toj pačioj ukrainoj), ir būdami diplomatiškai gabūs mes galėtume daug daugiau nuveikti nepriklausydami nei vienai pusei, nes tai tiesiog ne mūsų karas smile

Neprisijungęs

 
simaxas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-07-25
Žinutės: 1919
Atsiliepimai: 19

#112 2014-05-12 23:26

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Kodel tu by*by su pirstu lygini? Lietuva ne sveicarija. Nu juk as dbr tikrai neanalizuosiu su tavim politiniu ir ekonominiu skirtumu.. bet juk tai ir asilui aisku, kad cia nelyginami dalykai. Nafik beprasmiska diskusija.. tik laiko gaisimas gautusi, ir tavo nuomones matau vistiek nei skaiciai nei faktai nepakeistu..

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#113 2014-05-12 23:36

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#114 2014-05-12 23:38

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 rašė:

smile

Nepraleidinėk istorijos pamokų smile Tada galbūt žinotum kas atsitiko su neutralia Lietuva prieš II-ą pasaulinį smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#115 2014-05-12 23:49

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Volframas rašė:

159159 rašė:

smile

Nepraleidinėk istorijos pamokų smile Tada galbūt žinotum kas atsitiko su neutralia Lietuva prieš II-ą pasaulinį smile

istoriją aš gan gerai žinau smile taip pačiai jeigu tu ją žinai, tai turėtum suprast žemių reikalą, kaip tūkstančius metų žydai su arabais kovoja dėl izraelio, turėtum žinot ir 1863 ir 1831m sukilimus smile

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#116 2014-05-12 23:52

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 rašė:

Volframas rašė:

159159 rašė:

smile

Nepraleidinėk istorijos pamokų smile Tada galbūt žinotum kas atsitiko su neutralia Lietuva prieš II-ą pasaulinį smile

istoriją aš gan gerai žinau smile taip pačiai jeigu tu ją žinai, tai turėtum suprast žemių reikalą, kaip tūkstančius metų žydai su arabais kovoja dėl izraelio, turėtum žinot ir 1863 ir 1831m sukilimus smile

Ir kaip tai su kažkuo susije?

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#117 2014-05-12 23:54

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Volframas rašė:

159159 rašė:

Volframas rašė:


Nepraleidinėk istorijos pamokų smile Tada galbūt žinotum kas atsitiko su neutralia Lietuva prieš II-ą pasaulinį smile

istoriją aš gan gerai žinau smile taip pačiai jeigu tu ją žinai, tai turėtum suprast žemių reikalą, kaip tūkstančius metų žydai su arabais kovoja dėl izraelio, turėtum žinot ir 1863 ir 1831m sukilimus smile

Ir kaip tai su kažkuo susije?

žemės pardavimo klausimas. Vertybių kaita.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#118 2014-05-12 23:56

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

simaxas rašė:

Kodel tu by*by su pirstu lygini? Lietuva ne sveicarija. Nu juk as dbr tikrai neanalizuosiu su tavim politiniu ir ekonominiu skirtumu.. bet juk tai ir asilui aisku, kad cia nelyginami dalykai. Nafik beprasmiska diskusija.. tik laiko gaisimas gautusi, ir tavo nuomones matau vistiek nei skaiciai nei faktai nepakeistu..

ai dar čia tau.. pažiūrėk visą įrašą, ten kažkur yra idėjų kaip reikėtų vystyt Lietuvą, glaudžiai bendradarbiaujant ekonomiškai su vokietija ir rusija..

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#119 2014-05-13 01:10

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 rašė:

olegaskimanas rašė:

ES, NATO cia geriausi dalykai kas yra nutike kada nors Lietuvai. Jei reikia skaiciu del ekonomikos ir pan. wink : http://www.esparama.lt/projektu-naujiena?id=226304

kuo ES tokia naudinga mūsų ekonomikai? na jei žiūrėsim grynų pinigų srautus tai taip, 1mlrd. sumokam, 3-5 kasmet gauname, bet kur pakilusios elektros kainos, masinė emigracija (kolkas dar imigracijos masinės nėra), stabdomas žemės ūkis išmokomis kad ūkininkai nedirbtų žemių, pabrangusi naftos kaina, jūrinės žūklės sunaikinimas? jau nekalbu apie pinigais nepamatuojamą vertybių kaitos klausimą.. Ir prie to paties, Ar Lietuva nepriklausoma ir suvereni valstybė? jeigu taip, pasakyk, kas yra ta nepriklausomybė ir suverenitetas

Nepyk ,dazniausiai tokie vejai pareina is tevu ir mociuciu kalbu.  Pats geriau atsirinktum informacija.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#120 2014-05-13 01:15

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

harakiri rašė:

159159 rašė:

olegaskimanas rašė:

ES, NATO cia geriausi dalykai kas yra nutike kada nors Lietuvai. Jei reikia skaiciu del ekonomikos ir pan. wink : http://www.esparama.lt/projektu-naujiena?id=226304

kuo ES tokia naudinga mūsų ekonomikai? na jei žiūrėsim grynų pinigų srautus tai taip, 1mlrd. sumokam, 3-5 kasmet gauname, bet kur pakilusios elektros kainos, masinė emigracija (kolkas dar imigracijos masinės nėra), stabdomas žemės ūkis išmokomis kad ūkininkai nedirbtų žemių, pabrangusi naftos kaina, jūrinės žūklės sunaikinimas? jau nekalbu apie pinigais nepamatuojamą vertybių kaitos klausimą.. Ir prie to paties, Ar Lietuva nepriklausoma ir suvereni valstybė? jeigu taip, pasakyk, kas yra ta nepriklausomybė ir suverenitetas

Nepyk ,dazniausiai tokie vejai pareina is tevu ir mociuciu kalbu.  Pats geriau atsirinktum informacija.

aš kalbu faktais smile

Neprisijungęs

 
harakiri
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2013-01-05
Žinutės: 488
Atsiliepimai: 0

#121 2014-05-13 01:17

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

Kuom ES nenaudinga ekonomikai musu ?  konkreciai.

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#122 2014-05-13 08:07

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

harakiri rašė:

Kuom ES nenaudinga ekonomikai musu ?  konkreciai.

uždaryta atominė elektrinė, žvejybos kvotos, muitų neturėjimas, žemdirbių subsidijavimas kad jie žemės nedirbtų. + tik tas, kad jie duoda tuos 3-5mlrd. litų kasmet, bet iš anksčiau išvardintų dalykų mes pralaimim daugiau..

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#123 2014-05-13 08:30

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

159159 rašė:

harakiri rašė:

Kuom ES nenaudinga ekonomikai musu ?  konkreciai.

uždaryta atominė elektrinė, žvejybos kvotos, muitų neturėjimas, žemdirbių subsidijavimas kad jie žemės nedirbtų. + tik tas, kad jie duoda tuos 3-5mlrd. litų kasmet, bet iš anksčiau išvardintų dalykų mes pralaimim daugiau..

del sito sutinku smile musu lietuviai ukininkai jau vapsie ahujieli big_smile jiem svarbu kuo daugiau zemiu susipirkt, kad kuo didesnes dotacijas gautu, o paskui ka su jom darys kai po keliu metu ES nieko nebeduos? tada turbut kitaicam parduos big_smile

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#124 2014-05-13 12:48

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

giedriuvz rašė:

159159 rašė:

harakiri rašė:

Kuom ES nenaudinga ekonomikai musu ?  konkreciai.

uždaryta atominė elektrinė, žvejybos kvotos, muitų neturėjimas, žemdirbių subsidijavimas kad jie žemės nedirbtų. + tik tas, kad jie duoda tuos 3-5mlrd. litų kasmet, bet iš anksčiau išvardintų dalykų mes pralaimim daugiau..

del sito sutinku smile musu lietuviai ukininkai jau vapsie ahujieli big_smile jiem svarbu kuo daugiau zemiu susipirkt, kad kuo didesnes dotacijas gautu, o paskui ka su jom darys kai po keliu metu ES nieko nebeduos? tada turbut kitaicam parduos big_smile

siulau nepritarinet tam, apie ka visiskai neismanai.

Neprisijungęs

 
wopper
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2011-04-04
Žinutės: 5962
Atsiliepimai: 7

#125 2014-05-13 12:56

Re: Už ką balsuosit gegužės 11-tą?

trikovininkui patarciau isvis nerasyt cia nk,nenusimanai siuose reikaluose nei kruopelytes,bet remiesi faktais , kurie velnias zino is kur pas tave atsiranda. dometis tau reikia ar bent jau pirmiausia baigti tos srities mokslus,kad kazka sneket protingai,o ne savo nuomone ir jausmais visus i vieta megint statyt smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net