Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#10101 2016-10-08 15:31

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Gal kas east Londone gyvenat? Ieskau buddy sportui XD

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#10102 2016-10-08 15:34

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Jonn rašė:

Gal kas east Londone gyvenat? Ieskau buddy sportui XD

https://media.giphy.com/media/EzGslrzAb5AxG/giphy.gif

Neprisijungęs

 
Tiomis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-09-26
Žinutės: 4392
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#10103 2016-10-08 19:47

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Atsimenu kaip šiandien, tais metais išpuolė labai šiltas pavasaris. Balandžio pabaigoj jau buvo sušilę taip, kad dieną visi vaikščiojo trumpom rankovėm, tik naktys dar buvo vėsios kaip reikiant. Šeštadienio popietę, baigęs atitvert vištas nuo daržo, paprašiau Poviliuko, kad su savo ižu pamestų mane iki gretimo kaimo. Ten vienas toks bybasas buvo man skoloj už suveiktą šiferį ir vamzdžius, kuriuos aš, rizikuodamas savo geru vardu, jam buvau nupisęs iš fermų statybų. Poviliukas mane ten nuvežęs paliko, mat mes su tuo veikėju atsirokavę nusprendėm truputuką pystelt. Ištvarkėm buteliuką (daugiau gert jam žmona neleisdavo), pasišnekėjom biški dar, ir aš patraukiau namo. Pakeliui į autobusų sustojimą, užsukau į krautuvę papildymo. Degtinės kaip tyčia nebuvo, tai pasiėmiau porą butelių vynelio. Stotelėj truktelėjęs pusę butelio ramiai sau prisėdau laukt autobuso. Saulutė ėmė kaitinti telniaške apvilktą mano jauną kūną, vėjas kedenti plaukus. Sėdėjau ir mėgavausi pavasariu. Nervas gal tik truputį ėmė dėl sandalo, kurį kažkokiu tai mistiniu būdu sugebėjau suplėšyt lipdamas iš Poviliuko Ižo lopšio.
Taip sau bemedituodamas išvydau plentu atriedančią latviją. „Pizdu, reikia pabandyt susitabdyt“ – pagalvojau sau, nes iki autobuso dar buvo likę gal kokios penkiolika minučių. Ištiesiau ranką, latvija sustojo.
– Kur tamsta važiuoji? – paklausiau vairuotojo.
– Pro Tytuvėnus, pro Kelmę, į Tauragę. Jei nori, sėsk į galą ten, nes matai, mašina čia visokio utiutiu priversta… – sodriu balsu tarstelėjo vairuotojas.
– Zajebys, man tinka, – atsakiau, ir įsikabarojęs į rafiką įsitaisiau ant gale buvusios vienintelės laisvos sėdynės.
Vairuotojas nemelavo, mašina tikrai iki pat lubų buvo priversta visokio utiutiu. Puodynės, drobiniai audeklai, kėdės, senoviniai rūbai, kanklės nu ir visokie kitokie panašūs dalykai.
– Dekoracijas ir rūbus parvežu, – pamatęs, jog tyrinėju krovinį, tarė vairuotojas. – Kolektyvas baliavot pasiliko. Gers utiutiuės vėl iki apsimyžimo…
– Gali ir nesakyt. Žinau, pats irgi kultūriniam gyvenime dalyvauju – atsakiau jam atsikimšdamas likusį vyno pusbutelį. – Nieko prieš jei ir atsigersiu?
Vairuotojas pasirodė beesąs supratingu žmogum ir neprieštaravo. Susileidau vynelį ir užsimerkęs ėmiau klausytis per radiją skambančios muzikos. Kelias laukė netolimas…
– Kelkis, ponuli, atvažiavom. – pajutau, kaip kažkas stuktelėjo man į petį.
– Kas? Kaip? Kur atvažiavom? – utiutiu nesuprasdamas paklausiau pramerkęs akis.
– Nu kaip kur? Nugi į Tauragę… – geraširdiškai besišypsodamas tarė vairuotojas.
– A tu jobanyj vrot! Kokia dar utiutiu Tauragę?!
Pažvelgiau pro langą – nugi akurat, utiutiu žino kokie pastatai aplinkui, nepažįstamos vietos tikrai.
– Bybiau raibas tu, mane tik iki Tytuvėnų pamest reikėjo! – pasiutau šaukt.
– Tai ko, utiutiu, nesakei? Įlipai, išsprogai vyną ir užmigai iškart. Ir perdei, utiutiu, kaip paršas per miegus paskui… ir dar Salomėjos Neries eilėraščius deklamavai! – pratrūko vairuotojas.
Padėtis buvo ne iš paprastųjų… Supratau, kad rėkimas į Tytuvėnus teleportuotis man nepadės, tad atsiprašiau vairuotojo už grubokus savo žodžius ir išsiaiškinęs, kur autobusų stotis, patraukiau jos link. Lauke jau buvo tamsu. Kiek paėjęs supratau, kad vien su telniaške man bus pizdauskas. Sušalsiu. Grįžau prie autobusiuką iškrovinėjančio vairuotojo ir paklausiau, ar neturi jis paskolint kokio nors šiltesnio apdaro. Nujaučiau, jog galiu būt pasiųstas utiutiu, tad pasiūliau už tai likusį vyno butelį. Vairuotojo visgi gero žmogaus būta… Po trumpų derybų už vyną ir dešimt rublių iš jo nusipirkau senovinį liaudišką švarką ir klumpes (nes mačiau, kad sandalui jau tuoj bus pizdiec). Kaip priedą dar ans man pridėjo šiaudinę skrybėlę. Apsirengiau ir patraukiau į stotį… Ten manęs laukė dar vienas smūgis – paaiškėjo, jog jokio autobuso į Kelmės pusę nebus iki pat pusės šešių ryto.
„Pizdu, permiegosiu stoty“ – pagalvojau sau ir nuėjau pas autobusų parko sargą paklaust, kur čia artimiausias taškas. Sargas paslaugiai palydėjo mane iki artimiausios babūsės. Už dvigubą kainą nusipirkau porą butelių, vieną kurių tuoj mes su tuo sargu ir patvarkėm. Mačiau kaip ans akim blizgino ir į antrą, bet, pasakęs „čia bus man pusryčiams“, įsikišau jį užantint ir patraukiau paklajot po naktinę Tauragę.
Galėjau aišku pasilikt pernakvot pas tą sargą kamurkėj, bet kažkaip nesinorėjo. Nežinau, ans lyg tyčia, lyg ir ne, mane porą syk grybštelėjo už šlaunies.. Tai žinot.. Tikriausia ten viskas buvo gerai, bet minčių tuo metu kilo įvairių… Žodžiu…
Vos pradėjus klajot galutinai suplyšo sandalas. Apsimoviau klumpes. Kaukšt kaukšt, kaukšt kaukšt – ėmė skambėt vienišo klajūno žingsniai naktinėse Tauragės gatvėse… Nuo to kaukšėjimo ir degtinės mane užplūdo romantiška, netgi sakyčiau poetiška nuotaika….
„utiutiu, gi Tauragėj Valerija gyvena!“ – staiga šovė mintis. „Kaip aš tai galėjau užmiršt? Kaip?!!”
Valerija kurį laiką dirbo mūsų kolūkyje, bet paskui susiradusi kažkokį miestietį išsikėlė į Tauragę ir įsidarbino mėsos kombinate. Labai simpatiška buvo moteris, verbavau ją, kol pas mus dirbo, bet kažkaip vat taip gavos jog išsikraustė… Po trijų metų su tuo diedu jie išsiskyrė, ir dabar ji gyveno viena. Prieš gerus porą mėnesių buvau užsukęs trumpam pas ją į svečius netgi, kai su reikalais pro šalį važiavau… Nu ir kaip aš galėjau užmiršt?…
Nors Tauragę pažinojau menkai, po šiokių tokių klajonių atsipaisčiau, kuris tas Valerijos namas. Buvo jau po vidurnakčio, bet romantiškos pavasariškos nuotaikos apimtas nusprendžiau užsukt į svečius ir pasiprašyt nakvynės. Kad neatrodyčiau kaip paskutinis utiutiu, prilupau iš pakeliui pasitaikiusio kažkokio didžiulio darželio visą glėbį raudonų tulpių. Ne vieną, ne tris, ne penkias. O visą supistą glėbį. Tiek, kiek tik begalėjau panešt… Priskyniau, ir nukaukšėjau pas Valeriją…
Ne iš karto ji man atidarė duris. Ir suprantu – kas gi pultų vidurnaktį jas atidarinėt girtam, liaudiškais rūbais apsirengusiam, klumpėm apsiavusiam durniui su šiaudine skrybėle. Tegu ir nešinam glėbiu raudonų tulpių… Bet kai atidarė, kai išvydau ją vilkinčią šiek tiek perregimais naktiniais marškiniais, netekau amo…
– Labas, Valerija, sveikinu tave su Tarybinės moters diena – išlemenau šiaip ne taip, jausdamas kaip triusikuose nebeįsitenka besistiebianti birka.
– Vacy, tai kad balandis jau baigias, – nusišypsojo ji.
– Žinau… Bet kad kažkaip anksčiau nesigavo. Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada…
– Na taip.. – sušnabždėjo ji kažkaip gundančiai. Ir tą pačią akimirką iš jos suspindusių akių supratau, jog liksiu nakvot… Gal net ir ne vienai nakčiai…
…………
Tokia vat romantiška istorija man nutiko vieną šiltą pavasarį … Po kurio laiko, visiškai atsitiktinai sužinojau, jog prieš pat Gegužės pirmosios šventę Tauragėje buvo įvykdytas šiurpus antitarybinis išpuolis – nenustatytas asmuo ar asmenys suniokojo priešais vietos partkomą įrengtą gėlyną, kuriame pionieriai raudonas tulpes buvo susodinę į didžiulę taisyklingą penkiakampę žvaigždę… Kipišas ten buvo kilęs nemenkas. Ėjo kalbos, jog tai galėjo būt net užsienio agentų darbas, mat gėlyne buvo likę kažkokie labai neįprasti pėdsakai…

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#10104 2016-10-08 20:10

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Volframas rašė:

Jonn rašė:

Gal kas east Londone gyvenat? Ieskau buddy sportui XD

https://media.giphy.com/media/EzGslrzAb5AxG/giphy.gif

lol

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#10105 2016-10-08 20:11

Re: Blevyzgos™ IV dalis

http://i.memeful.com/media/post/edvJvyd_700wa_0.gif

Neprisijungęs

 
Gaganas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Telšiai
Registravosi: 2015-12-13
Žinutės: 958
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#10106 2016-10-08 20:50

Re: Blevyzgos™ IV dalis

As perskaiciau sita dalyka. Maladiec parasyta.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#10107 2016-10-08 21:16

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Tiomis rašė:

Atsimenu kaip šiandien, tais metais išpuolė labai šiltas pavasaris. Balandžio pabaigoj jau buvo sušilę taip, kad dieną visi vaikščiojo trumpom rankovėm, tik naktys dar buvo vėsios kaip reikiant. Šeštadienio popietę, baigęs atitvert vištas nuo daržo, paprašiau Poviliuko, kad su savo ižu pamestų mane iki gretimo kaimo. Ten vienas toks bybasas buvo man skoloj už suveiktą šiferį ir vamzdžius, kuriuos aš, rizikuodamas savo geru vardu, jam buvau nupisęs iš fermų statybų. Poviliukas mane ten nuvežęs paliko, mat mes su tuo veikėju atsirokavę nusprendėm truputuką pystelt. Ištvarkėm buteliuką (daugiau gert jam žmona neleisdavo), pasišnekėjom biški dar, ir aš patraukiau namo. Pakeliui į autobusų sustojimą, užsukau į krautuvę papildymo. Degtinės kaip tyčia nebuvo, tai pasiėmiau porą butelių vynelio. Stotelėj truktelėjęs pusę butelio ramiai sau prisėdau laukt autobuso. Saulutė ėmė kaitinti telniaške apvilktą mano jauną kūną, vėjas kedenti plaukus. Sėdėjau ir mėgavausi pavasariu. Nervas gal tik truputį ėmė dėl sandalo, kurį kažkokiu tai mistiniu būdu sugebėjau suplėšyt lipdamas iš Poviliuko Ižo lopšio.
Taip sau bemedituodamas išvydau plentu atriedančią latviją. „Pizdu, reikia pabandyt susitabdyt“ – pagalvojau sau, nes iki autobuso dar buvo likę gal kokios penkiolika minučių. Ištiesiau ranką, latvija sustojo.
– Kur tamsta važiuoji? – paklausiau vairuotojo.
– Pro Tytuvėnus, pro Kelmę, į Tauragę. Jei nori, sėsk į galą ten, nes matai, mašina čia visokio utiutiu priversta… – sodriu balsu tarstelėjo vairuotojas.
– Zajebys, man tinka, – atsakiau, ir įsikabarojęs į rafiką įsitaisiau ant gale buvusios vienintelės laisvos sėdynės.
Vairuotojas nemelavo, mašina tikrai iki pat lubų buvo priversta visokio utiutiu. Puodynės, drobiniai audeklai, kėdės, senoviniai rūbai, kanklės nu ir visokie kitokie panašūs dalykai.
– Dekoracijas ir rūbus parvežu, – pamatęs, jog tyrinėju krovinį, tarė vairuotojas. – Kolektyvas baliavot pasiliko. Gers utiutiuės vėl iki apsimyžimo…
– Gali ir nesakyt. Žinau, pats irgi kultūriniam gyvenime dalyvauju – atsakiau jam atsikimšdamas likusį vyno pusbutelį. – Nieko prieš jei ir atsigersiu?
Vairuotojas pasirodė beesąs supratingu žmogum ir neprieštaravo. Susileidau vynelį ir užsimerkęs ėmiau klausytis per radiją skambančios muzikos. Kelias laukė netolimas…
– Kelkis, ponuli, atvažiavom. – pajutau, kaip kažkas stuktelėjo man į petį.
– Kas? Kaip? Kur atvažiavom? – utiutiu nesuprasdamas paklausiau pramerkęs akis.
– Nu kaip kur? Nugi į Tauragę… – geraširdiškai besišypsodamas tarė vairuotojas.
– A tu jobanyj vrot! Kokia dar utiutiu Tauragę?!
Pažvelgiau pro langą – nugi akurat, utiutiu žino kokie pastatai aplinkui, nepažįstamos vietos tikrai.
– Bybiau raibas tu, mane tik iki Tytuvėnų pamest reikėjo! – pasiutau šaukt.
– Tai ko, utiutiu, nesakei? Įlipai, išsprogai vyną ir užmigai iškart. Ir perdei, utiutiu, kaip paršas per miegus paskui… ir dar Salomėjos Neries eilėraščius deklamavai! – pratrūko vairuotojas.
Padėtis buvo ne iš paprastųjų… Supratau, kad rėkimas į Tytuvėnus teleportuotis man nepadės, tad atsiprašiau vairuotojo už grubokus savo žodžius ir išsiaiškinęs, kur autobusų stotis, patraukiau jos link. Lauke jau buvo tamsu. Kiek paėjęs supratau, kad vien su telniaške man bus pizdauskas. Sušalsiu. Grįžau prie autobusiuką iškrovinėjančio vairuotojo ir paklausiau, ar neturi jis paskolint kokio nors šiltesnio apdaro. Nujaučiau, jog galiu būt pasiųstas utiutiu, tad pasiūliau už tai likusį vyno butelį. Vairuotojo visgi gero žmogaus būta… Po trumpų derybų už vyną ir dešimt rublių iš jo nusipirkau senovinį liaudišką švarką ir klumpes (nes mačiau, kad sandalui jau tuoj bus pizdiec). Kaip priedą dar ans man pridėjo šiaudinę skrybėlę. Apsirengiau ir patraukiau į stotį… Ten manęs laukė dar vienas smūgis – paaiškėjo, jog jokio autobuso į Kelmės pusę nebus iki pat pusės šešių ryto.
„Pizdu, permiegosiu stoty“ – pagalvojau sau ir nuėjau pas autobusų parko sargą paklaust, kur čia artimiausias taškas. Sargas paslaugiai palydėjo mane iki artimiausios babūsės. Už dvigubą kainą nusipirkau porą butelių, vieną kurių tuoj mes su tuo sargu ir patvarkėm. Mačiau kaip ans akim blizgino ir į antrą, bet, pasakęs „čia bus man pusryčiams“, įsikišau jį užantint ir patraukiau paklajot po naktinę Tauragę.
Galėjau aišku pasilikt pernakvot pas tą sargą kamurkėj, bet kažkaip nesinorėjo. Nežinau, ans lyg tyčia, lyg ir ne, mane porą syk grybštelėjo už šlaunies.. Tai žinot.. Tikriausia ten viskas buvo gerai, bet minčių tuo metu kilo įvairių… Žodžiu…
Vos pradėjus klajot galutinai suplyšo sandalas. Apsimoviau klumpes. Kaukšt kaukšt, kaukšt kaukšt – ėmė skambėt vienišo klajūno žingsniai naktinėse Tauragės gatvėse… Nuo to kaukšėjimo ir degtinės mane užplūdo romantiška, netgi sakyčiau poetiška nuotaika….
„utiutiu, gi Tauragėj Valerija gyvena!“ – staiga šovė mintis. „Kaip aš tai galėjau užmiršt? Kaip?!!”
Valerija kurį laiką dirbo mūsų kolūkyje, bet paskui susiradusi kažkokį miestietį išsikėlė į Tauragę ir įsidarbino mėsos kombinate. Labai simpatiška buvo moteris, verbavau ją, kol pas mus dirbo, bet kažkaip vat taip gavos jog išsikraustė… Po trijų metų su tuo diedu jie išsiskyrė, ir dabar ji gyveno viena. Prieš gerus porą mėnesių buvau užsukęs trumpam pas ją į svečius netgi, kai su reikalais pro šalį važiavau… Nu ir kaip aš galėjau užmiršt?…
Nors Tauragę pažinojau menkai, po šiokių tokių klajonių atsipaisčiau, kuris tas Valerijos namas. Buvo jau po vidurnakčio, bet romantiškos pavasariškos nuotaikos apimtas nusprendžiau užsukt į svečius ir pasiprašyt nakvynės. Kad neatrodyčiau kaip paskutinis utiutiu, prilupau iš pakeliui pasitaikiusio kažkokio didžiulio darželio visą glėbį raudonų tulpių. Ne vieną, ne tris, ne penkias. O visą supistą glėbį. Tiek, kiek tik begalėjau panešt… Priskyniau, ir nukaukšėjau pas Valeriją…
Ne iš karto ji man atidarė duris. Ir suprantu – kas gi pultų vidurnaktį jas atidarinėt girtam, liaudiškais rūbais apsirengusiam, klumpėm apsiavusiam durniui su šiaudine skrybėle. Tegu ir nešinam glėbiu raudonų tulpių… Bet kai atidarė, kai išvydau ją vilkinčią šiek tiek perregimais naktiniais marškiniais, netekau amo…
– Labas, Valerija, sveikinu tave su Tarybinės moters diena – išlemenau šiaip ne taip, jausdamas kaip triusikuose nebeįsitenka besistiebianti birka.
– Vacy, tai kad balandis jau baigias, – nusišypsojo ji.
– Žinau… Bet kad kažkaip anksčiau nesigavo. Kaip sakoma, geriau vėliau nei niekada…
– Na taip.. – sušnabždėjo ji kažkaip gundančiai. Ir tą pačią akimirką iš jos suspindusių akių supratau, jog liksiu nakvot… Gal net ir ne vienai nakčiai…
…………
Tokia vat romantiška istorija man nutiko vieną šiltą pavasarį … Po kurio laiko, visiškai atsitiktinai sužinojau, jog prieš pat Gegužės pirmosios šventę Tauragėje buvo įvykdytas šiurpus antitarybinis išpuolis – nenustatytas asmuo ar asmenys suniokojo priešais vietos partkomą įrengtą gėlyną, kuriame pionieriai raudonas tulpes buvo susodinę į didžiulę taisyklingą penkiakampę žvaigždę… Kipišas ten buvo kilęs nemenkas. Ėjo kalbos, jog tai galėjo būt net užsienio agentų darbas, mat gėlyne buvo likę kažkokie labai neįprasti pėdsakai…

utiutiu, galvojau kažkas geresnio bus

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#10108 2016-10-08 21:24

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Perskaičiau.. Gailiuosi sugaišto laiko...

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#10109 2016-10-08 22:20

Re: Blevyzgos™ IV dalis

rubizzz rašė:

Perskaičiau.. Gailiuosi sugaišto laiko...

aciu uz informacija big_smile tada net nepradesiu skaityt wink

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#10110 2016-10-08 22:32

Re: Blevyzgos™ IV dalis

visai nieko o kiek cia to laiko sugaisi? 2min? big_smile

Neprisijungęs

 
paltas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-11
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#10111 2016-10-08 22:52

Re: Blevyzgos™ IV dalis

X69 rašė:

visai nieko o kiek cia to laiko sugaisi? 2min? big_smile

Ne visi kaciokai cia, matyt, skaito taip greit, kaip tu big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#10112 2016-10-08 22:58

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Nu daugiau tikrai nei 2min.. nenuėmiau laiko, bet spėju 3min per tel skaitant praėjo

Edit
Kaip utiutiu 2 kart perskaičiau tai gavos 5min 12sek (per telefą)

Paskutinį kartą taisė igndnp (2016-10-08 23:04)

Neprisijungęs

 
giedriuvz
Dažnas senbūvis
Vietovė: prie stangu
Registravosi: 2008-02-17
Žinutės: 3424
Atsiliepimai: 3

#10113 2016-10-08 23:12

Re: Blevyzgos™ IV dalis

paltas rašė:

X69 rašė:

visai nieko o kiek cia to laiko sugaisi? 2min? big_smile

Ne visi kaciokai cia, matyt, skaito taip greit, kaip tu big_smile

bereikalingai daug skaitant gali prasidet katabolizmas big_smile nax

Neprisijungęs

 
paltas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-11
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#10114 2016-10-08 23:17

Re: Blevyzgos™ IV dalis

igndnp rašė:

Nu daugiau tikrai nei 2min.. nenuėmiau laiko, bet spėju 3min per tel skaitant praėjo

Edit
Kaip utiutiu 2 kart perskaičiau tai gavos 5min 12sek (per telefą)

Per telefa nieko nesakau, ten daug scrolinti reikia. Per kompa galima drasiai per minute akimis permesti big_smile

Neprisijungęs

 
rubizzz
Dažnas senbūvis
Vietovė: kaunas
Registravosi: 2010-03-11
Žinutės: 3463
Atsiliepimai: 4

#10115 2016-10-09 09:59

Re: Blevyzgos™ IV dalis

X69 rašė:

visai nieko o kiek cia to laiko sugaisi? 2min? big_smile

Gal ir dar mažiau. Bet ir to gaila.. Tikėjaus kažko įdomiau. O čia vašie apie nieką...
Ps. Skaičiau per tel ir šiek tiek išgėręs, tai... Laiko nenuėminėjau.. Keista kad tau tai svarbu..

Paskutinį kartą taisė rubizzz (2016-10-09 10:01)

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#10116 2016-10-09 21:29

Re: Blevyzgos™ IV dalis

susimasciau, googlinau nk neradau. kam isduoda ginklu(normaliu, ne pipiriniu) leidimus? apsauginiams duoda tik tu purskiamu vaikisku ar ir normaliu? p.x ten tuos kursus praeit butu
kad tipo jei randa masinoj, pamujuoji popierium mentui pries snuki ir viskas? p.s. ginklas glockas tarkim19

Paskutinį kartą taisė stacksonracksracksonstack (2016-10-09 21:33)

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#10117 2016-10-09 21:34

Re: Blevyzgos™ IV dalis

stacksonracksracksonstack rašė:

susimasciau, googlinau nk neradau. kam isduoda ginklu(normaliu, ne pipiriniu) leidimus? apsauginiams duoda tik tu purskiamu vaikisku ar ir normaliu? p.x ten tuos kursus praeit butu
kad tipo jei randa masinoj, pamujuoji popierium mentui pries snuki ir viskas?

Apsauginiai turi praeiti kursus ir gauti leidima koviniam ginklui. Kursus as ginklo praejau dar litais lygtai kainavo apie 300 jei gerai pamenu. Kursus vede kartu su tais kurie ejo del ginklo + apsauginio pazymejimo

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#10118 2016-10-09 21:40

Re: Blevyzgos™ IV dalis

tai palauk cia gautum B ir C kategorijai leidima?

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#10119 2016-10-09 21:43

Re: Blevyzgos™ IV dalis

stacksonracksracksonstack rašė:

susimasciau, googlinau nk neradau. kam isduoda ginklu(normaliu, ne pipiriniu) leidimus? apsauginiams duoda tik tu purskiamu vaikisku ar ir normaliu? p.x ten tuos kursus praeit butu
kad tipo jei randa masinoj, pamujuoji popierium mentui pries snuki ir viskas? p.s. ginklas glockas tarkim19

Masinoj ginklo negali laikyti - tik prie saves. Negali but isgeres ar apsineses. Negali jo issitraukt - tik tuo atveju kai panaudosi. O panaudot irgi negali nes debiliski butinosios ginties istatymai. Zodziu neverta

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#10120 2016-10-09 21:56

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Prie saves tai detuvej ar kaip? Masinoj tarkim bardacioke nelabai? AS niekad negeriu ir nesitorcinu tai nebeda. Nemanau, kad kazkas irodys jog issitraukiau ir mojavau pries snuki. O ir persovus tarkim koja ar kazka tai cia manau jau toliau sektu kurio advokatas geresnis?

Neprisijungęs

 
Pauliakas
buvęs pauliakas88
Vietovė: \_(ツ)_/
Registravosi: 2014-03-01
Žinutės: 3322
Atsiliepimai: 10

#10121 2016-10-09 22:02

Re: Blevyzgos™ IV dalis

stacksonracksracksonstack rašė:

Prie saves tai detuvej ar kaip? Masinoj tarkim bardacioke nelabai? AS niekad negeriu ir nesitorcinu tai nebeda. Nemanau, kad kazkas irodys jog issitraukiau ir mojavau pries snuki. O ir persovus tarkim koja ar kazka tai cia manau jau toliau sektu kurio advokatas geresnis?

Jokiam bardačioke ar durelėse negali būti, tik prie pačio kūno. Pasakys, kad mojavai, patikrins ar turi su kuo mojuoti ir viskas smile Kokių dar įrodymų reikia?

Neprisijungęs

 
stacksonracksracksonstack
Išmestas
Registravosi: 2016-09-27
Žinutės: 219
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#10122 2016-10-09 22:06

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Hmmm

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#10123 2016-10-09 22:43

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Geriau pamirs ginkla. Pas mus ten  su  butinosios ginties atvejais po teisma uztaso.. ( ir kalti lieka)
Nebent namie turet. For fun i saudykla vaziuot pasaudyt. smile

Neprisijungęs

 
slopintuvas
Išmestas
Registravosi: 2016-09-04
Žinutės: 1085
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 10

#10124 2016-10-09 23:58

Re: Blevyzgos™ IV dalis

pagalvojau kad laikas gal isaugt is durnystes ir persimest ant rimto baxuro stiliaus? sneku aplamai, jog esu nuvaikejes konkreciai, tad pagalvojau kad pats laikas butu surimteti ir daug ka keisti gyvenime? jau greitai 18, o as dar vaikas. sulej visi tipo "axueni, kiekvienas kelia kaip tik galedamas savo saviverte" tad ir man tenka tokiu apsimetineti jog neissiskirciau is draugu rato (nors man tai nepatinka). padekit zmones, nes jus cia dauguma suauge, aciu.
#Šlepintuvas #need #help #pls #someone #ty

Neprisijungęs

 
Prudas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-07-28
Žinutės: 492
Atsiliepimai: 2

#10125 2016-10-10 00:48

Re: Blevyzgos™ IV dalis

stacksonracksracksonstack rašė:

Prie saves tai detuvej ar kaip? Masinoj tarkim bardacioke nelabai? AS niekad negeriu ir nesitorcinu tai nebeda. Nemanau, kad kazkas irodys jog issitraukiau ir mojavau pries snuki. O ir persovus tarkim koja ar kazka tai cia manau jau toliau sektu kurio advokatas geresnis?

Ginkla gali tik prie saves turet, jokiu bordacioku ar bagaziniu.. jei kas paskus kad buvai issitraukes ginkla nesant butinosios ginties atveju atsakysi minimum administracine nuobauda. Jei panaudosi ginkla teisme galesi bandyt irodinet kad buvo butinoji gintis bet 99% kad neirodysi. Esme tame kad butinoji gintis gali but naudojama tik esant pavojui tavo gyvybei (realiai kai jau mirsti), bet jei tave dauzo vienas marozas, spardo ant zemes tave kaip siuksle vistiek negali naudot ginklo nes nera pavojaus tavo gyvybei - pavojus tik tavo sveikatai. Nusausi - sesi. Va tokie tie istatymai...

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net