Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

nickname22
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-11-16
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2015-11-16 11:36

Problemos su bench press

Sveiki, zdz turiu problemu su bench press. Man atrodo didziausia beda yra pacioj irangoj man. Suoliukas nesireguliuoja, yra trys vnt J formos kablių stangai irgi nesireguliuoja aukstis niekaip. As 173 su neperilgiausiom rankom, ant pirmos padeties jau per zemai gerokai net man, o ant antros padeties kad nusiimt stanga turiu pilnai istiest rankas ir pametu visa tvirtuma nugaroj.... Man atrodo idealiu atveju nusikeliant stanga dar turi likt siek tiek sulenktos alkunes? Sportuoju 2 men, kai pradejau su 45kg dar buvo nieko, bet kuo tolyn svoriai kilo tuo labiau jau svarbu technika ir neina taip lengvai pasitaisyt jau nusikelus stanga... Kazkokiu budu sugebejau vis tiek daryt ir pasiekiau 60kg darbini bet dbr jau kelinta tren. kai visai neina... 62.5kg bandau tai toks jausmas kad visai neina isitaisyt, darau bet kaip ir nk nepadarau. Po dvieju setu pabandziau jau juokingus 50kg uzsimest ir tai vos ne vos 8 pakartojimai. Nzn, nervina negaliu, paranoja kazkokia utiutiu... Atrodo vel reik grizt prie kokiu 50kg kai jau su 60kg dariau... Bet kuo didesnis svoris tuo labiau ta beda islenda kad nepatogu. neutral Galvoju pasidėt po nugara minkstu kilimeliu pora kur yra salėj, bet ar gerai toks variantas, kad minksta bus? o gal as prisigalvoju is vis? bet man grynai kol nusikeliu ta stanga tai dingsta visas tvirtumas nugaroj nes turiu istiest pilnai rankas, kone pasistiebt nuo to suoliuko... ka galima sugalvot dar neikeiciant sales? hmm

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#2 2015-11-16 11:48

Re: Problemos su bench press

neprisigalvok nesamoniu. dekis ant zemesnio ir viskas

Neprisijungęs

 
nickname22
Naujas dalyvis
Registravosi: 2015-11-16
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#3 2015-11-16 11:54

Re: Problemos su bench press

Bet tada man gaunasi stanga labai jau zemai, turesiu skullchrusheri kone daryt kad atsikelt... Sakai geriausia vis tiek butu taip?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8129
Atsiliepimai: 54

#4 2015-11-16 12:24

Re: Problemos su bench press

na jei neina nusiimti nuo aukstesnio, tai dek ant zemesnio
o tai susitraumuosi dar

Neprisijungęs

 
4Fun
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2015-08-18
Žinutės: 761
Atsiliepimai: 0

#5 2015-11-16 12:58

Re: Problemos su bench press

zaliasss rašė:

neprisigalvok nesamoniu. dekis ant zemesnio ir viskas

Kazkaip ir as cia nematau problemos

Neprisijungęs

 
Fake'as
Moderatorius
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2009-08-24
Žinutės: 1572
Atsiliepimai: 2

#6 2015-11-16 13:12

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net