Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#76 2016-11-11 10:45

Re: Old days in the kiemas

Kano rašė:

prisiminiau ir as viena istorija big_smile atsimenat kai klijus uostydavo maiseliuose po tiltais ir t.t ? big_smile tai is kito kiemo pas mus buvo toks Saniokas, labai megdavo pauostyt, (dabar retkarciais dar matau, tai toks isejes visas, pusbomzis), nu ir jis budavo kokiais 3 metais vyresnis uz visus, tai pasikviesdavo mus visus i miska, nu kokiu 10-15 vaiku, paaustydavo kliju ir liepdavo visiem ziuret, nes isivaizduodavo, kad pas ji kune yra isikunijes SUB-ZERO, cia jeigu kas nezinot, veikejas is mortal combat big_smile tada nusiplesdavo maike ir pradedavo dauzyt medi, tipo 100 smugiu kombo per minute, kai baigdavo nusilenkdavo, o mes visi plodavom big_smile big_smile utiutiu kai prisimenu visada taip juoka sukelia big_smile

http://img-9gag-lol.9cache.com/photo/aOyYGyy_460sa_v1.gif

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#77 2016-11-11 10:55

Re: Old days in the kiemas

Neidavau i kiema . Bijodavau zmoniu

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#78 2016-11-11 11:14

Re: Old days in the kiemas

ragas rašė:

igndnp rašė:

Audrius rašė:

kas tos bytos? mes beizbolkes dar bytom vadindavom

Nu capsai būdavo ir bytos su kuriom capsus mušdavai..
Nu bytos ir pas mus beisbolkės dar, bet čia apie capsus kalba ėjo smile
Nu va fiškės ir viena krūčiausių bytų su hologramke
https://s11.postimg.org/nybnr56pr/14260 … 62ef09.jpg

https://s11.postimg.org/fhc5g820v/14163100057673.jpg

holograminis muštukas!!! turiu dar capsu dahuja, fosforiniai chupa chupsai fainiausi.

Pas mus kieciausias budavo Mortal Kombat metalinis mustukas big_smile Turejo draugas viena, tai kai pralose kitam draugui namo isejo susinervaves big_smile
Kepsai ten ne juokai buvo, iki mustyniu daeidavom su kepsais, kai daug pralosi big_smile


Segos blokeliai keisdavosi kas 1-2 menesius, nes perdegdavo pastoviai big_smile


O sita pamenat kas? Dar iki dabar nesuprantu kaip su tuos pistoletu ten tos antys nusisaudavo big_smile

http://www.theactionpixel.com/wp-content/uploads/2014/12/gunDuckHunt.jpg

Paskutinį kartą taisė upthedose (2016-11-11 11:16)

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#79 2016-11-11 11:16

Re: Old days in the kiemas

ziuriu niekas cia nepaminejo arba nedarė iš amonio salietros ir laikrasciu dūmines bombas big_smile
Dar žaisdavom "žėmes" su peiliu. Nusipiesi apskritimą, padalini i ligias dalis ir sedi savo zemeje. tada priesininkas meta peili i tavo zona. jei peilis isismeigia, atsiriekia toki gabala, koki gali pasiekt, jei ne - kito eilė. Pastoviai kiaurais sandalais vaikstai big_smile

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#80 2016-11-11 11:18

Re: Old days in the kiemas

RAMZIS III rašė:

ziuriu niekas cia nepaminejo arba nedarė iš amonio salietros ir laikrasciu dūmines bombas big_smile
Dar žaisdavom "žėmes" su peiliu. Nusipiesi apskritimą, padalini i ligias dalis ir sedi savo zemeje. tada priesininkas meta peili i tavo zona. jei peilis isismeigia, atsiriekia toki gabala, koki gali pasiekt, jei ne - kito eilė. Pastoviai kiaurais sandalais vaikstai big_smile

Jo zeme ir mes losdavom big_smile Mama nesuprasdavo kur peiliai is namu dingdavo pastoviai. Kai nebeleisdavo niekam nestis, tai turejom viena lauke pasislepe po akmeniu.

O dumineske buvo kazkas mokykloj paleides kokio 40cm ilgio ir stora belenkaip. Tai ta diena mokykla evakavo ir visas pamokas atsauke big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#81 2016-11-11 11:21

Re: Old days in the kiemas

Kano rašė:

prisiminiau ir as viena istorija big_smile atsimenat kai klijus uostydavo maiseliuose po tiltais ir t.t ? big_smile tai is kito kiemo pas mus buvo toks Saniokas, labai megdavo pauostyt, (dabar retkarciais dar matau, tai toks isejes visas, pusbomzis), nu ir jis budavo kokiais 3 metais vyresnis uz visus, tai pasikviesdavo mus visus i miska, nu kokiu 10-15 vaiku, paaustydavo kliju ir liepdavo visiem ziuret, nes isivaizduodavo, kad pas ji kune yra isikunijes SUB-ZERO, cia jeigu kas nezinot, veikejas is mortal combat big_smile tada nusiplesdavo maike ir pradedavo dauzyt medi, tipo 100 smugiu kombo per minute, kai baigdavo nusilenkdavo, o mes visi plodavom big_smile big_smile blet kai prisimenu visada taip juoka sukelia big_smile

Pas mane kieme vaikai žolę rukyt padėjo, tai buvo Dimka. Apsirukiusi yra įkalbėję, kad eis banką plėšt, tai anas ėjo namo apsirengti juodai (maskavosi) ir dar kaukę kažkokią susiviekė. Kitą kart parūkę jo draugai pasakė "žiurėk, tas oro balionas žemai skrenda.. pa liubomu už namo leisis". Nu ir Dimka nubėgo iš paskos. Nieks nežino, kaip ilgai bėgo, bet dingo ilgam. Na ir dar jam apsirūkiusiam leptelėjo "sporinam, kad į šitą beržą neįlipsi". Dimka įrodė, kad įlips!

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#82 2016-11-11 11:34

Re: Old days in the kiemas

Prince of persia aš pliekdavau kai pirmą personalinį gavau smile Axujienas žaidimas buvo.
Muštukai utiutiu.. big_smile Bytos!
NBA turiu lipdukų kelis susiklijavęs į sąsiuvinį, komandas susižymėjęs bet ilgai nerinkau.. Paskui KRPEŠINIS žurnalas buvo, tai iš ten utiutiu vis dar turiu plakatų big_smile Ir šiaip apie VC susiklijavęs visokių turiu.. reiks susirast nufotkinsiu įmesiu savo sąsiuvinuką big_smile

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#83 2016-11-11 11:40

Re: Old days in the kiemas

Pamenu kai Yu-Gi-Oh atsirado. Man buvo kokia 13 metų jau, gal ir 14. Pamenu rinkau slapčia tas korteles, su vienu draugeliu žaisdavom. Gėda buvo,kad toki dideli vyrai žaidžia su kortelėm kažkokiom. Paskui kaip paaaiškėjo tai pusė klasės  taip darė big_smile

Neprisijungęs

 
ragas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2006-10-20
Žinutės: 409
Atsiliepimai: 1

#84 2016-11-11 11:42

Re: Old days in the kiemas

su geležiniais muštukais nelošdavom, nes capsai stipriai gadindavos ir nesąžininga, nes atsiversdavo daug mušant su juo.
Krepšinio žurnalų dakuja turiu dar su plakatais big_smile anksčiausia 3Nr. su Maiklu Džordanu.

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#85 2016-11-11 11:46

Re: Old days in the kiemas

Draugas NBA plakatais buvo visas kambario sienas nuklijaves. Nuo grindu iki lubu vien plakatai buvo.

Vasara priekompeskes jau nuo 8 ar 9 laukdavom kol atrakins duris, kad pirmiem uzsiimt geresnius kompus ir konteri lost. Is pamoku begdavom i kompines. Kelis kartus varem per visa nakti lost i kompeske, tai seimininkai uzrakindavo mumis, o mes ten per visa nakti grajinam big_smile 10lt berots kainuodavo visa, naktis, nesveiki pinigai buvo, bet ispudziu daug big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#86 2016-11-11 11:53

Re: Old days in the kiemas

Aizen rašė:

Pamenu kai Yu-Gi-Oh atsirado. Man buvo kokia 13 metų jau, gal ir 14. Pamenu rinkau slapčia tas korteles, su vienu draugeliu žaisdavom. Gėda buvo,kad toki dideli vyrai žaidžia su kortelėm kažkokiom. Paskui kaip paaaiškėjo tai pusė klasės  taip darė big_smile

Kaip yo gi oh fanas gal žiūrėjai yo gi oh abridged series? nieko nesuprantu apie tas kortas, bet perdarytas multikas - ledinis. smile

Neprisijungęs

 
RAMZIS III
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-12-02
Žinutės: 1809
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#87 2016-11-11 12:43

Re: Old days in the kiemas

Ai dar prisiminiau, nuo mages juostas per kelia, nuo medzio iki medzio vyniodavom. Padarydavom is siaudų zmogą. Siaudu į rubus prikišdavom, kad atrodytu kaip zmogus, ir mesdavom ant kelio prietemoj. tada krumuose laukdavom kol masina sustos big_smile

Žiema mėtydavom sniečkas į pravažiuojančias auto. Kažkas netyčia, bet xui ten, jaučiu tyčia i sniečka akmenį idejo. mersui W123 utiutiu sonini langa iskulem. Buvom keturiese, tryse pabegom, viena pagavo ir visus uzstukalino. Tevai po 20lt sumete, 80lt uz sonini langa paklojom.

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#88 2016-11-11 14:06

Re: Old days in the kiemas

Zuikis13 rašė:

Aizen rašė:

Pamenu kai Yu-Gi-Oh atsirado. Man buvo kokia 13 metų jau, gal ir 14. Pamenu rinkau slapčia tas korteles, su vienu draugeliu žaisdavom. Gėda buvo,kad toki dideli vyrai žaidžia su kortelėm kažkokiom. Paskui kaip paaaiškėjo tai pusė klasės  taip darė big_smile

Kaip yo gi oh fanas gal žiūrėjai yo gi oh abridged series? nieko nesuprantu apie tas kortas, bet perdarytas multikas - ledinis. smile

Nea, žiūrėjau pirmąjį YGO, kur žaidimo taisyklės nieko bendro praktiškai neturėjo ir paskui YGO GX pabaigiau. Toliau dingo interesas kažkaip hmm

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#89 2016-11-11 14:08

Re: Old days in the kiemas

RAMZIS III rašė:

Ai dar prisiminiau, nuo mages juostas per kelia, nuo medzio iki medzio vyniodavom. Padarydavom is siaudų zmogą. Siaudu į rubus prikišdavom, kad atrodytu kaip zmogus, ir mesdavom ant kelio prietemoj. tada krumuose laukdavom kol masina sustos big_smile

Žiema mėtydavom sniečkas į pravažiuojančias auto. Kažkas netyčia, bet xui ten, jaučiu tyčia i sniečka akmenį idejo. mersui W123 utiutiu sonini langa iskulem. Buvom keturiese, tryse pabegom, viena pagavo ir visus uzstukalino. Tevai po 20lt sumete, 80lt uz sonini langa paklojom.

Mes viena vasara sugalvojom per langa maiseliu su vandeniu pametyt. Prasidejo nuo to, kad metem skaidrius celofaninius maiselius ant masinu ir panasiai, o baigesi tuom, kad siek tiek lijant lietui prisipylem ta didiji parduotuvini celofanini maisas (kaip tie didieji Maximos maisai) ir ismetem pro balkona. Svere nezinau, turbu koki 15kg jei ne daugiau big_smile ir kaip tik pro sali ejo moteris su skeciu, tai pataikem tiesiai i ja ir suluzo sketis big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#90 2016-11-11 14:09

Re: Old days in the kiemas

Aizen rašė:

Zuikis13 rašė:

Aizen rašė:

Pamenu kai Yu-Gi-Oh atsirado. Man buvo kokia 13 metų jau, gal ir 14. Pamenu rinkau slapčia tas korteles, su vienu draugeliu žaisdavom. Gėda buvo,kad toki dideli vyrai žaidžia su kortelėm kažkokiom. Paskui kaip paaaiškėjo tai pusė klasės  taip darė big_smile

Kaip yo gi oh fanas gal žiūrėjai yo gi oh abridged series? nieko nesuprantu apie tas kortas, bet perdarytas multikas - ledinis. smile

Nea, žiūrėjau pirmąjį YGO, kur žaidimo taisyklės nieko bendro praktiškai neturėjo ir paskui YGO GX pabaigiau. Toliau dingo interesas kažkaip hmm

Tai šita pažiūrėk smile gerulis

Neprisijungęs

 
Darijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-01-17
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#91 2016-11-11 14:14

Re: Old days in the kiemas

Žiemą mokyklose per pertraukas kai eidavome į lauką žaisti sniego mūšį, tas 10-15 minučių pasiaučiam ir atgal į pamokas visi raudoni ir šlapi big_smile  o prisimenat savo pradinių klasių meiles? aš klasės numylėtinis buvau, visoms mergaitėms patikau ir galėdavau pasiimti bet kurią, bet imdavau Laimą. Kartu sėdėdavome, jeigu ne karto, tai vis tiek arba aš, arba ji iš galo sėdi ir per pamokas su kojomis vis pakibindavome. Gyvendavome toli vienas nuo kito, todėl namo grįžus įsikbdavome į telefonus ir po to pareidavo sąskaitos už 60-80 litų.

Paskutinį kartą taisė Darijus (2016-11-11 14:15)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#92 2016-11-11 14:17

Re: Old days in the kiemas

RAMZIS III rašė:

Ai dar prisiminiau, nuo mages juostas per kelia, nuo medzio iki medzio vyniodavom. Padarydavom is siaudų zmogą. Siaudu į rubus prikišdavom, kad atrodytu kaip zmogus, ir mesdavom ant kelio prietemoj. tada krumuose laukdavom kol masina sustos big_smile

Žiema mėtydavom sniečkas į pravažiuojančias auto. Kažkas netyčia, bet xui ten, jaučiu tyčia i sniečka akmenį idejo. mersui W123 utiutiu sonini langa iskulem. Buvom keturiese, tryse pabegom, viena pagavo ir visus uzstukalino. Tevai po 20lt sumete, 80lt uz sonini langa paklojom.

Jaučiu bachūriukui ne pyragai buvo likusį gyvenimą big_smile

Zuikis13 rašė:

Aizen rašė:

Zuikis13 rašė:


Kaip yo gi oh fanas gal žiūrėjai yo gi oh abridged series? nieko nesuprantu apie tas kortas, bet perdarytas multikas - ledinis. smile

Nea, žiūrėjau pirmąjį YGO, kur žaidimo taisyklės nieko bendro praktiškai neturėjo ir paskui YGO GX pabaigiau. Toliau dingo interesas kažkaip hmm

Tai šita pažiūrėk smile gerulis

Ok, dėl tavęs big_smile Į jūrą parsiimsiu, ten daug laiko viskam turiu big_smile Anime dažnai žiūriu šiaip iki šiol.

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#93 2016-11-11 14:19

Re: Old days in the kiemas

Aizen, tai kiek tau metu?
Nes pamenu yugioh mano laikas jau buvo, o tu visgi bardocius senas big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#94 2016-11-11 14:19

Re: Old days in the kiemas

Darijus rašė:

Žiemą mokyklose per pertraukas kai eidavome į lauką žaisti sniego mūšį, tas 10-15 minučių pasiaučiam ir atgal į pamokas visi raudoni ir šlapi big_smile  o prisimenat savo pradinių klasių meiles? aš klasės numylėtinis buvau, visoms mergaitėms patikau ir galėdavau pasiimti bet kurią, bet imdavau Laimą. Kartu sėdėdavome, jeigu ne karto, tai vis tiek arba aš, arba ji iš galo sėdi ir per pamokas su kojomis vis pakibindavome. Gyvendavome toli vienas nuo kito, todėl namo grįžus įsikbdavome į telefonus ir po to pareidavo sąskaitos už 60-80 litų.

Oj oj, priti face atsirado. Mano morda tai 6/10. Visiem tą kartoju smile ir zjb

Neprisijungęs

 
Darijus
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2016-01-17
Žinutės: 111
Atsiliepimai: 0

#95 2016-11-11 14:23

Re: Old days in the kiemas

Zuikis13 rašė:

Darijus rašė:

Žiemą mokyklose per pertraukas kai eidavome į lauką žaisti sniego mūšį, tas 10-15 minučių pasiaučiam ir atgal į pamokas visi raudoni ir šlapi big_smile  o prisimenat savo pradinių klasių meiles? aš klasės numylėtinis buvau, visoms mergaitėms patikau ir galėdavau pasiimti bet kurią, bet imdavau Laimą. Kartu sėdėdavome, jeigu ne karto, tai vis tiek arba aš, arba ji iš galo sėdi ir per pamokas su kojomis vis pakibindavome. Gyvendavome toli vienas nuo kito, todėl namo grįžus įsikbdavome į telefonus ir po to pareidavo sąskaitos už 60-80 litų.

Oj oj, priti face atsirado. Mano morda tai 6/10. Visiem tą kartoju smile ir zjb

Neužsigauk. Bus moteris, kuriai ir tu būsi pats gražiausias.

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#96 2016-11-11 14:27

Re: Old days in the kiemas

pas drauga juostini magnetofona eidavau klausyt, nes ahujiena akustika buvo...
sinkleri uzkraudinet su kasetiniu magnetofonu reikejo pamenu, pries tai ausu krapstuka pamirkius spirite ir isvalius galva

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#97 2016-11-11 14:28

Re: Old days in the kiemas

ATjr rašė:

Aizen, tai kiek tau metu?
Nes pamenu yugioh mano laikas jau buvo, o tu visgi bardocius senas big_smile

26 man smile Ne toks ir senis. Saulelė dar ne vakarop big_smile 26 mergom jau saulelė vakarop big_smile

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#98 2016-11-11 14:32

Re: Old days in the kiemas

Per vienas kaledas mokykloj keitemes dovanom ir beveik visi vienas kitam dovanojo sita albuma

http://sindikatas.com/files/images/413695/02_Gatves_Lyga_480x480.jpg

Namie apsikabines mage klausydavau patyliukais, kad mama negirdetu necenzuriniu zodziu big_smile

Neprisijungęs

 
Zuikis13
Chemijos policija
Vietovė: Pravėnai
Registravosi: 2015-01-20
Žinutės: 5228
Atsiliepimai: 96

#99 2016-11-11 14:35

Re: Old days in the kiemas

Darijus rašė:

Zuikis13 rašė:

Darijus rašė:

Žiemą mokyklose per pertraukas kai eidavome į lauką žaisti sniego mūšį, tas 10-15 minučių pasiaučiam ir atgal į pamokas visi raudoni ir šlapi big_smile  o prisimenat savo pradinių klasių meiles? aš klasės numylėtinis buvau, visoms mergaitėms patikau ir galėdavau pasiimti bet kurią, bet imdavau Laimą. Kartu sėdėdavome, jeigu ne karto, tai vis tiek arba aš, arba ji iš galo sėdi ir per pamokas su kojomis vis pakibindavome. Gyvendavome toli vienas nuo kito, todėl namo grįžus įsikbdavome į telefonus ir po to pareidavo sąskaitos už 60-80 litų.

Oj oj, priti face atsirado. Mano morda tai 6/10. Visiem tą kartoju smile ir zjb

Neužsigauk. Bus moteris, kuriai ir tu būsi pats gražiausias.

Ne, čia mano žmona mane taip įvertino. Paklausiau ant kiek mano snukis tempia tai davė 7/10. Tuomet vieną balą atėmiau, nes vis tiek savam žmogui esi šališkas ir realiai 6 liko. Gan arti tiesos big_smile Užtat trūkumus kitaip bandau kompensuot smile

Paskutinį kartą taisė Zuikis13 (2016-11-11 14:36)

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#100 2016-11-11 14:36

Re: Old days in the kiemas

upthedose rašė:

Per vienas kaledas mokykloj keitemes dovanom ir beveik visi vienas kitam dovanojo sita albuma

http://sindikatas.com/files/images/4136 … 80x480.jpg

Namie apsikabines mage klausydavau patyliukais, kad mama negirdetu necenzuriniu zodziu big_smile

Pamenu tą big_smile O šitą pameni? Su korešu po rūbais paslėpę nešėmės klausyt ir krizenom ant minimalaus garso "LABAS KAIMYNŲ KIAULE" girdėdami
https://www.pakartot.lt/assets/upload/images/02/348x348/1405066202-52302.jpeg

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net