Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4001 2018-08-21 11:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Keletas normalių, tai Audrius, Vegitas, Ramas. 3 rimčiausi vyrai, 160 cm visi

tu normalus skaitaisi? kokias cia nesamones rasineji? Koks 160cm? Tu savo pasauly gyveni, vaikas fantazuoji visad...suprask. Tu cia kazkoks isvis anonimas, sizofrenikas susikures internetine asmenybe kazkokia. Istorijos tavo tik pilasi viena po kitos. Bendraut su zmonem nemoki, visus pazemint bandai, kazka pasijuokt is kito ir savo susikurta asmenybe pagirti...Niekas taves negerbia realiam pasauly, o cia tuo labiau wink uzuojauta tau. O jeigu tau is tikro 30m., o ne 19 koks, tai patarciau tikrai susimastyti apie savo gyvenima rimciau. Nebent is tikro esi ligonis sizofrenikas, tada butu pateisinama tavo kasdienes rasinejamos nesamones cia.

O tai fitnesą kirsi ar ne ? Jis juk galingas 110 kg, tvirtas raumenų kalnas.

Apie ka tu cia kalbi? Skaityk ka parasiau dar 7 kartus.
P.s. ir kiek tau metu is tikro?

Paskutinį kartą taisė Audrius (2018-08-21 11:25)

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4002 2018-08-21 11:41

Re: Blevyzgos™ V dalis

reikia forumo kito tai faktas, kur maziau ligotu 😁 reiks paieskot, padiskutuot yra gerai, bet cia jau nelabai yra su kuom big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4003 2018-08-21 11:47

Re: Blevyzgos™ V dalis

Va butent, galvoju net nebepildyt cia logo, nes dar spec ateina i loga sudu priraso kokiu ne i tema...reik prasinet moderu, kad pratrintu tas nesamones ir tai nepratrina visad, moderu net nebelike cia...nu zdz..buvo seniau weightlifting forumas, ten va normalus rinkosi ir ramu buvo, gaila panaikino del mazo aktyvumo.

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#4004 2018-08-21 12:03

Re: Blevyzgos™ V dalis

tai as irgi kai pildydavau, paskui reikedavo treniruociu ieskot per puslapius, moderu nebeliko taip, realiai tai ner tikslo cia pildyt kazka, patarimu juk negausi, tik pridiskutuos sudu apie tai koks tu fake natty ir pan. fsio as  out 😁

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4005 2018-08-21 12:10

Re: Blevyzgos™ V dalis

Vegitas rašė:

tai as irgi kai pildydavau, paskui reikedavo treniruociu ieskot per puslapius, moderu nebeliko taip, realiai tai ner tikslo cia pildyt kazka, patarimu juk negausi, tik pridiskutuos sudu apie tai koks tu fake natty ir pan. fsio as  out 😁

Davai, sėkmės ☺

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4006 2018-08-21 12:16

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

tai as irgi kai pildydavau, paskui reikedavo treniruociu ieskot per puslapius, moderu nebeliko taip, realiai tai ner tikslo cia pildyt kazka, patarimu juk negausi, tik pridiskutuos sudu apie tai koks tu fake natty ir pan. fsio as  out 😁

Davai, sėkmės ☺

Ligoni, del taves normalus zmogus is forumo isejo. Tau karma gyvenime sugris uz blogus darbus smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4007 2018-08-21 13:15

Re: Blevyzgos™ V dalis

Audrius rašė:

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:


Ko čia rašai kai merga, e2 pažėk fitnesai 😃😂

Buvo kosmosas e2 ana savaite,prip-isau adexo ir aromasino ir pagavau db sweet spot big_smile ore e2.
Bet tipo nesupranti ka turejau omeny? Jei bicaa mldc tai maladec jei nestumia,ar tau tokie kaip katukas geriau kur 90 sveria ir visus cia iskirstu tipo 🤣 as pats realybej neatlaikyciau jo nepakirtes jei jis toks is tikro yra ale baxuras 😅 geriau va jau toks kaip enox kur sudu nesneka ir nesisklaido nors 107kg 12% bf 193cm 😅

ka tu cia mane kisi visur, utiutiu abugelis grynas big_smile per daug cia isijautes i forumo gyvenima ziuriu. Nei tu mane isvis pazisti, nei ka, neturi net teises apie mane kazka blogai kalbet utiutiu...mazvaikis konkretus...i poras tau su britain, du forumo durneliai, seniau kazkaip maziau sudu rasinedavai, paveike steroidai tau smegenis konkreciai.

Pasol tu na-x-ui nervastikas net nerasyk man lol tas britain 10kart normalesnis nei tu taip kad nebazarink net 😅

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4008 2018-08-21 13:18

Re: Blevyzgos™ V dalis

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

baisu daros sitam forume jau...nieko nebeliko cia, keletas normaliu dar yra...kazkokiu sizofreniku ligotu prieje su protinem negaliom. Dar stumia cia kazka duchas...ir graudu ir juokinga...net nebesinori cia veltis i diskusijas kazkokias

Keletas normalių, tai Audrius, Vegitas, Ramas. 3 rimčiausi vyrai, 160 cm visi

tu normalus skaitaisi? kokias cia nesamones rasineji? Koks 160cm? Tu savo pasauly gyveni, vaikas fantazuoji visad...suprask. Tu cia kazkoks isvis anonimas, sizofrenikas susikures internetine asmenybe kazkokia. Istorijos tavo tik pilasi viena po kitos. Bendraut su zmonem nemoki, visus pazemint bandai, kazka pasijuokt is kito ir savo susikurta asmenybe pagirti...Niekas taves negerbia realiam pasauly, o cia tuo labiau wink uzuojauta tau. O jeigu tau is tikro 30m., o ne 19 koks, tai patarciau tikrai susimastyti apie savo gyvenima rimciau. Nebent is tikro esi ligonis sizofrenikas, tada butu pateisinama tavo kasdienes rasinejamos nesamones cia.

O tu bendraut moki? Kad netikejau tavo nesamonem apie bloody tai pradejai bybiais sertis ir panasios chuinios,del to tu man ir tapai sliuxa 😅 toks nervastikas,aplink tokios pacius sukiojies tai niekas nepapurto 😅 mersa nusipirko jau dabar viskas.gal net utiutiu tu nerasyk kitose temose tik savo svarbiam logebkuris idomus tik tau ir dar ten dviem kokiem. Sasiuvininu uzsivesk geriau

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4009 2018-08-21 13:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Vegitas rašė:

tai as irgi kai pildydavau, paskui reikedavo treniruociu ieskot per puslapius, moderu nebeliko taip, realiai tai ner tikslo cia pildyt kazka, patarimu juk negausi, tik pridiskutuos sudu apie tai koks tu fake natty ir pan. fsio as  out 😁

Davai, sėkmės ☺

Ligoni, del taves normalus zmogus is forumo isejo. Tau karma gyvenime sugris uz blogus darbus smile

Atstok tu nuo manęs grybas. Kažkoks kaimas kūdena, beformis, veterinaras čia gąsdina mane. Realiam gyvenime užgaidintas. Nebekomentuok tu manęs, juk išvis tu niekam neįdomus 😂

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4010 2018-08-21 13:20

Re: Blevyzgos™ V dalis

dar apie bendravimus cia raso kr-v negaliu patikef big_smile i save nors kada atkreipei demesi? lol

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4011 2018-08-21 13:24

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

dar apie bendravimus cia raso kr-v negaliu patikef big_smile i save nors kada atkreipei demesi? lol

Jis visur apsiverkęs rašo, savo logą pildo, kuris niekam neįdomus. O už logo ribų jį visi kulioja, tada jis mušt gąsdina, vos 90 sverdamas su 20 % BF. Kažkoks   nevykelis išvis 😃😂 Net pažvengt ar patrolint nemoka, neturi humoro jausmo, beviltiškas kažkoks

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4012 2018-08-21 13:24

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:


Davai, sėkmės ☺

Ligoni, del taves normalus zmogus is forumo isejo. Tau karma gyvenime sugris uz blogus darbus smile

Atstok tu nuo manęs grybas. Kažkoks kaimas kūdena, beformis, veterinaras čia gąsdina mane. Realiam gyvenime užgaidintas. Nebekomentuok tu manęs, juk išvis tu niekam neįdomus 😂

Sake duhina ji ten tie powerlifteriai,chatus maciau,zvengia ten is jo. Del to apsiverkes visus ximikais vadina lol kai paprasai pasakyt kas kur cia prigavo bloodi tai pasol utiutiu ciuhinkis dalbajobas ir panasiai 😅🙏 realiam gyvenime nekazkas ten irgi kiek girdejau lol

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4013 2018-08-21 13:25

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

dar apie bendravimus cia raso kr-v negaliu patikef big_smile i save nors kada atkreipei demesi? lol

Jis visur apsiverkęs rašo, savo logą pildo, kuris niekam neįdomus. O už logo ribų jį visi kulioja, tada jis mušt gąsdina, vos 90 sverdamas su 20 % BF. Kažkoks   nevykelis išvis 😃😂 Net pažvengt ar patrolint nemoka, neturi humoro jausmo, beviltiškas kažkoks

Nu vpiz-du jauciu testas 7nmol del to tiek verkimo. Gal sasyskas is raciono isimtu su koldunais ir alum tai pakiltu iki 9nmol.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4014 2018-08-21 13:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Audrius rašė:

fitnesas rašė:


Buvo kosmosas e2 ana savaite,prip-isau adexo ir aromasino ir pagavau db sweet spot big_smile ore e2.
Bet tipo nesupranti ka turejau omeny? Jei bicaa mldc tai maladec jei nestumia,ar tau tokie kaip katukas geriau kur 90 sveria ir visus cia iskirstu tipo 🤣 as pats realybej neatlaikyciau jo nepakirtes jei jis toks is tikro yra ale baxuras 😅 geriau va jau toks kaip enox kur sudu nesneka ir nesisklaido nors 107kg 12% bf 193cm 😅

ka tu cia mane kisi visur, utiutiu abugelis grynas big_smile per daug cia isijautes i forumo gyvenima ziuriu. Nei tu mane isvis pazisti, nei ka, neturi net teises apie mane kazka blogai kalbet utiutiu...mazvaikis konkretus...i poras tau su britain, du forumo durneliai, seniau kazkaip maziau sudu rasinedavai, paveike steroidai tau smegenis konkreciai.

Pasol tu na-x-ui nervastikas net nerasyk man lol tas britain 10kart normalesnis nei tu taip kad nebazarink net 😅

eik tu jam pasosink geriau smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4015 2018-08-21 13:27

Re: Blevyzgos™ V dalis

Laukiam tuoj saus kokia gera fraze. As tik leksiu i lt rugsejo 14d trim dienom trumpam,ar manes nelauks dabar islipant is lektuvo. Lektuvas leidziasi ~13h vilniaus oro uoste,nenoreciau kad kas nors su mersu lauktu mane pakirst

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4016 2018-08-21 13:28

Re: Blevyzgos™ V dalis

Audrius rašė:

fitnesas rašė:

Audrius rašė:


ka tu cia mane kisi visur, utiutiu abugelis grynas big_smile per daug cia isijautes i forumo gyvenima ziuriu. Nei tu mane isvis pazisti, nei ka, neturi net teises apie mane kazka blogai kalbet utiutiu...mazvaikis konkretus...i poras tau su britain, du forumo durneliai, seniau kazkaip maziau sudu rasinedavai, paveike steroidai tau smegenis konkreciai.

Pasol tu na-x-ui nervastikas net nerasyk man lol tas britain 10kart normalesnis nei tu taip kad nebazarink net 😅

eik tu jam pasosink geriau smile

As is kauno sorry,mes taip nedarom 😅

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#4017 2018-08-21 13:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

Tuos sudaužis jis čia visus

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4018 2018-08-21 13:29

Re: Blevyzgos™ V dalis

Svarbu kaska dauziti

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4019 2018-08-21 13:31

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:


Keletas normalių, tai Audrius, Vegitas, Ramas. 3 rimčiausi vyrai, 160 cm visi

tu normalus skaitaisi? kokias cia nesamones rasineji? Koks 160cm? Tu savo pasauly gyveni, vaikas fantazuoji visad...suprask. Tu cia kazkoks isvis anonimas, sizofrenikas susikures internetine asmenybe kazkokia. Istorijos tavo tik pilasi viena po kitos. Bendraut su zmonem nemoki, visus pazemint bandai, kazka pasijuokt is kito ir savo susikurta asmenybe pagirti...Niekas taves negerbia realiam pasauly, o cia tuo labiau wink uzuojauta tau. O jeigu tau is tikro 30m., o ne 19 koks, tai patarciau tikrai susimastyti apie savo gyvenima rimciau. Nebent is tikro esi ligonis sizofrenikas, tada butu pateisinama tavo kasdienes rasinejamos nesamones cia.

O tu bendraut moki? Kad netikejau tavo nesamonem apie bloody tai pradejai bybiais sertis ir panasios chuinios,del to tu man ir tapai sliuxa 😅 toks nervastikas,aplink tokios pacius sukiojies tai niekas nepapurto 😅 mersa nusipirko jau dabar viskas.gal net utiutiu tu nerasyk kitose temose tik savo svarbiam logebkuris idomus tik tau ir dar ten dviem kokiem. Sasiuvininu uzsivesk geriau

kokiais bybiais sertis? big_smile durneli tu utiutiu... big_smile nieko as tau neseriau ir prie ko cia mano mersas isvis? apie kokius purtymus cia kalbi, durneli? stumi cia vapse kazka nk nezinodamas, patylek geriau, nes kai kalbi, tai nesamones tik

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4020 2018-08-21 13:32

Re: Blevyzgos™ V dalis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:


Davai, sėkmės ☺

Ligoni, del taves normalus zmogus is forumo isejo. Tau karma gyvenime sugris uz blogus darbus smile

Atstok tu nuo manęs grybas. Kažkoks kaimas kūdena, beformis, veterinaras čia gąsdina mane. Realiam gyvenime užgaidintas. Nebekomentuok tu manęs, juk išvis tu niekam neįdomus 😂

duok tu man savo tel nr, paskambinsiu, galesiu prilekt iki taves, pakalbesim

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4021 2018-08-21 13:34

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

dar apie bendravimus cia raso kr-v negaliu patikef big_smile i save nors kada atkreipei demesi? lol

utiutiu as nepisu niftemu kazkam proto utiutiu, tu cia dalbajobas kiekvienoj temoj sukauji, prisipisineji prie visko wink tu ten utiutiu prasai papasakot kas kaip, papasakoji, tai utiutiu dar kazkokiu sudu priraso, kad netiki, tai tu utiutiu galva persisviesk durneli big_smile utiutiu klaust, jei netiki vistiek...

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4022 2018-08-21 13:35

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Laukiam tuoj saus kokia gera fraze. As tik leksiu i lt rugsejo 14d trim dienom trumpam,ar manes nelauks dabar islipant is lektuvo. Lektuvas leidziasi ~13h vilniaus oro uoste,nenoreciau kad kas nors su mersu lauktu mane pakirst

nu bet tu tai rimtai dauztas big_smile susisuko tau sarabanas toj uk big_smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4023 2018-08-21 13:36

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

Audrius rašė:

fitnesas rašė:


Pasol tu na-x-ui nervastikas net nerasyk man lol tas britain 10kart normalesnis nei tu taip kad nebazarink net 😅

eik tu jam pasosink geriau smile

As is kauno sorry,mes taip nedarom 😅

utiutiu is kur tu, dziaugiuos, kad draugeli susiradai big_smile tokio pacio proto, kaip ir pats big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6497
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#4024 2018-08-21 13:39

Re: Blevyzgos™ V dalis

Audrius rašė:

fitnesas rašė:

Laukiam tuoj saus kokia gera fraze. As tik leksiu i lt rugsejo 14d trim dienom trumpam,ar manes nelauks dabar islipant is lektuvo. Lektuvas leidziasi ~13h vilniaus oro uoste,nenoreciau kad kas nors su mersu lauktu mane pakirst

nu bet tu tai rimtai dauztas big_smile susisuko tau sarabanas toj uk big_smile

Ne man sarabanas susisuko,o tu snargly per daug rekauji 😅 vel dauzys jis cia kazka,prileks big_smileD n-x gaila lt nesu kaip plociauni ausi tai issitrintum ta accounta ia gedos 🤣

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#4025 2018-08-21 13:40

Re: Blevyzgos™ V dalis

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

Ligoni, del taves normalus zmogus is forumo isejo. Tau karma gyvenime sugris uz blogus darbus smile

Atstok tu nuo manęs grybas. Kažkoks kaimas kūdena, beformis, veterinaras čia gąsdina mane. Realiam gyvenime užgaidintas. Nebekomentuok tu manęs, juk išvis tu niekam neįdomus 😂

Sake duhina ji ten tie powerlifteriai,chatus maciau,zvengia ten is jo. Del to apsiverkes visus ximikais vadina lol kai paprasai pasakyt kas kur cia prigavo bloodi tai pasol utiutiu ciuhinkis dalbajobas ir panasiai 😅🙏 realiam gyvenime nekazkas ten irgi kiek girdejau lol

kas tau kur ka duchina? big_smile nebejuokink tu utiutiu big_smile ka as tau himikais vadinu? papasakok man daugiau, ko nezinau apie save big_smile kur cia ka girdejai? big_smile

Paskutinį kartą taisė Audrius (2018-08-21 13:50)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net