Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#326 2009-02-04 17:04

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

ka tik paziurejau tavo pirma posta, tau tik 16 metu, o tau cia jau paiso pritupimus, asmeniskai as tau ju tikrai nerekomenduociau esant tokio ugio ir tokio amziaus, koki leg presa dar, dar, bet jokiu tupimu nedaryk geriau wink
16m ir sveri 55kg, gali pas mane temoj paziuret, as toks pats buvau, bet tik 15 ir 15 pradejau sportuot, tai va jei valgysi gerai, programos bus geros kaip sita dabartine pakoreguota, tai gali priaugti tu kg tikrai daug wink
ant krutines plaukai jau 16m, testosterono daugiau turi nei kiti tavo bendraamziai big_smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#327 2009-02-04 17:06

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

As 15 pradejau daryt pritupimus ir jau tada caveman'as buvau big_smile

Paskutinį kartą taisė Plienas (2009-02-04 17:07)

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#328 2009-02-04 19:32

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

nu nera man didelio noro kojas dideles turet..tik tiek kad per daug neatsiliktu

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#329 2009-02-04 19:43

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

nu nera man didelio noro kojas dideles turet..tik tiek kad per daug neatsiliktu

Jo, jo. Nedarom pečių, nes ir taip geri esam. Kojas irgi užmirškim. Nugara? Naxer ji.. Tai va. Bicas + tricas? Kam to trico, gi nepanaudosi gyvenime.. Nū, bicas jau normaliau, normaliau.. Darom!

Krč, tau patarčiau išvis lįst į plaukimą kokį ir nebesvaikt čia smile No offence, bet kiekvienas post'e yra kokia nors nesąmonė smile Arba į kokį boksą ar dar kur.. Kačialkai dar nesubrendęs, sakyčiau..

IMHO.

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#330 2009-02-04 19:49

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Kas tau nepatinka? 3 pratimai kojom ir man gana, neatsisakau gi visiskai

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#331 2009-02-04 20:10

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Kas is to koju tiesimo? Darai leg press'a bent utiutiu. Klaunai jus man biskuti esate, kodel kisu tuos pritupimus? Todel, kad sitas pratimas sukelia organizme daugiausiai testosterono, o ne vien del tu dideliu koju! + dirba 70% raumenu!!!! Isikalkit tai i galva.. Nori didelio bico,trico??? Daryk bazinius pratimus nugarai, kojom ir krutinei, kad sukeltum daugiau testosterono!

Paskutinį kartą taisė Alibras (2009-02-04 20:14)

Neprisijungęs

 
Arwassss
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Plungė
Registravosi: 2008-11-13
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#332 2009-02-04 20:14

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

0maro rašė:

tauttviss rašė:

nu nera man didelio noro kojas dideles turet..tik tiek kad per daug neatsiliktu

Jo, jo. Nedarom pečių, nes ir taip geri esam. Kojas irgi užmirškim. Nugara? Naxer ji.. Tai va. Bicas + tricas? Kam to trico, gi nepanaudosi gyvenime.. Nū, bicas jau normaliau, normaliau.. Darom!

Krč, tau patarčiau išvis lįst į plaukimą kokį ir nebesvaikt čia smile No offence, bet kiekvienas post'e yra kokia nors nesąmonė smile Arba į kokį boksą ar dar kur.. Kačialkai dar nesubrendęs, sakyčiau..

IMHO.

o kokias raumenu grupes galima panaudot gyvenime? big_smile prie stroikiu pvz nelb ka ten panaudosi. kaip kiti sako eisiu i stroikes ir bus tu raumenuku. jei tu ten plytas nesiosi gal siek tiek ir bus bet busi niekuo nesiskiriantis nuo paprastu zmoniu nes proto daugiau reik gyvenime o ne raumenu. tdl jaunimas mokos o ne plytas kilnoja nes raumenu gyvenime mazai kur panaudosi. jei jam kojos nera lb svarbios tai tegu jas kazkiek prilaiko ir tiek jis gi vistiek nezada but kulturistu manau

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#333 2009-02-04 20:15

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Alibras rašė:

Kas is to koju tiesimo? Darai leg press'a bent utiutiu. Klaunai jus man biskuti esate, kodel kisu tuos pritupimus? Todel, kad sitas pratimas sukelia organizme daugiausiai testosterono, o ne vien del tu dideliu koju! + dirba 70% raumenu!!!! Isikalkit tai i galva..

Jaunam tai pritūpimų nelabai rekomenduočiau, nes svarbiausia pavaidint salėj su kiek daug darau smile Yra išimčių aišku, bet nedaug. Leg-press'as kitas reikalas.

O mano post'as buvo nukreiptas ne į tą programą, o apskritai, į tavo  temą, ir tavo postus, kokius man tekos skaityt.


Arvai, ir ką aš iš tavo post'o turėjau suprast..? Išvis, nauda kokia..?

Krč, cirkai dedas ir tiek big_smile Nei pinigų mokėt nereik.. Super big_smile

Paskutinį kartą taisė 0maro (2009-02-04 20:16)

Neprisijungęs

 
fielm
buvęs fiellmann
Registravosi: 2009-02-04
Žinutės: 255
Atsiliepimai: 10

#334 2009-02-04 20:15

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Alibras rašė:

Kas is to koju tiesimo? Darai leg press'a bent utiutiu. Klaunai jus man biskuti esate, kodel kisu tuos pritupimus? Todel, kad sitas pratimas sukelia organizme daugiausiai testosterono, o ne vien del tu dideliu koju! + dirba 70% raumenu!!!! Isikalkit tai i galva.. Nori didelio bico,trico??? Daryk bazinius pratimus nugarai, kojom ir krutinei, kad sukeltum daugiau testosterono!

Pritariu 100%

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#335 2009-02-04 20:16

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Arwassss rašė:

0maro rašė:

tauttviss rašė:

nu nera man didelio noro kojas dideles turet..tik tiek kad per daug neatsiliktu

Jo, jo. Nedarom pečių, nes ir taip geri esam. Kojas irgi užmirškim. Nugara? Naxer ji.. Tai va. Bicas + tricas? Kam to trico, gi nepanaudosi gyvenime.. Nū, bicas jau normaliau, normaliau.. Darom!

Krč, tau patarčiau išvis lįst į plaukimą kokį ir nebesvaikt čia smile No offence, bet kiekvienas post'e yra kokia nors nesąmonė smile Arba į kokį boksą ar dar kur.. Kačialkai dar nesubrendęs, sakyčiau..

IMHO.

o kokias raumenu grupes galima panaudot gyvenime? big_smile prie stroikiu pvz nelb ka ten panaudosi. kaip kiti sako eisiu i stroikes ir bus tu raumenuku. jei tu ten plytas nesiosi gal siek tiek ir bus bet busi niekuo nesiskiriantis nuo paprastu zmoniu nes proto daugiau reik gyvenime o ne raumenu. tdl jaunimas mokos o ne plytas kilnoja nes raumenu gyvenime mazai kur panaudosi. jei jam kojos nera lb svarbios tai tegu jas kazkiek prilaiko ir tiek jis gi vistiek nezada but kulturistu manau

Tavo poste as irgi daug proto nematau, susirupink, mesk sporta!

Neprisijungęs

 
Arwassss
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Plungė
Registravosi: 2008-11-13
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#336 2009-02-04 20:31

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

pats ir mesk jus gal dx utiutiu cia susirinke? kas su mano postu blogai yra ? tas kad arwas ji parase ar ne? eikit jus utiutiu ir jei norit kas banit utiutiu man banikit. vien dx atsakineja i mano postas. gali prisizvenkt cia tam forume mano draugai tai pat zada uzsiregint ant prikolo su jumis apie ora apie saslykus pabendraut biski ant bazaro uzmest

Neprisijungęs

 
0maro
Dažnas dalyvis
Vietovė: Denmark
Registravosi: 2007-09-12
Žinutės: 412
Atsiliepimai: 0

#337 2009-02-04 20:38

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Arwassss rašė:

pats ir mesk jus gal dx utiutiu cia susirinke? kas su mano postu blogai yra ? tas kad arwas ji parase ar ne? eikit jus utiutiu ir jei norit kas banit utiutiu man banikit. vien dx atsakineja i mano postas. gali prisizvenkt cia tam forume mano draugai tai pat zada uzsiregint ant prikolo su jumis apie ora apie saslykus pabendraut biski ant bazaro uzmest

Nenuostabu, kodėl niekas nenori su tavim bendraut smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#338 2009-02-04 20:38

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Arwassss rašė:

pats ir mesk jus gal dx utiutiu cia susirinke? kas su mano postu blogai yra ? tas kad arwas ji parase ar ne? eikit jus utiutiu ir jei norit kas banit utiutiu man banikit. vien dx atsakineja i mano postas. gali prisizvenkt cia tam forume mano draugai tai pat zada uzsiregint ant prikolo su jumis apie ora apie saslykus pabendraut biski ant bazaro uzmest

utiutiu sneki apie prota, o nenutuoki kam dar labai reikalingi baziniai pratimai kojom!
O uz ta duxa kada prie progos as tau taip utiutiu snuki, kad jau nei i maxa nei i mineda nebebusi panasus..

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#339 2009-02-04 20:44

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Alibras rašė:

Arwassss rašė:

pats ir mesk jus gal dx utiutiu cia susirinke? kas su mano postu blogai yra ? tas kad arwas ji parase ar ne? eikit jus utiutiu ir jei norit kas banit utiutiu man banikit. vien dx atsakineja i mano postas. gali prisizvenkt cia tam forume mano draugai tai pat zada uzsiregint ant prikolo su jumis apie ora apie saslykus pabendraut biski ant bazaro uzmest

utiutiu sneki apie prota, o nenutuoki kam dar labai reikalingi baziniai pratimai kojom!
O uz ta duxa kada prie progos as tau taip utiutiu snuki, kad jau nei i maxa nei i mineda nebebusi panasus..

jau geriau maksas ištirųjų lol

Neprisijungęs

 
Arwassss
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Plungė
Registravosi: 2008-11-13
Žinutės: 135
Atsiliepimai: 0

#340 2009-02-04 20:44

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

lollol lol fuckyou dw aciu uz demesi rock

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#341 2009-02-04 20:54

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Arwassss rašė:

lollol lol fuckyou dw aciu uz demesi rock

Bek kol nesunervavai iki galo smile Gaila man taves, matau domiesi, bet protu nepasizymi... Arba tiesiog esi nubaustas visuomenej ir nemoki bendrauti.. smile

Neprisijungęs

 
10x3
Naujas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-03-12
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#342 2009-02-04 21:08

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Arwai,tu be jokios tolerancijos ir logikos..Daryk taip kaip sakei,iseik,o paskui kada nors grizk pasimokes is savo,bei kitu klaidu wink..

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#343 2009-02-04 21:25

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

0maro rašė:

Alibras rašė:

Kas is to koju tiesimo? Darai leg press'a bent utiutiu. Klaunai jus man biskuti esate, kodel kisu tuos pritupimus? Todel, kad sitas pratimas sukelia organizme daugiausiai testosterono, o ne vien del tu dideliu koju! + dirba 70% raumenu!!!! Isikalkit tai i galva..

Jaunam tai pritūpimų nelabai rekomenduočiau, nes svarbiausia pavaidint salėj su kiek daug darau smile Yra išimčių aišku, bet nedaug. Leg-press'as kitas reikalas.

O mano post'as buvo nukreiptas ne į tą programą, o apskritai, į tavo  temą, ir tavo postus, kokius man tekos skaityt.


Arvai, ir ką aš iš tavo post'o turėjau suprast..? Išvis, nauda kokia..?

Krč, cirkai dedas ir tiek big_smile Nei pinigų mokėt nereik.. Super big_smile

Sitas vaikis isvis dar ne zingsnelio nepribrendes prie sito sporto,toks vaizdas,kad pas ji kaulai desimtes mergaites,darydamas tuos pritupimus sulus kaip degtukas.taigi,imtu teptuka ir nusitapytu svajoniu bicepsa wink

Neprisijungęs

 
fielm
buvęs fiellmann
Registravosi: 2009-02-04
Žinutės: 255
Atsiliepimai: 10

#344 2009-02-04 22:05

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Dabar prasideda, kas geriau sustums smile

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#345 2009-02-04 22:07

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Plienas rašė:

0maro rašė:

Alibras rašė:

Kas is to koju tiesimo? Darai leg press'a bent utiutiu. Klaunai jus man biskuti esate, kodel kisu tuos pritupimus? Todel, kad sitas pratimas sukelia organizme daugiausiai testosterono, o ne vien del tu dideliu koju! + dirba 70% raumenu!!!! Isikalkit tai i galva..

Jaunam tai pritūpimų nelabai rekomenduočiau, nes svarbiausia pavaidint salėj su kiek daug darau smile Yra išimčių aišku, bet nedaug. Leg-press'as kitas reikalas.

O mano post'as buvo nukreiptas ne į tą programą, o apskritai, į tavo  temą, ir tavo postus, kokius man tekos skaityt.


Arvai, ir ką aš iš tavo post'o turėjau suprast..? Išvis, nauda kokia..?

Krč, cirkai dedas ir tiek big_smile Nei pinigų mokėt nereik.. Super big_smile

Sitas vaikis isvis dar ne zingsnelio nepribrendes prie sito sporto,toks vaizdas,kad pas ji kaulai desimtes mergaites,darydamas tuos pritupimus sulus kaip degtukas.taigi,imtu teptuka ir nusitapytu svajoniu bicepsa wink

Nestumk, nematei kaip as atrodziau 16 big_smile

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#346 2009-02-04 22:12

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

bet rimtai cia daznai "draugiskai" padiskutuot daug kas ateina big_smile

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#347 2009-02-04 22:14

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

Rimtai pradeda utiutiu kai nusisnekama.

Neprisijungęs

 
tauttviss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2007-09-25
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#348 2009-02-04 22:15

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

o tricui hanteliu lenkimas uz nugaros kaip ji daryt? jei 3x8 tai cia kiekvienai rankai po 3x8? tipo per viena prieima 16 kartu per abi rankas gaunas?

Neprisijungęs

 
Plienas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2007-12-11
Žinutės: 1834
Atsiliepimai: 0

#349 2009-02-04 22:17

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

o tricui hanteliu lenkimas uz nugaros kaip ji daryt? jei 3x8 tai cia kiekvienai rankai po 3x8? tipo per viena prieima 16 kartu per abi rankas gaunas?

Su viena ranka is priekio prilaikai ranka su kuria lenksi ir lenki uz galvos,o virsuj isteses uzlaikai 1s.Taip,16 priejimu per abi rankas.

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#350 2009-02-05 08:09

Re: Mano foto.Ir kaip man priaugti mases?

tauttviss rašė:

Kas tau nepatinka? 3 pratimai kojom ir man gana, neatsisakau gi visiskai

Būsiu tiesmukas...
Nebesimajačink, - turi programą, Savas pakoregavo, 2-3 mėn. užteks. Su maistu mokykloj, kaip minėjau, kažką papildomai pagalvok. Sportuok, - per 2-3 mėn. jei valgysi normaliai ir nemalsi š... salėj turėtum priaugti bent 2-3 kg. Priešingu atveju patariu geriau nebegaišt laiko šitam sportui, o susirast kokių kitokių dominančių užsiėmimų, čia aš nuoširdžiai... wink

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net