Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#26 2007-05-14 21:03

Re: Sporto klubai

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

Neprisijungęs

 
marius
Dažnas dalyvis
Vietovė: siauliai
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#27 2007-05-14 21:10

Re: Sporto klubai

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

impulsas yra axujienai moderns sporto klubs big_smile siauliuose irgi atidare dar nebuwau bet jau is klasioku geru atsiliepimu girdejau sake stakliu utiutiu yra wienos rusies po 5-7 staklias! tai taip isen ka nebun eiliu atejai pasportawai be nerwu i wsio

Paskutinį kartą taisė marius (2007-05-14 21:11)

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#28 2007-05-14 21:21

Re: Sporto klubai

Apie tai, kokio lygio yra tas klubas, labai puikiai žinau smile Tik aš turbūt vistiek niekada nesuprasiu, kad kam išvis kažkur eit ir belekiek išleist pinigų į pan. klubą, tuo metu kai lygiai tokios pat naudos treniruotę galėtum atlikti ir kituose klubuose, kur gal būt rasi net ir rimtesnių kokių nors žmonių ir kolegų. Aš  manau taip, kad jei pirmoje vietoje yra sportas ir treniruotė, o ne tai ant kiek yra modernus klubas, tada manau butu net daugiau naudos. Tiesa dar, nekaip atrodo žninutės kur privaryta keiksmažodžių smile

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#29 2007-05-15 17:41

Re: Sporto klubai

marius rašė:

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

impulsas yra axujienai moderns sporto klubs big_smile siauliuose irgi atidare dar nebuwau bet jau is klasioku geru atsiliepimu girdejau sake stakliu utiutiu yra wienos rusies po 5-7 staklias! tai taip isen ka nebun eiliu atejai pasportawai be nerwu i wsio

so what....?

Neprisijungęs

 
partizanas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2007-01-12
Žinutės: 197
Atsiliepimai: 0

#30 2007-05-15 17:46

Re: Sporto klubai

studentas rašė:

Sveiki, gal kas KTU stanginej sportuoja? stanga As tai toj Pureno gatvej visai neblogai ten jei nedau zmoniu, prie chemijos toj nebuvau smile

buvau kelis kartus bet ten ankstoka neutral patariu geriau nueik i ta prie chemijos, bent apsizvalgysi, palyginsi wink

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#31 2007-05-15 18:07

Re: Sporto klubai

partizanas rašė:

studentas rašė:

Sveiki, gal kas KTU stanginej sportuoja? stanga As tai toj Pureno gatvej visai neblogai ten jei nedau zmoniu, prie chemijos toj nebuvau smile

buvau kelis kartus bet ten ankstoka neutral patariu geriau nueik i ta prie chemijos, bent apsizvalgysi, palyginsi wink

Jau nereikia, viska namie turiu.

Neprisijungęs

 
Ilgazzzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#32 2007-05-19 18:34

Re: Sporto klubai

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

nezinau ar jis kuom ipatingas, bet man netoli nuo namu, todel juo ir susidomejau. nevsarbu man ten nauji irengimai ar stangos surudyjusios tiesiog ieskau tokios vietos kur nebutu daug zmoniu, todel ir renkuosi brangesni, nes kiek teko matyti kur po 50lt, tai prisirenka tokiu, kurie galvoja, kad pasedejus salia hanteliu bicepsai auga smile O jei turi pasiulyti ka geresnio - sakyk smile

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#33 2007-05-20 11:11

Re: Sporto klubai

Ilgazzzz rašė:

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

nezinau ar jis kuom ipatingas, bet man netoli nuo namu, todel juo ir susidomejau. nevsarbu man ten nauji irengimai ar stangos surudyjusios tiesiog ieskau tokios vietos kur nebutu daug zmoniu, todel ir renkuosi brangesni, nes kiek teko matyti kur po 50lt, tai prisirenka tokiu, kurie galvoja, kad pasedejus salia hanteliu bicepsai auga smile O jei turi pasiulyti ka geresnio - sakyk smile

Na kazkaip manau, kad cia butu atvirkstinis variantas... Tie kur po 50lt ateina daugiau-maziau pasportuot ir tikrai gali rast rimtesnes publikos... Nes kam man moket 2x tiek uz impulsa, kai man tereik stangos ir hanteliu?

Neprisijungęs

 
Ilgazzzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#34 2007-05-20 14:45

Re: Sporto klubai

Na kad viena pats asmeniskai bandziau uz 50 lt man rodos - jau nepamenu ir draugai, kurie ejo i tokius klubus visi sako, kad neverta, nes arba reikia eiti ryte arba velai vakare, kad nebutu sedincios tautos...

Neprisijungęs

 
Nekurilka
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 147
Atsiliepimai: 0

#35 2007-05-20 20:25

Re: Sporto klubai

man pvz negaila sumoket tos 160lt uz Impulsa.

Neprisijungęs

 
Ilgazzzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#36 2007-05-20 20:27

Re: Sporto klubai

Nekurilka rašė:

man pvz negaila sumoket tos 160lt uz Impulsa.

Todel, kad ten impuls ar kad ten yra kaz kas gero?

Neprisijungęs

 
marius
Dažnas dalyvis
Vietovė: siauliai
Registravosi: 2006-09-26
Žinutės: 267
Atsiliepimai: 0

#37 2007-05-20 22:50

Re: Sporto klubai

TZR rašė:

marius rašė:

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

impulsas yra axujienai moderns sporto klubs big_smile siauliuose irgi atidare dar nebuwau bet jau is klasioku geru atsiliepimu girdejau sake stakliu utiutiu yra wienos rusies po 5-7 staklias! tai taip isen ka nebun eiliu atejai pasportawai be nerwu i wsio

so what....?

so waht? a tame waht kad nereik eilese laukt bebedumbom snd pats buwau tai malonu ir sportuot kur eini ten laiswa! nu aisq jei eini patinginiaut tai neapsimok nei eit tada namuose geriau sedet!

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#38 2007-05-20 23:07

Re: Sporto klubai

Ilgazzzz rašė:

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

nezinau ar jis kuom ipatingas, bet man netoli nuo namu, todel juo ir susidomejau. nevsarbu man ten nauji irengimai ar stangos surudyjusios tiesiog ieskau tokios vietos kur nebutu daug zmoniu, todel ir renkuosi brangesni, nes kiek teko matyti kur po 50lt, tai prisirenka tokiu, kurie galvoja, kad pasedejus salia hanteliu bicepsai auga smile O jei turi pasiulyti ka geresnio - sakyk smile

Tada supratau, dėl to galėčiau sutikt, nes piemenys kartais irgi nervuoja smile O šilainiuose tai kiek žinau tai iš normalesnių turbūt būtų šitas ir "jėgos sportas" šarkuvos gatvėj, kaip ten nežinau, nebuvau, vienas draugas ten sportuoja smile

Neprisijungęs

 
Ilgazzzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-05-07
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#39 2007-05-22 20:54

Re: Sporto klubai

Vitamin_C rašė:

Ilgazzzz rašė:

Vitamin_C rašė:

O kuo tas impuls toks ypatingas kad tik juo susidomėjei?

nezinau ar jis kuom ipatingas, bet man netoli nuo namu, todel juo ir susidomejau. nevsarbu man ten nauji irengimai ar stangos surudyjusios tiesiog ieskau tokios vietos kur nebutu daug zmoniu, todel ir renkuosi brangesni, nes kiek teko matyti kur po 50lt, tai prisirenka tokiu, kurie galvoja, kad pasedejus salia hanteliu bicepsai auga smile O jei turi pasiulyti ka geresnio - sakyk smile

Tada supratau, dėl to galėčiau sutikt, nes piemenys kartais irgi nervuoja smile O šilainiuose tai kiek žinau tai iš normalesnių turbūt būtų šitas ir "jėgos sportas" šarkuvos gatvėj, kaip ten nežinau, nebuvau, vienas draugas ten sportuoja smile

Tai va kad tik del to ir ieskau, o ne del to, kad neturiu pinigu deti big_smile Na tikriausiai pasirinksiu impuls tik dar reikia prisruosti nueiti apsiziureti paciam...

Neprisijungęs

 
gantelis2
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-01-06
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#40 2007-07-15 11:41

Re: Sporto klubai

rasykit adresus klubu esanciu moletuose;)

Neprisijungęs

 
gantelis2
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-01-06
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#41 2007-07-17 21:57

Re: Sporto klubai

man reike moletu sporto klubu pawadinimu gal kas zino ir adresu.....?

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#42 2007-07-17 22:02

Re: Sporto klubai

Taip sunku po miesta pasivaiksciot ir susirast paciam... Gi moletai tai paprasciausias miestelis, cia tau ne koks londonas kai pasiklyst gali...

Neprisijungęs

 
Arnis
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-07-17
Žinutės: 85
Atsiliepimai: 0

#43 2007-08-05 17:23

Re: Sporto klubai

uz sporto kluba nemokejau ir nemokesiu daugiau 100 lt big_smile , nes i tokius renkasi pasikele mazdaug tokie , o kur pigesni ,eina protingesni zmones kurie nors patirtimi dalinasi, ir imanoma su jais susisneketi wink

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#44 2007-08-05 17:44

Re: Sporto klubai

Namuose geriausia sporto sale . Home sweet home smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#45 2007-08-08 10:09

Re: Sporto klubai

Namuose jei tik formos palaikymui, šitą jau patikrinau, nebent dar grižčiau prižiūrinėt ir maistą ir miegą ir visą kitą smile Šilainiuose gal kas sportina? kas ką rekomenduotų?

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#46 2007-08-08 17:16

Re: Sporto klubai

Norejau pasakyt , kad namuose susirinkta sale mieliausia smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#47 2007-08-08 18:12

Re: Sporto klubai

Tokia kad jau būtų miela jau reikia rimtai įrengt ir nemažai įnešt pastangų, tiek finansiškai tiek ir su protu kad viskas būtų vietoj ir patogu smile

Neprisijungęs

 
richis
Kalbus dalyvis
Vietovė: Telsiai
Registravosi: 2007-07-10
Žinutės: 90
Atsiliepimai: 0

#48 2007-08-08 18:14

Re: Sporto klubai

Bet susirinkus mieliausia smile

Neprisijungęs

 
MaksisXXX
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2006-03-25
Žinutės: 444
Atsiliepimai: 0

#49 2007-08-22 20:35

Re: Sporto klubai

taigi vyrai keliuosi i vln mokytis ir nzn ten kur ten reiks sportuot..Ka patartumet? gal  koky nebrangu ir gera sporto kluba wink?nykstys

Neprisijungęs

 
justas_
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-17
Žinutės: 286
Atsiliepimai: 0

#50 2007-09-09 17:12

Re: Sporto klubai

Arnis rašė:

uz sporto kluba nemokejau ir nemokesiu daugiau 100 lt big_smile , nes i tokius renkasi pasikele mazdaug tokie , o kur pigesni ,eina protingesni zmones kurie nors patirtimi dalinasi, ir imanoma su jais susisneketi wink

Nu tai pasidalink informacija, kur jau eini?

Man Sporto klube reikia tik tiek kad nebutu daug zmoniu, ir kad galeciau atlikti pratimus pagal programas.Surudija treniruokliai utiutiu.Eiles ne utiutiu.Baseinas butu labai neblogas priedas.Visa kita utiutiu.Turit ka pasiulit?

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net