Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

super
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-07-21
Žinutės: 659
Atsiliepimai: 0

#101 2008-10-03 21:26

Re: Svorio metimas

jamada rašė:

Povilas rašė:

jamada rašė:


bet pas galiūnus yra daug kur lašinių smile  ant viso kūno šiaip.

kai svoris 140kg.nereikia tiketis kad lasiniai butu tik ant pilvo.cool

nu, nu. jiems pokui yra tas, kad tur lašinių. jei mestų lašinius tai jėgų netektų daug, tai ir yra storuliukai big_smileD

jie eina jegos sporta ,jiems maziausiai rupi kaip jie atrodo  ,jie siekia vis aukstesniu rezultatu ir jiems ir auga savaime ta mase ir kaip nera svorio kategorijos galiunu sporte... ir t.t. cai nevieta kalbeti apie tai ,gana offtopic

Neprisijungęs

 
ArmY00
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-04
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#102 2008-11-16 19:18

Re: Svorio metimas

zodziu yra taip.susigincijau su mama del svorio metimo big_smile ji sako kad daugiau kalorij yra sudeginama kai ejni greitu zingsniu,
as sakau kad daugiau yra sudeginama begant,kur tiesa? tongue

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#103 2008-11-16 19:36

Re: Svorio metimas

ArmY00 rašė:

zodziu yra taip.susigincijau su mama del svorio metimo big_smile ji sako kad daugiau kalorij yra sudeginama kai ejni greitu zingsniu,
as sakau kad daugiau yra sudeginama begant,kur tiesa? tongue

daugiausia sudeginama esant betkokiai fizinai veilklai, kuri sirdi apkrauna ne didesniu negu 130 duziu/min pulsu..
t.y. tarp 110-130 duz/min
tokiu budu issaugoma daug raumenines mases, o riebalai dega optimaliai.

Neprisijungęs

 
ArmY00
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-04
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#104 2008-11-16 19:50

Re: Svorio metimas

emexas rašė:

ArmY00 rašė:

zodziu yra taip.susigincijau su mama del svorio metimo big_smile ji sako kad daugiau kalorij yra sudeginama kai ejni greitu zingsniu,
as sakau kad daugiau yra sudeginama begant,kur tiesa? tongue

daugiausia sudeginama esant betkokiai fizinai veilklai, kuri sirdi apkrauna ne didesniu negu 130 duziu/min pulsu..
t.y. tarp 110-130 duz/min
tokiu budu issaugoma daug raumenines mases, o riebalai dega optimaliai.

na taip,tai as ir sakau kad sirdis dazos greiciau ir daugiau riebalu sudegini,o ji man ten kazka kitka kalba,sako ten zurnale tipo skaite kazka...
tai visdelto kad daugiau degina ejimas ar begimas?

Neprisijungęs

 
emexas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-01-30
Žinutės: 15144
Atsiliepimai: 46

#105 2008-11-16 19:56

Re: Svorio metimas

ArmY00 rašė:

emexas rašė:

ArmY00 rašė:

zodziu yra taip.susigincijau su mama del svorio metimo big_smile ji sako kad daugiau kalorij yra sudeginama kai ejni greitu zingsniu,
as sakau kad daugiau yra sudeginama begant,kur tiesa? tongue

daugiausia sudeginama esant betkokiai fizinai veilklai, kuri sirdi apkrauna ne didesniu negu 130 duziu/min pulsu..
t.y. tarp 110-130 duz/min
tokiu budu issaugoma daug raumenines mases, o riebalai dega optimaliai.

na taip,tai as ir sakau kad sirdis dazos greiciau ir daugiau riebalu sudegini,o ji man ten kazka kitka kalba,sako ten zurnale tipo skaite kazka...
tai visdelto kad daugiau degina ejimas ar begimas?

reik zet kiek duziu gaunas.. nesvarbu ar ejimas, ar begimas, ar plaukimas..  svarbu judet ir pasiekt tam tikra duziu skaiciu.

Neprisijungęs

 
ArmY00
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-04
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#106 2008-11-16 22:15

Re: Svorio metimas

emexas rašė:

ArmY00 rašė:

emexas rašė:


daugiausia sudeginama esant betkokiai fizinai veilklai, kuri sirdi apkrauna ne didesniu negu 130 duziu/min pulsu..
t.y. tarp 110-130 duz/min
tokiu budu issaugoma daug raumenines mases, o riebalai dega optimaliai.

na taip,tai as ir sakau kad sirdis dazos greiciau ir daugiau riebalu sudegini,o ji man ten kazka kitka kalba,sako ten zurnale tipo skaite kazka...
tai visdelto kad daugiau degina ejimas ar begimas?

reik zet kiek duziu gaunas.. nesvarbu ar ejimas, ar begimas, ar plaukimas..  svarbu judet ir pasiekt tam tikra duziu skaiciu.

a nu aisku tada smile dq

Neprisijungęs

 
Eurobasket2011
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-12-22
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#107 2008-12-27 19:15

Re: Svorio metimas

ka daryt man nesivalgo kaskaip seniau valgydavau po 5 kart i diena io dbr per sventes nesivalgo kacialinos jau 11menesiu o valgyt kaskaip nesinori :(butent per sias kelias dienas sad

Neprisijungęs

 
ArmY00
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-11-04
Žinutės: 63
Atsiliepimai: 0

#108 2008-12-28 01:06

Re: Svorio metimas

Eurobasket2011 rašė:

ka daryt man nesivalgo kaskaip seniau valgydavau po 5 kart i diena io dbr per sventes nesivalgo kacialinos jau 11menesiu o valgyt kaskaip nesinori :(butent per sias kelias dienas sad

kimsk per prievarta.

Neprisijungęs

 
ramse
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-02-03
Žinutės: 66
Atsiliepimai: 0

#109 2009-01-04 00:11

Re: Svorio metimas

ArmY00 rašė:

Eurobasket2011 rašė:

ka daryt man nesivalgo kaskaip seniau valgydavau po 5 kart i diena io dbr per sventes nesivalgo kacialinos jau 11menesiu o valgyt kaskaip nesinori :(butent per sias kelias dienas sad

kimsk per prievarta.

Padaryk iskrovos diena,nuo sporto taip pat big_smile

Neprisijungęs

 
Gytis15
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#110 2009-01-05 22:18

Re: Svorio metimas

Sveiki!!!wink norecau gaut patarimu kiek man reiktu numest svorio jei mano ugis 1.67 o svoris 63kg metu 15 rytais begioju rytais 500m tik db nemegiuoju nes ziema pretu patarimu noreciau kad kasnors parasytu aiskia programa kaip smuortuot namu salygom su hanteliais tikslas kad iki wasars numesciau savo PILVA nes gan didelis yra tai plyzz patarimu ir programa gal kas nors dekui:hanteliai:hanteliaihanteliaihanteliaihanteliaihanteliaihmmhmmneutralsmilesmile

Neprisijungęs

 
Gytis15
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-05
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#111 2009-01-05 22:19

Re: Svorio metimas

sorry uz klaidas skubejau lb:alah:alahalahalahbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Storas_labai
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-11
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#112 2009-01-11 04:30

Re: Svorio metimas

Sveiki visi, nauji metai - nauji lapai. Aš iškart prie reikalo.
Pas mane situacija itin nekokia, ūgis 190, svoris 128kg. Amžius 20m. Prieš 4 metus sportavau apie 1.5m, visai neblogai sekės, svėriau tada 75kg (spaudimo rekordas 90kg, nesiekiant to specialiai big_smile ), ūgis buvo 183cm. Šiaip tas "sportas" buvo labiau laiko praleidimas, nei "kažkas rimto".
Reikalas tame, kad reik svorį numest verkiant, esu studentas, laisvo laiko nedaug, gyvenu barake, ten turim šiokią tokią salytę (štanga, bokso kriaušė, skersinis, pora hantelių, čiužinukas ir viskas). Šiaip nesu vien lašinių kalnas, yra ir raumenuko likę nuo sporto, tad manau nesu visiškai beviltiškas, tereikia Jūsų pagalbos, noro yra labai daug situaciją pakeisti į gerąją pusę, tereik kokio valgiaraščio ir treniruočių "plano" su minėtosios "salytės" inventorium... Galima dar kokius papildus parekomenduot, lėšų tam tikrai yra smile Na, gavau "spyrį į šikną" nuo panos, dabar tereik Jūsų pagalbos smile
P.S.: treniruotei į dieną galiu skirt iki 1h...

Neprisijungęs

 
timocha
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-01-03
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#113 2009-01-15 13:03

Re: Svorio metimas

Sveiki, pakomentuokit mano dienotvarke, ar teisingai sureguliuta mytyba, tereniruotes?

10 val 100 gramu pusryciu ''Fitnes" ( 11% baltymu, 57% anglevandeniu) su liesu pienu
10:30 lengva mansta 30 atsispaudimu, 30 pritupimu
11:30 greitas ejimas pesciom 2.5 km

13 val 100 g krutineles/ zuvies / jautienos su 100 g ryziu + darzoves
13:45 ejimas pesciom 2.5 km
14:30 intensyvi treniruote apie 1 val

16 val 100 g tuno su grudeta duona

19 val 100 g varskes

22 val tuno/ krutineles salotos su darzovemis

24 val einu miegot

Neprisijungęs

 
Zvieris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-07-06
Žinutės: 79
Atsiliepimai: 0

#114 2009-01-20 17:56

Re: Svorio metimas

ar galima valgyti bulviu patiekalus metant svori? arba pvz keptos desreles su bulviu kose ar keptos bulves.. jose daug riebalu ar angliavandeniu?

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#115 2009-01-20 18:45

Re: Svorio metimas

Zvieris rašė:

ar galima valgyti bulviu patiekalus metant svori? arba pvz keptos desreles su bulviu kose ar keptos bulves.. jose daug riebalu ar angliavandeniu?

Jei virtos, tai nėra blogai, ne varžybom ruošiesi, bet dėl dešrelių tai gerai pagalvok, ten daugiau riebalu nei baltymų big_smile

Neprisijungęs

 
Alfriss
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-26
Žinutės: 29
Atsiliepimai: 0

#116 2009-02-09 20:26

Re: Svorio metimas

Sveiki pradėjau vel sportoti po ilgokos pertraukos(traumos). Priš tai vartojau amino bcaa, L-karnitin 3000.
Šiaip karnitinas buvo neblogas tik kad norėčiau didesnio poveikio. Kaip manot ar verta naudoti bcaa ir aakg-arginine-3000 stai linkas kaip atrodo. ? ir gal dar kanors pasiulitumet?
Beto mano ugis ~192 svoris ~105kg.

Paskutinį kartą taisė Alfriss (2009-02-09 20:28)

Neprisijungęs

 
qwertysas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-02-21
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#117 2009-02-21 14:47

Re: Svorio metimas

Sveiki, esu naujokas sporte, tad prasau pagalbos.

noriu numesti svorio, sumazinti pilva(kaip ir visi noriu isryskinti viska) Man 19, mano ugis ~196cm, svoris ~105kg.
Neseniai pradejau eiti i kluba.
Gal galit patarti kokios programos labiau tiktu?

Neprisijungęs

 
sportuotuojas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-09-17
Žinutės: 57
Atsiliepimai: 0

#118 2009-02-21 19:05

Re: Svorio metimas

jai  nori pamazint pilvuka big_smile tai daug begiok ir ziurek ka valgai. nevalgyk tokiu dalyku kaip cipsu kebabu hotdogu ir ttt ;D daryk atsilenkimus. o jai rasai kaip isryskint viska tai palauk kol kasnors kitkas atrasys smile

Neprisijungęs

 
NationLT
Kalbus dalyvis
Vietovė: Radviliškis
Registravosi: 2009-01-12
Žinutės: 58
Atsiliepimai: 0

#119 2009-03-06 16:27

Re: Svorio metimas

Nuo saves noriu pasakyti geriausa mesti svori begiojant ....
o metantimas svorio nieko nereiskia  jei nekeiti savo iprastos mitybos . su kuria ir priaugai svorio...
o pilvo  preso riskinimui as tau patarciau tiesiog daryti atsilenkimus ... ir tenpimus ant ligegreciu...
Sekmės nykstys

Neprisijungęs

 
kepuks
Naujas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2009-03-23
Žinutės: 8
Atsiliepimai: 0

#120 2009-03-25 21:56

Re: Svorio metimas

sveiki smile daug skaiciau, bet noriu suzinot kas tinka mano antveju. visa gyvenima buvau toks tesliukas, bet dabar sumasciau numest siek tiek lasinuku. man dabar 16m. 8m launkau futbola, kai yra laiko prabegu krosiuka ar i stangine nueinu. Pora menesiu prisilaikau su maistu ir geriu Universal Fat burner. Dabar nutariau siektiek rimciau uzsiimt numest 11-13kg o jei eis ir reikes ir daugiau. cia ka sumaciau:


6:00 krosas, pratimai ant skersinio, lygiagreciu.
7:15 aviziniai dribsniai su pienu
9:45 vaisius
11:45 proteinas
15:00 liesa mesa ar zuvis su darzovemis
17:00 futbolo treniruote,
19:00 proteinas, vaisius
21:00 varske

sestadieni ir sekmadieni viskas panasiai, bet tik viena treniruote: krosas iki stangines, pratimai stangineje, krosas atgal.

Cia tik apmastymai, nezinau ar teisingai bet manau man padesit viska istaisyt.nesiekiu but kulturistu ar kazkuo pan, tiesiog noriu numest lasinuka ir siektiek sutvirtet. taipat noreciau kad padetumet issirinkt papildus ir patart kada ir kiek vartot.manau man reikia proteino, amino ir karnitino.tai tiek. is anksto dekoju uz pagalba smile

Neprisijungęs

 
Giedrytee
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#121 2009-03-29 13:15

Re: Svorio metimas

Noreciau trumpai papasakoti apie save. Man 21,ugis 172,svoris 68. Po ziemos islindau kaip meska is olos hmm lankau sporto kluba,einu 4-5 kartus per savaite,noreciau numest ~6kg ir zinoma kaip visi isryskinti kuno linijas. Paskaitinejau foruma,visur kalbama apie dietas,bet vat beda nepatinka man tu dietu laikytis,bet ir visokiu sh... nevalgau,tikrai prisiziuriu smile Noriu paklaust,kokie pratimai labiau padetu presiukui? svorio metimui,tau skaiciau kad cardio padeda,bet begiot man nepatinka,megstu dvirati,bet oras dbr nelabai koks,ar stepperis tinkamas treniruoklis? Namie sokineju per sokdyne. Gal dar ka patartumet prie tos visos mano rutinos? Tiesiog laukiu patarimu smile

Neprisijungęs

 
studentas
......
Registravosi: 2006-09-29
Žinutės: 4263
Atsiliepimai: 7

#122 2009-03-29 13:20

Re: Svorio metimas

Giedrytee rašė:

Noreciau trumpai papasakoti apie save. Man 21,ugis 172,svoris 68. Po ziemos islindau kaip meska is olos hmm lankau sporto kluba,einu 4-5 kartus per savaite,noreciau numest ~6kg ir zinoma kaip visi isryskinti kuno linijas. Paskaitinejau foruma,visur kalbama apie dietas,bet vat beda nepatinka man tu dietu laikytis,bet ir visokiu sh... nevalgau,tikrai prisiziuriu smile Noriu paklaust,kokie pratimai labiau padetu presiukui? svorio metimui,tau skaiciau kad cardio padeda,bet begiot man nepatinka,megstu dvirati,bet oras dbr nelabai koks,ar stepperis tinkamas treniruoklis? Namie sokineju per sokdyne. Gal dar ka patartumet prie tos visos mano rutinos? Tiesiog laukiu patarimu smile

Visa veikla kurios metu pulsas apie 120 galima taikyt riebalų deginimui, tai nebūtinai bėgiot smile

Neprisijungęs

 
ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#123 2009-03-29 18:44

Re: Svorio metimas

Giedrytee rašė:

Noreciau trumpai papasakoti apie save. Man 21,ugis 172,svoris 68. Po ziemos islindau kaip meska is olos hmm lankau sporto kluba,einu 4-5 kartus per savaite,noreciau numest ~6kg ir zinoma kaip visi isryskinti kuno linijas. Paskaitinejau foruma,visur kalbama apie dietas,bet vat beda nepatinka man tu dietu laikytis,bet ir visokiu sh... nevalgau,tikrai prisiziuriu smile Noriu paklaust,kokie pratimai labiau padetu presiukui? svorio metimui,tau skaiciau kad cardio padeda,bet begiot man nepatinka,megstu dvirati,bet oras dbr nelabai koks,ar stepperis tinkamas treniruoklis? Namie sokineju per sokdyne. Gal dar ka patartumet prie tos visos mano rutinos? Tiesiog laukiu patarimu smile

Belika palinket sekmes su tokiais pomegiais smile dideles sekmes smile

O kodel butent 6 kg?

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#124 2009-03-29 18:49

Re: Svorio metimas

ashai rašė:

Giedrytee rašė:

Noreciau trumpai papasakoti apie save. Man 21,ugis 172,svoris 68. Po ziemos islindau kaip meska is olos hmm lankau sporto kluba,einu 4-5 kartus per savaite,noreciau numest ~6kg ir zinoma kaip visi isryskinti kuno linijas. Paskaitinejau foruma,visur kalbama apie dietas,bet vat beda nepatinka man tu dietu laikytis,bet ir visokiu sh... nevalgau,tikrai prisiziuriu smile Noriu paklaust,kokie pratimai labiau padetu presiukui? svorio metimui,tau skaiciau kad cardio padeda,bet begiot man nepatinka,megstu dvirati,bet oras dbr nelabai koks,ar stepperis tinkamas treniruoklis? Namie sokineju per sokdyne. Gal dar ka patartumet prie tos visos mano rutinos? Tiesiog laukiu patarimu smile

Belika palinket sekmes su tokiais pomegiais smile dideles sekmes smile

O kodel butent 6 kg?

cia tiesiai i taikinio viduriuka wink

Neprisijungęs

 
ashai
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-05-08
Žinutės: 278
Atsiliepimai: 0

#125 2009-03-29 18:52

Re: Svorio metimas

Cia is serijos kai aiskina kad nieko nevalgo bet svoris auga big_smile Kaloringas tas oras.... big_smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net