Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Justix
Dažnas dalyvis
Vietovė: Panevėžys
Registravosi: 2007-02-04
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 0

#151 2009-09-17 16:15

Re: Meilė sporte

Geras, dar nebuvau girdėjęs apie reklamą forumuose, bet šiais laikais viskas įmanoma

Neprisijungęs

 
spotuojanti
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-17
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#152 2009-09-18 13:43

Re: Meilė sporte

ooo, kokia nuomone, net nustebau:) isties nesu girdejusi, kad zmones gauna uz tai pinigus, kad reklamuotu kazkoki daikta is elektronines parduotuves:/ as tik pasidalinau savo patirtimi, kokius pilvo presui naudoju treniruokli:rock:

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#153 2009-09-18 13:47

Re: Meilė sporte

spotuojanti rašė:

ooo, kokia nuomone, net nustebau:) isties nesu girdejusi, kad zmones gauna uz tai pinigus, kad reklamuotu kazkoki daikta is elektronines parduotuves:/ as tik pasidalinau savo patirtimi, kokius pilvo presui naudoju treniruokli:rock:

Parodyk presiuką smile

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#154 2009-09-18 14:09

Re: Meilė sporte

spotuojanti rašė:

ooo, kokia nuomone, net nustebau:) isties nesu girdejusi, kad zmones gauna uz tai pinigus, kad reklamuotu kazkoki daikta is elektronines parduotuves:/ as tik pasidalinau savo patirtimi, kokius pilvo presui naudoju treniruokli:rock:

Aha, o aš Ronnie Coleman cool

Neprisijungęs

 
spotuojanti
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-09-17
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#155 2009-09-18 14:34

Re: Meilė sporte

man Ronnie Coleman tikrai nepatinka:D as dziaugiuos savo  pilvo presu, ir man svarbiausia buti sau grazia, o ne kitiems:)

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#156 2009-09-18 14:51

Re: Meilė sporte

spotuojanti rašė:

man Ronnie Coleman tikrai nepatinka:D as dziaugiuos savo  pilvo presu, ir man svarbiausia buti sau grazia, o ne kitiems:)

varge...moteraite...!
siulyciau isigyti sekanti "treniruokli" super lengvai padedanti pasiekti rezultata :

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#157 2009-09-18 15:02

Re: Meilė sporte

olegaskimanas rašė:

spotuojanti rašė:

man Ronnie Coleman tikrai nepatinka:D as dziaugiuos savo  pilvo presu, ir man svarbiausia buti sau grazia, o ne kitiems:)

varge...moteraite...!
siulyciau isigyti sekanti "treniruokli" super lengvai padedanti pasiekti rezultata :

lol tas toks neprastas atrodo

Neprisijungęs

 
Kulturistas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-06-28
Žinutės: 217
Atsiliepimai: 0

#158 2009-09-18 16:30

Re: Meilė sporte

olegaskimanas rašė:

spotuojanti rašė:

man Ronnie Coleman tikrai nepatinka:D as dziaugiuos savo  pilvo presu, ir man svarbiausia buti sau grazia, o ne kitiems:)

varge...moteraite...!
siulyciau isigyti sekanti "treniruokli" super lengvai padedanti pasiekti rezultata :

Arba šitokį:

Neprisijungęs

 
olegaskimanas
1 gramas gyvuliniu baltymu...
Registravosi: 2008-06-06
Žinutės: 6087
Atsiliepimai: 26

#159 2009-09-18 16:33

Re: Meilė sporte

Kulturistas rašė:

olegaskimanas rašė:

spotuojanti rašė:

man Ronnie Coleman tikrai nepatinka:D as dziaugiuos savo  pilvo presu, ir man svarbiausia buti sau grazia, o ne kitiems:)

varge...moteraite...!
siulyciau isigyti sekanti "treniruokli" super lengvai padedanti pasiekti rezultata :

Arba šitokį:

ieskojau ir to, neradau

Neprisijungęs

 
DeGrigo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 0

#160 2009-09-18 16:38

Re: Meilė sporte

O geriausiai tai koki vibra tone big_smile Sedi nieko neveiki ir bandeles kamsi... IR sukudeji ir nerelus presas... Tikrai tokios prekes tik tokios moterelems ir ir vyrukams pasislepusiems tinka... Kita puse norint rezultato reikia arti kaip zveriui norit kazka pasiekti, nekalbu as ten apie scenas, paprasciausiai kad ir ta pati pilva ismesti... Reikia pvz darytpo truputi ir aisku uztruksi gal ten koki 5 metus ir pasieksi, bet visi norim neidejus daug pastangu pasiekti maksimalius rezultatus, kad ir kaip sunku pripazynti taip nebus aisku jei lipsi per save ir po treniruotes kiekviena kartai issiskesi tai gal ir kokiu 2.5 meteliu uzteks pasiekti to ko nori...Bet jei nebus meiles tau tam sporte tai kiek koki 6 menesiukus pastumsi ir poto spjausi i visa reikala ir tik vienetai kurie uzsispiria ir eina iki savo to tikslo istisai...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net