Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3176 2013-08-21 11:13

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

pampersas rašė:

sveiki cia toks atsakymas is echoskopijos.
Kaires ciurnos echoskopinis tyrimas
ciurnios sanariuose skyscio nematyti. Aplinkines sausgysles nepakitusios, stukturines.
priekinis talofibuliarinis raistis homogeniskas, strukturinis, be plysimo pozymio. priekinio apatinio tibiofibuliarinio raiscio projekcijoje stebimi iki 0,4cm storio ir 1,9cm ilgio protruzuoti sustoreje minkstieji audiniai, blauzdikaulije raiscio insercijoje matyti lyg atskiras iki 4mm dydzio hiperechogeniskas seselis - panasu i antkauline atplaisa.
isvada- priekinio apatinio tibiofilarinio raiscio pazeidimo pozymiai, blauzdikaulio anterolateralinio krasto antkaulio avulsinio luzimo pozymiai

tai va gavau toki atsakyma, nukeleviau pas daktare, nieko gero nepasake. praejo jau du menesiai nuo traumos, niekas negyja, ka siulitumet daryt

o itvara nesiojai? kad sugytu, reikia duot ramybe ir netampyti raiscio galu... po to seks reabilitacija.

kojas treniruot negalima? praktiskai nesijauciau jokio diskomforto pritupimus darant.

Neprisijungęs

 
Artyi
Motyvuotas atletas
Registravosi: 2011-01-03
Žinutės: 6441
Atsiliepimai: 27

#3177 2013-08-21 11:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

.

Paskutinį kartą taisė Artyi (2013-12-18 09:39)

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#3178 2013-08-22 12:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vakar darė lateralinio menisko operaciją. Buvo plyšęs. Šiandien jau namie, koja labai gerai jaučiasi, priminu - neskauda. Ilgesnius atstumus einu su ramentais, trumpus - be.
Vakar dar su drenu buvau ir nuskausminamieji tik praėjo vakare, tai pratimukų nedariau. Šiandien jau tempiu, tiesiu, lenkiu. Viskas kaip antrą dieną labai gerai.

Klausimas: kada galiu grįžti į sportą? Turiu omenyje salę. Reabiltacijos lapuke parašyta, kad antrą savaitę jau galiu dviratį lengvai paminti. Ar galiu tada nuo antros savaitės jau varyt su papildais padaryti viršutinės kūno dalies treniruotę, o tada reabilitacinius pratimus kojai ir paminti divratuką?
Papildai - bcaa, proteinas, fat-burneris, pre-workoutas.

Neprisijungęs

 
spinae
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-12-11
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#3179 2013-08-22 12:38

Re: Sporto medikas, klauskite!

Kubikas rašė:

Vakar darė lateralinio menisko operaciją. Buvo plyšęs. Šiandien jau namie, koja labai gerai jaučiasi, priminu - neskauda. Ilgesnius atstumus einu su ramentais, trumpus - be.
Vakar dar su drenu buvau ir nuskausminamieji tik praėjo vakare, tai pratimukų nedariau. Šiandien jau tempiu, tiesiu, lenkiu. Viskas kaip antrą dieną labai gerai.

Klausimas: kada galiu grįžti į sportą? Turiu omenyje salę. Reabiltacijos lapuke parašyta, kad antrą savaitę jau galiu dviratį lengvai paminti. Ar galiu tada nuo antros savaitės jau varyt su papildais padaryti viršutinės kūno dalies treniruotę, o tada reabilitacinius pratimus kojai ir paminti divratuką?
Papildai - bcaa, proteinas, fat-burneris, pre-workoutas.

Neprisijungęs

 
Kubikas
Conchita Wurst
Registravosi: 2011-11-18
Žinutės: 618
Atsiliepimai: 0

#3180 2013-08-22 13:06

Re: Sporto medikas, klauskite!

spinae rašė:

Kubikas rašė:

Vakar darė lateralinio menisko operaciją. Buvo plyšęs. Šiandien jau namie, koja labai gerai jaučiasi, priminu - neskauda. Ilgesnius atstumus einu su ramentais, trumpus - be.
Vakar dar su drenu buvau ir nuskausminamieji tik praėjo vakare, tai pratimukų nedariau. Šiandien jau tempiu, tiesiu, lenkiu. Viskas kaip antrą dieną labai gerai.

Klausimas: kada galiu grįžti į sportą? Turiu omenyje salę. Reabiltacijos lapuke parašyta, kad antrą savaitę jau galiu dviratį lengvai paminti. Ar galiu tada nuo antros savaitės jau varyt su papildais padaryti viršutinės kūno dalies treniruotę, o tada reabilitacinius pratimus kojai ir paminti divratuką?
Papildai - bcaa, proteinas, fat-burneris, pre-workoutas.

Nu ir kam tu cia ta video papostinai? Vos paeinu, pritupiant dar jauciasi nuo dreno vanduo neisbeges, o man jau ale reiktu tupt su 20kg? big_smile Mano max tupimas turbut 100 butu...

Neprisijungęs

 
Baisavas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-12-22
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#3181 2013-08-23 14:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki norejau paklaust gal kas turi pasiulymu ka daryt del silpnu riesu nes kai spaudziu stanga ar darau lygiagretes tai eina skausmas per riesus ir jauciu diskomforta. gal kamnors yra pavyke isspresti sia problema jei taip tai prasau padekit.

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3182 2013-08-23 14:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

Baisavas rašė:

Sveiki norejau paklaust gal kas turi pasiulymu ka daryt del silpnu riesu nes kai spaudziu stanga ar darau lygiagretes tai eina skausmas per riesus ir jauciu diskomforta. gal kamnors yra pavyke isspresti sia problema jei taip tai prasau padekit.

tai gal blogas atlikimas? gal per daug "uzlauzi" juos? dirzu riesam nemegina ar tas pats ir su jais?

Neprisijungęs

 
Baisavas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-12-22
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#3183 2013-08-23 14:53

Re: Sporto medikas, klauskite!

Atlikimas tai nera blogas gal nebent kai maximuma spaudziu. O siaip tai gerai viska stengiuos daryt ir dar pastebejau kai darau stangaus traukima iki smakro tai kairys riesas traska ir po seto labai skauda tai nebedarau .. Ir dabar planuoju pirkt tuos dirzus riesam tai ziuresiu kaip su jais. Jei nepades tai net nezinau ka daryt juk spaudimo krutinei tai neatsisakysi ..

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3184 2013-08-23 14:59

Re: Sporto medikas, klauskite!

Baisavas rašė:

Atlikimas tai nera blogas gal nebent kai maximuma spaudziu. O siaip tai gerai viska stengiuos daryt ir dar pastebejau kai darau stangaus traukima iki smakro tai kairys riesas traska ir po seto labai skauda tai nebedarau .. Ir dabar planuoju pirkt tuos dirzus riesam tai ziuresiu kaip su jais. Jei nepades tai net nezinau ka daryt juk spaudimo krutinei tai neatsisakysi ..

tai pasiskolink pabandymui gal kas salej turi, o spaudziant su ganteliais irgi tas pats skausmas?

Neprisijungęs

 
Baisavas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-12-22
Žinutės: 64
Atsiliepimai: 0

#3185 2013-08-23 15:04

Re: Sporto medikas, klauskite!

Su hanteliais lyg ir viskas normaliai.

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3186 2013-08-23 20:36

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki,kur kaune galeciau rasti koki sporto medika nusimananti apie stuburo traumas,pradejau sportuoti sportavau metus laiko pradejau jausti nugaroi apatiniai dali skausma,gryzau i lietuva isitirti ir man pasako ,kad negaliu sportuoti taip kaip noriu,bet stubura nesusigadinau o jau toks defektas igimtas buvo ir nieko negalima padaryti kad jis dingtu,taigi turiu aprasus turiu nuotraukas kur galeciau rasti ta stebuklinga medika kuris man atasakytu i man rupimus klausimus,pasigaube man tie diskai apacioi ar kas ten jiem yra,vienu zodziu is tos nevilties pradejau rukyti,nezinau gal jus ka patarsit kur kreiptis.dekui is anksto

Neprisijungęs

 
jazz1
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-09-06
Žinutės: 70
Atsiliepimai: 0

#3187 2013-08-23 22:17

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sia savaite pradejo skaudet apatine nugaros dalį dešinią pusę. Skausmas nera stiprus,  beveik istisai juntamas, siek tiek sustipreja lankstantis. Vakar treniravau nugara, dariau mirties trauka, labas rytas, hantelio trauka, t-bar trauka,prisitraukimus su svoriu. Sia savaite taip pat jutau skausma darant atsilenkimus, turejau netgi sustoti, taip pat jutau darant pritupimus. Ar gali buti rimta?

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#3188 2013-08-24 00:46

Re: Sporto medikas, klauskite!

jazz1 rašė:

Sia savaite pradejo skaudet apatine nugaros dalį dešinią pusę. Skausmas nera stiprus,  beveik istisai juntamas, siek tiek sustipreja lankstantis. Vakar treniravau nugara, dariau mirties trauka, labas rytas, hantelio trauka, t-bar trauka,prisitraukimus su svoriu. Sia savaite taip pat jutau skausma darant atsilenkimus, turejau netgi sustoti, taip pat jutau darant pritupimus. Ar gali buti rimta?

nieko rimto, praeis, man panašiai visad po geros nugaros trefkės

Neprisijungęs

 
neprastas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-10
Žinutės: 35
Atsiliepimai: 0

#3189 2013-08-24 16:09

Re: Sporto medikas, klauskite!

Building rašė:

jazz1 rašė:

Sia savaite pradejo skaudet apatine nugaros dalį dešinią pusę. Skausmas nera stiprus,  beveik istisai juntamas, siek tiek sustipreja lankstantis. Vakar treniravau nugara, dariau mirties trauka, labas rytas, hantelio trauka, t-bar trauka,prisitraukimus su svoriu. Sia savaite taip pat jutau skausma darant atsilenkimus, turejau netgi sustoti, taip pat jutau darant pritupimus. Ar gali buti rimta?

nieko rimto, praeis, man panašiai visad po geros nugaros trefkės

Man irgi gan daznokai taip lyg skauda nugaros viena puse, bet esme tas mazas skausmelis tesias kokias pora savaiciu, nors padarau nugarai tempimus. Ka daryt kad kuo greiciau tai praeitu?

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3190 2013-08-24 20:06

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveiki,kur kaune galeciau rasti koki sporto medika nusimananti apie stuburo traumas,pradejau sportuoti sportavau metus laiko pradejau jausti nugaroi apatiniai dali skausma,gryzau i lietuva isitirti ir man pasako ,kad negaliu sportuoti taip kaip noriu,bet stubura nesusigadinau o jau toks defektas igimtas buvo ir nieko negalima padaryti kad jis dingtu,taigi turiu aprasus turiu nuotraukas kur galeciau rasti ta stebuklinga medika kuris man atasakytu i man rupimus klausimus,pasigaube man tie diskai apacioi ar kas ten jiem yra,vienu zodziu is tos nevilties pradejau rukyti,nezinau gal jus ka patarsit kur kreiptis.dekui is anksto

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#3191 2013-08-24 20:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

o tai i Vilniu is Kauno nuvaziuoti problematiska, kad jau tokios rimtos bedos?

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3192 2013-08-24 23:34

Re: Sporto medikas, klauskite!

Robšė rašė:

o tai i Vilniu is Kauno nuvaziuoti problematiska, kad jau tokios rimtos bedos?

neproblematiska,jei tik ten yra ko man reikia

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3193 2013-08-26 22:28

Re: Sporto medikas, klauskite!

jazz1 rašė:

Sia savaite pradejo skaudet apatine nugaros dalį dešinią pusę. Skausmas nera stiprus,  beveik istisai juntamas, siek tiek sustipreja lankstantis. Vakar treniravau nugara, dariau mirties trauka, labas rytas, hantelio trauka, t-bar trauka,prisitraukimus su svoriu. Sia savaite taip pat jutau skausma darant atsilenkimus, turejau netgi sustoti, taip pat jutau darant pritupimus. Ar gali buti rimta?

skausmas signalizuoja, kad kazkas yra negerai, bet kol kas organizmas susitvarko ir simptomai kaip supratau nestipreja... tiesiog dabar kaip ir 'nieko rimto', o viena diena tai gali tapti 'jau rimta'...svarbiausia neuzsileist traumos... tada gydymas sunkesnis... sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3194 2013-08-26 22:30

Re: Sporto medikas, klauskite!

sveikaszmogus rašė:

sveiki,kur kaune galeciau rasti koki sporto medika nusimananti apie stuburo traumas,pradejau sportuoti sportavau metus laiko pradejau jausti nugaroi apatiniai dali skausma,gryzau i lietuva isitirti ir man pasako ,kad negaliu sportuoti taip kaip noriu,bet stubura nesusigadinau o jau toks defektas igimtas buvo ir nieko negalima padaryti kad jis dingtu,taigi turiu aprasus turiu nuotraukas kur galeciau rasti ta stebuklinga medika kuris man atasakytu i man rupimus klausimus,pasigaube man tie diskai apacioi ar kas ten jiem yra,vienu zodziu is tos nevilties pradejau rukyti,nezinau gal jus ka patarsit kur kreiptis.dekui is anksto

Kreipkis i Gedimina Tankeviciu kliniku sporto medicinos kabinete.

Neprisijungęs

 
sveikaszmogus
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-03-15
Žinutės: 69
Atsiliepimai: 0

#3195 2013-08-27 22:20

Re: Sporto medikas, klauskite!

sportomedikas rašė:

sveikaszmogus rašė:

sveiki,kur kaune galeciau rasti koki sporto medika nusimananti apie stuburo traumas,pradejau sportuoti sportavau metus laiko pradejau jausti nugaroi apatiniai dali skausma,gryzau i lietuva isitirti ir man pasako ,kad negaliu sportuoti taip kaip noriu,bet stubura nesusigadinau o jau toks defektas igimtas buvo ir nieko negalima padaryti kad jis dingtu,taigi turiu aprasus turiu nuotraukas kur galeciau rasti ta stebuklinga medika kuris man atasakytu i man rupimus klausimus,pasigaube man tie diskai apacioi ar kas ten jiem yra,vienu zodziu is tos nevilties pradejau rukyti,nezinau gal jus ka patarsit kur kreiptis.dekui is anksto

Kreipkis i Gedimina Tankeviciu kliniku sporto medicinos kabinete.

dekui

Neprisijungęs

 
SiRex
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-05-26
Žinutės: 19
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#3196 2013-08-27 22:47

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, sproto medike. Turiu tokia problemą su presu, man jis gan iššokes būna net labiau už krutinę. Ryte kai nieko nevalgęs tai gal ir normaliai o vakare ar po pietų, kai pavalgau tai išsiputes, ir iššokes labiau už krūtinę. Ankščiau ėjau i sporto salę apie 4 mėn, tai darydavau su svoriais atsilenkimus, dabar jau su savo svoriu dirbu nuo gegužės mėn tai darau pratimą plank ir kojų pakelnojimus ant turniko apačiai. Tai ką patartumėte, kad sutvarkyti presą?

Neprisijungęs

 
Sadivod
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-08-27
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#3197 2013-08-27 23:45

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas, sportomedikas. Pastaruoju metu pajaučiau skausmą nugaroje, ne apačioje, ne viršuje, maždaug ties viduriu, ir tas skausmas lyg raumuo skaudėtu, o ne patį stuburą. Ir jį pajuntu kai išriečiu nugara. Kas galėjo būti, gal, nuo pritupimų vienoj treniruotei lygtais per daug į prieki palinkau, ar šiaip gal patempiau kitaip kaip nors? Beja, dažnai sutraška nugara. Lauksiu atsakymo.

Paskutinį kartą taisė Sadivod (2013-08-27 23:49)

Neprisijungęs

 
Gytis
buvęs DeaGlezZz
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-10-15
Žinutės: 399
Atsiliepimai: 0

#3198 2013-08-31 10:25

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, medike. Man beveik kaskart po treniruociu, ypac po nugaros skauda kairyji menti sukinejantis.
Kame problema?smile

Neprisijungęs

 
Paulius_K
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-06-30
Žinutės: 27
Atsiliepimai: 0

#3199 2013-09-02 12:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveikas sporto medike.

Noriu paklausti del sirdies. Klause man sirdi ir isgirdo uzesi biski. Dare kardiogramas, sirdies echoskopija 2 kartus, sake vienas voztuvas biski neuzsiveria iki galo ir tas uzesiukas yra. Bet aplamai viska ten tikrino ir sake nieko blogo nera. Poto po dar kiek laiko pas kita daktare siunte, jinai ten ziurejo ir sako nu nieko nera blogo, sako sportuot gali tik protingai aisku, svorius po biski didinti. Tai jei as sporto kluba lankau, tai kaip eitu apibudinti ta protinga sportavima? Pvz paskutines 2 serijas rekomenduoja daryt taip, kad vos jas padarytum, tai jei man sako protingai sportuot, tai man reiktu visas serijas daryti taip, kad nebutu is paskutiniuju jos atliktos?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#3200 2013-09-02 12:24

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,
man dažnai truputi sukasi galva, kažkoks truputi nuovargis visa laiką yra, lyg miego trūktų, nors išsimiegu normaliai. Pasportavus kažkiek geriau pasijaučiu, bet tik laikinai. Kita diena vėl tas pats. Labiau suktis pradeda pavartojus kavos, vaistai nuo galvos skausmo nepadeda visiškai. Tas toks svaigimas jaučiamas viršutinėje galvos kaukolės pusėj. Kažkur mane šita problemelė kamuoja maždaug pusantro mėnesio, nežinau kame gali būt problema. Buvau pas neurologę, bet ji man nieko konkrečiai nepatarė ir vaistų neišrašė. Vartoju vitaminus, todėl nemanau kad galėtų man taip būt dėl jų stygiaus, tačiau mažokai gaunu riebalų iš maisto produktų, gal tai gali būt su tuo susiję?
Iš anksto dėkui už atsakymą.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net