Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#26 2011-05-17 21:02

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

robocop rašė:

Visiems manau atsiranda silpnybes akimirku, vieniem noris viska mesti, o kitiem ne smile Turi pats zinoti kas tave motyvuoja, gal tai vaizdas veidrodyje, gal prisiminimai, gal svajones ir tikslas. Mane motyvuoja tokie video kaip Beuty of Bodybuilding. Galvok ne kiek uz tave yra geresniu, o kiek tu jau esi pralenkes.

va sitiev zodziai man patiko:nykstys:

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#27 2011-05-17 21:04

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Pelkių žirgas rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:


Manau daugelis mane ne taip suprato, ta menesio pertrauka nieko nepakeis, as vel toliau sekmigai sportuosiu, ir tikrai nesiruosiu mesti viso sito. Tiesiog kuriau sia tema, nes daznai susiduriu su kazkuo kitu, susidomiu ar pns (nebutinai kalbant apie sporta) ir per daug isigilines i tai pradedu pamazu pamirsti sporta ir kaip jau sakiau skirti jam maziau demesio, kartu dingsta ir motyvacija ir pasikeicia paziuris i tai,  todel ir atejau cia su klausimu, kaip visuomet islaikyt motyvacija? smile
O su alum buvo ir cigaretem buvo tik karta, ir manau tai nepasikartos. Nesistengiu pries kazka cia teisintis, net jei ir meluociau tai apgaudineciau tik save, ne kazka kita.

esu mates tokiu kur toliau pradeda sportuot,po 2sav spjauna y viska,o del noro sportuot manau tai turi but jau ykrauja nuo vaikystes yauge,nes dauguma iscia esanciu kulturistais jau nuo vaikystes zavejosi ir norejiome but dideli,as jau bent hantelius tevu issivweerkiau budamas 6eriu:D

lollolalah

bet tik rimciau sportuot pradejau 23m,tampiausi as su jais pora geru metu kol nenualinau organizmo:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#28 2011-05-17 21:08

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:

Pelkių žirgas rašė:

Aš nemanau, kad kas nors kitas apart tavęs gali tave motyvuoti. Jei po 3 savaičių nesporto  tavo vienoj rankoj alus, kitoj cigaretės, vadinas i kažką turi keisti savo mąstyme. Tokios situacijos padeda atpažinti save.
Man pavyzdžiui motyvacija yra ne tada,  kai tu progresuoji valgydamas mamos kotletus,  bet kai gyvenimas tave parklupdo, ar tai traumos, ar kita. Ir kai tu tiesiog akyse visas leidiesi kaip balionas, nes negali nei maitintis  normaliai, nei sportuoti, nei ilsėtis.  Viskas koncentruojasi  į savęs išbandymą. Ar iškęsi, ar sugebėsi atsikelti, ar tiesiog viską mesi.
Visą esmę pajauti ne tada, kai tau daryti kažką yra lengva, bet kai daryti yra labai sunku ar net beveik neįmanoma. Sėkmės.

Manau daugelis mane ne taip suprato, ta menesio pertrauka nieko nepakeis, as vel toliau sekmigai sportuosiu, ir tikrai nesiruosiu mesti viso sito. Tiesiog kuriau sia tema, nes daznai susiduriu su kazkuo kitu, susidomiu ar pns (nebutinai kalbant apie sporta) ir per daug isigilines i tai pradedu pamazu pamirsti sporta ir kaip jau sakiau skirti jam maziau demesio, kartu dingsta ir motyvacija ir pasikeicia paziuris i tai,  todel ir atejau cia su klausimu, kaip visuomet islaikyt motyvacija? smile
O su alum buvo ir cigaretem buvo tik karta, ir manau tai nepasikartos. Nesistengiu pries kazka cia teisintis, net jei ir meluociau tai apgaudineciau tik save, ne kazka kita.

esu mates tokiu kur toliau pradeda sportuot,po 2sav spjauna y viska,o del noro sportuot manau tai turi but jau ykrauja nuo vaikystes yauge,nes dauguma iscia esanciu kulturistais jau nuo vaikystes zavejosi ir norejiome but dideli,as jau bent hantelius tevu issivweerkiau budamas 6eriu:D

Tu cia apie mane? smile sportuoju ne metus ir ne du, taigi kodel tiek laiko sportaves ir nepaleidau sio sporto, o dabar tureciau tai padaryt? Ir kalba eina ne apie nora, o motyvacija, nes noro yra, o tokios stiprios motyvacijos nevisada. Tai nevisai tas  pats. smile Turbut jei viska perskaitytumet ka parasiau lengviau butu susisneket ir nereiktu man aiskint po kiekvienu jusu postu, kad ne taip supratot.

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2011-05-17 21:10)

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#29 2011-05-17 21:12

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Imaginative rašė:

sporcmenas-2 rašė:

Imaginative rašė:


Manau daugelis mane ne taip suprato, ta menesio pertrauka nieko nepakeis, as vel toliau sekmigai sportuosiu, ir tikrai nesiruosiu mesti viso sito. Tiesiog kuriau sia tema, nes daznai susiduriu su kazkuo kitu, susidomiu ar pns (nebutinai kalbant apie sporta) ir per daug isigilines i tai pradedu pamazu pamirsti sporta ir kaip jau sakiau skirti jam maziau demesio, kartu dingsta ir motyvacija ir pasikeicia paziuris i tai,  todel ir atejau cia su klausimu, kaip visuomet islaikyt motyvacija? smile
O su alum buvo ir cigaretem buvo tik karta, ir manau tai nepasikartos. Nesistengiu pries kazka cia teisintis, net jei ir meluociau tai apgaudineciau tik save, ne kazka kita.

esu mates tokiu kur toliau pradeda sportuot,po 2sav spjauna y viska,o del noro sportuot manau tai turi but jau ykrauja nuo vaikystes yauge,nes dauguma iscia esanciu kulturistais jau nuo vaikystes zavejosi ir norejiome but dideli,as jau bent hantelius tevu issivweerkiau budamas 6eriu:D

Tu cia apie mane? smile sportuoju ne metus ir ne du, taigi kodel tiek laiko sportaves ir nepaleidau sio sporto, o dabar tureciau tai padaryt? Ir kalba eina ne apie nora, o motyvacija, nes noro yra, o tokios stiprios motyvacijos nevisada. Tai nevisai tas  pats. smile Turbut jei viska perskaitytumet ka parasiau lengviau butu susisneket ir nereiktu man aiskint po kiekvienu jusu postu, kad ne taip supratot.

neapietave apskritai,nuka reiskes motyvacijos tau netruksta;)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#30 2011-05-17 21:19

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Jos buna visada, bet kartais ji buna labai maza, o man to neuztenka, as turiu i sale eit pasisokinedamas, su mintim, kad si treniruote bus geresne nei vakar ir but pasiruosusiam treniruotis taip, kaip niekad dar nesitreniravau.

Paskutinį kartą taisė Imaginative (2011-05-17 21:21)

Neprisijungęs

 
Uzsispyres16
Dažnas senbūvis
Vietovė: Elektrenai
Registravosi: 2010-08-01
Žinutės: 1253
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#31 2011-05-19 09:13

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Imaginative rašė:

Jos buna visada, bet kartais ji buna labai maza, o man to neuztenka, as turiu i sale eit pasisokinedamas, su mintim, kad si treniruote bus geresne nei vakar ir but pasiruosusiam treniruotis taip, kaip niekad dar nesitreniravau.

o tai tu pasiekei savo uzsibreztus rezultatus?

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#32 2011-05-19 13:53

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Visa laika nelabai ar kas islaikys ta motyvacija. Gi situaciju buna ivairiu, stresai ir panasei, nelaimes ar kas. Tas pats kaip buti laimingas visa laika, net ir stipriausi kazkada paluzta.

Neprisijungęs

 
sofa
Dažnas dalyvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2011-02-25
Žinutės: 241
Atsiliepimai: 2

#33 2011-05-19 14:44

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Imaginative rašė:

Jos buna visada, bet kartais ji buna labai maza, o man to neuztenka, as turiu i sale eit pasisokinedamas, su mintim, kad si treniruote bus geresne nei vakar ir but pasiruosusiam treniruotis taip, kaip niekad dar nesitreniravau.

Daugelis daro klaidas per daug uzsibudami saleje taip svaistydami laika. Tiesiog eini ir padarai tai ka reikia, o ne 'kuo daugiau, tuo geriau'. Is sales turi iseit jausdamasis jog gali padaryti dar viena treniruote, o ne visiskai issekes.

Paskutinį kartą taisė sofa (2011-05-19 15:02)

Neprisijungęs

 
Imaginative
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1762
Atsiliepimai: 11

#34 2011-05-19 14:53

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

@Uzsispyres16 - ne, as ju vis dar siekiu ir manau dar pakankamai ilgai sieksiu. smile

@Mantas96 - suprantama ir tas, bet norisi ja islaikyti kiek imanoma ilgiau ir zinot is kur jos vel semtis kai ji pradeda kristi, manau tai aktualu ne man vienam.

@sofa - niekas ir nesako, kad "kuo daugiau, tuo geriau" nieko panasaus cia nekalbejau ir nenorejau pasakyt. Beje kiek ir kaip man sportuot mokyt nereikia smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#35 2011-05-19 16:02

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

sofa rašė:

Imaginative rašė:

Jos buna visada, bet kartais ji buna labai maza, o man to neuztenka, as turiu i sale eit pasisokinedamas, su mintim, kad si treniruote bus geresne nei vakar ir but pasiruosusiam treniruotis taip, kaip niekad dar nesitreniravau.

Daugelis daro klaidas per daug uzsibudami saleje taip svaistydami laika. Tiesiog eini ir padarai tai ka reikia, o ne 'kuo daugiau, tuo geriau'. Is sales turi iseit jausdamasis jog gali padaryti dar viena treniruote, o ne visiskai issekes.

dar viena treniruote tik isejes? galiu tik tiek pasakyt, ismok sportuot.

Neprisijungęs

 
kurgitu
Atletas :)
Registravosi: 2009-09-30
Žinutės: 2892
Atsiliepimai: 12

#36 2011-05-19 16:07

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Makleris rašė:

sofa rašė:

Imaginative rašė:

Jos buna visada, bet kartais ji buna labai maza, o man to neuztenka, as turiu i sale eit pasisokinedamas, su mintim, kad si treniruote bus geresne nei vakar ir but pasiruosusiam treniruotis taip, kaip niekad dar nesitreniravau.

Daugelis daro klaidas per daug uzsibudami saleje taip svaistydami laika. Tiesiog eini ir padarai tai ka reikia, o ne 'kuo daugiau, tuo geriau'. Is sales turi iseit jausdamasis jog gali padaryti dar viena treniruote, o ne visiskai issekes.

dar viena treniruote tik isejes? galiu tik tiek pasakyt, ismok sportuot.

nykstys

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#37 2011-05-19 18:09

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

sofa rašė:

Imaginative rašė:

Jos buna visada, bet kartais ji buna labai maza, o man to neuztenka, as turiu i sale eit pasisokinedamas, su mintim, kad si treniruote bus geresne nei vakar ir but pasiruosusiam treniruotis taip, kaip niekad dar nesitreniravau.

Daugelis daro klaidas per daug uzsibudami saleje taip svaistydami laika. Tiesiog eini ir padarai tai ka reikia, o ne 'kuo daugiau, tuo geriau'. Is sales turi iseit jausdamasis jog gali padaryti dar viena treniruote, o ne visiskai issekes.

ka zinau tavo logika,cia sportas toks ir gaunas,turiu drauga panasiai sportuoja,nepasakysi,kad sportuoja,bet zvaliai jauces ir panasiai,jai tokie tavo tikslai tas tinka,bet jai nori augt tai jau bloga mintis:D

Neprisijungęs

 
robocop
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-13
Žinutės: 306
Atsiliepimai: 3

#38 2011-05-19 18:21

Re: Kaip visuomet islaikyt motyvacija?

Man irgi nepatinka tas poziuris, kad is sales turi iseit zvalus,kad dar viena trenke galetum atlikt big_smile Manau sis issireiskimas tinka virams, o ne vyrams smile  (aisku nieko nesakau jei po ligos ir panasiai)

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net