Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Kastytis
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2012-04-10
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#1 2012-04-10 17:50

Koju kilnojimas

Sveiki, noreciau pasidometi koju kilnojimu. Mano ugis yra 179cm as koja iskeliu gan aukstai virs savo ugio, bet noreciau kojas iskelti staigiau ir daugiau smugiu padaryti viename iskelime. As turiu nusipirkes svarelius ant koju po1.3kg tai gal man juos reikia uzsidejus ir kelnot ar kaip? prasau patarimu. smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#2 2012-04-10 17:52

Re: Koju kilnojimas

Fightclub.lt ten klausk tokių klausimų, o šiaip, visų pirmą, išmok kojas kilnoti, rask į ką paspardyti galėtum. Taigi, pirmiausia, turi būti pratampęs kojas, tiek, kad padarytum virvutę, špagatą, o toliau jau tobulini spyrius.

Neprisijungęs

 
Kastytis
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2012-04-10
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#3 2012-04-10 18:02

Re: Koju kilnojimas

As moku jas kelnot, draugui kelnojau kuris lanko K-1 sake gan normaliai, spardyt, tai po kolkas negaliu nes po kojos traumos esu. Na bet dekui uz info. smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#4 2012-04-10 18:45

Re: Koju kilnojimas

Kastytis rašė:

As moku jas kelnot, draugui kelnojau kuris lanko K-1 sake gan normaliai, spardyt, tai po kolkas negaliu nes po kojos traumos esu. Na bet dekui uz info. smile

koks skirtumas tas tavo draugas, be trenerio čia neapsieisi, taisyklingai spyrio neatliksi ir nuleis ant žemės, kai koją iškelsi smile

Neprisijungęs

 
Kastytis
Naujas dalyvis
Vietovė: Jonava
Registravosi: 2012-04-10
Žinutės: 5
Atsiliepimai: 0

#5 2012-04-11 01:28

Re: Koju kilnojimas

Nu zmogau nesnekek veju, jis jau lanko 7 metus k-1, tai cia jau sakyciau, kad jis apie tai nusimano.smile

Neprisijungęs

 
foxiux
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2011-04-07
Žinutės: 110
Atsiliepimai: 0

#6 2012-04-11 23:05

Re: Koju kilnojimas

7 metus LANKO k-1 ... Mano bendradarbis karate 12 metu lanke ir spirdamas nusitrauke kryzminius raiscius. ir se tau net 12 metu lanke wink

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#7 2012-04-14 13:57

Re: Koju kilnojimas

Kastytis rašė:

Nu zmogau nesnekek veju, jis jau lanko 7 metus k-1, tai cia jau sakyciau, kad jis apie tai nusimano.smile

jei vėjus šneku, tai mauk iš šito forumo pas savo specą k1, ir nafik čia išvis klausi tokių klausimų, jei turi draugelį specą? lollol

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net