Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

4leksandras
Naujas dalyvis
Vietovė: Aukstadvaris
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#1 2010-02-07 23:44

Hello friend's ;)

Sveiki, esu Aleksandras, man 19m. smile
Sportuoti megstu nuo mazens, bet taip vis ir nepasirinkau tikslaus sporto . Tai dabar bandau uzsiimineti krepsiniu ir treniruokliu sale..
Anksciau retkarciais pasportuodavau stangineje bet greit ir pasibaigdavo mano sportas, nes ligos mane uzpuldavo, ir tekdavo mesti treniruokliu sale.

Dabar pradejau sportuot nuo nauju metu daugmaz, 3 kartus i savaite, pirmadieni, treciadieni, ir penktadieni. Antradieniais ir ketvirtadieniais po 2h praleidziu krepsinio aiksteleje. Na o treniruokliu saleje stengiuos neuzsibuti daugiau nei 1h. Dar beto treciadieniais nulekiu i baseina, nes kaip zinau stuburui labai gerai plaukiojimas. vat. Beto negeriu jokiu papildu, tik vaistus geriu sanariams tvirtinti...
Gal galetumete patarti kokius papildus vartoti? ar is vis juos verta naudoti?

Peace wink Beto meciau rukyti ries 4 menesius.. smile)

Kolkas tieksiam kartui wink

http://img42.imageshack.us/img42/5673/atvaizd0522.jpg

Paskutinį kartą taisė 4leksandras (2010-02-07 23:49)

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#2 2010-02-08 10:55

Re: Hello friend's ;)

4leksandras rašė:

Sveiki, esu Aleksandras, man 19m. smile
Sportuoti megstu nuo mazens, bet taip vis ir nepasirinkau tikslaus sporto . Tai dabar bandau uzsiimineti krepsiniu ir treniruokliu sale..
Anksciau retkarciais pasportuodavau stangineje bet greit ir pasibaigdavo mano sportas, nes ligos mane uzpuldavo, ir tekdavo mesti treniruokliu sale.

Dabar pradejau sportuot nuo nauju metu daugmaz, 3 kartus i savaite, pirmadieni, treciadieni, ir penktadieni. Antradieniais ir ketvirtadieniais po 2h praleidziu krepsinio aiksteleje. Na o treniruokliu saleje stengiuos neuzsibuti daugiau nei 1h. Dar beto treciadieniais nulekiu i baseina, nes kaip zinau stuburui labai gerai plaukiojimas. vat. Beto negeriu jokiu papildu, tik vaistus geriu sanariams tvirtinti...
Gal galetumete patarti kokius papildus vartoti? ar is vis juos verta naudoti?

Peace wink Beto meciau rukyti ries 4 menesius.. smile)

Kolkas tieksiam kartui wink

http://img42.imageshack.us/img42/5673/atvaizd0522.jpg

sveikas.nereikia jokiu tau papildu kolkas isskyrus vitaminu mineralu komplekso. susitvarkyk mityba . zinau kad kartais sunku  valgyti 6 kart.bet turi stengtis nors 4-5 kitaip ta kacelka beprasme .rezultatai bus menki . maistas + geras miegas augimo pagrindas.

Neprisijungęs

 
4leksandras
Naujas dalyvis
Vietovė: Aukstadvaris
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#3 2010-02-08 12:31

Re: Hello friend's ;)

Dekui wink

Neprisijungęs

 
Justix
Dažnas dalyvis
Vietovė: Panevėžys
Registravosi: 2007-02-04
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 0

#4 2010-02-08 15:06

Re: Hello friend's ;)

Sveikas. Neblogai atrodai smile sėkmės sporte

Neprisijungęs

 
4leksandras
Naujas dalyvis
Vietovė: Aukstadvaris
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#5 2010-02-08 17:51

Re: Hello friend's ;)

Aciu wink tau taip pat sekmes sporte smile)  Tai ar daug cia jusu sportuojanciu? smile Jai ka pagelbesit jaigu kils kokie klausimai man? wink Nors ir dabar turiu klausimu, bet reikia apsiprasti prie naujos aplinkos,
pamatyti ar jus nemelagiai big_smile Joke wink)

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#6 2010-02-08 21:54

Re: Hello friend's ;)

sveikas Aleksandrai, gerai atrodai. Melagiu cia yra kaip ir visur,tik reikia moket atsirinkti kas tiesa sako o kas ir grybus pjauna. beto yra dar toks vienas dalykas- kas vienam tinka, kitam - ne lol

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#7 2010-02-09 02:09

Re: Hello friend's ;)

4leksandras rašė:

Sveiki, esu Aleksandras, man 19m. smile
Sportuoti megstu nuo mazens, bet taip vis ir nepasirinkau tikslaus sporto . Tai dabar bandau uzsiimineti krepsiniu ir treniruokliu sale..
Anksciau retkarciais pasportuodavau stangineje bet greit ir pasibaigdavo mano sportas, nes ligos mane uzpuldavo, ir tekdavo mesti treniruokliu sale.

Dabar pradejau sportuot nuo nauju metu daugmaz, 3 kartus i savaite, pirmadieni, treciadieni, ir penktadieni. Antradieniais ir ketvirtadieniais po 2h praleidziu krepsinio aiksteleje. Na o treniruokliu saleje stengiuos neuzsibuti daugiau nei 1h. Dar beto treciadieniais nulekiu i baseina, nes kaip zinau stuburui labai gerai plaukiojimas. vat. Beto negeriu jokiu papildu, tik vaistus geriu sanariams tvirtinti...
Gal galetumete patarti kokius papildus vartoti? ar is vis juos verta naudoti?

Peace wink Beto meciau rukyti ries 4 menesius.. smile)

Kolkas tieksiam kartui wink

http://img42.imageshack.us/img42/5673/atvaizd0522.jpg

prajuokinai gerai cia su tuo vat big_smile
pasiimk normalia programa is 3 dienu programos skilties, valgyk gera maista (pasiskaityk mitybos temose) stenkis 4-5 kartus 3-4 valandu tarpe pavalgyt. pokolkas vartok vitaminu, mineralu kompleksa (galetum stipresniu kaip ON opti-men, arba animal pak ar siaip kokiu ne paprastu vitaminu, o sportuojanciam, nes tu visa savaite daug sportuoji ir neuzteks tau tu vitaminu kur 100% rekomenduojamos dienos normos eiliniam zmogui.)
su laiku ijunk creatino monohidrata milteliais (jis pigus tau 2-3 menesiam uztektu uz 60-70lt).
na ir pradziai tiek wink
maladec, kad sportuoji, o ne valkatauji ir super, kad metei rukyti wink

Neprisijungęs

 
4leksandras
Naujas dalyvis
Vietovė: Aukstadvaris
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#8 2010-02-09 14:21

Re: Hello friend's ;)

Dekui zmogau, tikrai dekui wink rock rock rock
Dekui pranesiu jum kaip man sekasi, kaip tvirteja mano kunas smile)
Zinok labai norejau mesti rukyti smile Tikrai labai norejau mesti rukyt smile Nes kaip jauū ir supratau kad jis man nieko neduoda, o tik atima is manes smile
O jus ar rukot? cigaretes, ar mj? Netrukdo sportui? roll

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#9 2010-02-09 19:28

Re: Hello friend's ;)

tu parodyk kokia programa issirinkai geriau is 3 dienu programu big_smile
man asmeniskai nemaiso sportui rukymas, bet noreciau mesti, bet vis neprisiruosiu hmm
imesk kokias 3 programas is sau artimu ir pasakysim kuri geriausia, pakoreguosim kas ne taip wink

Neprisijungęs

 
4leksandras
Naujas dalyvis
Vietovė: Aukstadvaris
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#10 2010-02-10 14:16

Re: Hello friend's ;)

As dabar sportuoju pagal tokia programa:
1 Diena 9krutines raumenys, bei dvigalvis zasto raumuo)

1. Stangos spaudimas horizontaliai 4-8
2. Spaudimas kampu 4-8
3. Atsispaudimai lygiagretese 2-10
4. Plesimas 3-10
5. Stanga stovint 4-8
6. Hanteliu kelimas(sedint arba stovint) 3-8
7. Hantelis nuo kelio 2x 10
8. Presas smile

2 diena (kojos, peciu raumenys)

1. Apsilimas su sokdyne 4min.
2. Koju spaudimas staklese (4-10)
3. Koju tiesimas sedint staklese ( 4-10)
4. Stovint viena koja lenkiu su svoriais (3-10)
5. Stangos kelimas i virsu sedint is priekio arba nugaros (3-10)
6. Hanteliu kelimas i prieky (2-10)
7. Hanteliu kelimas i sonus pasilenkus (3-10)
8. Atsistojus su hanteliais mostai i salis (3-8)
9. Presas

3 diena (nugaros raumenys, trigalvis zasto raumuo)

1. Prisitraukimai uz galvos arba is priekio (3,4-7)
2. Stangos trauka pasilenkus (3-8)
3. Svorio trauka staklese (4-10)
4. Stangos spaudimas siaurai nuo krutines apacios (3-8)
5. Troso trauka stovint (3-10)
6.Rankos tiesimas su hanteliu uz galvos (2-10)
7. Prancuziskas spaudimas gulint kampo (1x max)
8. Presas

Issirinkau tokia programa nes ne daug ju ir turejau... Ir beto skaicius priejimu ir n kartu ju padarymas turi kazkokia tai itaka raumenims? Pvz 8 ar 10 kartu? Ar 10, ar 12 kartu?
Ir dar kas kiek laiko programa reikia keisti? Tiesa kad kas 3 menesius? Nes jau sia programa man atrodo reikia keisti, ar tik tam tikrus pratimus.. smile

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#11 2010-02-10 16:38

Re: Hello friend's ;)

pakartojimu skaicius turi itakos nuo 8 iki 12 daroma kad raumenis ispusti o nuo 1 iki 5 pakartojimu- jegai vystiti. Tai cia jau pats rinkis kokio rezultato nori. Programa reikia keisti kas 2-3 menesius. tas pakeitimas nereiskia jog reikia ieskoti pakaitalu kiekvienam pratimui. gali tiesiog sukeisti pratimus vietomis. tik netreniruok pacioj pradzioj treniruotes mazu raumenu grupiu. daryk pradzioje bazinius sunkius pratimus. gale palik tokias smulkias raumenu grupes kaip ikros, bicepsai, tricepsai. visu dienu treniruotes sudarytos standartiskai. variantas neblogas.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#12 2010-02-10 18:48

Re: Hello friend's ;)

4leksandras rašė:

As dabar sportuoju pagal tokia programa:
1 Diena 9krutines raumenys, bei dvigalvis zasto raumuo)

1. Stangos spaudimas horizontaliai 4-8
2. Spaudimas kampu 4-8
3. Atsispaudimai lygiagretese 2-10
4. Plesimas 3-10
5. Stanga stovint 4-8
6. Hanteliu kelimas(sedint arba stovint) 3-8
7. Hantelis nuo kelio 2x 10
8. Presas smile

2 diena (kojos, peciu raumenys)

1. Apsilimas su sokdyne 4min.
2. Koju spaudimas staklese (4-10)
3. Koju tiesimas sedint staklese ( 4-10)
4. Stovint viena koja lenkiu su svoriais (3-10)
5. Stangos kelimas i virsu sedint is priekio arba nugaros (3-10)
6. Hanteliu kelimas i prieky (2-10)
7. Hanteliu kelimas i sonus pasilenkus (3-10)
8. Atsistojus su hanteliais mostai i salis (3-8)
9. Presas

3 diena (nugaros raumenys, trigalvis zasto raumuo)

1. Prisitraukimai uz galvos arba is priekio (3,4-7)
2. Stangos trauka pasilenkus (3-8)
3. Svorio trauka staklese (4-10)
4. Stangos spaudimas siaurai nuo krutines apacios (3-8)
5. Troso trauka stovint (3-10)
6.Rankos tiesimas su hanteliu uz galvos (2-10)
7. Prancuziskas spaudimas gulint kampo (1x max)
8. Presas

Issirinkau tokia programa nes ne daug ju ir turejau... Ir beto skaicius priejimu ir n kartu ju padarymas turi kazkokia tai itaka raumenims? Pvz 8 ar 10 kartu? Ar 10, ar 12 kartu?
Ir dar kas kiek laiko programa reikia keisti? Tiesa kad kas 3 menesius? Nes jau sia programa man atrodo reikia keisti, ar tik tam tikrus pratimus.. smile

labai gera programa ir tvarkingai isdestyta, tik dadek nugarai dar viena pratima, nes nugara antras pagal dydi raumuo po koju, tai jai reikia didesnio kruvio wink

asmeniskai man geriausi skaiciai jei ne jegai ar ryskinimuisi, tai 12-10-8-6, nes visada didinu svori, tai ir jega dideja ir raumuo auga, o ir siaip pastebejau, kad geriausia pumpa sugebu pasiekt siais skaiciais.

sakoma, kad keisti kas 3 menesius, bet realiai ant saves nesu tuo isitkines. as kai pamatau, kad stoviu vietoj visapusiskai, tai tada ir keiciu. i menesi galima padaryti drop seta ar super serija po viena kiekvienai raumens grupei, taip, kad sokas pasidaro neblogas ir vaziuoji toliau.
super serija, tai kai darai tarkim stumima stangos 4x12 ir hanteliu sklaidyma i salis viena po kito be poilsio, po to pailsi ir taip toliau 4 serijas tarkim po 10 ar 12 kelimu. aisku svoriai turi buti atitinkami (dazniausiai pirma karta neiseis efektyviai padaryti, nes nezinosi koki imti pirmam pratimui svori ir sekanciam, bet is antro, trecio jau pagauni esme)
drop setas, tai kai tarkim darai trica lyno tiesima zemyn ir uzsidedi maximalu svori, kad pakeltum kokius tarkim 6 kartus, kai jau nebepakeli, sumazini svori ir vel max kiek iseina, vel sumazini ir vel max ir taip 5-6 mazinimus kol lieka kelios plyteles ir damusi ten koki 25iais kelimais.

Neprisijungęs

 
4leksandras
Naujas dalyvis
Vietovė: Aukstadvaris
Registravosi: 2010-02-07
Žinutės: 9
Atsiliepimai: 0

#13 2010-02-11 18:19

Re: Hello friend's ;)

Aciu smile
Beja norejau paklausti gal siek tiek ir kvailoka klausima, o pratimus geriau atlikineti ratu, ar ta prasme kokius paimt 3 pratimus, juos pravaryt, tada kitus imti... Arba kad viena pratima padarai, antra trecia ir taip visus priejimus..
Nu gal supratot ko noriu paklausti.. smile

Neprisijungęs

 
kersytojas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 832
Atsiliepimai: 0

#14 2010-02-11 19:19

Re: Hello friend's ;)

4leksandras rašė:

Aciu smile
Beja norejau paklausti gal siek tiek ir kvailoka klausima, o pratimus geriau atlikineti ratu, ar ta prasme kokius paimt 3 pratimus, juos pravaryt, tada kitus imti... Arba kad viena pratima padarai, antra trecia ir taip visus priejimus..
Nu gal supratot ko noriu paklausti.. smile

gali daryt ir taip ir taip smile as kai pradejau sportuot variau ratu lb gerai suveike per puse metu 26kg uzsiauginau mases jei nori gali pabandyt smile

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#15 2010-02-11 20:25

Re: Hello friend's ;)

4leksandras rašė:

Aciu smile
Beja norejau paklausti gal siek tiek ir kvailoka klausima, o pratimus geriau atlikineti ratu, ar ta prasme kokius paimt 3 pratimus, juos pravaryt, tada kitus imti... Arba kad viena pratima padarai, antra trecia ir taip visus priejimus..
Nu gal supratot ko noriu paklausti.. smile

zmogau tau patarimas,pirma daryk bazinius pratimus o visa kita i gala,o ratai tikrai nieko gero neduos ,nes paskutinem serijm nebebus jegu.Nebent tu ryskinies tada gali lakstyt ratais.

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#16 2010-02-11 20:59

Re: Hello friend's ;)

hispano rašė:

4leksandras rašė:

Aciu smile
Beja norejau paklausti gal siek tiek ir kvailoka klausima, o pratimus geriau atlikineti ratu, ar ta prasme kokius paimt 3 pratimus, juos pravaryt, tada kitus imti... Arba kad viena pratima padarai, antra trecia ir taip visus priejimus..
Nu gal supratot ko noriu paklausti.. smile

zmogau tau patarimas,pirma daryk bazinius pratimus o visa kita i gala,o ratai tikrai nieko gero neduos ,nes paskutinem serijm nebebus jegu.Nebent tu ryskinies tada gali lakstyt ratais.

mano nuomone tokia pati

Neprisijungęs

 
kersytojas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-01-02
Žinutės: 832
Atsiliepimai: 0

#17 2010-02-11 22:53

Re: Hello friend's ;)

hispano rašė:

4leksandras rašė:

Aciu smile
Beja norejau paklausti gal siek tiek ir kvailoka klausima, o pratimus geriau atlikineti ratu, ar ta prasme kokius paimt 3 pratimus, juos pravaryt, tada kitus imti... Arba kad viena pratima padarai, antra trecia ir taip visus priejimus..
Nu gal supratot ko noriu paklausti.. smile

zmogau tau patarimas,pirma daryk bazinius pratimus o visa kita i gala,o ratai tikrai nieko gero neduos ,nes paskutinem serijm nebebus jegu.Nebent tu ryskinies tada gali lakstyt ratais.

pvz man ratai veike lb gerai buvo pas mane 4 baziniai ir 2 izoliaciniai pratimai treniruotej ejosi tikrai gerai ir jegu trukumo nebuvo.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#18 2010-02-11 23:58

Re: Hello friend's ;)

dzidas1978 rašė:

4leksandras rašė:

Sveiki, esu Aleksandras, man 19m. smile
Sportuoti megstu nuo mazens, bet taip vis ir nepasirinkau tikslaus sporto . Tai dabar bandau uzsiimineti krepsiniu ir treniruokliu sale..
Anksciau retkarciais pasportuodavau stangineje bet greit ir pasibaigdavo mano sportas, nes ligos mane uzpuldavo, ir tekdavo mesti treniruokliu sale.

Dabar pradejau sportuot nuo nauju metu daugmaz, 3 kartus i savaite, pirmadieni, treciadieni, ir penktadieni. Antradieniais ir ketvirtadieniais po 2h praleidziu krepsinio aiksteleje. Na o treniruokliu saleje stengiuos neuzsibuti daugiau nei 1h. Dar beto treciadieniais nulekiu i baseina, nes kaip zinau stuburui labai gerai plaukiojimas. vat. Beto negeriu jokiu papildu, tik vaistus geriu sanariams tvirtinti...
Gal galetumete patarti kokius papildus vartoti? ar is vis juos verta naudoti?

Peace wink Beto meciau rukyti ries 4 menesius.. smile)

Kolkas tieksiam kartui wink

http://img42.imageshack.us/img42/5673/atvaizd0522.jpg

sveikas.nereikia jokiu tau papildu kolkas isskyrus vitaminu mineralu komplekso. susitvarkyk mityba . zinau kad kartais sunku  valgyti 6 kart.bet turi stengtis nors 4-5 kitaip ta kacelka beprasme .rezultatai bus menki . maistas + geras miegas augimo pagrindas.

BUciau buves genijus, jei nuo tokio amziaus buciau sterus pradejes varyti lol Pamastyk ar nepraleidi puikios progos. Jei idomu rasyk i AP paaiskinsiu placiau viska.

Neprisijungęs

 
dzidas1978
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-01-11
Žinutės: 177
Atsiliepimai: 0

#19 2010-02-12 10:05

Re: Hello friend's ;)

TNT rašė:

dzidas1978 rašė:

4leksandras rašė:

Sveiki, esu Aleksandras, man 19m. smile
Sportuoti megstu nuo mazens, bet taip vis ir nepasirinkau tikslaus sporto . Tai dabar bandau uzsiimineti krepsiniu ir treniruokliu sale..
Anksciau retkarciais pasportuodavau stangineje bet greit ir pasibaigdavo mano sportas, nes ligos mane uzpuldavo, ir tekdavo mesti treniruokliu sale.

Dabar pradejau sportuot nuo nauju metu daugmaz, 3 kartus i savaite, pirmadieni, treciadieni, ir penktadieni. Antradieniais ir ketvirtadieniais po 2h praleidziu krepsinio aiksteleje. Na o treniruokliu saleje stengiuos neuzsibuti daugiau nei 1h. Dar beto treciadieniais nulekiu i baseina, nes kaip zinau stuburui labai gerai plaukiojimas. vat. Beto negeriu jokiu papildu, tik vaistus geriu sanariams tvirtinti...
Gal galetumete patarti kokius papildus vartoti? ar is vis juos verta naudoti?

Peace wink Beto meciau rukyti ries 4 menesius.. smile)

Kolkas tieksiam kartui wink

http://img42.imageshack.us/img42/5673/atvaizd0522.jpg

sveikas.nereikia jokiu tau papildu kolkas isskyrus vitaminu mineralu komplekso. susitvarkyk mityba . zinau kad kartais sunku  valgyti 6 kart.bet turi stengtis nors 4-5 kitaip ta kacelka beprasme .rezultatai bus menki . maistas + geras miegas augimo pagrindas.

BUciau buves genijus, jei nuo tokio amziaus buciau sterus pradejes varyti lol Pamastyk ar nepraleidi puikios progos. Jei idomu rasyk i AP paaiskinsiu placiau viska.

SVEIKAS ALEKSAI.SAUGOKIS TNT.PAVOJINGAS SVEIKATAI PRIEMONES SIULO.buk kantrus ,varyk sausai . STEROIDAI ZUDO.

Neprisijungęs

 
Ar+urasMuras
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-02
Žinutės: 342
Atsiliepimai: 0

#20 2010-02-12 12:11

Re: Hello friend's ;)

steroidai zudo ne tik ta kas vartoja bet kartu ir aplinkinius dumbom

Neprisijungęs

 
Mantas86
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-07-20
Žinutės: 2238
Atsiliepimai: 1

#21 2010-02-12 12:42

Re: Hello friend's ;)

Ar+urasMuras rašė:

steroidai zudo ne tik ta kas vartoja bet kartu ir aplinkinius dumbom

Jo, jo mieste einu viena diena, tai praejo toks vaistu  pririjas versis iskart kai su juo prasilenkiau man kepenys atsake, inkstai pradejo skudet lollollol

Paskutinį kartą taisė Mantas86 (2010-02-12 12:43)

Neprisijungęs

 
grifAS
Dažnas dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-10-21
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#22 2010-02-12 13:59

Re: Hello friend's ;)

alah

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#23 2010-02-12 14:32

Re: Hello friend's ;)

Savas4u rašė:

tu parodyk kokia programa issirinkai geriau is 3 dienu programu big_smile
man asmeniskai nemaiso sportui rukymas, bet noreciau mesti, bet vis neprisiruosiu hmm
imesk kokias 3 programas is sau artimu ir pasakysim kuri geriausia, pakoreguosim kas ne taip wink

oplia!

kiek maciau, pirmas po alibro prisipazines, kad ruko ir sportuoja. Kiek metu rukai ir kiek per diena vnt/pakeliu?
Kaip manai, jei nerukytum, kiek rezultatai sporto geresni butu?

Neprisijungęs

 
Savas4u
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-04-04
Žinutės: 3246
Atsiliepimai: 11

#24 2010-02-12 19:14

Re: Hello friend's ;)

ishp3ra rašė:

Savas4u rašė:

tu parodyk kokia programa issirinkai geriau is 3 dienu programu big_smile
man asmeniskai nemaiso sportui rukymas, bet noreciau mesti, bet vis neprisiruosiu hmm
imesk kokias 3 programas is sau artimu ir pasakysim kuri geriausia, pakoreguosim kas ne taip wink

oplia!

kiek maciau, pirmas po alibro prisipazines, kad ruko ir sportuoja. Kiek metu rukai ir kiek per diena vnt/pakeliu?
Kaip manai, jei nerukytum, kiek rezultatai sporto geresni butu?

tai, kad daugkas ruko cia is sportuojanciu, net neabejoju smile
palauk, zuras ar pocius, tiksliai nebepamenu, bet irgi paruko ir sako, kad jam tai labai gerai atsipalaidavymas po treniruotes wink
jei nerukyciau gal sverciau daugiau, bet man to tikrai nereikia, o realiai tai ninazju kas butu jeigu butu smile

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#25 2010-02-13 11:02

Re: Hello friend's ;)

Savas4u rašė:

ishp3ra rašė:

Savas4u rašė:

tu parodyk kokia programa issirinkai geriau is 3 dienu programu big_smile
man asmeniskai nemaiso sportui rukymas, bet noreciau mesti, bet vis neprisiruosiu hmm
imesk kokias 3 programas is sau artimu ir pasakysim kuri geriausia, pakoreguosim kas ne taip wink

oplia!

kiek maciau, pirmas po alibro prisipazines, kad ruko ir sportuoja. Kiek metu rukai ir kiek per diena vnt/pakeliu?
Kaip manai, jei nerukytum, kiek rezultatai sporto geresni butu?

tai, kad daugkas ruko cia is sportuojanciu, net neabejoju smile
palauk, zuras ar pocius, tiksliai nebepamenu, bet irgi paruko ir sako, kad jam tai labai gerai atsipalaidavymas po treniruotes wink
jei nerukyciau gal sverciau daugiau, bet man to tikrai nereikia, o realiai tai ninazju kas butu jeigu butu smile

O taip, rukymas jėga, visi rimti bachūrai rūko nykstys

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net