Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#51 2009-07-28 20:04

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

Siaip butu gerai suzinoti nusimanancio ir objektyvaus speco. nuomone apie testosterono skatintojus. Ar juos pavartojus ilgesni laika, jie daro kokia nors itaka naturaliai organizmo tetosterono gamybai ar ne ir kokia?
  Sakykim prisiperki Tribestano ar  kito produkto, privalgai vaikstai agresyvus ,pilnas jegu ,stangas lauzai, o nustojus vartoti per laika testo lygis nukrenta, bet ar jis nenukrenta zemiau nei buvo pries skatintojus? Stai klausimas. Nes , taip paskui gali pasijausti toks ramus nieko nenoreti,o poto ir papukai prades augti ir ...  nudzius:D.  Nes tie visokie kurie tuos produktus pristato ,tai itikins visus , kad ir burundukas paukstis, kad tik pirktum ju preke.

jei pas tave geriausiu atveju per savaite pagamina 100mg testosterono ir isgeres tribuluso ar kito skatintojo sukelsi 10-20% savo naturalu testosterono gaminima tai cia nieko per daug ir nejusi..bet turetu kazkas jaustis vitiek. o pvz suleideis sustos ampole tu iskart suleidi 250mg testosterono tai jei sedesi ant 500 testo tai jau tikrai jausis pries naturalu..be to naturalus skatintojai tikrai nepadarys kad nustojus vartoti kris viskas zemiau normalios ribos,cia viskas eis is taves o ne pasaliniai dalykai kur suleidi..

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#52 2009-07-28 20:08

Re: Tribestan

beja mano vieno draugo tribestanas buvo pirmas skatintojas ka jis vartojo ir sake jam buvo nerealiai..paskui pavartojo staku, paku ir ktu dalyku ir po ilgos pertraukos vel tribestano nusipirko bet jau nieko nebejaute, tai manau jei nieko nevartoje tai galit bandyti mesti pinigus i tokius dalykus, bet joks cia stebuklas paprastas tribulusas ir tiek. kai zmogus buna isbandes daug dalyku tada gali pasakyti jis geras ar ne

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#53 2009-07-28 21:36

Re: Tribestan

Aisku. Na be proteino ir creatino daugiau papildu nevartojau, kitokiu. Chemija neuzsiimu, todel teks bandyti tuos tribulus. Nors pagal efektyvuma geros kokybes creatinui, vargiai ar prilygs sie zoliniai preparatai.

Neprisijungęs

 
lawlis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilkija
Registravosi: 2009-02-18
Žinutės: 1877
Atsiliepimai: 0

#54 2009-07-28 23:02

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

Aisku. Na be proteino ir creatino daugiau papildu nevartojau, kitokiu. Chemija neuzsiimu, todel teks bandyti tuos tribulus. Nors pagal efektyvuma geros kokybes creatinui, vargiai ar prilygs sie zoliniai preparatai.

isbandyk dar NO skatintojus

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#55 2009-07-29 02:39

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

Aisku. Na be proteino ir creatino daugiau papildu nevartojau, kitokiu. Chemija neuzsiimu, todel teks bandyti tuos tribulus. Nors pagal efektyvuma geros kokybes creatinui, vargiai ar prilygs sie zoliniai preparatai.

jegos kelimui gal ir neprilygs bet raumuo greiciau uzaugs su didesniu testosterono kiekiu nei ant kretino smile

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#56 2009-07-29 13:57

Re: Tribestan

Nusipirkau Tribestan. Nuo siandien vartoju. Gaila ,kad kaina didele. Na nezinau  kada jis pradeda veikti, bet as jau siandien kazkaip keistai pasijutau. Vartosiu kartu su  creatinu.

Lawli ,tiesa sakant nieko negirdejau apie tokius, reikes pasidomet.

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#57 2009-08-03 23:54

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

Nusipirkau Tribestan. Nuo siandien vartoju. Gaila ,kad kaina didele. Na nezinau  kada jis pradeda veikti, bet as jau siandien kazkaip keistai pasijutau. Vartosiu kartu su  creatinu.

Lawli ,tiesa sakant nieko negirdejau apie tokius, reikes pasidomet.

koki tribestana pasiemei? bulgariska sopharmos? kiek dezute kainuoja?

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#58 2009-08-05 12:00

Re: Tribestan

Šitą patį pasiėmiau. Turint vaistinės nuolaidų kortelę t.y. -10 %  , man kainavo 72 Lt.
http://100metu.lt/193/3534/lytinei_svei … /tribestan    o čia matau kažkoks kitoks jau yra.

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#59 2009-08-05 18:04

Re: Tribestan

Mitrasun rašė:

Šitą patį pasiėmiau. Turint vaistinės nuolaidų kortelę t.y. -10 %  , man kainavo 72 Lt.
http://100metu.lt/193/3534/lytinei_svei … /tribestan    o čia matau kažkoks kitoks jau yra.

cia tas pats su senu ipakavimu

Neprisijungęs

 
Klausimask
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-07-08
Žinutės: 62
Atsiliepimai: 0

#60 2009-08-06 10:03

Re: Tribestan

tribestanas nesulygs su TRIBU STALLION
http://www.proteinas.lt/?m=1,2,67&p=0,461,

isimetei tai bent jauti kaip stoga nesa o tribestanas kiek valgiau nieko nepajutau

Neprisijungęs

 
Mitrasun
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-10
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#61 2009-08-06 13:42

Re: Tribestan

Klausimask rašė:

tribestanas nesulygs su TRIBU STALLION
http://www.proteinas.lt/?m=1,2,67&p=0,461,

isimetei tai bent jauti kaip stoga nesa o tribestanas kiek valgiau nieko nepajutau

na aš poveikį pajutau nors ir vartoju tribestaną minimaliom dozėm. Gali būti kad ir geresnis tas Tribu Stallion , bet kadangi aš niekuo netikiu, tai bandau ant savęs , sugersiu tribestaną po to galima bus mėginti ir tavo siūlomą variantą, tada ir bus matyt. Tribestanas gal ir nieko tik pastoviai jo pirkti mažoka lėšų, todėl bandysiu kitus variantus tokius kaip tribuactive b6 ar Tribu stallion. Ir jeigu iš tiesų tau tribestanas nedavė jokių rezultatų o kitas papildas neša stogą, tai aš nuo jo išvis antžmogis pasidarysiu smile .

O  kas dėl tribestano tai žinoma vartojant tokiom dozėm kaip parašyta ant pakuotės iš jo stebuklų tikėtis neverta. Man asmeniškai fizinę jėgą jis veikia savotiškai: intensyvios treniruotės metu taipat ir vartojant šitą praparatą raumuo lygiai taipat pavargsta ir skauda kaip ir nevartojant tik reikalas tas , kad savotiškai veikia smegenys , jei seniau tokiu momentu jau mažini krūvį ar ba baigi treniruotę tai vartojant šitą testo skatintoją tiesiog to neimi į galvą ir varai toliau  hanteliai . O tai yra gerai.

O testosterono tikrintis visai nereikia norint sužinot ar veikia jis organizmą ar ne, tereikia vartojant po kokios savaitės stebėti, jei pradėjo augt spuogai vadinasi veikia big_smile
ir dar gerai kad aš sportuoju namie, o ne sporto klube kur aplink pilna panelių su erotiškais šortukais, nes tada mikis labai maišytų sportuot  dumbom

Paskutinį kartą taisė Mitrasun (2009-08-06 13:52)

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#62 2009-08-06 17:22

Re: Tribestan

Man tai tas Tribestan kazkaip nepatikimai atrodo, nes gamina bulgarai, o klinikinius tyrimus atlike dauguma Azijos salys, kur juos lengva nupirkti yra...

Neprisijungęs

 
cloudmaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-02-29
Žinutės: 219
Atsiliepimai: 0

#63 2009-08-06 19:56

Re: Tribestan

Arif rašė:

Man tai tas Tribestan kazkaip nepatikimai atrodo, nes gamina bulgarai, o klinikinius tyrimus atlike dauguma Azijos salys, kur juos lengva nupirkti yra...

roll nesupratau ka tu cia pasakyti norejai

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#64 2009-08-07 11:11

Re: Tribestan

cloudmaker rašė:

Arif rašė:

Man tai tas Tribestan kazkaip nepatikimai atrodo, nes gamina bulgarai, o klinikinius tyrimus atlike dauguma Azijos salys, kur juos lengva nupirkti yra...

roll nesupratau ka tu cia pasakyti norejai

Kad Tribestan man nepatikimas produktas atrodo.smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#65 2009-08-07 13:37

Re: Tribestan

Arif rašė:

Man tai tas Tribestan kazkaip nepatikimai atrodo, nes gamina bulgarai, o klinikinius tyrimus atlike dauguma Azijos salys, kur juos lengva nupirkti yra...

priesh duodamas tokias replikas pradziai ishsiaishkink kas yra Tribestan ir kodel Tribulus dazhnai yra vadinamas Bulgarian Tribulus.
O nesusimastei kodel Azijos shalys tyrimus dare?
Kaip tu galvoji kas atrado Tribuloso nauda, kur jis auga, kas pritaike ir t.t. ?
Truputis Tribuluso istorijos tamstai atsakytu i kamuojancius klausimus

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#66 2009-08-07 14:20

Re: Tribestan

lexusrx rašė:

Arif rašė:

Man tai tas Tribestan kazkaip nepatikimai atrodo, nes gamina bulgarai, o klinikinius tyrimus atlike dauguma Azijos salys, kur juos lengva nupirkti yra...

priesh duodamas tokias replikas pradziai ishsiaishkink kas yra Tribestan ir kodel Tribulus dazhnai yra vadinamas Bulgarian Tribulus.
O nesusimastei kodel Azijos shalys tyrimus dare?
Kaip tu galvoji kas atrado Tribuloso nauda, kur jis auga, kas pritaike ir t.t. ?
Truputis Tribuluso istorijos tamstai atsakytu i kamuojancius klausimus

Zinau as ta istorija, bet bulgarai yra bulgarai.smile Cia mano nuomone, o kiekvienas gali turet savo nuomone.smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#67 2009-08-07 17:49

Re: Tribestan

Arif rašė:

lexusrx rašė:

Arif rašė:

Man tai tas Tribestan kazkaip nepatikimai atrodo, nes gamina bulgarai, o klinikinius tyrimus atlike dauguma Azijos salys, kur juos lengva nupirkti yra...

priesh duodamas tokias replikas pradziai ishsiaishkink kas yra Tribestan ir kodel Tribulus dazhnai yra vadinamas Bulgarian Tribulus.
O nesusimastei kodel Azijos shalys tyrimus dare?
Kaip tu galvoji kas atrado Tribuloso nauda, kur jis auga, kas pritaike ir t.t. ?
Truputis Tribuluso istorijos tamstai atsakytu i kamuojancius klausimus

Zinau as ta istorija, bet bulgarai yra bulgarai.smile Cia mano nuomone, o kiekvienas gali turet savo nuomone.smile

Skamba pakankamai rasistishkai.Na cia tavo reikalas.Kiek tamstai metu jei nepaslaptis?

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#68 2009-08-08 16:02

Re: Tribestan

lexusrx rašė:

Arif rašė:

lexusrx rašė:


priesh duodamas tokias replikas pradziai ishsiaishkink kas yra Tribestan ir kodel Tribulus dazhnai yra vadinamas Bulgarian Tribulus.
O nesusimastei kodel Azijos shalys tyrimus dare?
Kaip tu galvoji kas atrado Tribuloso nauda, kur jis auga, kas pritaike ir t.t. ?
Truputis Tribuluso istorijos tamstai atsakytu i kamuojancius klausimus

Zinau as ta istorija, bet bulgarai yra bulgarai.smile Cia mano nuomone, o kiekvienas gali turet savo nuomone.smile

Skamba pakankamai rasistishkai.Na cia tavo reikalas.Kiek tamstai metu jei nepaslaptis?

Man 22.:-) O rasistisko tikrai nieko neturiu, ne rasistas as.Siaip kiek su bulgariskais gaminiais esu susidures (ne vien apie maisto papildus kalbu), tai kokybe nuvyle, o kas del Tribestan, tai realiai is ~4 zmoniu esu girdejes nusivylimu: esa poveikis neatitinka kainos, tai kitam isvis neveikia ir t.t Idomumo delei uzklausiau pazistamo farmacininko nuomones, tai sake, kad Tribestan labiau vaistas yra, negu papildas, nekenkia, ale sportui nelabai tinka.Pats asmeniskai neesu bandes, gal kada smalsumas nugales ir paimsiu pabandymui.:-) O pries Tribestan neesu priesiskai nusiteikes, jei veikia, tai valio galiu pasakyt.:-) O pats kolega bandes gal?

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#69 2009-08-10 15:09

Re: Tribestan

Arif rašė:

lexusrx rašė:

Arif rašė:


Zinau as ta istorija, bet bulgarai yra bulgarai.smile Cia mano nuomone, o kiekvienas gali turet savo nuomone.smile

Skamba pakankamai rasistishkai.Na cia tavo reikalas.Kiek tamstai metu jei nepaslaptis?

Man 22.:-) O rasistisko tikrai nieko neturiu, ne rasistas as.Siaip kiek su bulgariskais gaminiais esu susidures (ne vien apie maisto papildus kalbu), tai kokybe nuvyle, o kas del Tribestan, tai realiai is ~4 zmoniu esu girdejes nusivylimu: esa poveikis neatitinka kainos, tai kitam isvis neveikia ir t.t Idomumo delei uzklausiau pazistamo farmacininko nuomones, tai sake, kad Tribestan labiau vaistas yra, negu papildas, nekenkia, ale sportui nelabai tinka.Pats asmeniskai neesu bandes, gal kada smalsumas nugales ir paimsiu pabandymui.:-) O pries Tribestan neesu priesiskai nusiteikes, jei veikia, tai valio galiu pasakyt.:-) O pats kolega bandes gal?

paklausk savo pazystamo farmacininko kokia itaka sportui turi testosteronas

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#70 2009-08-10 15:26

Re: Tribestan

Arif rašė:

lexusrx rašė:

Arif rašė:


Zinau as ta istorija, bet bulgarai yra bulgarai.smile Cia mano nuomone, o kiekvienas gali turet savo nuomone.smile

Skamba pakankamai rasistishkai.Na cia tavo reikalas.Kiek tamstai metu jei nepaslaptis?

Man 22.:-) O rasistisko tikrai nieko neturiu, ne rasistas as.Siaip kiek su bulgariskais gaminiais esu susidures (ne vien apie maisto papildus kalbu), tai kokybe nuvyle, o kas del Tribestan, tai realiai is ~4 zmoniu esu girdejes nusivylimu: esa poveikis neatitinka kainos, tai kitam isvis neveikia ir t.t Idomumo delei uzklausiau pazistamo farmacininko nuomones, tai sake, kad Tribestan labiau vaistas yra, negu papildas, nekenkia, ale sportui nelabai tinka.Pats asmeniskai neesu bandes, gal kada smalsumas nugales ir paimsiu pabandymui.:-) O pries Tribestan neesu priesiskai nusiteikes, jei veikia, tai valio galiu pasakyt.:-) O pats kolega bandes gal?

Jei tamstai 22 tai Tribulus dar kiek ankstoka, nuo 25m galima galvoti,anksciau vargiai ar verta ar tai bus Tribestan ar kitas Tribulus gamintojas.

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#71 2009-08-10 16:12

Re: Tribestan

lexusrx rašė:

Arif rašė:

lexusrx rašė:


Skamba pakankamai rasistishkai.Na cia tavo reikalas.Kiek tamstai metu jei nepaslaptis?

Man 22.:-) O rasistisko tikrai nieko neturiu, ne rasistas as.Siaip kiek su bulgariskais gaminiais esu susidures (ne vien apie maisto papildus kalbu), tai kokybe nuvyle, o kas del Tribestan, tai realiai is ~4 zmoniu esu girdejes nusivylimu: esa poveikis neatitinka kainos, tai kitam isvis neveikia ir t.t Idomumo delei uzklausiau pazistamo farmacininko nuomones, tai sake, kad Tribestan labiau vaistas yra, negu papildas, nekenkia, ale sportui nelabai tinka.Pats asmeniskai neesu bandes, gal kada smalsumas nugales ir paimsiu pabandymui.:-) O pries Tribestan neesu priesiskai nusiteikes, jei veikia, tai valio galiu pasakyt.:-) O pats kolega bandes gal?

Jei tamstai 22 tai Tribulus dar kiek ankstoka, nuo 25m galima galvoti,anksciau vargiai ar verta ar tai bus Tribestan ar kitas Tribulus gamintojas.

Jo, zinau sita dalyka.smile

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#72 2009-08-10 16:14

Re: Tribestan

mindaugelis rašė:

Arif rašė:

lexusrx rašė:


Skamba pakankamai rasistishkai.Na cia tavo reikalas.Kiek tamstai metu jei nepaslaptis?

Man 22.:-) O rasistisko tikrai nieko neturiu, ne rasistas as.Siaip kiek su bulgariskais gaminiais esu susidures (ne vien apie maisto papildus kalbu), tai kokybe nuvyle, o kas del Tribestan, tai realiai is ~4 zmoniu esu girdejes nusivylimu: esa poveikis neatitinka kainos, tai kitam isvis neveikia ir t.t Idomumo delei uzklausiau pazistamo farmacininko nuomones, tai sake, kad Tribestan labiau vaistas yra, negu papildas, nekenkia, ale sportui nelabai tinka.Pats asmeniskai neesu bandes, gal kada smalsumas nugales ir paimsiu pabandymui.:-) O pries Tribestan neesu priesiskai nusiteikes, jei veikia, tai valio galiu pasakyt.:-) O pats kolega bandes gal?

paklausk savo pazystamo farmacininko kokia itaka sportui turi testosteronas

Jis zino, kokia itaka yra testosterono, tiesiog sporte siulo vartoti kitokius skatintojus, o ne Tribestan.

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#73 2009-08-10 16:26

Re: Tribestan

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:12)

Neprisijungęs

 
Arif
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-03-09
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#74 2009-08-10 16:38

Re: Tribestan

lolardas rašė:

Arif rašė:

mindaugelis rašė:


paklausk savo pazystamo farmacininko kokia itaka sportui turi testosteronas

Jis zino, kokia itaka yra testosterono, tiesiog sporte siulo vartoti kitokius skatintojus, o ne Tribestan.

Pvz?

Pavadinimu neivardino, bet turejo omeny maisto papildus skirtus sportui, o ne vaistus.smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#75 2009-08-10 16:42

Re: Tribestan

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:11)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net