Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Jojo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-20
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#1 2007-01-20 23:23

Alkoholis ir tabakas

Sveiki sportuoju jau pora menesiu,bet per pora savaiciu koki karta prisisiurbiu,nors seip nepriklausau nuo tabako,bet per savaite koki puse pakelio sutraukiu.Kiek ir kuom tai kenkia?

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#2 2007-01-20 23:55

Re: Alkoholis ir tabakas

alkoholis - kenkia nervinei sistemai, ardo gyvybiskai svarbias lasteles, kepenim kenkia ir t.t., o rukymas - 1 cigarete sukelia smegenyse spazma, kuris trunka 30 min, tai va, kuo daugiau geri, tuo daugiau zusta tavo lasteliu, be abejo, nepamirskim kaip cigaretes kenkia plauciam ir gali sukelti vezi. Mesi rukyt, padides apetitas, noresi daugiau valgyt, o kai noresi daugiau valgyt, pradesi dar labiau "augti". Tai va...reiktu pagalvot ar verta save zalot.

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#3 2007-01-21 12:02

Re: Alkoholis ir tabakas

Arbo sportuoji arba geri. Jei nori sporte gerų rezultatų - negerk (arba labai retai).

Neprisijungęs

 
Jojo
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-01-20
Žinutės: 4
Atsiliepimai: 0

#4 2007-01-21 15:05

Re: Alkoholis ir tabakas

Nu jo,bet kadangi draugai geria tai kartais norisi ir paciam acipalaiduoti.

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#5 2007-01-21 15:06

Re: Alkoholis ir tabakas

Tai manau retkarčiais galima, tik ne per dažnai

Neprisijungęs

 
pvl
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius beveik..
Registravosi: 2006-10-26
Žinutės: 294
Atsiliepimai: 0

#6 2007-01-21 15:06

Re: Alkoholis ir tabakas

3F rašė:

Arbo sportuoji arba geri. Jei nori sporte gerų rezultatų - negerk (arba labai retai).

vat mane domina ka reiskia tas retai 1/kart i men 1 kart i sav .. ir aplamai kokius gerimus alus vodzia

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#7 2007-01-21 15:15

Re: Alkoholis ir tabakas

pvl rašė:

3F rašė:

Arbo sportuoji arba geri. Jei nori sporte gerų rezultatų - negerk (arba labai retai).

vat mane domina ka reiskia tas retai 1/kart i men 1 kart i sav .. ir aplamai kokius gerimus alus vodzia

Nepasakysiu kiek yra retai. Pats turi nuspręst.

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#8 2007-01-21 15:20

Re: Alkoholis ir tabakas

pvl rašė:

3F rašė:

Arbo sportuoji arba geri. Jei nori sporte gerų rezultatų - negerk (arba labai retai).

vat mane domina ka reiskia tas retai 1/kart i men 1 kart i sav .. ir aplamai kokius gerimus alus vodzia

retai mano mastymų būtų kartą ar du per METUS...dėl to ką geri didelio skirtumo nėra, bet visgi vel jei man rinktis, tai tik degtinę..o dar geriau žemaitišką ruginukę(naturalus produktas nykstys ) smile tik jei pažystamų daryta, kad tikrai žinai, kad ne Š..... geri..ir aišku ką begeri, svarbu nepersistengt iki komos.. bet visų pirma reikėtų bent 21 metų sulaukt tongue

Neprisijungęs

 
TZR
Dažnas senbūvis
Vietovė: DK
Registravosi: 2006-02-18
Žinutės: 1529
Atsiliepimai: 0

#9 2007-01-21 15:23

Re: Alkoholis ir tabakas

3F rašė:

pvl rašė:

3F rašė:

Arbo sportuoji arba geri. Jei nori sporte gerų rezultatų - negerk (arba labai retai).

vat mane domina ka reiskia tas retai 1/kart i men 1 kart i sav .. ir aplamai kokius gerimus alus vodzia

Nepasakysiu kiek yra retai. Pats turi nuspręst.

kartą per savaitę arba kartą per dvi yra tikrai per dažnai..nes kaip kažkur rašiau alkoholis iš organizmo pasišalina per 15 dienų... jei geri porą kartų per mėnesį, reiškias pastoviai esi girtas..big_smile  tai tikrai ne į naudą ne tik iš kulturizmo pusės, bet ir bendrai sveikatai..

Paskutinį kartą taisė TZR (2007-01-21 15:23)

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#10 2007-02-16 11:37

Re: Alkoholis ir tabakas

Priklauso nuo dozių kas ir kaip gali pakenkt, jau kaip ir n kartų buvo aptarta, alkoholis su saiku protingom porcijom gali būti net naudingas.
O norint mesti rūkyti, pirmiausiai reikia įveikti psichologinę priklausomybę, tada fizinę bus lengviau. Stiprų poveikį daro psichologinė priklausomybė, tau jau gali atrodyt kad šitą užsiemimą negalėsi kuom nors pakeist ir jis tau yra visada būtinas, jautiesi taip kad tau tai turi būti kasdienybė. Jei šitą supratimą sugebėsi išmest iš galvos, tada tai jau bus pusė darbo. Paskui palaipsniui pradedi mažint cigaretes, nes toks yra visos gamtos dėsnis kad staigiai niekada nieko nebuna, staigiai nepasieksi ir sporte rezultatų, reikia įdėti daug darbo, taip pat ir mesti sportą nekenkiant sveikatai irgi negalima staigiai, taip pat viskas ir čia. Pradedi po kiek laiko palaipsniui sumažinant rūkyt tik po 2 cigaretes, pirmoj ir antroj dienos pusėj, paskui po kiek laiko tik po vieną, o veliau įsivaizduoji kad tau jau ir šito nereikės. Pats taip mečiau prieš 5 metus ir esu patenkintas. Aišku dar daug įtakos turi ir rūkymo stažas, kuo jis ilgesnis, tuo gali būt sunkiau mest.

Neprisijungęs

 
Nekurilka
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 147
Atsiliepimai: 0

#11 2007-02-28 09:53

Re: Alkoholis ir tabakas

Rukiau apie 6 metus ,o meciau gana lengvai..Tam kad sekmingai mest reikia tinkamai pasiruost.Metimas gali uztrukt net pora menesiu.Pirma, mazik surukytu cegareciu skaiciu, pvz nerukyk iki vakaro. Kai rukisi gana mazai(iki 4 cig.) i vakara(gaunasi kad ir i diena) pereik prie kokiu silpnu( Marlboro Silver, LM One ir t.t) ir rukyt tiek pat (iki 4) ,bet visada stenkis mazint ju skaic. Gali dar bandit Nicorette kramtit ir Nikovit vitaminus gert, tai pades tau visiskai mest rukyt. Kai tik atsiras stiprus nuoras uzrukyt, iskart kramtic nicorette, todel turi ju nesiotis su savimi. Ir paskutinis ir pac svarbus zingsnis - tai tavo tikras nuoras mesti rukyt, pagalvok ar tu tikrai tuo nori ir ko tu tuo seki...zinoma  tai dar priklauso nuo valios ir zmogaus priklausomybes.Visi mes skirtingi, todel priprantam ir metam skirtingai, vienem buna gana lengva, kitiem labai sunku.
Metus ruky padides jega, o ypac istverme per treniruote ir t.t.

Neprisijungęs

 
pvl
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius beveik..
Registravosi: 2006-10-26
Žinutės: 294
Atsiliepimai: 0

#12 2007-03-18 17:12

Re: Alkoholis ir tabakas

Lutas rašė:

kodel pamirsti?gal maziau kenke negu surukyti 10 cigareciu, kaseka sutrauki tai likuse dienos dali net tabakas nesiruko. big_smile lollol

Trumpalaikiai požymiai išryškėja iškart gavus narkotikų dozę (po kelių sekundžių ar minutės) ir išnyksta po kelių valandų arba dienų.
Kanapių sukeliamam apsvaigimui būdingas atsipalaidavimas ir linksmumas. Tada kalbama ir juokiamasi daugiau nei įprastai. Pakinta laiko suvokimas: kelios minutės gali atrodyti kaip kelios valandos arba atvirkščiai. Taip pat pakinta klausa, rega, uoslė ir jutimas. Vėliau žmogus dažnai tyli, būna susimąstęs ir apsnūdęs.

Kūno reakcija į kanapių sukeltą svaigulį - pagreitėjęs širdies ritmas ir paraudę akių baltymai. Džiūsta burna ir gerklė, žmogus jaučiasi išalkęs arba labai nori saldumynų.

Dažnos ir neigiamos reakcijos (bloga nuotaika, baimė ar panika), ypač tiems asmenims, kurie jaučiasi nusivylę arba susijaudinę.

Pablogėja gebėjimas vairuoti automobilį arba atlikti kitus sudėtingus veiksmus.

Apsvaigimas paprastai praeina po 2-3 valandų, paskui dažnai jaučiamos ilgalaikės pagirios ir nuovargis. Keletą dienų gali būti susilpnėjusi atmintis ir gebėjimas įsiminti.

Jei kanapės vartojamos dideliais kiekiais, jų poveikis prilygsta LSD ir kitiems haliucinogenams (kanapės irgi yra haliucinogenas). Realybė suvokiama iškreiptai. Daiktai atrodo taip, tarsi keistų formą ir dydį. Tokioje būsenoje esantis žmogus gali išsigąsti, dėl to jį kartais apima panika arba psichozė. Paprastai psichozė būna trumpalaikė.

Ilgalaikiai požymiai išryškėja ilgai vartojant narkotines medžiagas.
Kanapių sukeltam apsvaigimui praėjus, kūne lieka THC. Tai riebaluose tirpstanti medžiaga, kuri riebaliniuose kūno audiniuose išsilaiko 3-4 savaites. Dėl to nervų sistema veikiama dar ilgą laiką. Tad praėjus keletui dienų apsvaigimas gali nelauktai pasikartoti. Tai gali sukelti siaubą ir yra pavojinga, pvz., vairuojant automobilį.

Hašišo rūkymas apsunkina jaunuolių psichikos raidą. Jausminiai išgyvenimai pakerta poreikį lavintis, todėl paauglys negali normaliai bręsti. Šis poveikis daug pavojingesnis už galimas fizines komplikacijas.

Vartojant kanapes pablogėja atmintis ir sugebėjimas logiškai mąstyti. Žmonės, kurie ilgą laiką vartoja kanapes, tampa pasyvūs, sunkiai perpranta naujus dalykus ir negali dirbdami susikaupti. Artimieji dažnai pastebi, kaip pasikeičia jų asmenybė. Kai kuriems narkomanams atsiranda vadinamasis "ne-motyvacijos" sindromas, t.y. pasyvumas ir nesugebėjimas planuoti.

Rimčiausia psichikos komplikacija - hašišo psichozė. Narkomanas patiria dramatiškas, nepastovias nuotaikas, regi iškreiptus vaizdus, jaučia nerimą ir agresyvumą. Tiems, kurie serga kitomis psichikos ligomis, užtenka net ir trumpai parūkyti kanapių, kad kiltų psichozė. Jei vyrai anksti pradeda rūkyti didelius hašišo kiekius, jiems kyla pavojus susirgti šizofrenija.

Ir vyrams, ir moterims sutrinka hormonų pusiausvyra. Gali sutrikti jaunų žmonių organizmo vystymasis. Vyrams, vartojantiems dideles kanapių dozes, sumažėja lytinio hormono testosterono ir todėl pablogėja lytinis pajėgumas. Sumažėja spermos kiekis, ji būna nejudri ir pažeista. Gali smarkiai padidėti vyrų krūtys. Moterims sutrinka kiaušinėlio irimą reguliuojančių hormonų veikla, todėl gali būti pažeistas menstruacijų ciklas. Tai kelia pavojų moters vaisingumui. o Vartojant kanapes pablogėja imuninis atsparumas.

Kanapėse yra mažiausiai 50% dervos daugiau nei paprastame tabake. Todėl narkomanams padidėja pavojus susirgti plaučių vėžiu, chronišku bronchitu ir kitomis kvėpavimo ligomis. Priklausomybė ir poreikis Jeigu kanapės vartojamos reguliariai, jų poreikis didėja, nes norint patirti tą patį poveikį reikia vis daugiau narkotikų. Kanapių vartojimas sukelia fizinį ir psichinį poreikį. Fizinis poreikis nėra ypač ryškus ir kūno abstinencijos požymiai būna nežymūs. Paprastai jaučiamas irzlumas, nemiga ir bloga nuotaika. Psichinei priklausomybei būdinga tai, kad narkotikai tampa minčių, jausmų ir veiklos ašimi

Neprisijungęs

 
Nekurilka
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-02-19
Žinutės: 147
Atsiliepimai: 0

#13 2007-03-22 20:02

Re: Alkoholis ir tabakas

si suda! rukiau apie 3 metus gana daznai (kai kuriems pasirodis labai daznai)...krc galiu pasakit jaunas buvau smalsus ir duras cool Nrukikit si suda! sportokit stanga_v_r ir gyvenkit laimingai be visokiu nesamoniu

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#14 2007-12-15 11:24

Re: Alkoholis ir tabakas

Del zolytes rukymo ir testosterono kiekio, kur kopino ta straipsniuka... Noreciau pasakyt, kad zolyte taip pat kaip ir tabakas mazina testosterono kieki smile Patarimas neuzsikabint, nes poto eina stipresni dalykai. Patikekit ir nesigincikit. As ir sakydavau "Ka tu juokauji? As tik zolyte daugiau nieko niekada!!!" Taip, kad ne is galvos sneku, o patirtis kalba.

Noriu pasakyt, kad nesivelkit i ta suda, as pats isiveles ir kovoju su tuo nelengvai (Prasau nesmerkt ir nepradet varyt, nes tai tikrai nejuokinga)..
Prarasit ne tik sveikata, bet ir draugus, artimus zmones, kas yra labai skaudu ir atchodu diena varo i dar didesne depresija, per kuria tik dar didesnis ateina noras paniuchint ar uzsimest. Psichologine priklausomybe ateina labai labai labai greitai, uztenka viena karta pavartot ko nors ir viskas... Jau noras bus ir bus vartot (manau serotonino kiekis smegenyse tai lemia, kuris atsako uz musu jausmus,miega,bendravima,nuotaika, kuris po menkiausios tabletes sudega nemazai ir atsistatineja apie metus laiko), vieniem silpniau kitiem stipriau. Dazniau pradedant vartot ateina ir fizine priklausomybe... Kada negali be to, nes athodai buna sunkus, nebuna nuotaikos, depresija sunki, atrodo, kad esi vienas, pradedi darytis lb lb uzdaras, maziau bendraut, tada buna tik noras uzsimest, kad vel atsigauti ir nekentet to, bet nepagalvoji, kad poto bus tik dar sunkiau! Kuo daugiau vartoji, tuo maziau tave pradeda vest (exctasy,amfetaminas..) ir reikalauja didesniu doziu! Veliau jau tai pasidaro nebeidomu, kas veda link tu prazutingu adatu kapiniu. Uztenka vieno ar dvieju kartu heroino, kad taptum priklausomas fiziskai. Nes organizmas reikalauja to narkotiko, ir jam yra butina, kad jis butu kraujyje ir jei jo negauni prasideda patys baisiausi fiziologiniai athodai... Dusimas, kaulu lauzymas, nemiga, kosmarai..
Kas dar svarbu pamineti, kad pradejus vartot, poto pasaulis pasidaro nebemielas kaip anksciau, linskmybiu nebegali isivaizduot be narkotiku! VIskas pasidaro nebetaip idomu ir pradedi nebetaip viska vertint.

Atrodo "Ne, as tikrai nesivelsiu, tik zolytes...", bet ka noriu pasakyt.. 60% kurie pabande zolytes, veliau seda ant adatos.. ASMENISKAI MAN, geriausia pagalba buvo patinkantis zmogus (panele), kuri nespjove i mane ir padejo man islipt is sito meslo.. Niekada niekada jei turit drauga narkomana, neleiskit jam vartot ir jei jau vartoja, nestumkit ant jo kai jis buna ant athodu, o ramiai uzimkit ji, pasnekekit, paguoskit (sakoma kad jokiu butu negalima guosti narkomanu, bet tai nera tiesa!) Niekada nepritarkit jo poelgiui, kad reik dar kada.. I mane  spjove daug draugu, draugiu, bet atsirado viena panele, kuria nesenai pazistu dar tik, bet ji sugebejo mane taip paveikt, taip atmust nuo situ dalyku, kad as jai dabar kojas rankas buciuot turiu.. Gyvenimas daug mielesnis be to sudo!!!! Zinau, kad sunku, bet visada pagalvokit kas bus poto, o poto bus ATHODAI!!! Atrodo, ai man nebuna athodu.. Nu nu, norit pasakyt visa savaite ar ilgiau nesijauciat supi****?...

P.S Serotonina gamina aminorugstis TRIPTOFANAS, kuri atsako uz musu nuotaika. Vartokit si "narkotika" ir busit laimingi bei geros nuotaikos smile Kitaip jis dar vadinas - geros nuotaikos hormonu.

Is anksto dekui uz supratinguma. Tikiuosi, kad nors viena is 20 privers mano sis straipsnelis susimastyti.

Paskutinį kartą taisė Alibras (2007-12-15 11:57)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#15 2007-12-15 13:52

Re: Alkoholis ir tabakas

Alibras rašė:

Del zolytes rukymo ir testosterono kiekio, kur kopino ta straipsniuka... Noreciau pasakyt, kad zolyte taip pat kaip ir tabakas mazina testosterono kieki smile Patarimas neuzsikabint, nes poto eina stipresni dalykai. Patikekit ir nesigincikit. As ir sakydavau "Ka tu juokauji? As tik zolyte daugiau nieko niekada!!!" Taip, kad ne is galvos sneku, o patirtis kalba.

Noriu pasakyt, kad nesivelkit i ta suda, as pats isiveles ir kovoju su tuo nelengvai (Prasau nesmerkt ir nepradet varyt, nes tai tikrai nejuokinga)..
Prarasit ne tik sveikata, bet ir draugus, artimus zmones, kas yra labai skaudu ir atchodu diena varo i dar didesne depresija, per kuria tik dar didesnis ateina noras paniuchint ar uzsimest. Psichologine priklausomybe ateina labai labai labai greitai, uztenka viena karta pavartot ko nors ir viskas... Jau noras bus ir bus vartot (manau serotonino kiekis smegenyse tai lemia, kuris atsako uz musu jausmus,miega,bendravima,nuotaika, kuris po menkiausios tabletes sudega nemazai ir atsistatineja apie metus laiko), vieniem silpniau kitiem stipriau. Dazniau pradedant vartot ateina ir fizine priklausomybe... Kada negali be to, nes athodai buna sunkus, nebuna nuotaikos, depresija sunki, atrodo, kad esi vienas, pradedi darytis lb lb uzdaras, maziau bendraut, tada buna tik noras uzsimest, kad vel atsigauti ir nekentet to, bet nepagalvoji, kad poto bus tik dar sunkiau! Kuo daugiau vartoji, tuo maziau tave pradeda vest (exctasy,amfetaminas..) ir reikalauja didesniu doziu! Veliau jau tai pasidaro nebeidomu, kas veda link tu prazutingu adatu kapiniu. Uztenka vieno ar dvieju kartu heroino, kad taptum priklausomas fiziskai. Nes organizmas reikalauja to narkotiko, ir jam yra butina, kad jis butu kraujyje ir jei jo negauni prasideda patys baisiausi fiziologiniai athodai... Dusimas, kaulu lauzymas, nemiga, kosmarai..
Kas dar svarbu pamineti, kad pradejus vartot, poto pasaulis pasidaro nebemielas kaip anksciau, linskmybiu nebegali isivaizduot be narkotiku! VIskas pasidaro nebetaip idomu ir pradedi nebetaip viska vertint.

Atrodo "Ne, as tikrai nesivelsiu, tik zolytes...", bet ka noriu pasakyt.. 60% kurie pabande zolytes, veliau seda ant adatos.. ASMENISKAI MAN, geriausia pagalba buvo patinkantis zmogus (panele), kuri nespjove i mane ir padejo man islipt is sito meslo.. Niekada niekada jei turit drauga narkomana, neleiskit jam vartot ir jei jau vartoja, nestumkit ant jo kai jis buna ant athodu, o ramiai uzimkit ji, pasnekekit, paguoskit (sakoma kad jokiu butu negalima guosti narkomanu, bet tai nera tiesa!) Niekada nepritarkit jo poelgiui, kad reik dar kada.. I mane  spjove daug draugu, draugiu, bet atsirado viena panele, kuria nesenai pazistu dar tik, bet ji sugebejo mane taip paveikt, taip atmust nuo situ dalyku, kad as jai dabar kojas rankas buciuot turiu.. Gyvenimas daug mielesnis be to sudo!!!! Zinau, kad sunku, bet visada pagalvokit kas bus poto, o poto bus ATHODAI!!! Atrodo, ai man nebuna athodu.. Nu nu, norit pasakyt visa savaite ar ilgiau nesijauciat supi****?...

P.S Serotonina gamina aminorugstis TRIPTOFANAS, kuri atsako uz musu nuotaika. Vartokit si "narkotika" ir busit laimingi bei geros nuotaikos smile Kitaip jis dar vadinas - geros nuotaikos hormonu.

Is anksto dekui uz supratinguma. Tikiuosi, kad nors viena is 20 privers mano sis straipsnelis susimastyti.

na mane tai privertė susimąstyti, bet aš ir taip nevarau nieko. kai draugai žolę pešė aš su kitu draugu tik dviese nepešėm. bet buvom toje pačioje patlpoje, tai mes labiau pradėjom žvengt, nei tie kur rūkė big_smile Alibrai šaunuolis už tokį straipsnį  nykstys

Neprisijungęs

 
Alibras
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-07-21
Žinutės: 3684
Atsiliepimai: 2

#16 2007-12-15 13:59

Re: Alkoholis ir tabakas

jamada rašė:

Alibras rašė:

Del zolytes rukymo ir testosterono kiekio, kur kopino ta straipsniuka... Noreciau pasakyt, kad zolyte taip pat kaip ir tabakas mazina testosterono kieki smile Patarimas neuzsikabint, nes poto eina stipresni dalykai. Patikekit ir nesigincikit. As ir sakydavau "Ka tu juokauji? As tik zolyte daugiau nieko niekada!!!" Taip, kad ne is galvos sneku, o patirtis kalba.

Noriu pasakyt, kad nesivelkit i ta suda, as pats isiveles ir kovoju su tuo nelengvai (Prasau nesmerkt ir nepradet varyt, nes tai tikrai nejuokinga)..
Prarasit ne tik sveikata, bet ir draugus, artimus zmones, kas yra labai skaudu ir atchodu diena varo i dar didesne depresija, per kuria tik dar didesnis ateina noras paniuchint ar uzsimest. Psichologine priklausomybe ateina labai labai labai greitai, uztenka viena karta pavartot ko nors ir viskas... Jau noras bus ir bus vartot (manau serotonino kiekis smegenyse tai lemia, kuris atsako uz musu jausmus,miega,bendravima,nuotaika, kuris po menkiausios tabletes sudega nemazai ir atsistatineja apie metus laiko), vieniem silpniau kitiem stipriau. Dazniau pradedant vartot ateina ir fizine priklausomybe... Kada negali be to, nes athodai buna sunkus, nebuna nuotaikos, depresija sunki, atrodo, kad esi vienas, pradedi darytis lb lb uzdaras, maziau bendraut, tada buna tik noras uzsimest, kad vel atsigauti ir nekentet to, bet nepagalvoji, kad poto bus tik dar sunkiau! Kuo daugiau vartoji, tuo maziau tave pradeda vest (exctasy,amfetaminas..) ir reikalauja didesniu doziu! Veliau jau tai pasidaro nebeidomu, kas veda link tu prazutingu adatu kapiniu. Uztenka vieno ar dvieju kartu heroino, kad taptum priklausomas fiziskai. Nes organizmas reikalauja to narkotiko, ir jam yra butina, kad jis butu kraujyje ir jei jo negauni prasideda patys baisiausi fiziologiniai athodai... Dusimas, kaulu lauzymas, nemiga, kosmarai..
Kas dar svarbu pamineti, kad pradejus vartot, poto pasaulis pasidaro nebemielas kaip anksciau, linskmybiu nebegali isivaizduot be narkotiku! VIskas pasidaro nebetaip idomu ir pradedi nebetaip viska vertint.

Atrodo "Ne, as tikrai nesivelsiu, tik zolytes...", bet ka noriu pasakyt.. 60% kurie pabande zolytes, veliau seda ant adatos.. ASMENISKAI MAN, geriausia pagalba buvo patinkantis zmogus (panele), kuri nespjove i mane ir padejo man islipt is sito meslo.. Niekada niekada jei turit drauga narkomana, neleiskit jam vartot ir jei jau vartoja, nestumkit ant jo kai jis buna ant athodu, o ramiai uzimkit ji, pasnekekit, paguoskit (sakoma kad jokiu butu negalima guosti narkomanu, bet tai nera tiesa!) Niekada nepritarkit jo poelgiui, kad reik dar kada.. I mane  spjove daug draugu, draugiu, bet atsirado viena panele, kuria nesenai pazistu dar tik, bet ji sugebejo mane taip paveikt, taip atmust nuo situ dalyku, kad as jai dabar kojas rankas buciuot turiu.. Gyvenimas daug mielesnis be to sudo!!!! Zinau, kad sunku, bet visada pagalvokit kas bus poto, o poto bus ATHODAI!!! Atrodo, ai man nebuna athodu.. Nu nu, norit pasakyt visa savaite ar ilgiau nesijauciat supi****?...

P.S Serotonina gamina aminorugstis TRIPTOFANAS, kuri atsako uz musu nuotaika. Vartokit si "narkotika" ir busit laimingi bei geros nuotaikos smile Kitaip jis dar vadinas - geros nuotaikos hormonu.

Is anksto dekui uz supratinguma. Tikiuosi, kad nors viena is 20 privers mano sis straipsnelis susimastyti.

na mane tai privertė susimąstyti, bet aš ir taip nevarau nieko. kai draugai žolę pešė aš su kitu draugu tik dviese nepešėm. bet buvom toje pačioje patlpoje, tai mes labiau pradėjom žvengt, nei tie kur rūkė big_smile Alibrai šaunuolis už tokį straipsnį  nykstys

Maladec, Jamada. Ir nebandyk! Geriau jau islenk taurele, bet atsisakyk to sudo! Zole - tai paskutinis kakutis, kuris jau man visiskai nebepatinka. Parukai, pazvengi puse valandos, prisivalgai, o kas poto? eini miegot, nes jauties pervarges.. ir ta zole lietuvoj dazniausiai buna nenaturali, taip kad chebra, nesakykit kad tai motules gamtos malonumas. Jos dazniausiai buna mirkomos... Amfetamine, heroine ar net acetone!

Paskutinį kartą taisė Alibras (2007-12-15 14:00)

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#17 2007-12-15 18:58

Re: Alkoholis ir tabakas

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 22:59)

Neprisijungęs

 
Marciuzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#18 2007-12-18 21:47

Re: Alkoholis ir tabakas

Jojo rašė:

nors seip nepriklausau nuo tabako,bet per savaite koki puse pakelio sutraukiu.

Labai jau juokingai pasakei ;D jei nepriklausytum nuo nikotino,nesutrauktum ne 1 cigaretes. Daug kas taip save tikina,bet pagaliau supranta esa rukaliai tongue

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#19 2007-12-18 21:54

Re: Alkoholis ir tabakas

Jauciu prisigersiu vienas kurianors diena ir atsijungsiu nuo realybes pora valandu neutral

Neprisijungęs

 
dovis
Dažnas dalyvis
Vietovė: RDV "Cool Gym"
Registravosi: 2007-03-13
Žinutės: 257
Atsiliepimai: 0

#20 2007-12-18 21:56

Re: Alkoholis ir tabakas

Gw rašė:

Jauciu prisigersiu vienas kurianors diena ir atsijungsiu nuo realybes pora valandu neutral

bandyk big_smile

Neprisijungęs

 
Marciuzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#21 2007-12-18 21:56

Re: Alkoholis ir tabakas

Nekurilka rašė:

Pirma, mazik surukytu cegareciu skaiciu, pvz nerukyk iki vakaro. Kai rukisi gana mazai(iki 4 cig.) i vakara(gaunasi kad ir i diena) pereik prie kokiu silpnu( Marlboro Silver, LM One ir t.t).

drysciau papriestaraut. Cia yra pirmas budas kurio griebiasi rukaliai,jis galbut yra sekmingas bet tu tiesiog kankini save. Mazindamas cigareciu skaiciu dienoje,tu tiesiog lauki to uzsirukymo,kuris bent jau pagal vaizduote musu teikia "malonuma". Taip mazindamas,kiekviena surukoma cigarete tampa dar svarbesne,tu lauki jos uzdegimo,rukai giliai ytraukdamas. Taip tiesiog kankini save, geriausia yra tiesiog paskirti tam data,ne uz metu o tiesiog greiciausiu laiku ir surukyti cigarete,zinodamas kad ji bus paskutine. smile wisa tai sakau is patirties,nes bandziau mesti gal 6 kartus ir tik sis pasiteisino eektywiausias (tame tarpe taip atsikrate rukymo keletas draugu). smile

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#22 2007-12-18 22:04

Re: Alkoholis ir tabakas

Nezinau bet ar jums visada buna idomu eiti i sale? man dabar kazkaip neidomu eit i sale , nu kazkaip nuobodu , nebeidomu daryti spaudimius ir su hanteliais dirbti , nu kazkaip BORING

Neprisijungęs

 
Marciuzz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-11-23
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#23 2007-12-18 22:27

Re: Alkoholis ir tabakas

jei nuobodu,tai neik. Nenoredamas nieko gero nepasieksi

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#24 2007-12-18 22:50

Re: Alkoholis ir tabakas

Gw rašė:

Nezinau bet ar jums visada buna idomu eiti i sale? man dabar kazkaip neidomu eit i sale , nu kazkaip nuobodu , nebeidomu daryti spaudimius ir su hanteliais dirbti , nu kazkaip BORING

Pailsėk savaitę/dvi. Jeigu nekils noras grįžti - šis sportas ne tau.

Neprisijungęs

 
Gw
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-11-10
Žinutės: 261
Atsiliepimai: 0

#25 2007-12-19 13:27

Re: Alkoholis ir tabakas

Jauciu eiciau vel, jei ne kolektyvas idiotiskas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net