Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

2n2lis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#1 2010-08-19 22:00

Nugaros problemos

Sveiki, man 17m, turiu netaisyklingą laikyseną (bent jau taip buvo prieš metus, kai tikrinausi sveikatą) taip pat atsikišusios mentės ir kartais paskauda apatinėje nugaros dalyje. Esu gan liesas, kiek pamenu 185cm ir 60kg. Pilvo presas gan ištreniruotas, krūtinė irgi normaliai atrodo, taigi norėjau paklausti:

1. Kaip gydyti išsikišusias mentes? (kažkur žiūrėjau kad galima prisitraukimais (padarau tik apie 10), o kitur tą patį neigia, taip pat rankų mostais į šalis ir pan. bet konkrečios informacijos neradau)
2. Ką daryti kad neskaudėtų apatinės nugaros dalies (iš esmės nėra jau tokie baisūs skausmai, tiesiog kartais nemalonu. Bandžiau stiprinti apatinę nugaros dalį, bet po pratimų tik dar labiau skaudėdavo, tai atsisakiau, dabar darau tik lankstumo pratimus, bet tiksliai nežinau kokius daryt ir ar jie padeda)
3. Kokių pratimų patartumėt tiesinant nugarą? Ar ją stiprint ar tik lankstyt esant stuburo iškrypimui? Nes prieš metus buvau pas osteopatę, tai ji sakė, kad pratimais, kurie stiprina stuburą, tik sustiprinsiu iškpypimą.

Ačiū už atsakymus.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#2 2010-08-19 22:04

Re: Nugaros problemos

Ivairios traukos.

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#3 2010-08-19 22:18

Re: Nugaros problemos

2n2lis rašė:

Sveiki, man 17m, turiu netaisyklingą laikyseną (bent jau taip buvo prieš metus, kai tikrinausi sveikatą) taip pat atsikišusios mentės ir kartais paskauda apatinėje nugaros dalyje. Esu gan liesas, kiek pamenu 185cm ir 60kg. Pilvo presas gan ištreniruotas, krūtinė irgi normaliai atrodo, taigi norėjau paklausti:

1. Kaip gydyti išsikišusias mentes? (kažkur žiūrėjau kad galima prisitraukimais (padarau tik apie 10), o kitur tą patį neigia, taip pat rankų mostais į šalis ir pan. bet konkrečios informacijos neradau)
2. Ką daryti kad neskaudėtų apatinės nugaros dalies (iš esmės nėra jau tokie baisūs skausmai, tiesiog kartais nemalonu. Bandžiau stiprinti apatinę nugaros dalį, bet po pratimų tik dar labiau skaudėdavo, tai atsisakiau, dabar darau tik lankstumo pratimus, bet tiksliai nežinau kokius daryt ir ar jie padeda)
3. Kokių pratimų patartumėt tiesinant nugarą? Ar ją stiprint ar tik lankstyt esant stuburo iškrypimui? Nes prieš metus buvau pas osteopatę, tai ji sakė, kad pratimais, kurie stiprina stuburą, tik sustiprinsiu iškpypimą.

Ačiū už atsakymus.

is patirties pasakysiu,daryk norm trenkes ir susitvarkys,pas mane pries sporta stuburas buvo pakrypes,dabar normoi viskas,mentes tai pat ateis y norma kai raumens atsiras,nes kazkur skaiciiau ir pats tuo tikiu,kad taisiklyngai istreniruoti raumenys veikia kaip ytvaras

Neprisijungęs

 
2n2lis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#4 2010-08-19 22:54

Re: Nugaros problemos

Makleris rašė:

Ivairios traukos.

O turbūt jų nelabai įmanoma atlikti namų salygomis?

sporcmenas-2 rašė:

is patirties pasakysiu,daryk norm trenkes ir susitvarkys,pas mane pries sporta stuburas buvo pakrypes,dabar normoi viskas,mentes tai pat ateis y norma kai raumens atsiras,nes kazkur skaiciiau ir pats tuo tikiu,kad taisiklyngai istreniruoti raumenys veikia kaip ytvaras

O kokios galėtų būti "normalios trenkės" namų sąlygom? Turiu pora hantelių, yra skersinis.
Gaila kad į klubą nėra galimybių eit sad

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#5 2010-08-19 22:59

Re: Nugaros problemos

2n2lis rašė:

Makleris rašė:

Ivairios traukos.

O turbūt jų nelabai įmanoma atlikti namų salygomis?

sporcmenas-2 rašė:

is patirties pasakysiu,daryk norm trenkes ir susitvarkys,pas mane pries sporta stuburas buvo pakrypes,dabar normoi viskas,mentes tai pat ateis y norma kai raumens atsiras,nes kazkur skaiciiau ir pats tuo tikiu,kad taisiklyngai istreniruoti raumenys veikia kaip ytvaras

O kokios galėtų būti "normalios trenkės" namų sąlygom? Turiu pora hantelių, yra skersinis.
Gaila kad į klubą nėra galimybių eit sad

kaip as suprantu normalia trenkia,nu pvz 3d splitai isdyrbant kiekviena raumens daly neiskiriant nugaros daleiskim,visus pratimus kiek yra galymybes atliekant sedint su atrama,kaikuriuos sunkesnius nugarai ismeti pakeiti kitais:)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#6 2010-08-19 23:40

Re: Nugaros problemos

Pasakysiu ir as. Man tas pats buvo, kai buvau ~16-os. Berods yra 3 laipsniu, tai man buvo pats lengviausias, 1, bet vistiek atrode nelabai graziai. Taciau dabar pastebejau, kuo daugiau svorio, raumens priaugu, o aisku valgau normaliai atrodo, darau t-bar, prisitraukimus, hantelio traukas, stangos, nugaros apaciai atsilenkimai/su svoriu, tai ir nebesimato nieko smile O siaip yra internete gi nugarai pratimai visokie be svoriu, jei nenori su svoriais. Bent as ejau i baseinus, masazus, devejau net toki "voriuka" ^^, kentejau, nes diskomforta sioki toki jausdavau mokykloje, i toki bureli, kur paaugliai rinkdavosi su nugaros problemomis, tai ale gyde kazkiek, bet niekas nepadejo. Kad sakai esi gan liesas, tai 185/60 nemanau, kad cia tik GAN liesas.. Pazystamas 195/64 ir dar su kreivu stuburu, tai ziauru smile O tu gal dar augsi..

Neprisijungęs

 
2n2lis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-08-19
Žinutės: 3
Atsiliepimai: 0

#7 2010-08-20 00:02

Re: Nugaros problemos

Na taip, esu liesas bet per daug del to nesijaudinu, su laiku ir mase ateis. Tai sakai visokie bureliai ir pan nepadejo? Padejo tik mityba ir sportas? Na bandysim, stengsimes, pratimu gan daug zinau, tik su dideliais svoriais nemanau kad istiesintu stubura.. Bet jeigu skauda po trenkes stuburo apacia, tai nustot daryt ta pratima, ar laukt kol praeis?

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#8 2010-08-20 00:26

Re: Nugaros problemos

Esu isbandes turbut viska, bent jau tikrai nemazai. Kaip ir sakiau: baseinas, burelis tas specialus, masazai, voriukas tas, truputi padejo, bet vistiek matesi, nezinau su stuburo apacia kaip, man paskausta, kaip ir visa kuno po trefkes, o poto jau normaliai. Darau su sau dideliais svoriais nugara traukas. 17-a metu, tai nebe 14. Baseinas tikrai nepakenks, bet del burelio (p.s. cia Siauliuose) ir to voriuko, tai nezinau.. kazi.. Kelintas laipsnis pas tave ?

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#9 2010-08-20 06:44

Re: Nugaros problemos

2n2lis rašė:

Sveiki, man 17m, turiu netaisyklingą laikyseną (bent jau taip buvo prieš metus, kai tikrinausi sveikatą) taip pat atsikišusios mentės ir kartais paskauda apatinėje nugaros dalyje. Esu gan liesas, kiek pamenu 185cm ir 60kg. Pilvo presas gan ištreniruotas, krūtinė irgi normaliai atrodo, taigi norėjau paklausti:

1. Kaip gydyti išsikišusias mentes? (kažkur žiūrėjau kad galima prisitraukimais (padarau tik apie 10), o kitur tą patį neigia, taip pat rankų mostais į šalis ir pan. bet konkrečios informacijos neradau)
2. Ką daryti kad neskaudėtų apatinės nugaros dalies (iš esmės nėra jau tokie baisūs skausmai, tiesiog kartais nemalonu. Bandžiau stiprinti apatinę nugaros dalį, bet po pratimų tik dar labiau skaudėdavo, tai atsisakiau, dabar darau tik lankstumo pratimus, bet tiksliai nežinau kokius daryt ir ar jie padeda)
3. Kokių pratimų patartumėt tiesinant nugarą? Ar ją stiprint ar tik lankstyt esant stuburo iškrypimui? Nes prieš metus buvau pas osteopatę, tai ji sakė, kad pratimais, kurie stiprina stuburą, tik sustiprinsiu iškpypimą.

Ačiū už atsakymus.

Pradėk reguliariai plaukioti baseine. Treniruotės tavo atveju tik su staklėmis, visi pratimai turi būti izoliuoti. Geriausiai būtų pasirinkti sporto klubą su naujesnėmis staklėmis - jos kur kas labiau koncentruoja atliekamą pratimą, padeda išlaikyti teisingą laikyseną visos amplitudės metu. Treniruočių metu būtina trenerio konsultacija, geriausiai - priežiūra, kitaip gali tik pabloginti sveikatą.

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#10 2010-08-20 09:01

Re: Nugaros problemos

Vaikščiodavau su netaisyklinga laikysena ir stuburas buvo iškrypęs 11 laipspnių, bet įpratau tiesiai sėdėti + dar štanginėje sportavau, užaugo raumenų ir atrodo susitvarkė.

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#11 2010-08-20 12:44

Re: Nugaros problemos

11 laipsniu ? pirmas laipsnis gal ? Bet ka ten su izoliaciniais labai 'uzvarysi' ? :s Gal geriau taisyklingai su mazu sau svoriu pradeti baze ?

Paskutinį kartą taisė duglas (2010-08-20 15:48)

Neprisijungęs

 
ishp3ra
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2008-09-24
Žinutės: 1953
Atsiliepimai: 7

#12 2010-08-20 15:33

Re: Nugaros problemos

minis teisingai sako - baseinas yra pats geriausias pasirinkimas.

apskritai, paties stuburo sustiprinti neimanoma, gali tik raumenis nugaros sustiprinti. svarbu techniskai daryti pratimus, tiesiai sedeti ir t.t. o del trauku - cia reiketu zmogaus gerai ismanancio, kad atsakytu ar gerai. prisitraukimai, hyperekstensijos tikrai padeda nugara saugiai kacialinti.

Neprisijungęs

 
minis
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 2291
Atsiliepimai: 5

#13 2010-08-20 15:41

Re: Nugaros problemos

duglas rašė:

11 laipsniu ? smile 1 gal ? Bet ka ten su izoliaciniais labai 'uzvarysi' ? :s Gal geriau taisyklingai su mazu sau svoriu pradeti baze ?

Jeigu nerūpi sveikata - pirmyn prie laisvų svorių, ne tik kad neužaugsi, dar ir traumų visam gyvenimui galėsi gauti wink

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#14 2010-08-20 15:47

Re: Nugaros problemos

Neuzaugsi ? O jei traumos ir visa kita, tai nafik tada toki sporta. Koks cia kulturizmas tada su tais treniruokliais arba susitaikyti su tokiu likimu, kad tokia nugara..

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#15 2010-08-20 16:00

Re: Nugaros problemos

Taip 11 laipsnių, bet dar nešiojau tą liemenę ir įpratau tiesiai laikytis, o ir dar šiek tiek baseiną lankiau. O dabar kai pradėjau sunkiai kelioti M. Traukas stuburas kaip niekada gerai jaučiasi.

Neprisijungęs

 
Boomshaker
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-10-18
Žinutės: 443
Atsiliepimai: 0

#16 2010-08-20 16:02

Re: Nugaros problemos

ishp3ra rašė:

minis teisingai sako - baseinas yra pats geriausias pasirinkimas.

apskritai, paties stuburo sustiprinti neimanoma, gali tik raumenis nugaros sustiprinti. svarbu techniskai daryti pratimus, tiesiai sedeti ir t.t. o del trauku - cia reiketu zmogaus gerai ismanancio, kad atsakytu ar gerai. prisitraukimai, hyperekstensijos tikrai padeda nugara saugiai kacialinti.

Nu kodėl, negalima? Galima, nuo svorių kilnojimo stiprėja kaulų audinys, tai tikriausiai ir stuburas tuo pačiu. O dėl tų kremzlių tarp slankstelių nežinau.

Paskutinį kartą taisė Boomshaker (2010-08-20 16:03)

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#17 2010-08-20 17:47

Re: Nugaros problemos

Ai 11 laipsniu.. As turejau omeny, kai ejau privaciai pas gyditoja, sake yra 3 laipsniu tie iskrypimai. 1- tai pats lengviausias, nezymus dar, 2 jau kukareku, 3- labai kukareku big_smile

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#18 2010-08-20 17:49

Re: Nugaros problemos

minis rašė:

duglas rašė:

11 laipsniu ? smile 1 gal ? Bet ka ten su izoliaciniais labai 'uzvarysi' ? :s Gal geriau taisyklingai su mazu sau svoriu pradeti baze ?

Jeigu nerūpi sveikata - pirmyn prie laisvų svorių, ne tik kad neužaugsi, dar ir traumų visam gyvenimui galėsi gauti wink

big_smilebig_smile:Dpuse pazystamu kurie man utiutiu...prota,kad nuo sporto supi...nugara dabar patys vos kleba vienam ir operacija daryta,man kolkas nugara tobuloj sveikatoj,tai,kad cia kiekvienam rinktis,kaip ka daryti,as bandyciau nuo laisvu svoriu,aisku mirties trauka pamirstant,ir po bisky kelent svorius,nesigincysiu gali ir supisti,man padejo ir stipriai,o tai laikysena buvo pries sporta,kaip pas juru arkliujka:Dbig_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#19 2010-08-20 17:59

Re: Nugaros problemos

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:47)

Neprisijungęs

 
Butelis
Forumo Juokas
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2008-02-20
Žinutės: 2969
Atsiliepimai: 2

#20 2010-08-20 18:10

Re: Nugaros problemos

lolardas rašė:

http://images.t-nation.com/forum_images … 5-gant.jpg
Mano mėgstamiausias skolioznikas tokiose temose big_smile
Lamar Gant, traukė 300kg@60kg, t.y. 5x savo svorio wink

Kodėl traukė? Kas jam atsitiko?

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#21 2010-08-20 18:13

Re: Nugaros problemos

lolardas rašė:

http://images.t-nation.com/forum_images … 5-gant.jpg
Mano mėgstamiausias skolioznikas tokiose temose big_smile
Lamar Gant, traukė 300kg@60kg, t.y. 5x savo svorio wink

Cia tas pats turbut?
http://www.getbig.com/boards/index.php?action=dlattach;topic=279951.0;attach=319700;image

Neprisijungęs

 
krachas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 3978
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 16

#22 2010-08-20 18:50

Re: Nugaros problemos

O jei viena puse tik, nu mente pvz desine atsikisus siek tiek ?

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#23 2010-08-20 21:06

Re: Nugaros problemos

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:47)

Neprisijungęs

 
rhcp
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-01-21
Žinutės: 629
Atsiliepimai: 0

#24 2010-08-22 17:46

Re: Nugaros problemos

Man vakar darant m-trauką kažkaip nugarą suskaudo, šiandien pasilenkti net neišeina, keliauti pas gydytoją jaučiu teks, pirmiausia pas šeimos eiti?

Neprisijungęs

 
mid12
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-08
Žinutės: 295
Atsiliepimai: 0

#25 2010-08-22 20:07

Re: Nugaros problemos

TNTs rašė:

Man vakar darant m-trauką kažkaip nugarą suskaudo, šiandien pasilenkti net neišeina, keliauti pas gydytoją jaučiu teks, pirmiausia pas šeimos eiti?

m trauka netaisiklingai daroma ziaurei kenkia stuburui. Tikriausiai netaisiklingai darei.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net