Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#51 2010-08-31 09:47

Re: TNT kursu log'as

.

Paskutinį kartą taisė lolardas (2011-01-07 20:43)

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#52 2010-08-31 09:52

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

filia rašė:

TNT rašė:


Na reikia vis karts nu krato sukelti kiekius, nes apsistovi ir sensoriai nebereaguoja i tai. As tik nesenai supratau, kad as viso to neisnaudodavau saleje.

o dabar jau isnaudoji ? neutral

Dabar daug isnaudoju, bet esmej aisku ne 100%. Nes zmogus kol paeina, nevemia tol gali sportuoti ane? lol Saleje uztrunku 2.5-3val. Manau labai retas is cia esanciu istvertu mano trenkes. Beto pas mane ne  3pratimai krutinei, trys bicui, trys tricui lol Juokinga man tokias trenkes net skaityti. As per trenke pravarau 12 - 16 pratimu. Jungiu dvi grupes raumenu.

nu utiutiu, jei su tiek vaistu ir su gera mityba bei 16val miego per diena, manau, tai visai norma smile

apie persitreniravima ir as esu girdejes, taciau..jau esu savo skilty pasakojes, kad vienas veikejas, buves kaciokas, darydavo belekiek seriju po belekiek pakartojimu smile pvz tricui darydavo per ranku trenke 3 pratimus po 5 darbines serijas, o pakartojimu skaicius, pvz, 40 ar 30 big_smile
bet...tricas buvo nesveiko dydzio smile tai cia kiekvienam savo

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#53 2010-08-31 09:53

Re: TNT kursu log'as

lolardas rašė:

TNT rašė:

filia rašė:


o dabar jau isnaudoji ? neutral

Dabar daug isnaudoju, bet esmej aisku ne 100%. Nes zmogus kol paeina, nevemia tol gali sportuoti ane? lol Saleje uztrunku 2.5-3val. Manau labai retas is cia esanciu istvertu mano trenkes. Beto pas mane ne  3pratimai krutinei, trys bicui, trys tricui lol Juokinga man tokias trenkes net skaityti. As per trenke pravarau 12 - 16 pratimu. Jungiu dvi grupes raumenu.

Trefkės vidury užkandi kokių nors papildų?

utiutiu per 3val, manau, kokius 2l pieno, bcaa ir dar sokolado kokio juodo tikrai suesciau smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#54 2010-08-31 10:20

Re: TNT kursu log'as

nenormalus rašė:

lolardas rašė:

TNT rašė:


Dabar daug isnaudoju, bet esmej aisku ne 100%. Nes zmogus kol paeina, nevemia tol gali sportuoti ane? lol Saleje uztrunku 2.5-3val. Manau labai retas is cia esanciu istvertu mano trenkes. Beto pas mane ne  3pratimai krutinei, trys bicui, trys tricui lol Juokinga man tokias trenkes net skaityti. As per trenke pravarau 12 - 16 pratimu. Jungiu dvi grupes raumenu.

Trefkės vidury užkandi kokių nors papildų?

utiutiu per 3val, manau, kokius 2l pieno, bcaa ir dar sokolado kokio juodo tikrai suesciau smile

Nezinau, bet man tai atvirksciai. I gala trenkiu pykinti pradeda ir po trenkes sheika isgeriu, taciau normaliai valgyti bent valanda negaliu. Manau del sio reikalo reikes slina i pagalba kviestis.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#55 2010-08-31 10:24

Re: TNT kursu log'as

lolardas rašė:

TNT rašė:

filia rašė:


o dabar jau isnaudoji ? neutral

Dabar daug isnaudoju, bet esmej aisku ne 100%. Nes zmogus kol paeina, nevemia tol gali sportuoti ane? lol Saleje uztrunku 2.5-3val. Manau labai retas is cia esanciu istvertu mano trenkes. Beto pas mane ne  3pratimai krutinei, trys bicui, trys tricui lol Juokinga man tokias trenkes net skaityti. As per trenke pravarau 12 - 16 pratimu. Jungiu dvi grupes raumenu.

Trefkės vidury užkandi kokių nors papildų?

Ne, neuzkandu. Patikek nera jokio noro valgyti, nes saleje apduses vaikstai ir is paskutiniu varai. O ryte atsikeli pilnas energijos lyg tos trenkes ir nebutu buve. Va del sio dalyko man sterai ir slysta. Greitai viska i vietas atstato. Na dabar laukiu amynkiu, tai varysiu sheikus po 50g trenkes metu. Vandeni zinoma be perstojo varau.

Neprisijungęs

 
nenormalus
Dažnas senbūvis
Vietovė: klp-pnv-vln
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 5521
Atsiliepimai: 8

#56 2010-08-31 10:26

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

nenormalus rašė:

lolardas rašė:


Trefkės vidury užkandi kokių nors papildų?

utiutiu per 3val, manau, kokius 2l pieno, bcaa ir dar sokolado kokio juodo tikrai suesciau smile

Nezinau, bet man tai atvirksciai. I gala trenkiu pykinti pradeda ir po trenkes sheika isgeriu, taciau normaliai valgyti bent valanda negaliu. Manau del sio reikalo reikes slina i pagalba kviestis.

tai gal de nuovargio, ne? big_smilebig_smilebig_smilebig_smile
bet tu fenomenas

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#57 2010-08-31 10:26

Re: TNT kursu log'as

nenormalus rašė:

TNT rašė:

filia rašė:


o dabar jau isnaudoji ? neutral

Dabar daug isnaudoju, bet esmej aisku ne 100%. Nes zmogus kol paeina, nevemia tol gali sportuoti ane? lol Saleje uztrunku 2.5-3val. Manau labai retas is cia esanciu istvertu mano trenkes. Beto pas mane ne  3pratimai krutinei, trys bicui, trys tricui lol Juokinga man tokias trenkes net skaityti. As per trenke pravarau 12 - 16 pratimu. Jungiu dvi grupes raumenu.

nu utiutiu, jei su tiek vaistu ir su gera mityba bei 16val miego per diena, manau, tai visai norma smile

apie persitreniravima ir as esu girdejes, taciau..jau esu savo skilty pasakojes, kad vienas veikejas, buves kaciokas, darydavo belekiek seriju po belekiek pakartojimu smile pvz tricui darydavo per ranku trenke 3 pratimus po 5 darbines serijas, o pakartojimu skaicius, pvz, 40 ar 30 big_smile
bet...tricas buvo nesveiko dydzio smile tai cia kiekvienam savo

Va ir manau tu del to teisus. Mitas tas persitreniravimas. Ypac ant kurso. Reikia varyt kiek organizmas panesa ir tada augsi normaliai ir jausiesi puikiai. As pradejes savo nauja trenkiu tempa galima sakyti kaip is naujo gimiau. Taip senai nesijauciau.

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#58 2010-08-31 10:30

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

nenormalus rašė:

Phobos rašė:


O jobskikmat yikes 200mg oxy big_smile nu tu ir stumi, TNT alah

Tnt,

geriau pasidaryk VISU HORMONU tyrimus, ne tik kepenis. Ir daryk isvadas, gali toliau su savimi eksperimentuoti ar ne. Cia tik patarimas ir visada gali i ji neatzisvelgti

O kam juos darytis? AUgti augasi. Kepenys super, inkstai super, tik spaudimas uzkiles. Ka gali dar gero parodyti hormonu testas, kai varai sintetinus hormonus? Man esme gyvybei negresia ir viskas ok. Padarysiu trumpa PCT su gerais kiekiais ir viskas ok. As neieskau savyje problemu, man pagaliau pramuse ir pradejo viskas kilti, tai kam dar s...oj ieskot smegenu. Jeigu abai nori tai problemu visada rasi lol

TNT unikalus, turintis savo nuomone atletas, zinot man net patinka, kad jis toks uzsispyres siekia savo. Dauguma musu aisku bijotu to, ko nebijo TNT...rock

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#59 2010-08-31 10:34

Re: TNT kursu log'as

Kimsterlt rašė:

TNT, tu man atrodo rašei, kad tau su skrandžiu problemos buvo/yra ir tablečių visai nepriima, o čia dabar oxy iki 200mg sukėlei, tai kaip čia yra?

Taip teisingai. Man taip ir buvo. Susitvarke viskas. Savaime, net nezinau kaip... Siaip daktare buvo israsiusi kazkokiui vaistu manau po ju man viskas ir ciki patapo. Is L raides pavadinimas, dabar jau nepamenu net. bet labai dziaugiuosi, kad neturiu tokiu problemu kaip turejau pries tai. Buvo ziauru, nes nuo skausmo net uzmigti negaledavau.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#60 2010-08-31 10:35

Re: TNT kursu log'as

butuzzic rašė:

TNT rašė:

nenormalus rašė:


Tnt,

geriau pasidaryk VISU HORMONU tyrimus, ne tik kepenis. Ir daryk isvadas, gali toliau su savimi eksperimentuoti ar ne. Cia tik patarimas ir visada gali i ji neatzisvelgti

O kam juos darytis? AUgti augasi. Kepenys super, inkstai super, tik spaudimas uzkiles. Ka gali dar gero parodyti hormonu testas, kai varai sintetinus hormonus? Man esme gyvybei negresia ir viskas ok. Padarysiu trumpa PCT su gerais kiekiais ir viskas ok. As neieskau savyje problemu, man pagaliau pramuse ir pradejo viskas kilti, tai kam dar s...oj ieskot smegenu. Jeigu abai nori tai problemu visada rasi lol

TNT unikalus, turintis savo nuomone atletas, zinot man net patinka, kad jis toks uzsispyres siekia savo. Dauguma musu aisku bijotu to, ko nebijo TNT...rock

Dekui. Na kiekvienas turim savo siekius. Tik jie visi dazniausiai skiriasi. O as tai manau reikia eiti per roju ir pragara, bet pasiekti tai del ko gyveni lol

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#61 2010-08-31 10:44

Re: TNT kursu log'as

Tnt, o nebandei prie galiunu trintis?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#62 2010-08-31 10:49

Re: TNT kursu log'as

Makleris rašė:

Tnt, o nebandei prie galiunu trintis?

Istikro nebandziau. Bet turiu dabar tokiu minciu, pabandyti. Zinoma as dar nezinau ar patiks, bet potrauki turiu.

Neprisijungęs

 
butuzzic
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-03-01
Žinutės: 226
Atsiliepimai: 0

#63 2010-08-31 11:10

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Makleris rašė:

Tnt, o nebandei prie galiunu trintis?

Istikro nebandziau. Bet turiu dabar tokiu minciu, pabandyti. Zinoma as dar nezinau ar patiks, bet potrauki turiu.

jei sumastysi juo tapti, galiu supazindinti su kai kuo..., kas ten dalyvauja ir turi zodi.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#64 2010-08-31 11:36

Re: TNT kursu log'as

butuzzic rašė:

TNT rašė:

Makleris rašė:

Tnt, o nebandei prie galiunu trintis?

Istikro nebandziau. Bet turiu dabar tokiu minciu, pabandyti. Zinoma as dar nezinau ar patiks, bet potrauki turiu.

jei sumastysi juo tapti, galiu supazindinti su kai kuo..., kas ten dalyvauja ir turi zodi.

Dekui. Turesiu omenyje nykstys

Neprisijungęs

 
CLuB
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-23
Žinutės: 1337
Atsiliepimai: 0

#65 2010-08-31 15:18

Re: TNT kursu log'as

Tikrai tvirto charakterio zmogus! sekmes wink

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#66 2010-08-31 15:24

Re: TNT kursu log'as

Dekui CLuB smile

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#67 2010-09-01 20:12

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Sveiki, visi. Kaip ir zadejau anksciau sukuriau savo kursu loga. Be problemu cia galime aptarti kursus. Pakritikuoti manuosius ir siaip gal pasijuokti is abile ko lol

Pirmasis, mano kursas buvo kai man buvo 25metai. Ir tebuvo vaistineje pirktas Sustanon 250. Po 500mg i savaite. Trukme jeigu gerai pamenu buvo apie 8sav. Priaugau 15kg is kuriu 5kg atrodo nukrito.

Na poto seke eile kursu, kuriu ne visus pamenu. Ziauriausias pries tai buves kursas: 420mg Tren A, 1.5g Sustanon, 50mg metankes, 600mg decos, 80IU slino. Trukme 4men. Uzsimeciau 25kg is kuriu 20kg liko. Kodel ziauriausias, nes kurso viduryje, jau galvoje muses skraide, agresijos pilnos kelnes, bet super didele ramybe viduje (gali per vaziuojamaja dali eiti neapsizvalges).

Einamasis kursas:

525mg Tren A
1.5g sustos
500mg Test Enanthato
1.2g decos
100mg Oxio
Savo eiles laukia: EQ, masteris, winis, kaip priedas prie esamo kurso, finise 3sav visas testas keis test suspencija ir deca ir oxis iskris.
Tada greitas PCT 2500IU HCG 8 suviai kasantra diena, Tamoksa 40mg ed ir po dvieju savaiciu PCT Kazkas vel naujo pasides. Del to dar nera planu, bet jie priklausys nuo rezultatu.


Laiko eigoje vis updatinsiu kurso info. Ir pranesiu kokie neigiami ar teigiami pokyciai.
Tiesa man 30metu, ugis 186cm, esamas svoris 130kg smile

gerai varai big_smile palaikau tave, tikiu kad pasieksi 150kg. tik galetum surasyt dar apimtys ir darbinius svorius.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#68 2010-09-01 21:17

Re: TNT kursu log'as

sportininkas7 rašė:

TNT rašė:

Sveiki, visi. Kaip ir zadejau anksciau sukuriau savo kursu loga. Be problemu cia galime aptarti kursus. Pakritikuoti manuosius ir siaip gal pasijuokti is abile ko lol

Pirmasis, mano kursas buvo kai man buvo 25metai. Ir tebuvo vaistineje pirktas Sustanon 250. Po 500mg i savaite. Trukme jeigu gerai pamenu buvo apie 8sav. Priaugau 15kg is kuriu 5kg atrodo nukrito.

Na poto seke eile kursu, kuriu ne visus pamenu. Ziauriausias pries tai buves kursas: 420mg Tren A, 1.5g Sustanon, 50mg metankes, 600mg decos, 80IU slino. Trukme 4men. Uzsimeciau 25kg is kuriu 20kg liko. Kodel ziauriausias, nes kurso viduryje, jau galvoje muses skraide, agresijos pilnos kelnes, bet super didele ramybe viduje (gali per vaziuojamaja dali eiti neapsizvalges).

Einamasis kursas:

525mg Tren A
1.5g sustos
500mg Test Enanthato
1.2g decos
100mg Oxio
Savo eiles laukia: EQ, masteris, winis, kaip priedas prie esamo kurso, finise 3sav visas testas keis test suspencija ir deca ir oxis iskris.
Tada greitas PCT 2500IU HCG 8 suviai kasantra diena, Tamoksa 40mg ed ir po dvieju savaiciu PCT Kazkas vel naujo pasides. Del to dar nera planu, bet jie priklausys nuo rezultatu.


Laiko eigoje vis updatinsiu kurso info. Ir pranesiu kokie neigiami ar teigiami pokyciai.
Tiesa man 30metu, ugis 186cm, esamas svoris 130kg smile

gerai varai big_smile palaikau tave, tikiu kad pasieksi 150kg. tik galetum surasyt dar apimtys ir darbinius svorius.

Dekui. Na darbiniu svoriu nerasiau, nes jie gi kinta pastoviai. Apimtys juolabiau. na imesiu gal po PCT iskarto.

Neprisijungęs

 
Metropolitan
Dažnas dalyvis
Vietovė: London
Registravosi: 2010-08-07
Žinutės: 398
Atsiliepimai: 0

#69 2010-09-01 21:23

Re: TNT kursu log'as

Geriau be zodzio GAL butu smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#70 2010-09-01 21:28

Re: TNT kursu log'as

Metropolitan rašė:

Geriau be zodzio GAL butu smile

Tai kad as tingi tokiom nesamonem uzsiimineti. Is sales vos parvelki kojas ir dar cia matuok, suk galva, ieskok metro. Imesiu prie progos. Beto manau visiem aisku, kad apimtys tai ziauriai sokineja, o svoriai dideja ir dideja. Na mirtis su 270kg, spaudimas 180kg, pritupkes 270kg. Cia va apytikslis oriantacinis paskutinis setas siuo metu. Velgi jis kinta nuo savijautos lol Keista man i tokius klausimus atsakineti, bet jei reikia tai reikia lol

Neprisijungęs

 
Blossom
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-05-28
Žinutės: 748
Atsiliepimai: 0

#71 2010-09-02 07:47

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Metropolitan rašė:

Geriau be zodzio GAL butu smile

Tai kad as tingi tokiom nesamonem uzsiimineti. Is sales vos parvelki kojas ir dar cia matuok, suk galva, ieskok metro. Imesiu prie progos. Beto manau visiem aisku, kad apimtys tai ziauriai sokineja, o svoriai dideja ir dideja. Na mirtis su 270kg, spaudimas 180kg, pritupkes 270kg. Cia va apytikslis oriantacinis paskutinis setas siuo metu. Velgi jis kinta nuo savijautos lol Keista man i tokius klausimus atsakineti, bet jei reikia tai reikia lol

nykstys

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#72 2010-09-02 15:06

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Metropolitan rašė:

Geriau be zodzio GAL butu smile

Tai kad as tingi tokiom nesamonem uzsiimineti. Is sales vos parvelki kojas ir dar cia matuok, suk galva, ieskok metro. Imesiu prie progos. Beto manau visiem aisku, kad apimtys tai ziauriai sokineja, o svoriai dideja ir dideja. Na mirtis su 270kg, spaudimas 180kg, pritupkes 270kg. Cia va apytikslis oriantacinis paskutinis setas siuo metu. Velgi jis kinta nuo savijautos lol Keista man i tokius klausimus atsakineti, bet jei reikia tai reikia lol

cia darbiniai tokie? o kokie max?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#73 2010-09-02 15:29

Re: TNT kursu log'as

sportininkas7 rašė:

TNT rašė:

Metropolitan rašė:

Geriau be zodzio GAL butu smile

Tai kad as tingi tokiom nesamonem uzsiimineti. Is sales vos parvelki kojas ir dar cia matuok, suk galva, ieskok metro. Imesiu prie progos. Beto manau visiem aisku, kad apimtys tai ziauriai sokineja, o svoriai dideja ir dideja. Na mirtis su 270kg, spaudimas 180kg, pritupkes 270kg. Cia va apytikslis oriantacinis paskutinis setas siuo metu. Velgi jis kinta nuo savijautos lol Keista man i tokius klausimus atsakineti, bet jei reikia tai reikia lol

cia darbiniai tokie? o kokie max?

utiutiu man tie max. Ne jegai as dirbu. Va jei kada persoksiu i galiunu sporta tada ir suzinosiu savo max, Dabar man neaktualu. O tavo kokie max lollollol

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#74 2010-09-02 17:41

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

sportininkas7 rašė:

TNT rašė:


Tai kad as tingi tokiom nesamonem uzsiimineti. Is sales vos parvelki kojas ir dar cia matuok, suk galva, ieskok metro. Imesiu prie progos. Beto manau visiem aisku, kad apimtys tai ziauriai sokineja, o svoriai dideja ir dideja. Na mirtis su 270kg, spaudimas 180kg, pritupkes 270kg. Cia va apytikslis oriantacinis paskutinis setas siuo metu. Velgi jis kinta nuo savijautos lol Keista man i tokius klausimus atsakineti, bet jei reikia tai reikia lol

cia darbiniai tokie? o kokie max?

utiutiu man tie max. Ne jegai as dirbu. Va jei kada persoksiu i galiunu sporta tada ir suzinosiu savo max, Dabar man neaktualu. O tavo kokie max lollollol

galetum jau bandyt i galiunus eit. Nes su 270 pakartojimus daryt tai ohoho. Gal as apie savo maxus patylesiu big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#75 2010-09-02 18:02

Re: TNT kursu log'as

Manau as ten smulkiausias buciau. Bet aisku turiu plana pabandyti, suzinociau daugybe savo trukumu.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net