Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

SUMANAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-20
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#1 2009-05-30 12:49

Stuburas

Sveiki man yra problemos su nugara jau net ne  maza kupra atsiradus yra jau man 17 metu jau matosi ta kupra net labai neutral Lb pergyvenu del to man db 17 metu norejau paklausti ar dar imanoma kaip nors tai susitvarkyti? beje dabar labai intensyviai uzsimineju sportu mityba rezimas papildai viskas grieztai jokiu nukrypimu treniruociu praleidimu,baseinas sporto sale ir kita.Sportuoju jau metai progresas tiesiog akivaizdus stebiuosi net savimi pats.Taciau del tos nugaros tikrai ne kas neutral Galvojau gal po kokiu 2 metu ar kai busiu neblogoi formoi sudalyvauti varzybose bet manau kad tai neimanoma jei but priekis grazus o nugara kuprota tikrai baisu nzn ka daryt ar dar yra vilties susitvaryt:(
Del to svarstau mesti sporta:/

Paskutinį kartą taisė SUMANAS (2009-05-30 14:00)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#2 2009-05-30 21:29

Re: Stuburas

SUMANAS rašė:

Sveiki man yra problemos su nugara jau net ne  maza kupra atsiradus yra jau man 17 metu jau matosi ta kupra net labai neutral Lb pergyvenu del to man db 17 metu norejau paklausti ar dar imanoma kaip nors tai susitvarkyti? beje dabar labai intensyviai uzsimineju sportu mityba rezimas papildai viskas grieztai jokiu nukrypimu treniruociu praleidimu,baseinas sporto sale ir kita.Sportuoju jau metai progresas tiesiog akivaizdus stebiuosi net savimi pats.Taciau del tos nugaros tikrai ne kas neutral Galvojau gal po kokiu 2 metu ar kai busiu neblogoi formoi sudalyvauti varzybose bet manau kad tai neimanoma jei but priekis grazus o nugara kuprota tikrai baisu nzn ka daryt ar dar yra vilties susitvaryt:(
Del to svarstau mesti sporta:/

Jokių sportų nemesk/ klausk trenerio. Lengva ištiesinti. Reikia tik valios. Visada vaikščiodamas išpūsk krūtinę, pečius atgal atmesk ir nugara bus tiesi. Smakrą aukščiau ir eik laimingas rėmą išmetęs big_smile

Paskutinį kartą taisė jamada (2009-05-30 21:30)

Neprisijungęs

 
sportuniversal
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-05-22
Žinutės: 457
Atsiliepimai: 2

#3 2009-05-30 23:04

Re: Stuburas

pas mane tas pats turiu kupra aisku kaip nesportavau buvau kudas tai is vis tragiskai atrode bet pradejau sportuoti uzaugo mesytes ant kuno stuburas gal ir neissitiesino bet kaip uzaugo mesytes ant peciu nugaros ji paprasciausiai pasidare vizualiai nedidele o dar vistiek kaip jau sportuoji tai eini jau truputi krutne atmetes i prieki o ne kaip koks bomzas.taip kad labai nenusimink smile

Neprisijungęs

 
SUMANAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-20
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#4 2009-05-30 23:56

Re: Stuburas

Dekui tikrai palaiket wink O as esu dar ir dabar kudas bet suprantat as noriu kazko siekti nes galiu jauciu sportuodamas per 8 menesius as pasiekiau lb daug... Jūs isivaizduokit kai pradejau sportuot as sveriau 67KG o ugis 190cm Dabar as sveriu 83kg kupra matosi maziau mesos atsirado,pries sportuodamas rukiau nevalgiau beviek jokio sporto pirma diena sporto iskaro meciau rukyti ir neberukau visiskai spoetuoju maitinuosi vartoju papildus ir augu:)

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#5 2009-05-31 02:26

Re: Stuburas

cia tie priaugti 15 kg nieko nesako, pradejai valgyt ir priaugai tos mases, pries tai turbut badavai ir baliai visokie. Betkas gali pasiekt geru rezultatu, tik reikia didelio noro.

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#6 2009-05-31 09:42

Re: Stuburas

Praktinis patarimas is mano puses: man kupros kaip ir nebuvo bet peciai rietesi i vidu, tai yra vaiksciodavau gunktelejes. Padejo daromi pritupimai su stanga ant nugaros ir sklaidymai (dar vadinami plesimu su hanteliais).
Lavink raumenis kurie yra stuburo abiejuose pusese, nepamenu kaip vadinasi... Ir kol kas nurasyk pratimus ant menciu, jei tokius darai. Vistyk refleksa atsisedus iskart itesinti nugara.

Neprisijungęs

 
SUMANAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-20
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#7 2009-05-31 10:58

Re: Stuburas

O ant menciu kaip vadintusi kaip atrodytu jie?smile

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#8 2009-05-31 11:51

Re: Stuburas

Vienas treneris yra sakęs, kad jei nori "kuprikę panakinti" reikia daryti išvedimus galinėms deltoms.

Neprisijungęs

 
InfiNeon
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2007-06-15
Žinutės: 302
Atsiliepimai: 0

#9 2009-05-31 13:01

Re: Stuburas

SUMANAS rašė:

O ant menciu kaip vadintusi kaip atrodytu jie?smile

Nezinau net kaip tiksliai apibudinti atlikimo technika... Pasilenki, isiremi pilvu ir krutine ir guzcioji mentimis i rankas pasiemes po hanteli.

Atskirai mentis lioviausi daryti kuomet pajutau stangos traukos prie pilvo pasilenkus efekta... Kuomet sunkiai paimi ir teisingai darai. Mentys tiesiog zviegia.

Neprisijungęs

 
SUMANAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-20
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#10 2009-05-31 13:25

Re: Stuburas

jamada rašė:

Vienas treneris yra sakęs, kad jei nori "kuprikę panakinti" reikia daryti išvedimus galinėms deltoms.

Gal gali placiau ar kokia foto atlikimo imest jei turi:)

Paskutinį kartą taisė SUMANAS (2009-05-31 13:25)

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#11 2009-05-31 23:21

Re: Stuburas

SUMANAS rašė:

jamada rašė:

Vienas treneris yra sakęs, kad jei nori "kuprikę panakinti" reikia daryti išvedimus galinėms deltoms.

Gal gali placiau ar kokia foto atlikimo imest jei turi:)

labai paprastas pratimas. pasiimi lengvus hantelius, kad taisyklingai eitų daryti. pasilenki į priekį ir rankas keli į šonus, nugarą laikai tiesią, kojas truputį sulenktas. O jei nori apkrauti jas labiau izuoliuotai tai galima atsigulti ant kokio suoliuko ant pilvo ir kelti rankas į šonus.
http://www.kulturizmas.net/images/prati … eliais.gif

Paskutinį kartą taisė jamada (2009-05-31 23:23)

Neprisijungęs

 
SUMANAS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-07-20
Žinutės: 33
Atsiliepimai: 0

#12 2009-06-02 23:59

Re: Stuburas

ACIU:stanga_v_r:

Neprisijungęs

 
Mityba
Naujas dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2009-05-08
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#13 2009-06-25 15:09

Re: Stuburas

Sveiki ka daryti jaigu nugara pas mane yra biski nelygi ir kai ja atstatau visada sutraska stipriai ar nieko tokio ? Tesiok bandyti vaikscioti visada tiesiai ismetus i prieki krutine ?

Neprisijungęs

 
spinner
Dažnas dalyvis
Vietovė: Apollo Gym
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#14 2009-06-25 16:02

Re: Stuburas

o ka daryt,jej pas mane juosmens srity iduba yra?kaip galima ja panaikint?sad

Neprisijungęs

 
Lauryz
Naujas dalyvis
Registravosi: 2009-05-20
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#15 2009-06-25 20:00

Re: Stuburas

Pradejau daryt stangos trauka prie pilvo ir pradejo jaustis sita vieta :

http://img211.imageshack.us/img211/8674/cvxdcv.png

Pradzioj isviso dariau be svoriu, bet vistiek jautesi. Dabar visalaika jei kurnors nepatogiai sedziu labai greit pavargsta tai vieta ir seip as ja pastovei jauciu. Gali but, kad darydamas ta pratima per daug isrieciu nugara, nes rieciu tai net per jega.

Neprisijungęs

 
paltas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2008-12-11
Žinutės: 88
Atsiliepimai: 0

#16 2009-06-25 23:24

Re: Stuburas

Lauryz rašė:

Pradejau daryt stangos trauka prie pilvo ir pradejo jaustis sita vieta :

http://img211.imageshack.us/img211/8674/cvxdcv.png

Pradzioj isviso dariau be svoriu, bet vistiek jautesi. Dabar visalaika jei kurnors nepatogiai sedziu labai greit pavargsta tai vieta ir seip as ja pastovei jauciu. Gali but, kad darydamas ta pratima per daug isrieciu nugara, nes rieciu tai net per jega.

Nugara turi buti tiesi, mokykis daryti neriesdamas jos.

Neprisijungęs

 
Sakalas
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-10-23
Žinutės: 98
Atsiliepimai: 4

#17 2009-06-26 05:49

Re: Stuburas

spinner rašė:

o ka daryt,jej pas mane juosmens srity iduba yra?kaip galima ja panaikint?sad

Jeigu turi galimybe skaityti anglu kalba - isivesk "hip flexor".
Lietuviskai tai bus " Dubens pasvirimo kampas".
Dar galima pasidometi dvieju raumenu grupes " iliopsoas" darbu, nes nuo siu raumenu ilgio ir priklauso dubens pasvirimo kampas, nugaros islinkimas juosmens srityje, taip pat ir nemalonus nugaros skausmas.

Paskutinį kartą taisė Sakalas (2009-06-26 06:00)

Neprisijungęs

 
Mityba
Naujas dalyvis
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2009-05-08
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#18 2009-06-26 12:42

Re: Stuburas

Sveiki ka daryti jaigu nugara pas mane yra biski nelygi ir kai ja atstatau visada sutraska stipriai ar nieko tokio ? Tesiok bandyti vaikscioti visada tiesiai ismetus i prieki krutine ?

Neprisijungęs

 
ro_mka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Londonas
Registravosi: 2008-11-10
Žinutės: 1141
Atsiliepimai: 3

#19 2009-08-25 14:15

Re: Stuburas

Yra sportuojanciu su osteochondroze? Gal turit patarimu del pratimu/kruvio pasirinkimo? :-/

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net