Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MaxPower
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2006-04-04
Žinutės: 170
Atsiliepimai: 0

#251 2007-05-31 21:30

Re: MR. C

ne tik tema, bet ir visas forumas tavo wink big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#252 2007-05-31 22:34

Re: MR. C

Nu yra ir kolegos, kurie irgi labai gerai ir sąžiningai jį prižiūri smile

Neprisijungęs

 
Mafas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#253 2007-06-01 12:19

Re: MR. C

Vitamin_C rašė:

Mafas666 rašė:

Pradžia » Forumo dalyvių nuotraukos » SCREAM 3-Gal turetumet hantelius pardavinet -Skelbimų lentoje big_smile

1. Aš asmeniškai jokių hantelių neparduodu ir nesiruošiu pardavinėt, tik pažįstu žmogų kuris tuom užsiema, ir gali padaryt jeigu yra iš ko, taip kad kaip aš galiu kažką pardavinėt jei tai dar nėra pagaminta?
1. Iš pradžių parodžiau savo hantelių nuotraukas, o paskui pasiūliau jei kam dar reikia, aš masine gamyba neužsiemu
2. Ir man atrodo savo temoj turiu teisę dėti nuotraukas kokias tik noriu, kurios atitinka sporto temai

Taisyklių neatitinkantys pranešimai ir temos bus trinamos/keičiamos be perspėjimo. Dalyviai, pažeidinėjantys taisykles, bus perspėti/pašalinti iš diskusijų forumo.

Kad diskusijų forume būtų tvarka, prašome laikytis šių taisyklių:
    1. Nekurkite naujos temos, prieš tai neįsitikinę, ar tokia tema nebuvo paskelbta anksčiau;
    2. Nevartokite etikos normų neatitinkančio žodyno;
    3. Gerbkite kitų dalyvių nuomonę;
    4. Rašykite žinutes tam skirtose temose, o ne kur pakliuvo;
    5. Prieš rašant pranešimą, pagalvokite apie tai ką rašote (kad forumas nebūtų panašus į "chat'a");
    6. Temų pavadinimus suformuluokite kuo aiškiau ir informatyviau, kad klausimas taip pat galėtų būti naudingas ne tik jums, bet aktualus ir kitiems;
    7. Nestandartinius simbolius (~!@#$%^&*+) temų pavadinimuose naudoti draudžiama;
    8. Draudžiama skelbti reklaminio pobūdžio pranešimus.

big_smile Asmeniskai neparduodi bet tesiogine reklama duodi esi tarpininkas tarp pirkejo ir to kas siulo preke big_smile cituojiu kaip aš galiu kažką pardavinėt jei tai dar nėra pagaminta? Ispirmo uzsakimas paskui preke pinigai ryte kedes vakaria zinai ta filma big_smile Vot dar viena vieta kur pats sau priestarauji sakei kad nepardavineji to ko ner big_smile? bet citata  Iš pradžių parodžiau savo hantelių nuotraukas, o paskui pasiūliau jei kam dar reikia, aš masine gamyba neužsiemu dar biski isona big_smile citata Ir man atrodo savo temoj turiu teisę dėti nuotraukas kokias tik noriu, kurios atitinka sporto temai Deti nuotraukas kokias nori vargei ar temai sukurtai forumo dalyviu foto gali det ganteliu foto jie i tave nepanasus ir plius pardavinet negi save parduodi big_smile aisku nieko asmenisko bet kazkaip galu nesugaudau tolabiau ir nesuprantu taisykles patis kuret bet jiu nelabai laikotes big_smile Tikios gerpsite mano nuomone 3 punktas is taisykliu 5 punktas galvot apie ka rasai big_smile ir 8 punktas neskelpt reklaminio pobudzio pranesimu big_smile
Citata
Iš pradžių parodžiau savo hantelių nuotraukas, o paskui pasiūliau jei kam dar reikia, aš masine gamyba neužsiemu

Manau ne vieta cia diskutot ta tema offtopic Nebent perkelt i skelbimus big_smile As galiu klyst bet galiu ir neklyst bet kai klystu vistek as teisus nors galiu but suklydes big_smile

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#254 2007-06-01 17:22

Re: MR. C

Taisyklių neatitinkantys pranešimai ir temos bus trinamos/keičiamos be perspėjimo. Dalyviai, pažeidinėjantys taisykles, bus perspėti/pašalinti iš diskusijų forumo.

Kad diskusijų forume būtų tvarka, prašome laikytis šių taisyklių:
    1. Nekurkite naujos temos, prieš tai neįsitikinę, ar tokia tema nebuvo paskelbta anksčiau;
    2. Nevartokite etikos normų neatitinkančio žodyno;
    3. Gerbkite kitų dalyvių nuomonę;
    4. Rašykite žinutes tam skirtose temose, o ne kur pakliuvo;
    5. Prieš rašant pranešimą, pagalvokite apie tai ką rašote (kad forumas nebūtų panašus į "chat'a");
    6. Temų pavadinimus suformuluokite kuo aiškiau ir informatyviau, kad klausimas taip pat galėtų būti naudingas ne tik jums, bet aktualus ir kitiems;
    7. Nestandartinius simbolius (~!@#$%^&*+) temų pavadinimuose naudoti draudžiama;
    8. Draudžiama skelbti reklaminio pobūdžio pranešimus.

O pats laikais taisyklių? Daugelyje temų matosi, kad nelabai...

Neprisijungęs

 
bakaz
Dažnas dalyvis
Vietovė: Prie tavo vienkiemio
Registravosi: 2007-01-04
Žinutės: 696
Atsiliepimai: 0

#255 2007-06-01 20:25

Re: MR. C

Nu tu mafas duodi... Matau tau labai uzkliuvo tie hanteliai. Pasiule jei kam dar reik ir viskas, tuo labiau, kad atsirado vienas norintis pirkt. Cia panasiai kaip ateit pas savo bosa ir sakyt, tu blogai darai ta ana ir t.t Kai sukursi savo saita ten ir aiskink kam taisykliu laikytis kam ne...fuckyou

Neprisijungęs

 
Mafas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#256 2007-06-03 23:59

Re: MR. C

Nardyt bosui gali tu big_smile o as niekada netyliu jei zinau kad jis neteisus manau tai nera blogai big_smile o jei kabutese bosas vadovaujasi taisiklemis as visada teisus nors esu neteisus tai kakutis big_smile niekada negerbiau tokiu zmoniu kurie savo klaidu nepripazysta mad o mano kritika tik buvo pastebejimo pobudi tik mano nuomone nieko asmenisko piktis nenorejau tai nekelkyt bangu big_smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#257 2007-06-04 18:40

Re: MR. C

Mafas666 rašė:

Vitamin_C rašė:

Mafas666 rašė:

Pradžia » Forumo dalyvių nuotraukos » SCREAM 3-Gal turetumet hantelius pardavinet -Skelbimų lentoje big_smile

1. Aš asmeniškai jokių hantelių neparduodu ir nesiruošiu pardavinėt, tik pažįstu žmogų kuris tuom užsiema, ir gali padaryt jeigu yra iš ko, taip kad kaip aš galiu kažką pardavinėt jei tai dar nėra pagaminta?
1. Iš pradžių parodžiau savo hantelių nuotraukas, o paskui pasiūliau jei kam dar reikia, aš masine gamyba neužsiemu
2. Ir man atrodo savo temoj turiu teisę dėti nuotraukas kokias tik noriu, kurios atitinka sporto temai

Taisyklių neatitinkantys pranešimai ir temos bus trinamos/keičiamos be perspėjimo. Dalyviai, pažeidinėjantys taisykles, bus perspėti/pašalinti iš diskusijų forumo.

Kad diskusijų forume būtų tvarka, prašome laikytis šių taisyklių:
    1. Nekurkite naujos temos, prieš tai neįsitikinę, ar tokia tema nebuvo paskelbta anksčiau;
    2. Nevartokite etikos normų neatitinkančio žodyno;
    3. Gerbkite kitų dalyvių nuomonę;
    4. Rašykite žinutes tam skirtose temose, o ne kur pakliuvo;
    5. Prieš rašant pranešimą, pagalvokite apie tai ką rašote (kad forumas nebūtų panašus į "chat'a");
    6. Temų pavadinimus suformuluokite kuo aiškiau ir informatyviau, kad klausimas taip pat galėtų būti naudingas ne tik jums, bet aktualus ir kitiems;
    7. Nestandartinius simbolius (~!@#$%^&*+) temų pavadinimuose naudoti draudžiama;
    8. Draudžiama skelbti reklaminio pobūdžio pranešimus.

big_smile Asmeniskai neparduodi bet tesiogine reklama duodi esi tarpininkas tarp pirkejo ir to kas siulo preke big_smile cituojiu kaip aš galiu kažką pardavinėt jei tai dar nėra pagaminta? Ispirmo uzsakimas paskui preke pinigai ryte kedes vakaria zinai ta filma big_smile Vot dar viena vieta kur pats sau priestarauji sakei kad nepardavineji to ko ner big_smile? bet citata  Iš pradžių parodžiau savo hantelių nuotraukas, o paskui pasiūliau jei kam dar reikia, aš masine gamyba neužsiemu dar biski isona big_smile citata Ir man atrodo savo temoj turiu teisę dėti nuotraukas kokias tik noriu, kurios atitinka sporto temai Deti nuotraukas kokias nori vargei ar temai sukurtai forumo dalyviu foto gali det ganteliu foto jie i tave nepanasus ir plius pardavinet negi save parduodi big_smile aisku nieko asmenisko bet kazkaip galu nesugaudau tolabiau ir nesuprantu taisykles patis kuret bet jiu nelabai laikotes big_smile Tikios gerpsite mano nuomone 3 punktas is taisykliu 5 punktas galvot apie ka rasai big_smile ir 8 punktas neskelpt reklaminio pobudzio pranesimu big_smile
Citata
Iš pradžių parodžiau savo hantelių nuotraukas, o paskui pasiūliau jei kam dar reikia, aš masine gamyba neužsiemu

Manau ne vieta cia diskutot ta tema offtopic Nebent perkelt i skelbimus big_smile As galiu klyst bet galiu ir neklyst bet kai klystu vistek as teisus nors galiu but suklydes big_smile

Man susidarė nuomonė kad tikriausiai lauke per dideli karščiai, ir jie veikia net tuo metu, kai yra sunku kažkam kažką suprasti. Tik gaila kad taip smulkaii dar reikia kažkam aiškinti, jei sunkiai suprantoma. Taip, aš tau tą patį vėl galiu pakartoti, kad parodžiau hantelius, o paskui jei kam reikia pasiūliau, nes žinau kiek tie hanteliai kainuoja parduotuvėj ir už kiek juos galėtum gaut kitur. O man už tai patikėk, beveik nieko išvis nenukrenta, vien skaityk vos ne tik "ačiū". Taip, aš pats masine gamyba neužsiemu, tai kas čia tau dabar užkliuvo man labai įdomu??? Atsimenu laikus kai man pačiam kažkada ant tiek žiauriai tų hantelių reikėjo, todėl galiu suprast jei kam reikėtų, pasiūlyk žmonėm gerą, tai būtinai atsiras koks nors (pyp) ieškantis šiknoj sliekus, tau turbūt atrodo kam man už tai milijonai nubira, man juokinga skaityt tavo žinutę žmogau.

"Deti nuotraukas kokias nori vargei ar temai sukurtai forumo dalyviu foto gali det ganteliu foto jie i tave nepanasus ir plius pardavinet negi save parduodi big_smile aisku nieko asmenisko bet kazkaip galu nesugaudau tolabiau ir nesuprantu taisykles patis kuret bet jiu nelabai laikotes big_smile
-
Jei tau netiko žinutės ne į temą kaip man sakei, tai dar kartą labai įdėmiai perskaityk forumo skilties pavadinimą, jei nesugebi, aš au jį galiu pakopijuot, prašom:

Forumo dalyvių nuotraukos
Forumo dalyvių, jų sportinio mitybos arsenalo, treniruoklių salių bei turimų įrengimų nuotraukos

Taip kad forumo dalyvių nuotraukų skyriuj galima dėti ir savo nuotraukas, ir savo mitybos, savo tren. salės, varžybų, ir savo visą kitą arsenalą

Dabar kas liečia reklamos, tai kas gali būt uždrausta, gali būt labiau orientuota į pan. saitų reklamą, o pardavinėti čia kažką niekur niekam nėra uždrausta

P.S. taip kad neskubėk su išvadom kad kažkas nepripažista savo klaidų. Viskas, neturiu noro ir laiko daugiau tau čia kažką aiškinti

Neprisijungęs

 
Mafas666
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2007-05-21
Žinutės: 107
Atsiliepimai: 0

#258 2007-06-05 08:47

Re: MR. C

lol adnim slovam kulturist

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#259 2007-06-05 17:52

Re: MR. C

Я не культурист, я большой любитель культуризма wink

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#260 2007-08-08 21:16

Re: MR. C

azuolyno bicas rašė:

Vitamin_C rašė:

xxx rašė:

Tikrai visi sio forumo dalyviai neturi normalios mitybos programos ...  Gal del to kad idealios mitybos programos naudojimas kainuoja zveriskus pingus ...

Dėl pinigų nereikia pergyvent. O dėl maisto sudarymo jei tau kažkas atrodys netinkamai, dar nereiškia kad tai negali tikti kam nors kitam

o big_smile dede vitaminas grizo alah kr dinges?

Svx smile Aj žinai kaip buna, vasara, chaltūrų ir visokių planų-chuliganų metas smile Mažai kažkaip budavo laiko užsukt į forumus. Be to dar atsirado kitos srities forumiukas kuris pradėjo domint: http://www.celica-klubas.com/forumas/ tai manau dabar taip pat bus aiškiau kodėl ne visada turėjau laiko ilgai sėdėt nete smile Kaip pačiam sekasi kas gero? smile

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#261 2007-08-08 21:49

Re: MR. C

halturkes yra gerai smile nu saunu kad yra veiklos smile kaip sports irgi nenera laiko? as tai okupuoju uk big_smile gal iseis atstovauti viena komanda "hercules" big_smile su darbais tai kaip pigmejus big_smile va idomu kaip muzikos garderobas pas tave? big_smile as truputi atnaujinau savaji smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#262 2007-08-08 22:37

Re: MR. C

Kai ką turiu, bet ne per daugiausiai smile Jei ką gaunu naujo, tai pas mane namuose kompe, o šiuo metu ir namuose retai bunu, okupuoju kitą gyvenamą vietą big_smilebig_smilebig_smile  smile Ką gero turi šitoj srity? nes ir man būtų gerai ko nors naujo paklausyt sportuojant  smile Tai jau UK sėdi kaip ankščiau ir sakei? Šiuo metu kol kas kažkur 3 sav. pertrauka, daug buvo visokių reikalų kurie biški užspaudė, prieš tai sportinau salėj, dabar irgi kur nors ieškosiu. Kaip pačiam sportai?

Neprisijungęs

 
azuolyno bicas
Varžybų dalyvis
Vietovė: uk
Registravosi: 2007-05-28
Žinutės: 3111
Atsiliepimai: 23

#263 2007-08-08 23:45

Re: MR. C

"nutupiau " ant konkretaus tranc'e, tai  butu: rank;gabriel & dresden-organized nature..;
cosmic gate-live @ trance energy 2007
angels of lovepresent live @ colazione da tffany;
dj tiesto - deep forest;
fate - in qontrol 2006;
satoshie tomie - disc 1 79:57;
stewe lawler - essential deep progressive house;
dj xtc radio one (april 2005)
sandra collins-rank - airwave
nu va keletas senu naujienu :d
su sportu irgi padariau 3 sav pertrauka, dabar jau dvi sav isivaziuoju. jop uk :d sklepuka toki uzejau gera, man patinka..o tai kur tu cia nusedes? silainiuose jau? :d

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#264 2007-08-09 09:06

Re: MR. C

azuolyno bicas rašė:

"nutupiau " ant konkretaus tranc'e, tai  butu: rank;gabriel & dresden-organized nature..;
cosmic gate-live @ trance energy 2007
angels of lovepresent live @ colazione da tffany;
dj tiesto - deep forest;
fate - in qontrol 2006;
satoshie tomie - disc 1 79:57;
stewe lawler - essential deep progressive house;
dj xtc radio one (april 2005)
sandra collins-rank - airwave
nu va keletas senu naujienu :d
su sportu irgi padariau 3 sav pertrauka, dabar jau dvi sav isivaziuoju. jop uk :d sklepuka toki uzejau gera, man patinka..o tai kur tu cia nusedes? silainiuose jau? :d

Neblogas tas cosmic gate įdomu setas? Iš atminties nebent prisiminus tai būtų:
the migrants - I thought that (Boris Dlugosch remix) - šitas apskritai iš naujesnių, geras kavalkas,
motorcycle - as the rush comes (armin van buuren remix),
Paul van Dyk feat. Wayne Jackson - The Other Side (Deep Dish Remix)
Deep Dish - Say Hello (Paul van Dyk Remix) - šitą būtinai suveik
Klubbheads - Fuck 2
Jo, Šiluose sėdžiu smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#265 2007-08-19 11:31

Re: MR. C

Biški naujesnių:

http://img256.imageshack.us/img256/2244/suc591741vg9.th.jpg

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#266 2007-08-19 12:09

Re: MR. C

gan islaikes forma mldc:)alausnykstys

Neprisijungęs

 
3F
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-07-22
Žinutės: 1552
Atsiliepimai: 0

#267 2007-08-19 12:23

Re: MR. C

funky rašė:

gan islaikes forma mldc:)alausnykstys

užsakaitau ir mašiną smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#268 2007-08-19 12:36

Re: MR. C

3F rašė:

funky rašė:

gan islaikes forma mldc:)alausnykstys

užsakaitau ir mašiną smile

jei neklystu  naujasis vitamino pirkinys?smile

Neprisijungęs

 
Spiglyz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-03-27
Žinutės: 511
Atsiliepimai: 0

#269 2007-08-19 14:27

Re: MR. C

abu aparatai geri alah nykstys

Paskutinį kartą taisė Spiglyz (2007-08-19 17:53)

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#270 2007-08-23 08:07

Re: MR. C

funky rašė:

gan islaikes forma mldc:)alausnykstys

kol kas tiek kiek yra, galėtų būt ir rimčiau, rimtesni reikalai kol kas neduoda žymiai rimčiau įsivažiuot smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#271 2007-08-23 08:07

Re: MR. C

3F rašė:

funky rašė:

gan islaikes forma mldc:)alausnykstys

užsakaitau ir mašiną smile

Čia dar biški kukliai, nauja dar rimtesne smile

funky rašė:

3F rašė:

funky rašė:

gan islaikes forma mldc:)alausnykstys

užsakaitau ir mašiną smile

jei neklystu  naujasis vitamino pirkinys?smile

ne, nėra naujas, naujas pirkinys jau žymiai rimčiau atrodo smile

Spiglyz rašė:

abu aparatai geri alah nykstys

smile nykstys

Neprisijungęs

 
Ingrida H2O
Varžybų dalyvė
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2006-09-20
Žinutės: 3571
Atsiliepimai: 2

#272 2007-08-23 08:31

Re: MR. C

Stilius "Greitas ir isiutes" dabar? big_smile

Neprisijungęs

 
funky
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-08-05
Žinutės: 926
Atsiliepimai: 0

#273 2007-08-23 10:02

Re: MR. C

pademonstruok tada nauja pirkini butu idomu pamatyti smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#274 2007-09-04 13:01

Re: MR. C

Ingrida H2O rašė:

Stilius "Greitas ir isiutes" dabar? big_smile

panašiai smile Galiu pasakyt kad labai nesunku užsiraut už greičio viršijimą, nes nepajauti kai jau viršiji normas smile

Neprisijungęs

 
Vitamin_C
Administratorius
Registravosi: 2006-01-25
Žinutės: 1612
Atsiliepimai: 2

#275 2007-09-04 13:02

Re: MR. C

funky rašė:

pademonstruok tada nauja pirkini butu idomu pamatyti smile

Tiek jau to, gal pabūsiu kuklus ir susilaikysiu smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net