Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#2726 2011-02-05 19:37

Re: TNT kursu log'as

P406 rašė:

TNT rašė:

P406 rašė:

Teisingai, tau pačiam spręsti kiek dar laužysies.

Na LIudas tai bent imetes savasias. O kur tavo fotkes? Ar irgi lauzaisi? big_smile

Įmesiu kai tu sversi 150 ir turėsi 3% bf big_smile.

Beto aš jų nežadėjau mesti. O tu žadėjai jau per kalėdas įmesti wink.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2727 2011-02-05 19:43

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

SenasSportas rašė:

na cia TNT man atrodo biski perlenkia besidziaugdamas rezultatais smile as nematau stebuklo, juk tu sverei jau 130kg, 120kg jau sverei seniai ir daug laiko, tai dbr ataugai iki 114kg ar kiek ten, tai kame cia stebuklas? smile va butum nujo maxo uzdejes tiek ar puse, tada jo, issiziociau, jei nuo 130 iki 139kg uzaugines butum tokiom dozem big_smile o kad tau cia ataugo tai ka buvai numetes, ir tai nepilnai, tai kame cia stebuklas hmm

Man priaugti 9kg ir tuo paciu numesti 12cm yra stebuklas. Va Liudas turetu suprasti.

Neziurint i konteksta tai tikrai stebuklas. Ir dar jei neklystu per 4sav smile

Neprisijungęs

 
filia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-06
Žinutės: 254
Atsiliepimai: 1

#2728 2011-02-05 20:09

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

filia rašė:

TNT rašė:


HGH raumeni augina? Abejoju. Dozes matei ju ir jos visada eina, nesvarbu kursas ar ne. HGH geras dalykelis kitiems dalykams, o ypac sveikatai smile Igf 20mcg i diena ir tai ejo ta savaite kai priaugau 2kg, o pirmas 2sav jo nebuvo wink Jus neraukiat, kad ne steruose esme, o visai kitur. Kai ikirsit tai ir augsit normaliai, o ne po 5kg + ir 6minus big_smile Chemija tik truputeli paspartina viska, o ne augina. Augina tiktais valia ir zinios. Ir kaip matet kursas centu vertas. No pig mass, big fat drop and a lot of extra muscule big_smile Ieskokit problemu savyje, o ne steru kiekiuose big_smile

vienas hgh ir igf gal ir neugina, bet kartu su sterais tai cia nera nei ka kalbet, jei cia viskas ejo kartu tai visai logiskai  tie skaiciai atrodo.
tik tas kurso pigumelis nebe toks pigus gaunasi smile

Ta pati uzsideciau ir be augimo su IGF. Tikrai jie nestebukla darantys. As augima del sveikateles laikau. O igf buv tik nuo 3 sav. Uzsimeskit kas nors per 2sav 5kg ne riebalo ir ne vandens ir tada jau bus galima diskutuoti. O dabar tai ka cia sneketi. As zinau, kad ne steruose esme, o makaulej big_smile

kad ir kaip butu gaila TNT bet tikrai dar skrajoji padebesiais, nu kalk tu pacia geriausia farma, turek tu ta makaule kaip pas einsteina ir patirties kaip pas Yatesa, nu bet per dvi savaites 5 kg. raumenu priaugt tai cia stebuklu stebuklas, nepyk bet netikiu nu NETIKIU, o ikirst kaip tu sakai, kad ne sterai augina tai cia nemazai kam senai aisku, man atrodo kaip tik tu nesenai supratai sita tiesa ar as klystu.

Neprisijungęs

 
monza
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-06
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#2729 2011-02-05 20:16

Re: TNT kursu log'as

tikriausia,kad neklysti.......saudyt gramais testa ir tuo paciu sakyt,kad reikia augti su galva,kazkaip tai nesusieina. susovus tiek chemijos,kad butu galej 10 zmoniu iki 120 kg uzaugt ir svert 115-stebuklu cia 0.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2730 2011-02-05 20:17

Re: TNT kursu log'as

P406 rašė:

TNT rašė:

P406 rašė:

Teisingai, tau pačiam spręsti kiek dar laužysies.

Na LIudas tai bent imetes savasias. O kur tavo fotkes? Ar irgi lauzaisi? big_smile

Įmesiu kai tu sversi 150 ir turėsi 3% bf big_smile.

OK lolalahalahalahlol

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2731 2011-02-05 20:19

Re: TNT kursu log'as

SenasSportas rašė:

TNT rašė:

SenasSportas rašė:

na cia TNT man atrodo biski perlenkia besidziaugdamas rezultatais smile as nematau stebuklo, juk tu sverei jau 130kg, 120kg jau sverei seniai ir daug laiko, tai dbr ataugai iki 114kg ar kiek ten, tai kame cia stebuklas? smile va butum nujo maxo uzdejes tiek ar puse, tada jo, issiziociau, jei nuo 130 iki 139kg uzaugines butum tokiom dozem big_smile o kad tau cia ataugo tai ka buvai numetes, ir tai nepilnai, tai kame cia stebuklas hmm

Man priaugti 9kg ir tuo paciu numesti 12cm yra stebuklas. Va Liudas turetu suprasti.

Neziurint i konteksta tai tikrai stebuklas. Ir dar jei neklystu per 4sav smile

As pats esu apsales. Man papasakotu tai praleisciau pro ausis ir netikeciau. Bet cia pats ta patyriau big_smile

Neprisijungęs

 
training
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-11-15
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 1

#2732 2011-02-05 20:19

Re: TNT kursu log'as

taip, cia protingai pasakei. na bet visdelto, sveikinu TNT su gerais rezultatais gal po metu ar keliu jau turesim nauja varzybu dalyvi, saunu. sekmes ir toliau graziai augti smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2733 2011-02-05 20:21

Re: TNT kursu log'as

filia rašė:

TNT rašė:

filia rašė:


vienas hgh ir igf gal ir neugina, bet kartu su sterais tai cia nera nei ka kalbet, jei cia viskas ejo kartu tai visai logiskai  tie skaiciai atrodo.
tik tas kurso pigumelis nebe toks pigus gaunasi smile

Ta pati uzsideciau ir be augimo su IGF. Tikrai jie nestebukla darantys. As augima del sveikateles laikau. O igf buv tik nuo 3 sav. Uzsimeskit kas nors per 2sav 5kg ne riebalo ir ne vandens ir tada jau bus galima diskutuoti. O dabar tai ka cia sneketi. As zinau, kad ne steruose esme, o makaulej big_smile

kad ir kaip butu gaila TNT bet tikrai dar skrajoji padebesiais, nu kalk tu pacia geriausia farma, turek tu ta makaule kaip pas einsteina ir patirties kaip pas Yatesa, nu bet per dvi savaites 5 kg. raumenu priaugt tai cia stebuklu stebuklas, nepyk bet netikiu nu NETIKIU, o ikirst kaip tu sakai, kad ne sterai augina tai cia nemazai kam senai aisku, man atrodo kaip tik tu nesenai supratai sita tiesa ar as klystu.

Man kas pasakytu ir as netikeciau. Bet kai nutiko paciam tai nesipyksiu su savimi big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2734 2011-02-05 20:23

Re: TNT kursu log'as

monza rašė:

tikriausia,kad neklysti.......saudyt gramais testa ir tuo paciu sakyt,kad reikia augti su galva,kazkaip tai nesusieina. susovus tiek chemijos,kad butu galej 10 zmoniu iki 120 kg uzaugt ir svert 115-stebuklu cia 0.

Ka tu cia paisti ar pabaudai? Gal tu perskaityk viska ir tada vapaliok. O dabar is miegu pabudo ir abile leptelejo big_smile Miegok toliau gal tu big_smile

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#2735 2011-02-05 20:23

Re: TNT kursu log'as

NU numetei nuo pilvo tuos cm, bet 5kg raumens per 2 sav?.. kaip tai pajutai??

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2736 2011-02-05 20:24

Re: TNT kursu log'as

training rašė:

taip, cia protingai pasakei. na bet visdelto, sveikinu TNT su gerais rezultatais gal po metu ar keliu jau turesim nauja varzybu dalyvi, saunu. sekmes ir toliau graziai augti smile

Dekui labai. Na dabar eina visai kitoks kursas. Propas su fenilu, atysim kaip jie mane isrskins ir ar isryskins smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2737 2011-02-05 20:26

Re: TNT kursu log'as

Makleris rašė:

NU numetei nuo pilvo tuos cm, bet 5kg raumens per 2 sav?.. kaip tai pajutai??

Dar vienas neskaitantis. 7kg buvo ne 5kg. big_smile JUs jeigu atsakinejat tai bent skaitykit apie ka snekat. Esmej zinojau, kad visi varys pries tai manau nesistebit, kad kursas nebuvo pries tai paskelbtas big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2738 2011-02-05 20:29

Re: TNT kursu log'as

siandien

cardio - 25min slides

kojos
lenkimas stovint
5 x8

tiesimas
1 x10
3 x20

lenkimas gulint
4 x8

leg-press
150 x10
210 x20
270 x20

box squats
53 x10
83 x10
113 x10
123 x 5

lenkimas hammery
2 x8
2 x10
(po sito teko sliauka leisti smile )

tiesimas hammery
3 x10

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2739 2011-02-05 20:36

Re: TNT kursu log'as

SS teisingai sake, priaugti ir atstatyti nevienas ir tas pats. Atstatyti raumeni ir be farmos gana sparciai einasi, pats tai zinau is asmenines patirties, o dar su farmos palaikymu, tai nieko nuostabaus cia nematau. Nepamirskit, kad raumuo tai 80 ar net daugiau % vandens su jame istirpusiomis maistinemis medziagomis (nemaisykit su poodiniu vandeniu). Atsistatant pagrinde tai ir padarom, - sugrazinam tuos skyscius i raumenines lasteles. Tai sitoj vietoj nematau visiskai nieko stebuklingo pas TNT. Pats jau kelis kartus del ivairiu priezasciu be jokiu AS atsistatinejau ir tie keletas kg per tas kelias savaites susitvarkius mityba manes visiskai nestebina. Mane labiau domina tie keletas cm nuo talijos, bet kadangi TNT foto pries ir po nededa, o vaziuoti pas ji pasiziureti tikrai nesiruosiu, tai bala zino, matyt tikrai pavyko riebalo numesti. Gal ir siaip s... nebekisimas ir viduriu neprigrudimas bilekuom turejo itakos. Na nelabai tai ir svarbu, norejau tik pasakyti, visiskai neturedamas tikslo numusti entuziazmo, kad sitoj vietoj as asmeniskai nematau jokio stebuklo ar heroizmo. Na zmogus pagaliau kazka tinkamai pradejo daryti ir pamate, kad daugka iki siol netaip suprato ir isivaizdavo. Ne jis vienas cia pirma pradeda sterus saudytis, o tik po kurio laiko pradeda dometis kaip maitintis ir kaip treniruotis. Ir TNT, baikit jus viska siame sporte suvesti i AS kursus, kaip i kazkokia vienintele panaceja siame sporte, kazkaip man ligotai, narkomaniskai biski tai atrodo. Pats gi kiek jau 5 metus litrais viska leidais ir jei nuosirdziai, tai s... is visoto turejai. O dabar vel visi kaip ligoniai tuos mg cia narstot ir skaiciuojat bei prognozuojat, kiek kg uz tuos 250Lt priaugsit. BB jus priaugsit apart tauku ant subines, jei pagrindo nebus: tinkama mityba, racionalios treniruotes, geras poilsis wink

Neprisijungęs

 
monza
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-06
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#2740 2011-02-05 20:55

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

monza rašė:

tikriausia,kad neklysti.......saudyt gramais testa ir tuo paciu sakyt,kad reikia augti su galva,kazkaip tai nesusieina. susovus tiek chemijos,kad butu galej 10 zmoniu iki 120 kg uzaugt ir svert 115-stebuklu cia 0.

Ka tu cia paisti ar pabaudai? Gal tu perskaityk viska ir tada vapaliok. O dabar is miegu pabudo ir abile leptelejo big_smile Miegok toliau gal tu big_smile

tu kada bandes suskaiciuot kiek visko jau esi susoves? ir ka dabar turi 114 kg? turejai 130 su 44 cm ranka? ziauru jei cia tau paciam atrodo ispudingai,o miegok siuntinek savo suni ar kate jei turi.

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2741 2011-02-05 20:55

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

filia rašė:

TNT rašė:


Ta pati uzsideciau ir be augimo su IGF. Tikrai jie nestebukla darantys. As augima del sveikateles laikau. O igf buv tik nuo 3 sav. Uzsimeskit kas nors per 2sav 5kg ne riebalo ir ne vandens ir tada jau bus galima diskutuoti. O dabar tai ka cia sneketi. As zinau, kad ne steruose esme, o makaulej big_smile

kad ir kaip butu gaila TNT bet tikrai dar skrajoji padebesiais, nu kalk tu pacia geriausia farma, turek tu ta makaule kaip pas einsteina ir patirties kaip pas Yatesa, nu bet per dvi savaites 5 kg. raumenu priaugt tai cia stebuklu stebuklas, nepyk bet netikiu nu NETIKIU, o ikirst kaip tu sakai, kad ne sterai augina tai cia nemazai kam senai aisku, man atrodo kaip tik tu nesenai supratai sita tiesa ar as klystu.

Man kas pasakytu ir as netikeciau. Bet kai nutiko paciam tai nesipyksiu su savimi big_smile

as nesuprantu kodel tu nepagalvoji, kad tiesiog ataugai ka buvai prarades? hmm

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#2742 2011-02-05 21:00

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Makleris rašė:

NU numetei nuo pilvo tuos cm, bet 5kg raumens per 2 sav?.. kaip tai pajutai??

Dar vienas neskaitantis. 7kg buvo ne 5kg. big_smile JUs jeigu atsakinejat tai bent skaitykit apie ka snekat. Esmej zinojau, kad visi varys pries tai manau nesistebit, kad kursas nebuvo pries tai paskelbtas big_smile

ai ne 5, o visi 7...idomiai tu cia, idomiai.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2743 2011-02-05 21:00

Re: TNT kursu log'as

Na taip sutinku. Gal but mane ir stebina tai todel, kad man vskas nauja ir kad sparciau ir teisingiau juda. Nereikia kraujais slapintis, kad kazka normalaus nuveiktum. Motyvacija labai svarbus dalykas tai viena is priezasciu kodel nera tu mano foto. Bus tad kai niekas prisikabinti negales/nenores big_smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2744 2011-02-05 21:03

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Bus tad kai niekas prisikabinti negales/nenores big_smile

Mazai sansu, kad nebutu kas nores prisikabint. Prisikabint ir prie stulpo galima. Taip kad nebekurkim legendu ir nebedarykim is sito sporto mistinio kulto o grizkim i realybe, nes tikrai daugeliui dalyku yra visiskai paprasti paaiskinimai wink

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2745 2011-02-05 21:07

Re: TNT kursu log'as

Robšė rašė:

SS teisingai sake, priaugti ir atstatyti nevienas ir tas pats. Atstatyti raumeni ir be farmos gana sparciai einasi, pats tai zinau is asmenines patirties, o dar su farmos palaikymu, tai nieko nuostabaus cia nematau. Nepamirskit, kad raumuo tai 80 ar net daugiau % vandens su jame istirpusiomis maistinemis medziagomis (nemaisykit su poodiniu vandeniu). Atsistatant pagrinde tai ir padarom, - sugrazinam tuos skyscius i raumenines lasteles. Tai sitoj vietoj nematau visiskai nieko stebuklingo pas TNT. Pats jau kelis kartus del ivairiu priezasciu be jokiu AS atsistatinejau ir tie keletas kg per tas kelias savaites susitvarkius mityba manes visiskai nestebina. Mane labiau domina tie keletas cm nuo talijos, bet kadangi TNT foto pries ir po nededa, o vaziuoti pas ji pasiziureti tikrai nesiruosiu, tai bala zino, matyt tikrai pavyko riebalo numesti. Gal ir siaip s... nebekisimas ir viduriu neprigrudimas bilekuom turejo itakos. Na nelabai tai ir svarbu, norejau tik pasakyti, visiskai neturedamas tikslo numusti entuziazmo, kad sitoj vietoj as asmeniskai nematau jokio stebuklo ar heroizmo. Na zmogus pagaliau kazka tinkamai pradejo daryti ir pamate, kad daugka iki siol netaip suprato ir isivaizdavo. Ne jis vienas cia pirma pradeda sterus saudytis, o tik po kurio laiko pradeda dometis kaip maitintis ir kaip treniruotis. Ir TNT, baikit jus viska siame sporte suvesti i AS kursus, kaip i kazkokia vienintele panaceja siame sporte, kazkaip man ligotai, narkomaniskai biski tai atrodo. Pats gi kiek jau 5 metus litrais viska leidais ir jei nuosirdziai, tai s... is visoto turejai. O dabar vel visi kaip ligoniai tuos mg cia narstot ir skaiciuojat bei prognozuojat, kiek kg uz tuos 250Lt priaugsit. BB jus priaugsit apart tauku ant subines, jei pagrindo nebus: tinkama mityba, racionalios treniruotes, geras poilsis wink

yikes
alah

robse, bet tai is kur tu toks protingas? big_smile gal tau daugiau nei 18 ar 28metai? big_smile
jei rimtai nykstys ta pati vis bandziau pasakyt, bet zodynas per skurdus sad

dar viena dalyka dadurciau.. labai nenoriu taip pat numusinet TNT entuziazmo, nes turbut labiau pasiaukojusio ir atsidavusio sportui zmogaus nezinau (na atrodo TNT pasiruoses jam pauakot viska, tame tarpe ir ateity ir sveikata, bent seniau taip buvo, nznau, gal kas pasikeite smile
Bet gal labiau tau sektusi jei orientuotumeis i jega, ar kokius galiunus, nes ten rezultatai kazkaip tavo man zymiai ispudingesni. Nes vien is skaiciuku, tai kazkaip nelabai kas atrodo, neskaitant svorio didelio sad as panasaus ugio esu turejas kojas max 67cm (pas tave berods 68), tai pas mane jos buvo kaip sakaliukai vis tiek, nebent pas tave jos skyla ar siaip kazkokios labai geros formos (bet prie tokio BF, kazin ar taip yra). Nebent galimas niuansas toks idomus, kaip jau buvo su vienu nariu big_smile matuoji gal ranka neitempes, gal koja nes prie siknos, o virs kelio smile

zodziu cia siaip is patirties buvo toks nuklydimas, nes esu turejas labai panasius duomenis cm matuojant i tavo (na BF taip pat nemazas buvo, bet talija metro lyg nebuvo siekus big_smile), tai ten nebuvo nei i ka ziuret, nei galvot apie kazkokias varzybas ar pan. Velgi, as ne Robse, tai matau, kad labai sunkiai mintys man deliojasi big_smile norejau tik pasakyt tiek, kad TIEK paaukojus sportui (tiek chemijos, tiek maisto, tiek atsidavimo, tiek super animal hardcore treniruociu), tai rezultatai tokie blyn skurdoki hmm bet gal sekmingai judesi i prieky nykstys tiesiog pamirstam tuos visus 150kg su 3% BF, padaryk 120kg su 10%BF ir busi vyru vyras nykstys

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2746 2011-02-05 21:07

Re: TNT kursu log'as

Robšė rašė:

TNT rašė:

Bus tad kai niekas prisikabinti negales/nenores big_smile

Mazai sansu, kad nebutu kas nores prisikabint. Prisikabint ir prie stulpo galima. Taip kad nebekurkim legendu ir nebedarykim is sito sporto mistinio kulto o grizkim i realybe, nes tikrai daugeliui dalyku yra visiskai paprasti paaiskinimai wink

Na siuo metu mane relybe tenkina. Matau, kad judu ten kur reikia smile Ir kad sutvarkiau savo mityba, bei trenkes... Noreciau dar siai kur nors sudalyvauti. Tik tiek, kad nebespesiu big_smile

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#2747 2011-02-05 21:11

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Robšė rašė:

TNT rašė:

Bus tad kai niekas prisikabinti negales/nenores big_smile

Mazai sansu, kad nebutu kas nores prisikabint. Prisikabint ir prie stulpo galima. Taip kad nebekurkim legendu ir nebedarykim is sito sporto mistinio kulto o grizkim i realybe, nes tikrai daugeliui dalyku yra visiskai paprasti paaiskinimai wink

Na siuo metu mane relybe tenkina. Matau, kad judu ten kur reikia smile Ir kad sutvarkiau savo mityba, bei trenkes... Noreciau dar siai kur nors sudalyvauti. Tik tiek, kad nebespesiu big_smile

va butum saunuolis! wink padaryk BENT KARTA GERA forma (na kaip iseis taip), ar ten sversi 120kg, o gal tik 100kg, bet padaryk kazkokia forma ir busi mldc senis big_smile o dbr kazkaip vis vaikais ir vaikais visa gyvenima kazkokiu kosminiu fantastiniu tikslu ir kaip amerikietiskuose kalneliuose aukstyn zemyn varai 100-->115-->130-->115-->100-->115 big_smile

butu ziauriai didelis respectas jei kur nors sudalyvautum galu gale, nors ir su kazkokia tai forma padares, manau nuo visu daug didesnis respectas butu uz kazkoki KONRETU rezultata (nors koks jis ir bebutu), nei uz fantastiniu tikslu kelimasi wink

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#2748 2011-02-05 21:13

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Noreciau dar siai kur nors sudalyvauti. Tik tiek, kad nebespesiu big_smile

Na gal bus kada koks forumo foto konkurselis, tai galesi pasireiksti big_smile wink

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#2749 2011-02-05 21:14

Re: TNT kursu log'as

SenasSportas rašė:

Robšė rašė:

SS teisingai sake, priaugti ir atstatyti nevienas ir tas pats. Atstatyti raumeni ir be farmos gana sparciai einasi, pats tai zinau is asmenines patirties, o dar su farmos palaikymu, tai nieko nuostabaus cia nematau. Nepamirskit, kad raumuo tai 80 ar net daugiau % vandens su jame istirpusiomis maistinemis medziagomis (nemaisykit su poodiniu vandeniu). Atsistatant pagrinde tai ir padarom, - sugrazinam tuos skyscius i raumenines lasteles. Tai sitoj vietoj nematau visiskai nieko stebuklingo pas TNT. Pats jau kelis kartus del ivairiu priezasciu be jokiu AS atsistatinejau ir tie keletas kg per tas kelias savaites susitvarkius mityba manes visiskai nestebina. Mane labiau domina tie keletas cm nuo talijos, bet kadangi TNT foto pries ir po nededa, o vaziuoti pas ji pasiziureti tikrai nesiruosiu, tai bala zino, matyt tikrai pavyko riebalo numesti. Gal ir siaip s... nebekisimas ir viduriu neprigrudimas bilekuom turejo itakos. Na nelabai tai ir svarbu, norejau tik pasakyti, visiskai neturedamas tikslo numusti entuziazmo, kad sitoj vietoj as asmeniskai nematau jokio stebuklo ar heroizmo. Na zmogus pagaliau kazka tinkamai pradejo daryti ir pamate, kad daugka iki siol netaip suprato ir isivaizdavo. Ne jis vienas cia pirma pradeda sterus saudytis, o tik po kurio laiko pradeda dometis kaip maitintis ir kaip treniruotis. Ir TNT, baikit jus viska siame sporte suvesti i AS kursus, kaip i kazkokia vienintele panaceja siame sporte, kazkaip man ligotai, narkomaniskai biski tai atrodo. Pats gi kiek jau 5 metus litrais viska leidais ir jei nuosirdziai, tai s... is visoto turejai. O dabar vel visi kaip ligoniai tuos mg cia narstot ir skaiciuojat bei prognozuojat, kiek kg uz tuos 250Lt priaugsit. BB jus priaugsit apart tauku ant subines, jei pagrindo nebus: tinkama mityba, racionalios treniruotes, geras poilsis wink

yikes
alah

robse, bet tai is kur tu toks protingas? big_smile gal tau daugiau nei 18 ar 28metai? big_smile
jei rimtai nykstys ta pati vis bandziau pasakyt, bet zodynas per skurdus sad

dar viena dalyka dadurciau.. labai nenoriu taip pat numusinet TNT entuziazmo, nes turbut labiau pasiaukojusio ir atsidavusio sportui zmogaus nezinau (na atrodo TNT pasiruoses jam pauakot viska, tame tarpe ir ateity ir sveikata, bent seniau taip buvo, nznau, gal kas pasikeite smile
Bet gal labiau tau sektusi jei orientuotumeis i jega, ar kokius galiunus, nes ten rezultatai kazkaip tavo man zymiai ispudingesni. Nes vien is skaiciuku, tai kazkaip nelabai kas atrodo, neskaitant svorio didelio sad as panasaus ugio esu turejas kojas max 67cm (pas tave berods 68), tai pas mane jos buvo kaip sakaliukai vis tiek, nebent pas tave jos skyla ar siaip kazkokios labai geros formos (bet prie tokio BF, kazin ar taip yra). Nebent galimas niuansas toks idomus, kaip jau buvo su vienu nariu big_smile matuoji gal ranka neitempes, gal koja nes prie siknos, o virs kelio smile

zodziu cia siaip is patirties buvo toks nuklydimas, nes esu turejas labai panasius duomenis cm matuojant i tavo (na BF taip pat nemazas buvo, bet talija metro lyg nebuvo siekus big_smile), tai ten nebuvo nei i ka ziuret, nei galvot apie kazkokias varzybas ar pan. Velgi, as ne Robse, tai matau, kad labai sunkiai mintys man deliojasi big_smile norejau tik pasakyt tiek, kad TIEK paaukojus sportui (tiek chemijos, tiek maisto, tiek atsidavimo, tiek super animal hardcore treniruociu), tai rezultatai tokie blyn skurdoki hmm bet gal sekmingai judesi i prieky nykstys tiesiog pamirstam tuos visus 150kg su 3% BF, padaryk 120kg su 10%BF ir busi vyru vyras nykstys

Savaime aisku. Labai teisingai tu sneki. KOjos pas mane silpna dalis. Slaunis kaip mateis. o blauzda su bicu lygi big_smile Nieko ispudingo kaip ir minejau nera. Del jegos tai anksciau as normaliai buvau uzsineses, bet dabr jegos krito. Pamenu ir pritupkes ir mirties trauka su 270kg esu dares, krutine sunkiausiai eidavo iki 180kg berods. Esme kazkaip man BB labiau prie sirdies big_smile Tikiuosi nebusiu visa gyvenima vejais prasvaistes big_smile Tikiuosi, kad nuo siol viskas tik i pliusa eis big_smile

Neprisijungęs

 
dirzinskas
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-10
Žinutės: 130
Atsiliepimai: 0

#2750 2011-02-05 21:14

Re: TNT kursu log'as

sveikas kiek gr. baltymo ir angliu vartojai prie sito kurso

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net