Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#226 2011-02-24 11:27

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

TNT rašė:

elislaimis1 rašė:


tik gauk gera trena nes as kolkas kaip ir be treno big_smile nu pirmadieni negmas soviau 76mg vakar vėl, poryt vėl  nu kas antra diena po 76 galvoju kad koki pirmadieni kažkas turėtų jaustis iš šalutinių ane? čia ne taves klausiu bet apskritai:D jei neveiks pisiu kokios alchemijos po 200-300mg kas antra ten jei nors 20procentų yra kiek parašyta tai 3ml 300mg  bus 60mg tai užtektu big_smile

Siaip is lt esanciu tai greater tren a mane gerai kazkada kabino. bet va yra pora zmoniu ir dabar isigije varo po 30mg eod ir tasko kaip  zmogu big_smile

tie kas turėdavo treno greater 2žinau patikimus tai nebeturi ir nesiveža nes taip išeina kad nebepatikimas kažinau. nu bent testas pradėjo pilvk, trecia diena kaip galvoi sportas ir sex, sex ir sportas daugiau absoliučiai niekas nedomina ir šiaip liux jaučiuos gera nuotaika, atrodo kad šiandien bus gera treniruote jaučiuosi kupinas jėgų smile

Na galbut ir uzkabino tave. Sitas gal pasirodys bent kiek veikiantis ...

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#227 2011-02-24 11:55

Re: elislaimis kursų LOGAS

TNT rašė:

elislaimis1 rašė:

TNT rašė:


Siaip is lt esanciu tai greater tren a mane gerai kazkada kabino. bet va yra pora zmoniu ir dabar isigije varo po 30mg eod ir tasko kaip  zmogu big_smile

tie kas turėdavo treno greater 2žinau patikimus tai nebeturi ir nesiveža nes taip išeina kad nebepatikimas kažinau. nu bent testas pradėjo pilvk, trecia diena kaip galvoi sportas ir sex, sex ir sportas daugiau absoliučiai niekas nedomina ir šiaip liux jaučiuos gera nuotaika, atrodo kad šiandien bus gera treniruote jaučiuosi kupinas jėgų smile

Na galbut ir uzkabino tave. Sitas gal pasirodys bent kiek veikiantis ...

tai cia testas, trenas kitaip kabina + hexa taip greit nečiups tik pirmadieni juk pradėjau smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#228 2011-02-24 12:28

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

TNT rašė:

drugsmylife rašė:


tai gali padaryt alchemijos treno tyrima laboratorijoje  ir turetum apsispresti greit ar varyt ar ne.

Nurodyk to labo kontaktus kuriam gali padaryti steru tyrima...

jo rimtai nurodyk kur pasidaryt mielu noru padaryčiau smile

nepigiai kainuoja, kas iesko tas randa.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#229 2011-02-24 12:30

Re: elislaimis kursų LOGAS

drugsmylife rašė:

elislaimis1 rašė:

TNT rašė:


Nurodyk to labo kontaktus kuriam gali padaryti steru tyrima...

jo rimtai nurodyk kur pasidaryt mielu noru padaryčiau smile

nepigiai kainuoja, kas iesko tas randa.

Tai sakyk kur, pinigu atrasim big_smile

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#230 2011-02-24 12:33

Re: elislaimis kursų LOGAS

tikrai butu idomu suzinoti, jeigu apie lietuva kalbat, kur cia tokia laboratorija yra smile

Neprisijungęs

 
Vitalijus85
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-05-07
Žinutės: 361
Atsiliepimai: 1

#231 2011-02-24 16:27

Re: elislaimis kursų LOGAS

ATP rašė:

tikrai butu idomu suzinoti, jeigu apie lietuva kalbat, kur cia tokia laboratorija yra smile

+1 , jei pasakei A tai sakyk ir B smile . Jei tikrai zinai laboratorijos adresa , parasyk ji Drugsmylife smile , tiesiog idomumo delei , manau tai padetu isspresti daugeli problemu su neveikianciais prepais.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#232 2011-02-25 09:43

Re: elislaimis kursų LOGAS

Vitalijus85 rašė:

ATP rašė:

tikrai butu idomu suzinoti, jeigu apie lietuva kalbat, kur cia tokia laboratorija yra smile

+1 , jei pasakei A tai sakyk ir B smile . Jei tikrai zinai laboratorijos adresa , parasyk ji Drugsmylife smile , tiesiog idomumo delei , manau tai padetu isspresti daugeli problemu su neveikianciais prepais.

Nenori viesai skelbti parasyk mums besidomintiems i AP kontaktus to labo, kuriam pats viska tyreisi big_smile

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#233 2011-02-25 15:30

Re: elislaimis kursų LOGAS

kas iesko tas randa

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#234 2011-02-25 15:35

Re: elislaimis kursų LOGAS

drugsmylife rašė:

kas iesko tas randa

Nu tai tu radai?

Neprisijungęs

 
monza
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-06
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#235 2011-02-25 16:05

Re: elislaimis kursų LOGAS

drugsmylife rašė:

kas iesko tas randa

situ vaikisku atsisaudymu nesuprantu,arba sakyk kur ta laboratorija,arba sakyk,kad nesakysi.(nors jei zinotum nematau prasmes slept,nebent fuflo prekiauji arba pilstai).

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#236 2011-02-25 17:01

Re: elislaimis kursų LOGAS

žiurėkit, šiandien valgiau tik 1karta ir teko nemažai paprakaituoti pasisvėriau akd beveik-2kg ir pilvas -3cm big_smile tai db klausimas kaip manot ar dinges svoris tai čia pilnai išėjes skrandžio turinys ar nubėges vanduo? nes jei vanduo tai jei tokie svyravimai reiškiasi daug vandens turiu reikia dar anglis mažint.

Neprisijungęs

 
Meistras
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-11-16
Žinutės: 36
Atsiliepimai: 0

#237 2011-02-25 17:55

Re: elislaimis kursų LOGAS

man atrodo cia pilnai isejas skrandzio turinys, nes tikrai nesmaone butu jei svoris valandom taip kristu  neuzvalgius, man atrodo per daug kimsi i save maisto big_smile  o ko taip viena karta valgiai tik?smile

Neprisijungęs

 
Robšė
®
Vietovė: rajonas
Registravosi: 2008-02-14
Žinutės: 13898
Atsiliepimai: 38

#238 2011-02-25 18:03

Re: elislaimis kursų LOGAS

Cia zarnos istustejo, vanduo taip staigiai tokiu kiekiu negalejo issisiusiot. Pamatysi, diena tokio pat pavalgymo kaip iprasta ir vel bus toks pats svoris.

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#239 2011-02-25 18:35

Re: elislaimis kursų LOGAS

Meistras rašė:

man atrodo cia pilnai isejas skrandzio turinys, nes tikrai nesmaone butu jei svoris valandom taip kristu  neuzvalgius, man atrodo per daug kimsi i save maisto big_smile  o ko taip viena karta valgiai tik?smile

su reikalais buvau išvažiaves biški virš 500km šiandien pravažiavau, utiutiu pavargau tai načiort mažai valges tai sendien jauciu net neverta eit y sale sad

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#240 2011-02-25 18:58

Re: elislaimis kursų LOGAS

monza rašė:

drugsmylife rašė:

kas iesko tas randa

situ vaikisku atsisaudymu nesuprantu,arba sakyk kur ta laboratorija,arba sakyk,kad nesakysi.(nors jei zinotum nematau prasmes slept,nebent fuflo prekiauji arba pilstai).

jo pats turiu fuflo ir siulau tyrimus daryt... logikos tai 0... ieskojot po visa lietuva kur farmakologinius vaistu tyrimus daro ir nieko neradot? keista... kur gamina ten ir gali padaryt. tik prieti belieka.
as nieko nei siulau nei rekomenduoju, tik konstatuoju faktus. turiu kai kuriuos produktus kur 100 proc esu garantuotas uz juos, kitu neieskau, todel tie tyrimai neaktualus man dabar ir per brangu.

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#241 2011-02-25 19:17

Re: elislaimis kursų LOGAS

utiutiu utiutiu varau kočiot.....

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#242 2011-02-25 20:54

Re: elislaimis kursų LOGAS

drugsmylife rašė:

monza rašė:

drugsmylife rašė:

kas iesko tas randa

situ vaikisku atsisaudymu nesuprantu,arba sakyk kur ta laboratorija,arba sakyk,kad nesakysi.(nors jei zinotum nematau prasmes slept,nebent fuflo prekiauji arba pilstai).

jo pats turiu fuflo ir siulau tyrimus daryt... logikos tai 0... ieskojot po visa lietuva kur farmakologinius vaistu tyrimus daro ir nieko neradot? keista... kur gamina ten ir gali padaryt. tik prieti belieka.
as nieko nei siulau nei rekomenduoju, tik konstatuoju faktus. turiu kai kuriuos produktus kur 100 proc esu garantuotas uz juos, kitu neieskau, todel tie tyrimai neaktualus man dabar ir per brangu.

Gal galetum atsiusti ar pakopint tu produktu tyrimu rezultatus? big_smile

Neprisijungęs

 
monza
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-06
Žinutės: 159
Atsiliepimai: 0

#243 2011-02-25 21:15

Re: elislaimis kursų LOGAS

ir adresa kur darei,bei kaina?

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#244 2011-02-25 21:33

Re: elislaimis kursų LOGAS

siandien nugara ir peciai buvo tai nugara tiek kociojau kol pritrūkau pratimų ir vistiek nebuvo nuovargio po to pečiai ėjo ir db va sėdžiu valgau, atrodo kad prieš kokia savaite būčiau sportaves. tai jei taip tai čia po pora treniruočių per diena nesunkiai gali daryt big_smile

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-25 21:37)

Neprisijungęs

 
mazaididelis
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-19
Žinutės: 507
Atsiliepimai: 1

#245 2011-02-25 22:19

Re: elislaimis kursų LOGAS

ko jus prisipisot prie zmogaus kaip mazi vaikai, nematau nei vieno posto kur butu parases, kad pats asmeniskai labej kokius tyrimus daresi, gal neterskim daugiau zmogaus logo, dar pirmam puslapyje to prase..

Neprisijungęs

 
SenasSportas
Ponas papildas
Vietovė: Kaunas ir visi kiti
Registravosi: 2008-04-25
Žinutės: 5728
Atsiliepimai: 33

#246 2011-02-25 22:24

Re: elislaimis kursų LOGAS

elislaimis1 rašė:

siandien nugara ir peciai buvo tai nugara tiek kociojau kol pritrūkau pratimų ir vistiek nebuvo nuovargio po to pečiai ėjo ir db va sėdžiu valgau, atrodo kad prieš kokia savaite būčiau sportaves. tai jei taip tai čia po pora treniruočių per diena nesunkiai gali daryt big_smile

man atrodo tinkama papilda radai wink smile

nes ne viena tokia istorija jau esu girdejas, kad prasportuoja 4valandas ir namo nenori eiti big_smile

Neprisijungęs

 
training
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-11-15
Žinutės: 119
Atsiliepimai: 1

#247 2011-02-25 22:52

Re: elislaimis kursų LOGAS

koks papildas??? butter big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#248 2011-02-25 23:41

Re: elislaimis kursų LOGAS

SenasSportas rašė:

elislaimis1 rašė:

siandien nugara ir peciai buvo tai nugara tiek kociojau kol pritrūkau pratimų ir vistiek nebuvo nuovargio po to pečiai ėjo ir db va sėdžiu valgau, atrodo kad prieš kokia savaite būčiau sportaves. tai jei taip tai čia po pora treniruočių per diena nesunkiai gali daryt big_smile

man atrodo tinkama papilda radai wink smile

nes ne viena tokia istorija jau esu girdejas, kad prasportuoja 4valandas ir namo nenori eiti big_smile

Isduok paslapti, kas ten per papildas big_smile

Neprisijungęs

 
tomass
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-02-10
Žinutės: 168
Atsiliepimai: 0

#249 2011-02-26 00:19

Re: elislaimis kursų LOGAS

senassportas jau turbut turi kaska gero is papildu big_smile

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#250 2011-02-26 09:04

Re: elislaimis kursų LOGAS

SenasSportas rašė:

elislaimis1 rašė:

siandien nugara ir peciai buvo tai nugara tiek kociojau kol pritrūkau pratimų ir vistiek nebuvo nuovargio po to pečiai ėjo ir db va sėdžiu valgau, atrodo kad prieš kokia savaite būčiau sportaves. tai jei taip tai čia po pora treniruočių per diena nesunkiai gali daryt big_smile

man atrodo tinkama papilda radai wink smile

nes ne viena tokia istorija jau esu girdejas, kad prasportuoja 4valandas ir namo nenori eiti big_smile

nepapildas čia, vakar jo net nevariau pradėjo farma veikt wink šendien apsižiurinėjau veidrodį nu kažinau nelb patenkintas turiu galvoi reiktų riebala pradėt taškyt, nėra ten jo rynkes, bet reikia reikia bet dar negaliu apimtys vis dar per daug juokingos kad galėčiau leisti sau ryškintis.

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-02-26 09:06)

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net