Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Markeris
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2007-04-18
Žinutės: 74
Atsiliepimai: 0

#1 2007-09-02 13:28

Sportas po ligos

Tai va, visada galvojau kad esu stiprus valia ir psihologiskai, dietos, rezimo laikymasis, vien tik sportas, mazai pramogu ir t.t. O dabar susirgau, antibiotikus 2 savajtes geriau... Jau po pirmu dienu dapkes pradejo imti, nervintis ir pns, pradejau jausti kajp visi rezai krenta ant akiu, atrodo kad gilioje duobeje esu. nzn -4kg cia gal kitiems atrodo mazai bet taj man yra daug.. Taj wat nzn noriu paklaust, kajp ysivaziuot atgal y vezes. Ar pvz iskart sugerus kursa vaistu t.y pasveikus, galima pradet 100% daryt kajp anksciau dariau t.y Vitaminai ir papildai saujom ar taj nebus stresas kunuj? ar geriau ysivaziuoti po truputuka, palengva...  Ar rezai greit sugrys? niekad nesu tajp sirges kad dapkes imtu del sporto..

Neprisijungęs

 
vinstrol
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-04-09
Žinutės: 336
Atsiliepimai: 0

#2 2007-09-02 15:55

Re: Sportas po ligos

Markeris rašė:

Tai va, visada galvojau kad esu stiprus valia ir psihologiskai, dietos, rezimo laikymasis, vien tik sportas, mazai pramogu ir t.t. O dabar susirgau, antibiotikus 2 savajtes geriau... Jau po pirmu dienu dapkes pradejo imti, nervintis ir pns, pradejau jausti kajp visi rezai krenta ant akiu, atrodo kad gilioje duobeje esu. nzn -4kg cia gal kitiems atrodo mazai bet taj man yra daug.. Taj wat nzn noriu paklaust, kajp ysivaziuot atgal y vezes. Ar pvz iskart sugerus kursa vaistu t.y pasveikus, galima pradet 100% daryt kajp anksciau dariau t.y Vitaminai ir papildai saujom ar taj nebus stresas kunuj? ar geriau ysivaziuoti po truputuka, palengva...  Ar rezai greit sugrys? niekad nesu tajp sirges kad dapkes imtu del sporto..

nepanikuok,esu sirges 100kartu,ir operacijas turejas aisku nepulk sekancia diena kelt visu pajegumu,savaitele padaryk lengviau ir jei gerai jausies pirmyn,o svoris atsistatys.dar visas gyvenimas pries akis ir jei nemesi sio sporto uzaugsi.

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#3 2007-09-02 20:48

Re: Sportas po ligos

Atsistatyt tai atsistatysi,tik nepulk iskart prie buvusiu pasiekimu,kiek laiko sirgai per tiek ir atsigausi wink

Neprisijungęs

 
Tauras125
Naujas dalyvis
Registravosi: 2007-09-04
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#4 2007-09-04 21:59

Re: Sportas po ligos

tai tau dar pasiseke,as prasirgau 9menesius antibijotikus geriau 2 menesius,padidintas dozes,tai dabar atsigavimui reikes nemazai laiko

Neprisijungęs

 
Anti_Xemikas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2007-08-13
Žinutės: 245
Atsiliepimai: 0

#5 2007-09-08 09:33

Re: Sportas po ligos

Jo su tais antibiotikais tai nekas hmm

Neprisijungęs

 
jamada
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-04-23
Žinutės: 2087
Atsiliepimai: 0

#6 2007-10-28 18:55

Re: Sportas po ligos

Tauras125 rašė:

tai tau dar pasiseke,as prasirgau 9menesius antibijotikus geriau 2 menesius,padidintas dozes,tai dabar atsigavimui reikes nemazai laiko

kuom sirgai, kad taip ilgai? yikes

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net