Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

mcF
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-01
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#1 2011-03-01 17:09

Masės mitybos patarimai paaugliams

Sportuoju apie tris mėnesius. Tiksliau susipažindinu su sportu, skaitau straipsnius apie pratimų atlikimo techiniką, raumenų augimo principus, mitybas ir t.t
Tačiau nesu radęs straipsnių ar temų, kad būtų patarimų paaugliams kurie neturi tiek pinigų, kad galėtų valgyti tokį maistą. Turiu omenyje, jog paauglys pinigų neturi tiek, kad galėtų valgyti tik tokį maistą jis negali progresuoti? Abejoju.

Taigi klausiu jūsų ką daryti tam paauglių ratui kuris gali leisti nusipirkti nedaug reikiamų protuktų?

Kalbant apie mane, man asmeniškai reikėtų patarimo ties keliais klausimais.
Aš ryte prieš mokyklą apie 7.30 val. valgau 5 virtus kiaušinius ir arbatos.
Mokykloje valgau kartą. Tai dažniausiai būna kokia nors sriuba. pvž: makaronų, pieniškos ir t.t
Gryžęs namo būnu kurį laiką nevalgęs. 14.30 val. valgau įvairų maistą, tai kas būna patiekta, kadangi neturiu pinigų pasigaminti ką nors sau atskirai. Tas maistas dažniausiai būna labai riebus. Įvairūs mėsos produktai, košės ( manai, grikiai, ryžiai, herkulio košė ir pan. ) ar bulviniai patiekalai. Dar suvalgau keles daržoves.
16.30 val. einu sportuoti. Prieš sportą suvalgau obuolį ar bananą. Sporto metu išgeriu apie 3 L vandens.
18.30 val. valgau du "norfos" varškės pakelius ir jogurtą.
19.30 val. kas patiekta tą ir valgau.
21.00 val. kas patiekta.

Gal galite ką nors patarti? hmm Situacija mano baisi, tačiau sportuoti ir regresuoti nesinori, o sportas vienas iš svarbiausių dalykų mano gyvenime, kadangi ruošiuosi sieti ateitį su sportu.

Paskutinį kartą taisė mcF (2011-03-01 17:10)

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#2 2011-03-01 17:23

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

priezastys kodel negali pasidaryti valgyti?

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#3 2011-03-01 17:36

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

Geriau valgyt varske pries miega, asmeniskai as valgau varske su bananu,taip skaniau. As irgi itin mitybos neziuriu, bet stengiuos valgyti kas reikalinga, slamsto nekisu.O kitu patarimu tau galbut duos rimtesni negu as smile 1 pavyzdi tik duosiu, kad draugas 13 metu per metus uzsikacelino labai gerai, raumenys pasidare ryskus,dideli, o mitybos visiskai neziurejo smile)

Neprisijungęs

 
Bonviveur
Dažnas senbūvis
Vietovė: Sverige
Registravosi: 2010-12-07
Žinutės: 1109
Atsiliepimai: 3

#4 2011-03-01 17:59

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

jei jau tokia situacija valgyk kas paduota,plius tris keturis kiausinius virtus po treniruotes iskart, varskes pries miega.dar nepamirsk vitaminus gerti-tai labai svarbu.sekmes

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#5 2011-03-01 18:00

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

mcF rašė:

Aš ryte prieš mokyklą apie 7.30 val. valgau 5 virtus kiaušinius +košė
Mokykloje valgau kartą. Tai dažniausiai būna kokia nors sriuba. pvž: makaronų, pieniškos ir t.t Mokykloi visada būna karbonadu arba kažko mėsiško jei litu nėra neškis iš namų tada.
Gryžęs namo būnu kurį laiką nevalgęs. 14.30 val. valgau įvairų maistą, tai kas būna patiekta, kadangi neturiu pinigų pasigaminti ką nors sau atskirai. Tas maistas dažniausiai būna labai riebus. Įvairūs mėsos produktai, košės ( manai, grikiai, ryžiai, herkulio košė ir pan. ) ar bulviniai patiekalai. Dar suvalgau keles daržoves. Gryžes gali iškart išsivirt košės ir išsikept kad ir kiaulienos liesos pigi jinai
16.30 val. einu sportuoti. Prieš sportą suvalgau obuolį ar bananą. Sporto metu išgeriu apie 3 L vandens. Kam čia to vandens tiek sportuojant
18.30 val. valgau du "norfos" varškės pakelius ir jogurtą. Netinka šitas po treniruotės. Reikia greitų baltymų ir anglių mėsa+košė
19.30 val. kas patiekta tą ir valgau.
21.00 val. kas patiekta.Čia reikia varške valgyt

SVORIS ŪGIS?
Normaliai mitybai nereikia daug pinigų, čia dalis paauglių ir tikrai nemanau kad visi pinigingi.
Košės, pieno produktai nėra brangu taip pat ir kiaušai. Brangiausia mėsa.

Neprisijungęs

 
mcF
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-03-01
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#6 2011-03-01 18:49

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

Bardo rašė:

mcF rašė:

Aš ryte prieš mokyklą apie 7.30 val. valgau 5 virtus kiaušinius +košė
Mokykloje valgau kartą. Tai dažniausiai būna kokia nors sriuba. pvž: makaronų, pieniškos ir t.t Mokykloi visada būna karbonadu arba kažko mėsiško jei litu nėra neškis iš namų tada.
Gryžęs namo būnu kurį laiką nevalgęs. 14.30 val. valgau įvairų maistą, tai kas būna patiekta, kadangi neturiu pinigų pasigaminti ką nors sau atskirai. Tas maistas dažniausiai būna labai riebus. Įvairūs mėsos produktai, košės ( manai, grikiai, ryžiai, herkulio košė ir pan. ) ar bulviniai patiekalai. Dar suvalgau keles daržoves. Gryžes gali iškart išsivirt košės ir išsikept kad ir kiaulienos liesos pigi jinai
16.30 val. einu sportuoti. Prieš sportą suvalgau obuolį ar bananą. Sporto metu išgeriu apie 3 L vandens. Kam čia to vandens tiek sportuojant
18.30 val. valgau du "norfos" varškės pakelius ir jogurtą. Netinka šitas po treniruotės. Reikia greitų baltymų ir anglių mėsa+košė
19.30 val. kas patiekta tą ir valgau.
21.00 val. kas patiekta.Čia reikia varške valgyt

SVORIS ŪGIS?
Normaliai mitybai nereikia daug pinigų, čia dalis paauglių ir tikrai nemanau kad visi pinigingi.
Košės, pieno produktai nėra brangu taip pat ir kiaušai. Brangiausia mėsa.

Visų pirma ačiū ūž pagalba.
Apie vandenį skaičiau straipsnius kelis, todėl tiek daug ir geriau. Iš pradžių geriau prisiversdamas tiek, bet dabar organizmas pats reikalauja tiek ir man tai netrukdo. O tai blogai, kad tiek vandens geriu?

Mano svoris 67kg o ūgis 175 cm.

Pamiršau paminėti, kad po treniruotės išgeriu gliukozės 100g., nes tai yra greitieji anglevandeniai.

Kokes košes kokiu laiku geriausiai valgyti? Na tarkime ryte ryžių ir panašei. Supratau, kad po sporto reikia mėsos ir greitų baltymų. Tai dar keisiu čia, kaip kas.
Na dar kartą ačiū

Neprisijungęs

 
Joo.
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-02-02
Žinutės: 1030
Atsiliepimai: 1

#7 2011-03-01 18:54

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

Na tau uztektu 2,5l per diena per akis wink

Neprisijungęs

 
Ciujunelabai
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 2546
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 2

#8 2011-03-01 19:00

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

Ciuju myzcioji kaip fontanas po 3l vandens. big_smile

Neprisijungęs

 
Bardo
Metų forumietis 2010
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-11-18
Žinutės: 6045
Atsiliepimai: 24

#9 2011-03-01 19:03

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

mcF rašė:

Bardo rašė:

mcF rašė:

Aš ryte prieš mokyklą apie 7.30 val. valgau 5 virtus kiaušinius +košė
Mokykloje valgau kartą. Tai dažniausiai būna kokia nors sriuba. pvž: makaronų, pieniškos ir t.t Mokykloi visada būna karbonadu arba kažko mėsiško jei litu nėra neškis iš namų tada.
Gryžęs namo būnu kurį laiką nevalgęs. 14.30 val. valgau įvairų maistą, tai kas būna patiekta, kadangi neturiu pinigų pasigaminti ką nors sau atskirai. Tas maistas dažniausiai būna labai riebus. Įvairūs mėsos produktai, košės ( manai, grikiai, ryžiai, herkulio košė ir pan. ) ar bulviniai patiekalai. Dar suvalgau keles daržoves. Gryžes gali iškart išsivirt košės ir išsikept kad ir kiaulienos liesos pigi jinai
16.30 val. einu sportuoti. Prieš sportą suvalgau obuolį ar bananą. Sporto metu išgeriu apie 3 L vandens. Kam čia to vandens tiek sportuojant
18.30 val. valgau du "norfos" varškės pakelius ir jogurtą. Netinka šitas po treniruotės. Reikia greitų baltymų ir anglių mėsa+košė
19.30 val. kas patiekta tą ir valgau.
21.00 val. kas patiekta.Čia reikia varške valgyt

SVORIS ŪGIS?
Normaliai mitybai nereikia daug pinigų, čia dalis paauglių ir tikrai nemanau kad visi pinigingi.
Košės, pieno produktai nėra brangu taip pat ir kiaušai. Brangiausia mėsa.

Visų pirma ačiū ūž pagalba.
Apie vandenį skaičiau straipsnius kelis, todėl tiek daug ir geriau. Iš pradžių geriau prisiversdamas tiek, bet dabar organizmas pats reikalauja tiek ir man tai netrukdo. O tai blogai, kad tiek vandens geriu?

Mano svoris 67kg o ūgis 175 cm.

Pamiršau paminėti, kad po treniruotės išgeriu gliukozės 100g., nes tai yra greitieji anglevandeniai.

Kokes košes kokiu laiku geriausiai valgyti? Na tarkime ryte ryžių ir panašei. Supratau, kad po sporto reikia mėsos ir greitų baltymų. Tai dar keisiu čia, kaip kas.
Na dar kartą ačiū

Valandos bėgį išgėrus 1l vandens gali ir problemų kilt.
Košės: grikiai avižos ryžiai ir t.t. visos tinka nera specifinio laiko kada valgyt jas reikia
tik paskutini valgi pasilik varškę
nueik i www.kalorijos.lt ir susiskaičiuok kiek kcal maždaug suvalgai tau kazkur 2700kcal reiktu kad svoris augtu man atrodo
Dar gali prijunkt kasdien 100gr riesutu zemes, jie pigus 1kg 6lt

Neprisijungęs

 
Sharisimo
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2010-06-01
Žinutės: 126
Atsiliepimai: 0

#10 2011-03-01 19:19

Re: Masės mitybos patarimai paaugliams

30-45 min prieš valgį gerk vandenį ir jokių problemų nebus.. 500-800ml prieš valgį pats tas.. kol valgyti eisi bus tas vanduo išnešiotas jau seniausiai ir šiaip medžiagų pasisavinimas pagreitėja išgerus vandens prieš valgį..
http://www.articlesbase.com/health-arti … 00990.html

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net