Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#3151 2011-03-02 14:05

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Na yra kas priziuri. Kaip sako taip ir darom big_smile

ot melagelis, juk tau reke, kad alkunes prie sonu laikyt smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#3152 2011-03-02 14:17

Re: TNT kursu log'as

tnt man rodos tu savo nusistatymus keiti dazniau nei as savo kojines smile jei kazka pradejai daryk iki galo, o db tik myzcioji smile jei net panos mano, kad tu skystaklynis, manau reiktu daryt kazkokias isvadas smile jei nenori moketi saibu sportuok vienas, savo klaidas jau mazdaug turetum zinoti, tai ir judek ta linkme smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3153 2011-03-02 14:24

Re: TNT kursu log'as

rolka78 rašė:

TNT gavai mano zine i privata? Galetum atsakyt big_smile

sorry, kad raudonai nedega. Tai tikriausiai negavau. Ar as cia netycia nuo seniau nebuvau atsakes? Parasyk vel tai butinai atsakysiu.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3154 2011-03-02 14:26

Re: TNT kursu log'as

mindaugelis rašė:

TNT rašė:

Na yra kas priziuri. Kaip sako taip ir darom big_smile

ot melagelis, juk tau reke, kad alkunes prie sonu laikyt smile

Na taip sake ir svory uzmete, kad jos nesilaiko prie sonu. Tas pats kaip varom prie ezero, ir uzdaro paru big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3155 2011-03-02 14:28

Re: TNT kursu log'as

mindaugelis rašė:

tnt man rodos tu savo nusistatymus keiti dazniau nei as savo kojines smile jei kazka pradejai daryk iki galo, o db tik myzcioji smile jei net panos mano, kad tu skystaklynis, manau reiktu daryt kazkokias isvadas smile jei nenori moketi saibu sportuok vienas, savo klaidas jau mazdaug turetum zinoti, tai ir judek ta linkme smile

Tai Mindaugeli gerbiamasai. As juk sporto nemeciau ir nuomones nepakeiciau. Sportuoju kaip sportaves. Tik svoriu sumazines ir visas demesys technikai ir nekelsiu as to svorio kol nepavyks normaliai su didesniu daryti. del saibu tai taip nera ju. O myzam tai visi antraip pusles sprogtu big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3156 2011-03-02 14:30

Re: TNT kursu log'as

Beto as apie Vaida jokio blogo zodzio negaliu pasakyti. Aciu labai kad padejo, o dabar bandysiu kapstytis pats. Atsiras pinigeliu kada ir busiu iprates teisingai viska daryti ir jeigu jis sutiks vel parasysiu paziureti. Toks tas gyvenimas ne visada pinigais sninga big_smile

Neprisijungęs

 
gintaras1982
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#3157 2011-03-02 14:34

Re: TNT kursu log'as

kiek viena trefke su vaidu kainuoja:)

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#3158 2011-03-02 14:40

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

mindaugelis rašė:

tnt man rodos tu savo nusistatymus keiti dazniau nei as savo kojines smile jei kazka pradejai daryk iki galo, o db tik myzcioji smile jei net panos mano, kad tu skystaklynis, manau reiktu daryt kazkokias isvadas smile jei nenori moketi saibu sportuok vienas, savo klaidas jau mazdaug turetum zinoti, tai ir judek ta linkme smile

Tai Mindaugeli gerbiamasai. As juk sporto nemeciau ir nuomones nepakeiciau. Sportuoju kaip sportaves. Tik svoriu sumazines ir visas demesys technikai ir nekelsiu as to svorio kol nepavyks normaliai su didesniu daryti. del saibu tai taip nera ju. O myzam tai visi antraip pusles sprogtu big_smile

Del myzimo tu visiskai teisus, tik vieni myza stovedami, kiti pritupe big_smile o del saibu, as viska supratu, tiek tave tiek vaida... nereikia lakstyt nuo vieno pas kita, jei rezai nekyla, pradzioj savyje problemos ieskok smile

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#3159 2011-03-02 14:43

Re: TNT kursu log'as

TNT, o tai kas cia tau pades dabar? Kodel pas Vaida negerai?

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3160 2011-03-02 14:56

Re: TNT kursu log'as

mindaugelis rašė:

TNT rašė:

mindaugelis rašė:

tnt man rodos tu savo nusistatymus keiti dazniau nei as savo kojines smile jei kazka pradejai daryk iki galo, o db tik myzcioji smile jei net panos mano, kad tu skystaklynis, manau reiktu daryt kazkokias isvadas smile jei nenori moketi saibu sportuok vienas, savo klaidas jau mazdaug turetum zinoti, tai ir judek ta linkme smile

Tai Mindaugeli gerbiamasai. As juk sporto nemeciau ir nuomones nepakeiciau. Sportuoju kaip sportaves. Tik svoriu sumazines ir visas demesys technikai ir nekelsiu as to svorio kol nepavyks normaliai su didesniu daryti. del saibu tai taip nera ju. O myzam tai visi antraip pusles sprogtu big_smile

Del myzimo tu visiskai teisus, tik vieni myza stovedami, kiti pritupe big_smile o del saibu, as viska supratu, tiek tave tiek vaida... nereikia lakstyt nuo vieno pas kita, jei rezai nekyla, pradzioj savyje problemos ieskok smile

Tai as niekur ir nelakstau, na bent i sale big_smile O del problemos tai tu pavarai. Tai jeigu as treniruojuosi ir kazkas netaip tai aisku, kad problema tik manyje wink Kur dar galetu buti. Cia gal priprate kaltinti vieni kitus bes esmej tik vienas pats atsakai uz savo gyvenima ir koks i varzybas nuleksi ir ar nuleksi tik nuo taves pacio priklauso, tai kad cia nesuprantu apie ka ir sneka gali eiti big_smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3161 2011-03-02 14:59

Re: TNT kursu log'as

Liudas rašė:

TNT, o tai kas cia tau pades dabar? Kodel pas Vaida negerai?

Na ar kas pades tai matysim. Iki Vaido trenkiu man dar priaugti reikia. Plius saibu trukumas. Badysiu kapstytis pats pradziai, o paskui matysim.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#3162 2011-03-02 15:16

Re: TNT kursu log'as

Manau nesupyks Vaido draugai uz mano nuomone.Aisku jis zmogus saunuolis tiek metu paskyres sportui,nusimanantis aisku daug daugiau nei mus visus sudejus i kruva.Taciau bendravimo kulturos jam ryzkiai truksta (nesu pats su juo bendraves bet tikram sporte pasksitineju laiks nuo laiko) .Susidarisu tokia nuomone kad tie kas nori kad su jais bendrautu normaliai turi but geri draugai arba sokt pagal jo dudele.Visi kiti kurie nesutinka arba papriestarauja jo nuomoneo buna baninami,kvailinami ir laikomi durniaus vietoi.Asmeniskai man tokue zmones nepatinka Tai tiek smile

Paskutinį kartą taisė rolka78 (2011-03-02 15:19)

Neprisijungęs

 
filia
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2010-04-06
Žinutės: 254
Atsiliepimai: 1

#3163 2011-03-02 15:34

Re: TNT kursu log'as

rolka78 rašė:

Manau nesupyks Vaido draugai uz mano nuomone.Aisku jis zmogus saunuolis tiek metu paskyres sportui,nusimanantis aisku daug daugiau nei mus visus sudejus i kruva.Taciau bendravimo kulturos jam ryzkiai truksta (nesu pats su juo bendraves bet tikram sporte pasksitineju laiks nuo laiko) .Susidarisu tokia nuomone kad tie kas nori kad su jais bendrautu normaliai turi but geri draugai arba sokt pagal jo dudele.Visi kiti kurie nesutinka arba papriestarauja jo nuomoneo buna baninami,kvailinami ir laikomi durniaus vietoi.Asmeniskai man tokue zmones nepatinka Tai tiek smile

siaip savo nuomone apie zmogu rasyt reiketu tiesiogiai adresatui, nes toks jausmas kad sedim kokiam kalvariju turgui ir pletkus aptarinejam.

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#3164 2011-03-02 15:44

Re: TNT kursu log'as

Suprantu kad nereiktu bet taip jau gavosi.Sorry jeigu tai nelaiku ir nenietoi.

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3165 2011-03-02 17:17

Re: TNT kursu log'as

Normaliai su vaidu yra, kiek esu ko klauses, tai visada atsakydavo.

O tnt kiek maciau tu vis kalbi apie valia, uzsispyrima, bet manau kaip tik tu jos ir neturi...

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3166 2011-03-02 17:34

Re: TNT kursu log'as

Makleris rašė:

Normaliai su vaidu yra, kiek esu ko klauses, tai visada atsakydavo.

O tnt kiek maciau tu vis kalbi apie valia, uzsispyrima, bet manau kaip tik tu jos ir neturi...

O kame problema? Kas be Vaido sportuot as negaliu ar kas tau yra? Keistas esi? Gal tu ir priprates su mama visur vaikscioti, bet as ir be jos neprazunu. Tai ir Vaidas gerai, kad padejo, o dabar ir pats galiu pavaryti. Ar tu siulaisi apmoketi jo trenkes man?

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3167 2011-03-02 17:39

Re: TNT kursu log'as

aisku vienas gali  ! , as kazkaip isivaizdavau , kad cia uz dyka kartu sportuoja siaip , o ne del litu smile

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#3168 2011-03-02 17:43

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

Makleris rašė:

Normaliai su vaidu yra, kiek esu ko klauses, tai visada atsakydavo.

O tnt kiek maciau tu vis kalbi apie valia, uzsispyrima, bet manau kaip tik tu jos ir neturi...

O kame problema? Kas be Vaido sportuot as negaliu ar kas tau yra? Keistas esi? Gal tu ir priprates su mama visur vaikscioti, bet as ir be jos neprazunu. Tai ir Vaidas gerai, kad padejo, o dabar ir pats galiu pavaryti. Ar tu siulaisi apmoketi jo trenkes man?

Tik nesakyk, kad tuose video buvai prižiūrimas Vaido..?

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3169 2011-03-02 17:49

Re: TNT kursu log'as

buvo big_smile

Neprisijungęs

 
Captain Anabolic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2006-10-14
Žinutės: 1633
Atsiliepimai: 2

#3170 2011-03-02 18:01

Re: TNT kursu log'as

kam tau TNT tas treneris ? big_smile
tiek metu sportuoji ir bene nezinai kaip stanga kelti ar kokia metodika pagal savo norus pritaikyti sau? smile
visi tie treneriai sako, jog pats kaltas esi ar reikia ieskot problemu savy, o tipo jie viska susako gerai ir pan smile taip nera, pats turi pasikliaut savo galva wink

Neprisijungęs

 
OZ
Misteris Teorija
Registravosi: 2007-01-07
Žinutės: 1635
Atsiliepimai: 4

#3171 2011-03-02 19:17

Re: TNT kursu log'as

Captain Anabolic rašė:

kam tau TNT tas treneris ? big_smile
tiek metu sportuoji ir bene nezinai kaip stanga kelti ar kokia metodika pagal savo norus pritaikyti sau? smile
visi tie treneriai sako, jog pats kaltas esi ar reikia ieskot problemu savy, o tipo jie viska susako gerai ir pan smile taip nera, pats turi pasikliaut savo galva wink

As ir sitos vietos niekaip nesuprantu...

TNT, tu pats domejasis per visa ta laika kuomnors kitu apart farmos?

Neprisijungęs

 
kenis
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 2585
Atsiliepimai: 6

#3172 2011-03-02 19:27

Re: TNT kursu log'as

fanis rašė:

buvo big_smile

Tai už  ką ten jam mokėt galimą? Už filmuotą medžiagą?

Neprisijungęs

 
gintaras1982
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-29
Žinutės: 91
Atsiliepimai: 0

#3173 2011-03-02 19:30

Re: TNT kursu log'as

ua patarimus smile

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3174 2011-03-02 19:48

Re: TNT kursu log'as

OZ rašė:

Captain Anabolic rašė:

kam tau TNT tas treneris ? big_smile
tiek metu sportuoji ir bene nezinai kaip stanga kelti ar kokia metodika pagal savo norus pritaikyti sau? smile
visi tie treneriai sako, jog pats kaltas esi ar reikia ieskot problemu savy, o tipo jie viska susako gerai ir pan smile taip nera, pats turi pasikliaut savo galva wink

As ir sitos vietos niekaip nesuprantu...

TNT, tu pats domejasis per visa ta laika kuomnors kitu apart farmos?

Na taip taip kaip ir tik sterais domejausi big_smile Zinau, kad ne nuo to galo pradejau ir suprantu ta big_smile Na realiai taip ar taip nera euru dabar laisvu, tad tegaliu tik vienas sportuoti. Ir nesuprantu kodel tai galetu buti neimanoma. Atsiras saibu vel galima bus i pagalba pasikviesti.

Neprisijungęs

 
SomicV3
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-01-29
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#3175 2011-03-02 20:08

Re: TNT kursu log'as

TnT mldc zmogus smile kiek klausiau tiek padejo per Pm visada atrase ir patare:) sekmes smile

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net