Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3201 2011-03-03 12:02

Re: TNT kursu log'as

netiketai atsiverciau 1 posta sitos temos ir pamaciau tuometini TNT kursa - big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#3202 2011-03-03 12:35

Re: TNT kursu log'as

eeee kas cia postus trina? neutral

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3203 2011-03-03 12:41

Re: TNT kursu log'as

mindaugelis rašė:

eeee kas cia postus trina? neutral

As savo poste slamsta pratryniau big_smile Buvau anksciau rases, kad lievas svabaldones trinsiu lauk wink

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#3204 2011-03-03 12:55

Re: TNT kursu log'as

tie kurie čia stebisi kad vejei pinigus reikai mokėt už treniruotes kaip čia taip gali būti tai man jūs kažkokie nenormalūs big_smile žinios šiais laikais brangiausias produktas tai pvz kam db turi atskleisti tai ka per daug laiko ir galbūt pats už bapkes sužinojai kažkam šiaip už gražias akis, juolabiau treniruot žmogų, gaišti savo laiką. nori žinių pats neturi kada arba nenori domėtis mokėk bapkes ir vsio tai normalu o del technikų tai pasižiurėkit koks tnt buvo video kažkada ankščiau kai pilvas pusantro metro buvo ir kaip dabar. aišku darbo gal ir daug dar laukia čia pagal jo tikslus, bet kur ft įdėjes yra tai jau tikrai pagerėjes ir gan stipriai ir ant kursų išleido manau per pus mažiau negu visada tai kodėl tada tuos sutaupytus lt nesumokėti tam kuris pataupė tavo sveikata ir padarė tave geresniu? +labai daug dalykų vaidas pasako y pm for free kurie yra tikrai naudingi ir šiaip už tokias žinias bapkes reikia mokėt kad ir tam tikri papildų derinimai visada gal paprasyt kad yvertintų treniruotes ar mityba, jei kas ne taip gali video įmest ir pasakys kas jo manymų ne taip ir ka reiktų patvarkyt, jis labai daug naudingos info duoda už dyka. tai aš db su kokiu kulturiaku per pc pasirašinėsiu gal kada susitiksiu kur bare ir sakysiu dv aš db tavo draugas patreniruok mane už dyka nu zjb ne būtų? tai ir čia panašiai gautūsi pagal kitus kurie čia stebisi kad lt reikai mokėt smile

Paskutinį kartą taisė elislaimis1 (2011-03-03 12:57)

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3205 2011-03-03 12:57

Re: TNT kursu log'as

atsiprasau o kur cia tos tnt foto yra ideta butu idomu paziureti smile

Neprisijungęs

 
elislaimis1
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-01-05
Žinutės: 393
Atsiliepimai: 0

#3206 2011-03-03 12:58

Re: TNT kursu log'as

ATP rašė:

atsiprasau o kur cia tos tnt foto yra ideta butu idomu paziureti smile

jei norės pasakys pats.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3207 2011-03-03 13:00

Re: TNT kursu log'as

aj cia sektai kazkokiai reikia priklausyti kad pamatyti big_smile galvojau gal kuriam nors poste sitos temos yra wink

Neprisijungęs

 
badmofo13
Išmestas
Registravosi: 2011-03-02
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#3208 2011-03-03 13:05

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

badmofo13 rašė:

P406 rašė:

Ar tik ne pats treneris čia užsuko smile?

nu as tai tikrai ne treneris, kaip ir vaiperis ne treneris. Bet toj pacioj salej lankomes,tai sedinti ant kelmo kulturista matom matom smile nu bent jau amynkes zmogus saziningai salej geria smile

Dek savo fotkes ir varyk tada wink

tu siandien idedi ir as siandien idedu. Neistrinsi is karto? per tiek metu kursavimu turi but ka parodyt.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3209 2011-03-03 13:18

Re: TNT kursu log'as

badmofo13 rašė:

TNT rašė:

badmofo13 rašė:


nu as tai tikrai ne treneris, kaip ir vaiperis ne treneris. Bet toj pacioj salej lankomes,tai sedinti ant kelmo kulturista matom matom smile nu bent jau amynkes zmogus saziningai salej geria smile

Dek savo fotkes ir varyk tada wink

tu siandien idedi ir as siandien idedu. Neistrinsi is karto? per tiek metu kursavimu turi but ka parodyt.

Na gerai nedek fotkes, tai bent pasakyk kuris tu ten esi, kad taip uztikrintai apie save sneki?

Neprisijungęs

 
badmofo13
Išmestas
Registravosi: 2011-03-02
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#3210 2011-03-03 13:39

Re: TNT kursu log'as

TNT rašė:

badmofo13 rašė:

TNT rašė:


Dek savo fotkes ir varyk tada wink

tu siandien idedi ir as siandien idedu. Neistrinsi is karto? per tiek metu kursavimu turi but ka parodyt.

Na gerai nedek fotkes, tai bent pasakyk kuris tu ten esi, kad taip uztikrintai apie save sneki?

bet tai kai tu permyzes

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3211 2011-03-03 13:55

Re: TNT kursu log'as

badmofo tu cia specialiai prisijungiai kad ant tnt pastumt?nes nepastebejau nei wienos normalios zinutes.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3212 2011-03-03 14:00

Re: TNT kursu log'as

siulau mest lauk ta troli smile

Neprisijungęs

 
badmofo13
Išmestas
Registravosi: 2011-03-02
Žinutės: 16
Atsiliepimai: 0

#3213 2011-03-03 14:07

Re: TNT kursu log'as

jau mete jis mane. Sunku kritika zmogui priimt. Kaip ir jums sunku priimt,kad sitas karalius be karunos smile
per tiek laiko tik tuos suspaustus tesmenis tepadores jis cia. Jeigu ne vaiperis,tai dar ir dabar jums kulturistas axujenas pries akis stovetu,o ne Nescias Vyras smile
normalus postai pas jus kuriais giriama?

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3214 2011-03-03 14:10

Re: TNT kursu log'as

visi cia viska zino apie TNT nes normaliai jis cia pasako o nesidansgsto visokiais nerealiais pasiekimais. kita vertus prisiregistruot kazkokiam tai forume kad ateit pastumt ant kazkokio tai zmogaus - va cia tai idijotiskas poelgis.

Neprisijungęs

 
TNT
Dažnas senbūvis
Vietovė: xxx
Registravosi: 2006-11-25
Žinutės: 3174
Atsiliepimai: 0

#3215 2011-03-03 14:13

Re: TNT kursu log'as

badmofo13 rašė:

jau mete jis mane. Sunku kritika zmogui priimt. Kaip ir jums sunku priimt,kad sitas karalius be karunos smile
per tiek laiko tik tuos suspaustus tesmenis tepadores jis cia. Jeigu ne vaiperis,tai dar ir dabar jums kulturistas axujenas pries akis stovetu,o ne Nescias Vyras smile
normalus postai pas jus kuriais giriama?

Vaiperio zodziaias sneki. Cia aisku prisiregistravo, kad stumti. Tad eik i savo foruma ir stumk ten big_smile Pasiulymas blokuoti priimtas big_smile

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#3216 2011-03-03 14:16

Re: TNT kursu log'as

badmofo13 rašė:

jau mete jis mane. Sunku kritika zmogui priimt. Kaip ir jums sunku priimt,kad sitas karalius be karunos smile
per tiek laiko tik tuos suspaustus tesmenis tepadores jis cia. Jeigu ne vaiperis,tai dar ir dabar jums kulturistas axujenas pries akis stovetu,o ne Nescias Vyras smile
normalus postai pas jus kuriais giriama?

Tai kad Tu cia TUNDRA apsimyzes esi,eini i wiena sale,o stumi per neta! Pasakyk jam tai tiesiai i akis!!!

Neprisijungęs

 
mindaugelis
Detektyvas ŪSAS
Vietovė: Ireland
Registravosi: 2007-02-08
Žinutės: 834
Atsiliepimai: 4

#3217 2011-03-03 14:47

Re: TNT kursu log'as

badmofo13 rašė:

jau mete jis mane. Sunku kritika zmogui priimt. Kaip ir jums sunku priimt,kad sitas karalius be karunos smile
per tiek laiko tik tuos suspaustus tesmenis tepadores jis cia. Jeigu ne vaiperis,tai dar ir dabar jums kulturistas axujenas pries akis stovetu,o ne Nescias Vyras smile
normalus postai pas jus kuriais giriama?

ne giriama, o guodziama... big_smile guosk visus

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#3218 2011-03-03 14:57

Re: TNT kursu log'as

Tureciau daug ka pasakyti, bet nenoriu zlugdyt svajoniu, tai pasakysiu tik tiek. TNT - pradek sportuot wink

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#3219 2011-03-03 15:06

Re: TNT kursu log'as

TNT, maciau tavo foto... Siaip normaliai gal, tik biski ryskumo truksta.

JUOKAUJU AISKU smile

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#3220 2011-03-03 15:08

Re: TNT kursu log'as

Zinai kas juokingiausia, kad dar bandei kazkur kazkada mane tildyt, apie chemija man pasakot, dar kazka aiskint. Bet tu realiai save veidrodi matei? Tu net i sportuojanti nepanasus. Tu tas adatas lauk mes isvis, eik begiot pradek, dviraciais uzsiiminek, ar koki rutuli eik stumt, bet cia apie kazkokias varzybas tu pamirsk bent jau artimiausius 5metus, nes tave tik isjuoks visi. nesidaryk gedos sau - cia mano nuosirdus patarimas. Ir pradek mest lasini wink

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#3221 2011-03-03 15:18

Re: TNT kursu log'as

liudas dave tikrai gera patarima tau ir uz dyka smile augimo spurtai buna didziausi po ryskinimosi, atsistato jautrumas insulinui, carbams ir visoki kitoki fiziologiniai dalykai apie kuriuos nesiplesiu. tiesa cia tik teoriskai as tai zinau nes varzyboms nesiruosiau nei ka todel jeigu nusisnekejau galit juoktis smile
o perejus nuo tokiu kursu kaip 1psl prie 100mg propo EOD ir bandyt augint raumenis tai tikrai sedesi ant kelmo big_smile

Paskutinį kartą taisė ATP (2011-03-03 15:19)

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#3222 2011-03-03 15:20

Re: TNT kursu log'as

Liudas rašė:

Zinai kas juokingiausia, kad dar bandei kazkur kazkada mane tildyt, apie chemija man pasakot, dar kazka aiskint. Bet tu realiai save veidrodi matei? Tu net i sportuojanti nepanasus. Tu tas adatas lauk mes isvis, eik begiot pradek, dviraciais uzsiiminek, ar koki rutuli eik stumt, bet cia apie kazkokias varzybas tu pamirsk bent jau artimiausius 5metus, nes tave tik isjuoks visi. nesidaryk gedos sau - cia mano nuosirdus patarimas. Ir pradek mest lasini wink

per metus pagyvene zmones padaro didelius ryskius varzybinius progresus... per daug nurasiai zmogu... nematei gal kaip nesportuojantys visai atrodo... stipriai padauginai wink

Neprisijungęs

 
Liudas
Varžybų dalyvis
Registravosi: 2007-11-26
Žinutės: 351
Atsiliepimai: 0

#3223 2011-03-03 15:21

Re: TNT kursu log'as

drugsmylife rašė:

Liudas rašė:

Zinai kas juokingiausia, kad dar bandei kazkur kazkada mane tildyt, apie chemija man pasakot, dar kazka aiskint. Bet tu realiai save veidrodi matei? Tu net i sportuojanti nepanasus. Tu tas adatas lauk mes isvis, eik begiot pradek, dviraciais uzsiiminek, ar koki rutuli eik stumt, bet cia apie kazkokias varzybas tu pamirsk bent jau artimiausius 5metus, nes tave tik isjuoks visi. nesidaryk gedos sau - cia mano nuosirdus patarimas. Ir pradek mest lasini wink

per metus pagyvene zmones padaro didelius ryskius varzybinius progresus... per daug nurasiai zmogu... nematei gal kaip nesportuojantys visai atrodo... stipriai padauginai wink

Tu ji matei?

Neprisijungęs

 
fanis
Dažnas senbūvis
Vietovė: Danija
Registravosi: 2009-09-03
Žinutės: 2413
Atsiliepimai: 1

#3224 2011-03-03 15:21

Re: TNT kursu log'as

vat pas tnt man atrodo toks mastymas susidares , kad be adatu negalima augt smile aisku tu ten kazkokiu ispudingu progresu nepavarysi , bet sportuot tikrai sekmingai galima ir nuo to , tik man atrodo  cia problemos ne nezinojime , o mastyme , kad atrodytum rimtai jau pasportaves turi 120kg svert , bet dabar gaunasi tas 120kg ir pilvas didelis , tai kaip ir kiti siulau grynai apsiryskint , nustot tuos kursus padaryt normaliai pertrauka , ne 2ar 3 saw , o bent puse metu , nusimest iki normalesnio svorio kad riebalo kuo maziau butu ir be pilvo , o tada jau augint mase po biski

Neprisijungęs

 
dhjana
buvęs drugsmylife
Registravosi: 2008-11-01
Žinutės: 1611
Atsiliepimai: 5

#3225 2011-03-03 15:24

Re: TNT kursu log'as

Liudas rašė:

drugsmylife rašė:

Liudas rašė:

Zinai kas juokingiausia, kad dar bandei kazkur kazkada mane tildyt, apie chemija man pasakot, dar kazka aiskint. Bet tu realiai save veidrodi matei? Tu net i sportuojanti nepanasus. Tu tas adatas lauk mes isvis, eik begiot pradek, dviraciais uzsiiminek, ar koki rutuli eik stumt, bet cia apie kazkokias varzybas tu pamirsk bent jau artimiausius 5metus, nes tave tik isjuoks visi. nesidaryk gedos sau - cia mano nuosirdus patarimas. Ir pradek mest lasini wink

per metus pagyvene zmones padaro didelius ryskius varzybinius progresus... per daug nurasiai zmogu... nematei gal kaip nesportuojantys visai atrodo... stipriai padauginai wink

Tu ji matei?

ta video maciau kai rankas dare. dar ten kazkoki video seniau maciau kai kojas dare... tai tiek. kad ir kaip bebutu blogai niekada nereikia zmoniu nuvertint ir sakyt tu toks tu anoks, tu nieko nepasieksi....

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net