Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Mancas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-14
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#1 2011-05-14 23:39

reikia skubios pagalbos!

sveiki as nezinau ar man reiketu cia kreiptis ar jieskoti kitur pagalbos, bet norejau paklausti ar galima butu kanors padaryti kad man nustotu trasketi kaulai  pavyzdziui nuo galvos pasukimo. viskas prasidejo praita vasara kai as stipriai paaugau. ispradziu galvojau kad tai niekis bet poto pajutau kad man jie traska  nuo betkokio pasisukimo as geriu vitaminus bet jie man nepadeda gal kas galit kanors pasiulyt?

Neprisijungęs

 
hispano
Dažnas dalyvis
Vietovė: ALMERIMAR
Registravosi: 2010-01-14
Žinutės: 542
Atsiliepimai: 1

#2 2011-05-14 23:47

Re: reikia skubios pagalbos!

Mancas rašė:

sveiki as nezinau ar man reiketu cia kreiptis ar jieskoti kitur pagalbos, bet norejau paklausti ar galima butu kanors padaryti kad man nustotu trasketi kaulai  pavyzdziui nuo galvos pasukimo. viskas prasidejo praita vasara kai as stipriai paaugau. ispradziu galvojau kad tai niekis bet poto pajutau kad man jie traska  nuo betkokio pasisukimo as geriu vitaminus bet jie man nepadeda gal kas galit kanors pasiulyt?

Pavartok kalcio...o seip tam yra gyditojas.

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#3 2011-05-14 23:57

Re: reikia skubios pagalbos!

tai jei greit paaugai tai del to, man buvo su kojom kazkada pirstai labai traskejo tai sake kai buvau nuejes kad nuo augimo.

Neprisijungęs

 
Mancas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-05-14
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#4 2011-05-15 00:09

Re: reikia skubios pagalbos!

nu tai zinau kad nuo augimo bet kaip greiciau sutvarkyt viska ar laikui begant susitvarkys nes vartoju vitaminus kalcis magnis cinkas ir  jau gan ilgai bet nepadeda

Neprisijungęs

 
robertass
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2010-12-10
Žinutės: 1327
Atsiliepimai: 1

#5 2011-05-15 00:14

Re: reikia skubios pagalbos!

nu man pirstai praejo

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#6 2011-05-15 12:48

Re: reikia skubios pagalbos!

Mancas rašė:

nu tai zinau kad nuo augimo bet kaip greiciau sutvarkyt viska ar laikui begant susitvarkys nes vartoju vitaminus kalcis magnis cinkas ir  jau gan ilgai bet nepadeda

o tu pabandyk nevartot,nes gal tau perdaug kalcio ir ataugos vystosi

Neprisijungęs

 
MP3Fitness
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2009-09-19
Žinutės: 137
Atsiliepimai: 0

#7 2011-05-15 13:24

Re: reikia skubios pagalbos!

Kalcis, gliukozaminas... Gerk tik. Man zandikauliai traskejo, bet nustojo, aisku dar kitka taip ir traska smile

Neprisijungęs

 
frost
Naujas dalyvis
Registravosi: 2010-04-04
Žinutės: 19
Atsiliepimai: 0

#8 2011-05-15 18:48

Re: reikia skubios pagalbos!

na nežinau ar padės, bet stenkis netraškint, nes aš mėgau taip daryt, tai po to savaime traškėdavo ir, kai nustojau taip žaist tai praėjo, tad pasistenk nepublikuot to per daug. kažin ar padės, bet vistiek smile

Neprisijungęs

 
Mantas96
Išmestas
Vietovė: Birzai
Registravosi: 2010-07-02
Žinutės: 1301
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 1

#9 2011-05-15 18:57

Re: reikia skubios pagalbos!

Bun daug kam , patraskes ir nustos.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net