Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

nesveikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#1 2012-11-01 00:25

Priviet

Labas. Sportuoju apie metus. priaugau apie 10 kg. Kūdas buvau kaip šakalys. Dabar padoriau jau, bet sustojo ... Žodžiu prie reikalo: naują programą kuriuosi savo jėgom be jokių trenerių ir panašiai. Iki šiol sportavau 4 dienas per savaitę. ant kiekvienos raumenų grupės dirbau po 2 kartus per savaitę( tarkim nugara antradienį ir penktadienį.. antradienio pratimai visi skiriasi nuo penktadienio). 3 raumenų grupės per treniruotę. Kiekvienai raumenų grupei po 3-4 pratimus ir 4 serijas . kiekvienas priėjimas po 8 pakartojimus. poilsis tarp priėjimų 30-60 sekundžių. Kuo daugiau "šviečiuosi" tame internete tuo daugiau klausimų iškyla. NORIU MASĖS. kiek dienų per savaitę sportuot? kiek pratimų raumenų grupei daryt per trenkę? kiek priėjimų? ???? skaičiau ir tame pačiame kultūrizmas.net , kad treniruotė turi užtrukt ne mažiau kaip valandą. bandžiau aš čia mažint tą krūvį tai man gaunasi 30 minučių ir aš jau 3 raumenų grupęs atidirbęs. neskubu ar kažką.. neprašau aš čia programų man kurt . Patarkit kas rimtai nusimanot, o ne tie laido riteriai . Dėkui už dėmesį

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#2 2012-11-01 00:52

Re: Priviet

Pabūsiu kenkėjas staffui ir užlįsiu:
Kiek spaudi ir kiek bicas cm?

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#3 2012-11-01 01:52

Re: Priviet

tai kiek tas bicas ir koja? big_smile

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#4 2012-11-01 01:55

Re: Priviet

stenkis viska daryti iki "fail" jei sugebi 3 grupes padaryti po 3-4pratimus per 30-40min tai gali buti kad keli per mazus svorius ir nepavargsti. del pacio svorio tai pradzioj jis auga visiem o paskui kuo toliau tuo sunkiau jau reikia ziureti ir mityba ir poilsi ir nepersitreniruoti nenudrozti raumens iki mirties smile jei zadi uzsiimti ilgai ir duomesi apie tai tai siulyciau susikurti loga ir ten bus galima kalbeti apie tave

Neprisijungęs

 
nesveikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#5 2012-11-01 10:55

Re: Priviet

eNrr rašė:

Pabūsiu kenkėjas staffui ir užlįsiu:
Kiek spaudi ir kiek bicas cm?

aš šiaip iš tų smulkiųjų esu tai rezultatai nieko čia nešokiruos.... bicas kiek cm nežinau nes nematavau, o salėj ant krūtinės dirbu su 60kg 3 priėjimus po 8 pakartojimus. skamba apgailėtinai žinau, bet ir esu čia..

Neprisijungęs

 
nesveikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#6 2012-11-01 11:06

Re: Priviet

Staffordshire rašė:

stenkis viska daryti iki "fail" jei sugebi 3 grupes padaryti po 3-4pratimus per 30-40min tai gali buti kad keli per mazus svorius ir nepavargsti. del pacio svorio tai pradzioj jis auga visiem o paskui kuo toliau tuo sunkiau jau reikia ziureti ir mityba ir poilsi ir nepersitreniruoti nenudrozti raumens iki mirties smile jei zadi uzsiimti ilgai ir duomesi apie tai tai siulyciau susikurti loga ir ten bus galima kalbeti apie tave

ne taip supratai. 3-4 grupes po 4 pratimus kai darydavau tai ir sugaišdavau valandą  ir daugiau.. sakau dabar pabandziau mazint ir ziuriu su laiku blogai gaunasi. dirbu su tokiais svoriais su kuriais galiu padaryt 3 serijas po 8 pakartojimus. aišku paskutiniai veiksmai veda prie stenėjimo jau.. manau kad čia gerai yra...bicą pvz su 16-kos hanteliu darau. ir šiaip viska pagrinde su 16-kos darau. pečius aišku su mažesniu. o kaip tą logą reikia susikurt. rimtai į sportą žiūriu ir nežinau kas turėtų atsitikt, kad mesčiau

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#7 2012-11-01 13:47

Re: Priviet

stanga tik su 60kg, o bicas su 16kg.. kazkas netvarkoj su technika bus. O loga gali susikurt temoje - asmeniniai treniruociu zurnalai

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#8 2012-11-01 14:15

Re: Priviet

nesveikas rašė:

Staffordshire rašė:

stenkis viska daryti iki "fail" jei sugebi 3 grupes padaryti po 3-4pratimus per 30-40min tai gali buti kad keli per mazus svorius ir nepavargsti. del pacio svorio tai pradzioj jis auga visiem o paskui kuo toliau tuo sunkiau jau reikia ziureti ir mityba ir poilsi ir nepersitreniruoti nenudrozti raumens iki mirties smile jei zadi uzsiimti ilgai ir duomesi apie tai tai siulyciau susikurti loga ir ten bus galima kalbeti apie tave

ne taip supratai. 3-4 grupes po 4 pratimus kai darydavau tai ir sugaišdavau valandą  ir daugiau.. sakau dabar pabandziau mazint ir ziuriu su laiku blogai gaunasi. dirbu su tokiais svoriais su kuriais galiu padaryt 3 serijas po 8 pakartojimus. aišku paskutiniai veiksmai veda prie stenėjimo jau.. manau kad čia gerai yra...[b]bicą pvz su 16-kos hanteliu darau. ir šiaip viska pagrinde su 16-kos darau. pečius aišku su mažesniu.[b] o kaip tą logą reikia susikurt. rimtai į sportą žiūriu ir nežinau kas turėtų atsitikt, kad mesčiau

Cia idomei idomei , krutinei dirbi su 60 kg x8 , o bicu vos 16 , idomu kaip ten mojoji ta bica big_smileD Ir peciam maziau nei bicu? na jei koki mostai , ar galine delta cia puiku .. Bet jei spaudima.. tai..... sad

Neprisijungęs

 
nesveikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#9 2012-11-01 14:19

Re: Priviet

mmwiss rašė:

nesveikas rašė:

Staffordshire rašė:

stenkis viska daryti iki "fail" jei sugebi 3 grupes padaryti po 3-4pratimus per 30-40min tai gali buti kad keli per mazus svorius ir nepavargsti. del pacio svorio tai pradzioj jis auga visiem o paskui kuo toliau tuo sunkiau jau reikia ziureti ir mityba ir poilsi ir nepersitreniruoti nenudrozti raumens iki mirties smile jei zadi uzsiimti ilgai ir duomesi apie tai tai siulyciau susikurti loga ir ten bus galima kalbeti apie tave

ne taip supratai. 3-4 grupes po 4 pratimus kai darydavau tai ir sugaišdavau valandą  ir daugiau.. sakau dabar pabandziau mazint ir ziuriu su laiku blogai gaunasi. dirbu su tokiais svoriais su kuriais galiu padaryt 3 serijas po 8 pakartojimus. aišku paskutiniai veiksmai veda prie stenėjimo jau.. manau kad čia gerai yra...[b]bicą pvz su 16-kos hanteliu darau. ir šiaip viska pagrinde su 16-kos darau. pečius aišku su mažesniu.[b] o kaip tą logą reikia susikurt. rimtai į sportą žiūriu ir nežinau kas turėtų atsitikt, kad mesčiau

Cia idomei idomei , krutinei dirbi su 60 kg x8 , o bicu vos 16 , idomu kaip ten mojoji ta bica big_smileD Ir peciam maziau nei bicu? na jei koki mostai , ar galine delta cia puiku .. Bet jei spaudima.. tai..... sad

spaudimą su 16kg  darau
nemojuoju to bico. tvarkingai darau. nėr čia ko išsipisinėt. padėk susitvarkyt normaliai geriau big_smile

Neprisijungęs

 
nesveikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#10 2012-11-01 14:21

Re: Priviet

Kano rašė:

stanga tik su 60kg, o bicas su 16kg.. kazkas netvarkoj su technika bus. O loga gali susikurt temoje - asmeniniai treniruociu zurnalai

ta prasme su technika netvarkoj.. kas ne taip ?

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#11 2012-11-01 16:44

Re: Priviet

nesveikas rašė:

Kano rašė:

stanga tik su 60kg, o bicas su 16kg.. kazkas netvarkoj su technika bus. O loga gali susikurt temoje - asmeniniai treniruociu zurnalai

ta prasme su technika netvarkoj.. kas ne taip ?

Jeigu stanga paspaudi tik 3x8 po 60kg, tai bico tikrai neturetum daryt su 16kg, max su 12, turbut tikrai labai mojuoji.. nu bet gal pas tave rankos stiprios, nzn, cia tik mano pastebejimas, kad gali buti problemu su technika darant bica, nes tenka matyt salej kai ateina naujokai pasiima betkokio dydzio hantelius ir betkaip viska daro, svarbu kuo daugiau svorio paimt..

Neprisijungęs

 
nesveikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-11-01
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#12 2012-11-04 22:03

Re: Priviet

Kano rašė:

nesveikas rašė:

Kano rašė:

stanga tik su 60kg, o bicas su 16kg.. kazkas netvarkoj su technika bus. O loga gali susikurt temoje - asmeniniai treniruociu zurnalai

ta prasme su technika netvarkoj.. kas ne taip ?

Jeigu stanga paspaudi tik 3x8 po 60kg, tai bico tikrai neturetum daryt su 16kg, max su 12, turbut tikrai labai mojuoji.. nu bet gal pas tave rankos stiprios, nzn, cia tik mano pastebejimas, kad gali buti problemu su technika darant bica, nes tenka matyt salej kai ateina naujokai pasiima betkokio dydzio hantelius ir betkaip viska daro, svarbu kuo daugiau svorio paimt..

aš ne iš tų maumų... sakau darau su 16 ant bico normaliai, nemojuoju nei siūbuoju .. tai ką su ta krūtine daryt gal pafilosofuosi?

Neprisijungęs

 
Kano
Gražulio parankinis
Registravosi: 2012-06-07
Žinutės: 2530
Atsiliepimai: 5

#13 2012-11-05 09:05

Re: Priviet

nesveikas rašė:

Kano rašė:

nesveikas rašė:


ta prasme su technika netvarkoj.. kas ne taip ?

Jeigu stanga paspaudi tik 3x8 po 60kg, tai bico tikrai neturetum daryt su 16kg, max su 12, turbut tikrai labai mojuoji.. nu bet gal pas tave rankos stiprios, nzn, cia tik mano pastebejimas, kad gali buti problemu su technika darant bica, nes tenka matyt salej kai ateina naujokai pasiima betkokio dydzio hantelius ir betkaip viska daro, svarbu kuo daugiau svorio paimt..

aš ne iš tų maumų... sakau darau su 16 ant bico normaliai, nemojuoju nei siūbuoju .. tai ką su ta krūtine daryt gal pafilosofuosi?

Na del bico nelabai noriu tiket.. bet kas ten zino.. o del krutines tai jokio dviracio tau niekas neisras, tiesiog reguliariai sportuoji, maitiniesi, laikaisi rezimo ir svoriai turi savaime kilt, gali pabandyt nuspirkt kokio kreatino, gal padauges jegu, arba paimt treniruociu programa jegai keliems menesiams pasiziuret kaip rezultatai.. O krutine darant siulyciau su lyg kiekviena serija didinti svorius ir jeigu yra galimybe, kad kas nors pasiziuretu paskutines serijas, nes turi daryt iki negalejimo kai paskutiniu kartu jau nebegali iveikt savo jegom..

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net