Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#26 2011-10-14 11:18

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Pas ką viršutinis pulsas virš 130 varykit pas daktarus. Greičiausiai hipertenzija yra.  Paskirs spaudimą mažinančių vaistų, bus lengviau ir sportuot ir rezultatų rimtesnių pasiekt bus galima. Aišku geriausiai yra pašalinti priežastį, bet dažnai tai būna tiesiog genetika ir su amžium tas tikrai naudos neatneša.
Tiesa pas mane 70/127 ir pulsas 48.

Paskutinį kartą taisė futbolistas (2011-10-14 11:24)

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#27 2011-10-14 13:03

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

nu pvz kai pas mane antsvoris buvo didesnis ir virsutinis  spaudimas didesnis buvo smile

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#28 2011-10-14 16:25

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

futbolistas rašė:

Pas ką viršutinis pulsas virš 130 varykit pas daktarus. Greičiausiai hipertenzija yra.  Paskirs spaudimą mažinančių vaistų, bus lengviau ir sportuot ir rezultatų rimtesnių pasiekt bus galima. Aišku geriausiai yra pašalinti priežastį, bet dažnai tai būna tiesiog genetika ir su amžium tas tikrai naudos neatneša.
Tiesa pas mane 70/127 ir pulsas 48.

turejai omenij 127/70?

Neprisijungęs

 
futbolistas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-06-29
Žinutės: 216
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#29 2011-10-15 00:19

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

sportininkas7 rašė:

turejai omenij 127/70?

jokio skirtumo kaip tuos skaicius sudeliosi smile nemanau, kad buna zmoniu kuriems tas apatinis buna aukstesnis uz virsutini smile

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#30 2011-10-15 00:42

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

MrBurbulas rašė:

nu pvz kai pas mane antsvoris buvo didesnis ir virsutinis  spaudimas didesnis buvo smile

Antsvoris visada didina virshutini spaudima ir daugeliu atveju pulsa.

Neprisijungęs

 
lexusrx
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-12-16
Žinutės: 7330
Atsiliepimai: 74

#31 2011-10-15 00:45

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Bardo rašė:

Pas mane buvo gan aukštas prieš operacija ~96 per minute
Dabar apie 90, kardio darau, mityba gan švari, bet pulsas dažnas. Gal dar širdis neatsistatė į vietą nes buvo kažkur pajudėjus ne ten kur reikia ir užspausta kaip reikalas. Arba nekrenta dėl vandens nuo kreatino
Tyriaus širdį visi rodikliai normalūs buvo tik pulsas dažnas ir spaudimas 130/80

Pas mane pamenu buvo vienu metu pulsas apie 100-105 .
nutraukiau energetikus, dabar apie 70-80
Daugiau vandens gerk, maziau druskos, cukraus. Pavartok Omega 3. gali kraujo tyrima pasidaryti, jame daug naudingos informacijos rasi.magnis mazhina pulsa, po gero baliuko as visad magnio po ranka turiu

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#32 2011-10-15 17:27

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

lexusrx rašė:

Bardo rašė:

Pas mane buvo gan aukštas prieš operacija ~96 per minute
Dabar apie 90, kardio darau, mityba gan švari, bet pulsas dažnas. Gal dar širdis neatsistatė į vietą nes buvo kažkur pajudėjus ne ten kur reikia ir užspausta kaip reikalas. Arba nekrenta dėl vandens nuo kreatino
Tyriaus širdį visi rodikliai normalūs buvo tik pulsas dažnas ir spaudimas 130/80

Pas mane pamenu buvo vienu metu pulsas apie 100-105 .
nutraukiau energetikus, dabar apie 70-80
Daugiau vandens gerk, maziau druskos, cukraus. Pavartok Omega 3. gali kraujo tyrima pasidaryti, jame daug naudingos informacijos rasi.magnis mazhina pulsa, po gero baliuko as visad magnio po ranka turiu

100-105 be jokio kruvio? tai koksa jis turejo but per treniruote??

Neprisijungęs

 
sportininkas7
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-02-14
Žinutės: 380
Atsiliepimai: 0

#33 2011-10-15 17:29

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

futbolistas rašė:

sportininkas7 rašė:

turejai omenij 127/70?

jokio skirtumo kaip tuos skaicius sudeliosi smile nemanau, kad buna zmoniu kuriems tas apatinis buna aukstesnis uz virsutini smile

skirtumas yra visalaika pirmas sistolinis antras diastolinis rasomas. Na tai neimanoma turbut, bet patrauke aki toks uzrasymas big_smile

Neprisijungęs

 
Paulius_B
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-30
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#34 2013-04-26 11:59

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Nežinau ar išsigasti ar ne, tad klausiu čia.

Šiandiena lengvai siurbiau namus, tai maždaug 15 min. darbo.
Tikrai nenuvargau, tiesiog lengvas prasiurbimas.

Kadangi kažko šiandiena silpnoka ant durniaus pasimatavau spaudima 1-2min po siurbimo.
Spaudimas buvo 120 / 70. Bet pulsas 188 (mano aparatas didesnio nerodo)

Mano galva nelabai normalu užkelti toki pulsą lengvai dirbant?


Šeip esu mano pulsas ramybės busenoje apie 80.


Visada turėjau polinki į aukštesni spaudimą, šiuo metu ir kreatina vartoju, kuris taipogi neženkliai turėtu kelti spaudimą.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#35 2013-04-26 17:19

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Paulius_B rašė:

Nežinau ar išsigasti ar ne, tad klausiu čia.

Šiandiena lengvai siurbiau namus, tai maždaug 15 min. darbo.
Tikrai nenuvargau, tiesiog lengvas prasiurbimas.

Kadangi kažko šiandiena silpnoka ant durniaus pasimatavau spaudima 1-2min po siurbimo.
Spaudimas buvo 120 / 70. Bet pulsas 188 (mano aparatas didesnio nerodo)

Mano galva nelabai normalu užkelti toki pulsą lengvai dirbant?


Šeip esu mano pulsas ramybės busenoje apie 80.


Visada turėjau polinki į aukštesni spaudimą, šiuo metu ir kreatina vartoju, kuris taipogi neženkliai turėtu kelti spaudimą.

pasiskaiciuok pulsa pats gal aparatas blogai rodo

Neprisijungęs

 
Paulius_B
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-03-30
Žinutės: 47
Atsiliepimai: 0

#36 2013-04-26 18:14

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

isgeriau dabar gudobeles lasu, tai lyg pasitaise i 80.
Paciam skaiciuojant daug maz tas pats gaunasi, tai aparatas kaip ir  gerai veikia.

Neprisijungęs

 
ATP
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-12
Žinutės: 1232
Atsiliepimai: 6

#37 2013-04-26 19:15

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

pulsas 188  ir daugiau praktiskai nieko neveikiant - eit pas kardiologa rekomenduoju

Neprisijungęs

 
waifajus
Išmestas
Vietovė: UK
Registravosi: 2013-04-25
Žinutės: 1614
Atsiliepimai: 7

#38 2013-04-27 01:02

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

124-84 arba 74 tiksliai nepamenu

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#39 2013-05-02 16:55

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Paulius_B rašė:

Nežinau ar išsigasti ar ne, tad klausiu čia.

Šiandiena lengvai siurbiau namus, tai maždaug 15 min. darbo.
Tikrai nenuvargau, tiesiog lengvas prasiurbimas.

Kadangi kažko šiandiena silpnoka ant durniaus pasimatavau spaudima 1-2min po siurbimo.
Spaudimas buvo 120 / 70. Bet pulsas 188 (mano aparatas didesnio nerodo)

Mano galva nelabai normalu užkelti toki pulsą lengvai dirbant?


Šeip esu mano pulsas ramybės busenoje apie 80.


Visada turėjau polinki į aukštesni spaudimą, šiuo metu ir kreatina vartoju, kuris taipogi neženkliai turėtu kelti spaudimą.

Eina utiutiu su tokiu pulsu.... padaryk 20 pritupimu ir pasiziurek koks pulsas, kiek sveri ir koks ugis? po siurbliavimo 188 pulsa uzkelt tai daugiau negu daug.. toks turetu but po kokiu pritupimu arba atkelimu...

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#40 2013-06-05 20:20

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Atsimenu kai dispancerį ėjau prieš porą metų ten sakė aukštas pulsas 90+ buvo, nu bet dėl to, kad kai eidavau nervindavaus tai ramybės būsenoj 80 visada būdavo, bet vistiek aukštas.
Dabar pastebėjau, kad sportuojant tikrai per didelis pulsas bus, už normalią tai tikrai +. Po treniruotės 1h buvo -100+, po 2h- 95, po miego dabar vėl 100.
Kažkur skaičiau, kad po sporto geriau nematuot tai vistiek per didelis. Daktarai vis sakydavo, kad viskas ok, tai galvoju ar nueit pas juos dar pasitikrint ar pačiam kaip nors nusimušt pulsą?
Aišku dabar egzaminai tai daug streso būna, plius no geriu(big man warrior) tik jame nerašo kiek koffeino. Bet manau geriausia būtų jo atsisakyt..
Pora postų anksčiau parašyta, kad magnis mažina pulsą, true?

Paskutinį kartą taisė Cost (2013-06-05 20:20)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#41 2013-06-10 21:51

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Cost rašė:

Atsimenu kai dispancerį ėjau prieš porą metų ten sakė aukštas pulsas 90+ buvo, nu bet dėl to, kad kai eidavau nervindavaus tai ramybės būsenoj 80 visada būdavo, bet vistiek aukštas.
Dabar pastebėjau, kad sportuojant tikrai per didelis pulsas bus, už normalią tai tikrai +. Po treniruotės 1h buvo -100+, po 2h- 95, po miego dabar vėl 100.
Kažkur skaičiau, kad po sporto geriau nematuot tai vistiek per didelis. Daktarai vis sakydavo, kad viskas ok, tai galvoju ar nueit pas juos dar pasitikrint ar pačiam kaip nors nusimušt pulsą?
Aišku dabar egzaminai tai daug streso būna, plius no geriu(big man warrior) tik jame nerašo kiek koffeino. Bet manau geriausia būtų jo atsisakyt..
Pora postų anksčiau parašyta, kad magnis mažina pulsą, true?

Magnis sumazins jei jo truksta, jei netruksta gal keliais tik sumazins, nes jis nervu sistemai apramina kazkiek. Reiktu darytis kraujo tyrima visu pirma, paskui kardiograma ir ekoskopija, jei viskas ok, gali but del nervu sistemos.

Neprisijungęs

 
Cost
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-04-30
Žinutės: 628
Atsiliepimai: 4

#42 2013-06-11 00:18

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

nenugalimas rašė:

Magnis sumazins jei jo truksta, jei netruksta gal keliais tik sumazins, nes jis nervu sistemai apramina kazkiek. Reiktu darytis kraujo tyrima visu pirma, paskui kardiograma ir ekoskopija, jei viskas ok, gali but del nervu sistemos.

Negali genai būt? Nes ir motinai, ir broliui aukštas pulsas. O brolis turi praktiškai įdentišką genetiką kaip ir aš.
pas tuos daktarus vaikščiot.. jau prieš porą metų buvau iš dispancerio siųstas į polikliniką kardiogramos daryt ir t.t. sakė viskas gerai, tik vistiek kažkodėl aukštas pulsas..

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#43 2013-06-11 17:16

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Cost rašė:

nenugalimas rašė:

Magnis sumazins jei jo truksta, jei netruksta gal keliais tik sumazins, nes jis nervu sistemai apramina kazkiek. Reiktu darytis kraujo tyrima visu pirma, paskui kardiograma ir ekoskopija, jei viskas ok, gali but del nervu sistemos.

Negali genai būt? Nes ir motinai, ir broliui aukštas pulsas. O brolis turi praktiškai įdentišką genetiką kaip ir aš.
pas tuos daktarus vaikščiot.. jau prieš porą metų buvau iš dispancerio siųstas į polikliniką kardiogramos daryt ir t.t. sakė viskas gerai, tik vistiek kažkodėl aukštas pulsas..

Na priezastis auksto pulso vistiek turetu buti.. nezinant tyrimu nieko negali pasakyt, tik speliot, bet didelis pulsas nera gerai, ypac sportuojant.

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#44 2013-06-11 22:16

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Dėl kalio trūkumo gali buti dažnas pulsas.

Neprisijungęs

 
Donce294
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-28
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#45 2013-07-13 14:09

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

sveiki, turejot gal problemu su kraujospudziu? pas mane beda tame,kad buna padidejas ,tik virsutinis ,buna mazdaug toks : 145/61 , 153/60  ir panasiai, pulsas apie 60.  Buvau pas kardiologa israse vaistu,kai isgeri tuos vaistus virsutinis normalizuojasi, o apatinis nukrenta zemiau 50 ir vaikstau kaip zombis . Tai nebevartoju nieko ,tikriausiai teks vel eit pas gydytoja, padidejimo priezasties nenustate, visi organai sveiki, hormonu pakitimu nera, sako nervinio pobudzio galbut. Kiek skaiciau internete ,tai visi vaistai mazina abu kraujo spaudimus. Kokios rekomendacijos butu?

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#46 2013-07-13 17:38

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Arterine hipertenzija tau. Paveldejai turbut.  Mano 140/80
Aš irgi tyriausi dėl padidėjusio kraujospudzio senai, bet man atlikus visus tyrimus tik tada vaistų israse. Nebilet kiek pamenu vartojau kuri laiką.

Paskutinį kartą taisė Jonn (2013-07-13 17:41)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#47 2013-07-13 21:12

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Donce294 rašė:

sveiki, turejot gal problemu su kraujospudziu? pas mane beda tame,kad buna padidejas ,tik virsutinis ,buna mazdaug toks : 145/61 , 153/60  ir panasiai, pulsas apie 60.  Buvau pas kardiologa israse vaistu,kai isgeri tuos vaistus virsutinis normalizuojasi, o apatinis nukrenta zemiau 50 ir vaikstau kaip zombis . Tai nebevartoju nieko ,tikriausiai teks vel eit pas gydytoja, padidejimo priezasties nenustate, visi organai sveiki, hormonu pakitimu nera, sako nervinio pobudzio galbut. Kiek skaiciau internete ,tai visi vaistai mazina abu kraujo spaudimus. Kokios rekomendacijos butu?

O tu sportuoji? gal paskutiniu metu ant mases sokai?

Paskutinį kartą taisė nenugalimas (2013-07-13 21:14)

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#48 2013-07-13 21:14

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Jonn rašė:

Arterine hipertenzija tau. Paveldejai turbut.  Mano 140/80
Aš irgi tyriausi dėl padidėjusio kraujospudzio senai, bet man atlikus visus tyrimus tik tada vaistų israse. Nebilet kiek pamenu vartojau kuri laiką.

Po nebileto susitvarke?

Neprisijungęs

 
Donce294
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2011-07-28
Žinutės: 157
Atsiliepimai: 0

#49 2013-07-14 00:37

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

nenugalimas rašė:

Donce294 rašė:

sveiki, turejot gal problemu su kraujospudziu? pas mane beda tame,kad buna padidejas ,tik virsutinis ,buna mazdaug toks : 145/61 , 153/60  ir panasiai, pulsas apie 60.  Buvau pas kardiologa israse vaistu,kai isgeri tuos vaistus virsutinis normalizuojasi, o apatinis nukrenta zemiau 50 ir vaikstau kaip zombis . Tai nebevartoju nieko ,tikriausiai teks vel eit pas gydytoja, padidejimo priezasties nenustate, visi organai sveiki, hormonu pakitimu nera, sako nervinio pobudzio galbut. Kiek skaiciau internete ,tai visi vaistai mazina abu kraujo spaudimus. Kokios rekomendacijos butu?

O tu sportuoji? gal paskutiniu metu ant mases sokai?

Sportuot sportuoju 4 metai buvo lengvoji atletika (metimai), apie metus regbis + biski stangu... Dabar off, sezonas pasibaiges sportavau ant turniku,dabar apie savaite nieko nedarau,atostogauju.  Nesokau lb ant mases, po biski ji kilo ,siuo metu 189cm , 96kg ant tuscio ryte.

Neprisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#50 2013-07-14 09:36

Re: jusu kraujospudis/pulsas?

Donce294 rašė:

nenugalimas rašė:

Donce294 rašė:

sveiki, turejot gal problemu su kraujospudziu? pas mane beda tame,kad buna padidejas ,tik virsutinis ,buna mazdaug toks : 145/61 , 153/60  ir panasiai, pulsas apie 60.  Buvau pas kardiologa israse vaistu,kai isgeri tuos vaistus virsutinis normalizuojasi, o apatinis nukrenta zemiau 50 ir vaikstau kaip zombis . Tai nebevartoju nieko ,tikriausiai teks vel eit pas gydytoja, padidejimo priezasties nenustate, visi organai sveiki, hormonu pakitimu nera, sako nervinio pobudzio galbut. Kiek skaiciau internete ,tai visi vaistai mazina abu kraujo spaudimus. Kokios rekomendacijos butu?

O tu sportuoji? gal paskutiniu metu ant mases sokai?

Sportuot sportuoju 4 metai buvo lengvoji atletika (metimai), apie metus regbis + biski stangu... Dabar off, sezonas pasibaiges sportavau ant turniku,dabar apie savaite nieko nedarau,atostogauju.  Nesokau lb ant mases, po biski ji kilo ,siuo metu 189cm , 96kg ant tuscio ryte.

O kai matuojiesi spaudima tai tik karta ji pamatuoji? Meginai kelis kartus is eiles matuois?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net