Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

pile
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-07-09
Žinutės: 986
Atsiliepimai: 1

#3051 2013-06-08 18:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

Proteino jau tikrai nereikia bijot .. po treniruotes tau jis butu tik i nauda taip,kad naudok i sveikata smile) tikrai nemanau,kad kasnors is cia esanciu nesutiktu su mano nuomone

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#3052 2013-06-08 19:02

Re: Sporto medikas, klauskite!

mergina rašė:

Norėčiau išgirsti profesionalesnę nuomonę, asmenų, kurie kompetetingesni už mane.

jei domina nuomone tik kompetentingesniu uz tave tai pilnai info rasi tame linke kur numeciau smile o ir sporto medikas kazkur buvo rases sioj temoj apie baltymus. rasai kad vien valgant baltimini maista nesurinktum reikiamo baltymu kiekio... tai kiek tu sveri ir kiek tavo manymu reikia baltymo g ant kg kuno mases??? cia vyrai apie 100 sverdami sugeba is maisto susirinkt baltymus... salutinio poveikio jie netures, zinoma nesileidziant i krastutinumus kad rysi juos saujo ir t.t. mesa ar zuvi kai valgai salutiniu nebuna turbut? ne nuo baltymo vartojimo priklausys koki raumeni uzauginsi, o nuo bendros mitybos, sporto grafiko ir t.t. nustojus vartoti nieko blogo neatsitiks.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3053 2013-06-08 23:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

Cost rašė:

sportomedikas rašė:

Cost rašė:

Sveiki, darant krūtinės spaudimą kampu taip pat girdimas trakštelėjimas dešinio pečio srityje, ar reiktu kažkaip tą petį pramankšinti, kad vėliau negaučiau traumos ar ką reikėtų daryti?
Ir tuo norėčiau paklausti kaip galima sumažinti pulsą? Nes ramioj būsenoj būna 80, po sporto 100, o sporto metu tai gali ir 170-180 siekti (čia po sunkiausių pratimų: leg press, pritupimai ar panašiai)

peties traskejimas gali rodyti sanario strukturu perkrova. galbut reiktu perziureti darbinius svorius. galbut reiktu profilaktiniu pratimu stabilizacianiams raumenims, bet negaleciau atsakyt tiksliai, nes nemates ar jie normaliai dirba.
Sirdies pulsas tikrai aukstokas kaip ramybeje. Rekomenduoju pasimatuoti pulaa pries miega ir ryte ir palyginti, kiek stipriai kinta. Vakare nuovargio fone pulsas kyla visiems. Speciau, kad kardio tau mazoka, lyginant su darbu su svoriais, tai nepamirsk ir siu treniruociu bent 3 k/sav.. Pratimu metu venk ilgo kvepavimo sulaikymo, kad nekiltu taip pulsas ir kraujospudis (kurio nematuoji).... tiek siam kartui! sekmes!

Mano toks pulsas buvo ir prieš pradedant jėgos sportu užsiimti. Anksčiau krepšinį esu lankęs, tai einant dispancerį sakė, kad aukštas pulsas, buvo 90(jaudulys 10 pridėjo tai - 80). Pas brolį taip pat aukštokas, genetiškai mes praktiškai įdentiški. Na o kardio nedarau beveik, tik apšilimą, nes nėra didelės naudos mesti kalorijas kai jas auginu. Beabejo jeigu futbolas ar krepšinis skaitosi kaip kardio, tai tada darau smile
Kraujospūdis mano stabilus būna (115-120/65-70) galima sakyt kiekvieną kart matuojant, bet pulsas aukštas. Tai mano klausimas buvo kaip aš jį galėčiau sumažinti? Apart kardio smile

pulso padidejimas gali rodyti ir nuovargi... reiktu atlikti Rufje megini. pasiskaityk internete, kaip ji atlikti ir bus aisku, ar nesi pervarges... sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3054 2013-06-08 23:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

mergina rašė:

Sveiki,

nežinau, kur daugiau galėčiau kreiptis, todėl rašau čia. Man 17m, esu mergina, prieš metus pradėjau aktyviau sportuoti, pradėjau lankyti akademinio irklavimo treniruotes. Krūvis nemažas, minimum 4-5 treniruotės per savaitę. Dabar pasidomėjau sportininkų mityba, nes noriu užsiaugint raumenų, nedaug, tokių "sausų". Besidomėdama supratau, jog negaunu reikiamo baltymų kiekio su maistu, ką jau kalbėti apie daugiau tų baltymų raumenų formavimuisi. Net jei valgyčiau vien baltyminį maistą, negaučiau reikiamo baltymų kiekio. Ar galite kažką patarti dėl pieno išrūgų baltymų? Ar turi jie šalutinį poveikį? Nes nenoriu labai užsikačialint, noriu sauso raumens, taip pat ir medžiagų apykaitos nenoriu susigadint, kad nebūtų blogai nustojus juos vartoti... Tai tiek. Ačiū, jei padėsite:)

O! sauni sutikti irkluotoja! pats esu irklaves... ir dabar karts nuo karto dirbu su irkluotojais... siaip svarbiausia siuo momentu gauti maisto tiek, kad nekristu mase. Jei nori uzsiauginti, geriausia butu pirmiausia atlikti kuno sudeties analize, ivertinti raumenu kieki, sudaryti mitybos ir papildu vartojimo plana ir treniruotis toliau. kuriame mieste irkluoji? jei gyveni Vilniuje, galetum ateiti i konsultacija, viska pamatuotume ir sudarytumem konkretu plana. konkreciau per az.

Neprisijungęs

 
eL
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-11
Žinutės: 2
Atsiliepimai: 0

#3055 2013-06-11 01:16

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,

nors esu gana jaunas - man 19 metų, bet turiu, atrodytų, senų žmonių bėdą - labai skauda kojų blauzdas. Atrodo lyg skaudėtų kraujagysles, ne patį raumenį ar kaulą, kojų venos šiek tiek išsiplėtusios. Yra iššokęs nedidelis gumbelis (bet spaudžiant jo neskauda). Su svoriais sportuoju ~ pusė metų, krūvis nėra itin didelis. Maitinuosi pakankamai gerai, geriu žuvų taukus, Optimen, proteino kokteilius. Gal kam yra taip buvę? Nuo ko tai gali būti? smile

Neprisijungęs

 
WuKis
Naujas dalyvis
Registravosi: 2008-03-30
Žinutės: 25
Atsiliepimai: 0

#3056 2013-06-11 10:29

Re: Sporto medikas, klauskite!

Gali būti nuo staigaus išaugimo. Jeigu tu staigiai išaugai tai turbūt ir tau nuo to bus. Ko tik man neskaudėjo ir nugaras ir kojas.

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3057 2013-06-11 23:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

trauma gavau nezinau ar sutrenkiau ar besokdamas skauda pedos virsuje prie tu kauliuku ar virs kulno pabegt neina, tik vaiksciot be skausmo eina, kartais ir suskausta. kas cia galejo nutikt patempiau kazka, ka daryt ? jau virs savaites nepraeina

Neprisijungęs

 
P406
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2009-11-08
Žinutės: 623
Atsiliepimai: 4

#3058 2013-06-11 23:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

keliauk pas daktara. Bendradarbiui tas pats buvo tai achilo ar pan.uzdegimas buvo.

Neprisijungęs

 
Dopamine
buvęs elijus
Vietovė: Luton
Registravosi: 2007-08-18
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 5

#3059 2013-06-12 01:39

Re: Sporto medikas, klauskite!

ar yra kokia nauda traskinti sanarius? pvz darant torso rotacija pries treniruote kaip dynamini apsilimo pratima, man labai traska nugara.

Jauciu lyg itampa juosmens srityje atslegsta ir dingsta tas sustingimas. Vis delto, veliau po treniruotes sanariai pasidaro gal netgi dar labiau sustinge.

O kas jei dar prie visa sito, mano nugara patiria chroniska skausma? Mano mokytojai sake, kad traskinant, segmentai vel istampomi ir trauma negyja.

Dekui

P.S. Gerbiu jus ir jusu pasiekimus. Tikiuosi ateityje, man iseis pasukti panasiu karjeros keliu.

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#3060 2013-06-12 08:31

Re: Sporto medikas, klauskite!

pampersas
Nuoširdžiai  rekomenduoju laaabai nuodugniai išsitirti.
Man operavo po panašaus reikalo- o net kelių dienų neskaudėjo po traumos, tik paslankumas buvo kiek ribotas.
Tiesiog bėgdamas pėdos priekiu stipriai užmyniau ant didelio akmens ir pėda stipriai užsilaužė viršun, lyg ir nieko tokio.
Tačiau tada atskilo atplaišų kažkokių ir kelis metus nieko jos ten labai nedarė, bet po kokių 8 metų apaugo visokiom nuosėdom ir pradėjo erzint sąnarį.
Išsivystė uždegimas (labai skausmingas), tada ramentai, tyrimai, operacja, ramentai, reabilitacija ir vistiek kažkas netaip kaip turėtų būti...

Paskutinį kartą taisė Kykas (2013-06-12 08:32)

Neprisijungęs

 
pampersas
Baned
Vietovė: too big for you
Registravosi: 2010-03-17
Žinutės: 3970
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3061 2013-06-12 13:11

Re: Sporto medikas, klauskite!

be menesio vistiek neprieisi apziurai pas daktarus, o gal greiciau nezinau kaip cia su tom traumom. kokiom akim pas daktara prieit tai menesio reik laukt

Paskutinį kartą taisė pampersas (2013-06-12 13:12)

Neprisijungęs

 
Kykas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-04-20
Žinutės: 904
Atsiliepimai: 3

#3062 2013-06-12 13:21

Re: Sporto medikas, klauskite!

Taigi tu kaunietis...
Susirask kontaktus sporto medicinos kabineto klinikose (arba parsigoglink Tankevičiaus mob.  nr.- geriausias variantas) skambink ir susitarsit.
Konsultacijos ten mokamos (lyg 70lt. būdavo- nu ten visas kainynas yra, nelygu ko reikia), bet jie ten turi savo kelius tyrimams ir procedūroms.
Pas juos nereikės mėnesiais laukt - svarbu dėl pirminės konsultacios susitart.
Ten dažnai "nėra" vietos pagal registratūrą ar registruojantis internetu, bet pasiskambinus į mobilų visada susitarsi wink

Neprisijungęs

 
Jojikas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2009-02-27
Žinutės: 557
Atsiliepimai: 7

#3063 2013-06-12 17:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

eL rašė:

Sveiki,

nors esu gana jaunas - man 19 metų, bet turiu, atrodytų, senų žmonių bėdą - labai skauda kojų blauzdas. Atrodo lyg skaudėtų kraujagysles, ne patį raumenį ar kaulą, kojų venos šiek tiek išsiplėtusios. Yra iššokęs nedidelis gumbelis (bet spaudžiant jo neskauda). Su svoriais sportuoju ~ pusė metų, krūvis nėra itin didelis.  Nuo ko tai gali būti? smile

Gal prieš  kojų treniruotę nedarai apšilimo, taip pat nedarai tempimo pratimų po treniruotės? Gali atsirasti uždegimas ir nuo pertreniravimo, didelio krūvio kelias dienas.

Neprisijungęs

 
andrevjk
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-06-10
Žinutės: 26
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#3064 2013-06-12 18:35

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki , atliekant koju pratimus tenka daryti pritupimus su svoriais , kai atsitupiu man koja treska lyg tai per keli , ir be svoriu kai tupineju irgi treska . Pazistamu paklausiau kurie sportuoja , paklausiau ar treska kojos , atsake taip ir parode , bet jie sportuoja toliau ant koju ar tai yra gerai? Nes nezinau ka daryti  , gal nieko blogo? Nes reikia vistiek kojas treniruoti

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3065 2013-06-12 18:42

Re: Sporto medikas, klauskite!

pampersas rašė:

trauma gavau nezinau ar sutrenkiau ar besokdamas skauda pedos virsuje prie tu kauliuku ar virs kulno pabegt neina, tik vaiksciot be skausmo eina, kartais ir suskausta. kas cia galejo nutikt patempiau kazka, ka daryt ? jau virs savaites nepraeina

gali buti, kad sutrenkei... arba jei is aukstai sokai, gali buti ir kad kas nors skilo... sunku pasakyt nemacius... vakarais pasaldyk. be apkrovos pramankstink peda. jei nepraeis, reikes gydytojo konsultacijos gyvai. sekmes!

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3066 2013-06-12 19:51

Re: Sporto medikas, klauskite!

elijus rašė:

ar yra kokia nauda traskinti sanarius? pvz darant torso rotacija pries treniruote kaip dynamini apsilimo pratima, man labai traska nugara.

Jauciu lyg itampa juosmens srityje atslegsta ir dingsta tas sustingimas. Vis delto, veliau po treniruotes sanariai pasidaro gal netgi dar labiau sustinge.

O kas jei dar prie visa sito, mano nugara patiria chroniska skausma? Mano mokytojai sake, kad traskinant, segmentai vel istampomi ir trauma negyja.

Dekui

P.S. Gerbiu jus ir jusu pasiekimus. Tikiuosi ateityje, man iseis pasukti panasiu karjeros keliu.

daznas stuburo slanksteliu traskinimas nera labai gerai, nes rodo segmentu nestabiluma. o po treniruotes skauda labiau, nes treniruoteje ko gero pertempi vel nugara kazka blogai darydamas. reiktu ivertinti pirmiausia, kokia yra tavo korseto raumenu bukle, veliau reikia ivertinti pratimu atlikimo technika ir tada spresti, kaip sumazinti traskejima ir skausmus...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3067 2013-06-12 19:56

Re: Sporto medikas, klauskite!

andrevjk rašė:

Sveiki , atliekant koju pratimus tenka daryti pritupimus su svoriais , kai atsitupiu man koja treska lyg tai per keli , ir be svoriu kai tupineju irgi treska . Pazistamu paklausiau kurie sportuoja , paklausiau ar treska kojos , atsake taip ir parode , bet jie sportuoja toliau ant koju ar tai yra gerai? Nes nezinau ka daryti  , gal nieko blogo? Nes reikia vistiek kojas treniruoti

pries treniruote reikalingas geras apsilimas su cikliniais kelio sanario judesiais, kad susiteptu... tada eiti prie svoriu. Jei traska sanarys, gali buti kad sanarys nestabilus arba sausas. Tai gali lemti ir greitesni sanario devejimasi. kuri vieta traska, reikia ziuret. sekmes!

Neprisijungęs

 
Vegitas
Captain Lithuania
Registravosi: 2006-04-19
Žinutės: 2497
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 3

#3068 2013-06-13 01:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, noreciau paklaust del skausmo alkunese kuris atsiranda butent po ranku lauzimo, skausmas tikrai nemazas buna kita diena ir dar maziausiai savaite po, buvo tarpas kai nelauziau gal pusmeti, bet vel palauzus tas pats... kai kurie pratimai taip pat issaukia toki skausma, gal numanote kas galetu buti? ir kas padetu viska atstatyti i savo vietas? anksciau galejau lauzt kiek tik reikia ir skausmo nebudavo... taip pat rankos miegant megsta patirpt ir gan daznai. Aciu smile

Paskutinį kartą taisė Vegitas (2013-06-13 01:16)

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3069 2013-06-13 21:58

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vegitas rašė:

Sveiki, noreciau paklaust del skausmo alkunese kuris atsiranda butent po ranku lauzimo, skausmas tikrai nemazas buna kita diena ir dar maziausiai savaite po, buvo tarpas kai nelauziau gal pusmeti, bet vel palauzus tas pats... kai kurie pratimai taip pat issaukia toki skausma, gal numanote kas galetu buti? ir kas padetu viska atstatyti i savo vietas? anksciau galejau lauzt kiek tik reikia ir skausmo nebudavo... taip pat rankos miegant megsta patirpt ir gan daznai. Aciu smile

sunku pasakyt nemacius, bet simptomai rodo perkrova. Galbut raumenys stiprus oi sanarys santykinai silpnesnis, todel ir kencia. Ranku lauzime alkunei tenka labai didelis kruvis, tad raisciai pertempiami. Po lauzimo rekomenduociau atlikti profilaktinius saldymus. Taip pat reiktu atmesti ir alkunes raisciu pazeidimo galimybe. rekomenduociau pasirodyti traumatologui, jei skausmas didelis. Sekmes!

Neprisijungęs

 
FactoryGYMas
Dažnas dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2010-04-15
Žinutės: 569
Atsiliepimai: 1

#3070 2013-06-13 22:15

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,
Nubėgus 2-3km jaučiu stiprų blauzdikaulio skausmą, esu plokščiapadis, ar įmanoma būtų tą skausmą išgydyti? Bėgioju su bėgimui skirtais batais.

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3071 2013-06-13 22:18

Re: Sporto medikas, klauskite!

FactoryGYMas rašė:

Sveiki,
Nubėgus 2-3km jaučiu stiprų blauzdikaulio skausmą, esu plokščiapadis, ar įmanoma būtų tą skausmą išgydyti? Bėgioju su bėgimui skirtais batais.

reikia ziureti, kas skauda. Blauzdoje yra daug strukturu. Negaleciau atsakyti nemates. Faktas, kad kazkodel persikrauna blauzdos raumenys. gal yra letinis koks zidinys, arba trumpas Achilas arba  ir plokscia peda daro savo darba. Reik ziuret... pasirodyk gydytojui gyvenamojoje aplinkoje, kuris apie tai nusimano...Sekmes!

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#3072 2013-06-14 15:06

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, turiu tokia problema. kai darau pratima kelimas i sonus hantelius stovint peciams, leidziant i apacia hantelius, desineje pazastyje jauciu kaip kazkoki guza lyg ir skausma keista, todel neimanoma daryt pratimo. ramybes busenoj jokio guzo neuzciuopiu. kas man gali but ir ka daryt?

Neprisijungęs

 
Vnrg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2013-04-20
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#3073 2013-06-15 11:26

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki,

Vakar sportuodamas nugaroje pajutau kad kažkas ne taip, lyg ir tokį perštėjimą pajutau, pasižiūrėjau per veidrodį kad stuburo srityje kraujosrūvos gan didelės,  (pajutau tada kai dariau pratimą "Hantelio kėlimas į priekį"), ir šeip mano stuburas nėra iš tiesiųjų, kadangi ankščiau mėgdavau prie kompiuterio paplūšėt....

Kaip išspręst problemą dėl kraujosrūvų?

Paskutinį kartą taisė Vnrg (2013-06-15 11:31)

Neprisijungęs

 
BHJ
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-10-20
Žinutės: 38
Atsiliepimai: 0

#3074 2013-06-15 21:50

Re: Sporto medikas, klauskite!

Sveiki, darant pritupima ar sjp gulint sulenkiant koja iki galo, skauda per keleni is kaires puses ties kremzle. Man regis tai bus nuo tupimo su stanga,mat kai dariau, tai pilnai istiesdavau kojas...man jau tai tesias apie 1men, nzn kaip tiksliau paaiskint...gal kam buwe panasiai? Eit pas daktarus? O gal namuose issigydisiu? ;/
P.s. Vaziuojant su dviraciu jei kaire koja smarkiau paspaudziu pedala irgi jaucias skausmas...

Neprisijungęs

 
sportomedikas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-10-25
Žinutės: 1372
Atsiliepimai: 21

#3075 2013-06-15 23:14

Re: Sporto medikas, klauskite!

Vnrg rašė:

Sveiki,

Vakar sportuodamas nugaroje pajutau kad kažkas ne taip, lyg ir tokį perštėjimą pajutau, pasižiūrėjau per veidrodį kad stuburo srityje kraujosrūvos gan didelės,  (pajutau tada kai dariau pratimą "Hantelio kėlimas į priekį"), ir šeip mano stuburas nėra iš tiesiųjų, kadangi ankščiau mėgdavau prie kompiuterio paplūšėt....

Kaip išspręst problemą dėl kraujosrūvų?

kazkur gal prisitrynei ar sumusei... nuo siu pratimu neturetu buti kraujosruvu...

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net