Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#226 2013-08-13 19:03

Re: Vokietes "progresas"

159159 rašė:

tai čia forumas tai čia pizdum, gali gi pilnai ir be forumo sportuot, tik žiūrėk, kad su forumo pabaiga ir sporto pabaiga nebūtų. Žodžiu, sėkmės sporte wink

Nebus. Rašiau jau kad man kantrybės, valios ir motyvacijos tikrai netrūksta. Svarbu tik nesusidėt su žmonėm kurie ta motyvacija numuš, kurie nepalaikys manęs ir bandys atkalbėt nuo sporto.

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#227 2013-08-13 19:05

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

159159 rašė:

tai čia forumas tai čia pizdum, gali gi pilnai ir be forumo sportuot, tik žiūrėk, kad su forumo pabaiga ir sporto pabaiga nebūtų. Žodžiu, sėkmės sporte wink

Nebus. Rašiau jau kad man kantrybės, valios ir motyvacijos tikrai netrūksta. Svarbu tik nesusidėt su žmonėm kurie ta motyvacija numuš, kurie nepalaikys manęs ir bandys atkalbėt nuo sporto.

buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#228 2013-08-13 19:09

Re: Vokietes "progresas"

Vysne rašė:

Vokiete rašė:

159159 rašė:

tai čia forumas tai čia pizdum, gali gi pilnai ir be forumo sportuot, tik žiūrėk, kad su forumo pabaiga ir sporto pabaiga nebūtų. Žodžiu, sėkmės sporte wink

Nebus. Rašiau jau kad man kantrybės, valios ir motyvacijos tikrai netrūksta. Svarbu tik nesusidėt su žmonėm kurie ta motyvacija numuš, kurie nepalaikys manęs ir bandys atkalbėt nuo sporto.

buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#229 2013-08-13 19:12

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Vajetus kiek komentarų privarėt... nenubaidysit čia kai kurie manęs, ne tas žmogus kuris į širdį kitus žodžius ima. Nei įžeisit, nei ką, tad nesistenkit. Kai kuriuos postus pakomentuosiu... wink))
P0werman - tu gal skaityt nemoki? sportuoju metus... metus... žinai toks dalykas yra kaip CrossFit ? Jei ne tai pasidomėk. Arba žinai toki dalyką kaip Insanity? Matyt nelabai, tai pagooglink, youtubei ypač. Tai vot toki dalyka kaip Insanity aš varinėjau namie 9 mėn, čia ant ištvermės... nors riebalo nelabai numečiau nuo jo, bet labai padidėjo ištvermė tiek fizine, tiek dvasine, o ypač dvasinė. O į salė tai taip, einu tik 4 menuo dabar eina...

Kykas -   cituoju tavo pasisakymą: "Nesurenka ji nei baltymų, nei anglių, o apsoliučiai nenumiršta tik todėl, kad kartas nuo karto, kokį saldumyną (kuris aišku "nesiskaito") ar obuolį suvalgo... Ne sportuot o gydytis reikia... " - į šita tavo pasisakymą galiu tik tiek pasakyt kad tau pačiam reikia pasigydyt. Saldumynų išvis nevartoju, "genijau " tu . Parašiau aiškiai ką valgau po velniu , skaityt nemoki ar kas tau yra? aklas? siūlyčiau patylėt išvis nes tokia pieva čia parašei kad man už tave gėda, "proto bokšte" tu wink)))

Tik istverme ta nesamone ir gali duot.

Del CrossFit'o , tai idomu kur tas reikalas vyksta ir ar tikrai ten CrossFit'as. Nes cia viena veikeja buvo , net su video propoganda apie CrossFit'a, bet... Cia tik suzinojo, kad gryba ji ir jos "treneris" pjove. Tai suprask musu skeptiskuma smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5083
Atsiliepimai: 6

#230 2013-08-13 19:13

Re: Vokietes "progresas"

Delete.
Prigribavau biski big_smile

Paskutinį kartą taisė Jonn (2013-08-13 19:37)

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#231 2013-08-13 19:13

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Vysne rašė:

Vokiete rašė:


Nebus. Rašiau jau kad man kantrybės, valios ir motyvacijos tikrai netrūksta. Svarbu tik nesusidėt su žmonėm kurie ta motyvacija numuš, kurie nepalaikys manęs ir bandys atkalbėt nuo sporto.

buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

big_smile teshlainiams turetum but kaip rakstis siknoj big_smile +tie dazniausiai buna protingi ir grazus vidumi big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
Loading
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-05-28
Žinutės: 10084
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 20

#232 2013-08-13 19:14

Re: Vokietes "progresas"

wtf?

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#233 2013-08-13 19:15

Re: Vokietes "progresas"

Pala, čia prie ko dabar? big_smileD

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#234 2013-08-13 19:15

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

Vokiete rašė:

Vysne rašė:


buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

big_smile teshlainiams turetum but kaip rakstis siknoj big_smile +tie dazniausiai buna protingi ir grazus vidumi big_smilebig_smile

čia kažkokia gili prasme...  ironija? big_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#235 2013-08-13 19:16

Re: Vokietes "progresas"

159159 rašė:

eina n per parą laiko nepilną dešimtas puslapis jau big_smile net pas mane loge tiek nieks nepristumdavo tokiais mastais big_smile

Niekas taves matyt nenorejo taip , kaip jos nori big_smilebig_smile

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#236 2013-08-13 19:17

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

whatever rašė:

Vokiete rašė:


Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

big_smile teshlainiams turetum but kaip rakstis siknoj big_smile +tie dazniausiai buna protingi ir grazus vidumi big_smilebig_smile

čia kažkokia gili prasme...  ironija? big_smile

Tiesiogine prasme. Apie teshlainius gi. Parasiau kaip ir paprastai ir aiskiai - be giliu minciu big_smile

Sakau, kad teshlainiams nereikia grazaus kuno, nes jie protingi ir grazus. big_smile

Neprisijungęs

 
eNrr
Aesthetix
Registravosi: 2011-01-19
Žinutės: 7715
Atsiliepimai: 37

#237 2013-08-13 19:17

Re: Vokietes "progresas"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD ?

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#238 2013-08-13 19:18

Re: Vokietes "progresas"

kokio bb tu cia imetei?...

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#239 2013-08-13 19:19

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

159159 rašė:

eina n per parą laiko nepilną dešimtas puslapis jau big_smile net pas mane loge tiek nieks nepristumdavo tokiais mastais big_smile

Niekas taves matyt nenorejo taip , kaip jos nori big_smilebig_smile

tai kad abejoju ar manęs čia kažkas nori... puse komentarų vadinamoji "kritika" ir kitoks stumimas :DDD

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#240 2013-08-13 19:20

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

Vokiete rašė:

whatever rašė:


big_smile teshlainiams turetum but kaip rakstis siknoj big_smile +tie dazniausiai buna protingi ir grazus vidumi big_smilebig_smile

čia kažkokia gili prasme...  ironija? big_smile

Tiesiogine prasme. Apie teshlainius gi. Parasiau kaip ir paprastai ir aiskiai - be giliu minciu big_smile

Sakau, kad teshlainiams nereikia grazaus kuno, nes jie protingi ir grazus. big_smile

:DDD na nežinau... jeigu žmogui sportas nepatinka tai tebunie... bet man su tokiu nėra apie ką šneket. big_smileD

Neprisijungęs

 
Vokiete
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipėda
Registravosi: 2013-08-11
Žinutės: 885
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 3

#241 2013-08-13 19:20

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

kokio bb tu cia imetei?...

Kažkur ne ten užtaike :DDDD

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#242 2013-08-13 19:21

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

159159 rašė:

eina n per parą laiko nepilną dešimtas puslapis jau big_smile net pas mane loge tiek nieks nepristumdavo tokiais mastais big_smile

Niekas taves matyt nenorejo taip , kaip jos nori big_smilebig_smile

iš manęs bbž ko norėjo big_smile bet palieku geriau jum temą šitą, išnarpliot kodėl ten john fotkės

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#243 2013-08-13 19:22

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

whatever rašė:

159159 rašė:

eina n per parą laiko nepilną dešimtas puslapis jau big_smile net pas mane loge tiek nieks nepristumdavo tokiais mastais big_smile

Niekas taves matyt nenorejo taip , kaip jos nori big_smilebig_smile

tai kad abejoju ar manęs čia kažkas nori... puse komentarų vadinamoji "kritika" ir kitoks stumimas :DDD

Cia atvirkstine psichologija pas juos smile bando uzvaryt neigiamai kazka, nes negali paimt wink

Neprisijungęs

 
whatever
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-10-14
Žinutės: 7048
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#244 2013-08-13 19:23

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

whatever rašė:

Vokiete rašė:


čia kažkokia gili prasme...  ironija? big_smile

Tiesiogine prasme. Apie teshlainius gi. Parasiau kaip ir paprastai ir aiskiai - be giliu minciu big_smile

Sakau, kad teshlainiams nereikia grazaus kuno, nes jie protingi ir grazus. big_smile

:DDD na nežinau... jeigu žmogui sportas nepatinka tai tebunie... bet man su tokiu nėra apie ką šneket. big_smileD

O tu paklausk kodel nepatinka ir bus apie ka kalbet wink TIk nusiteik, kad po to gali but asaru visas krioklys smile
Bet taip, tu teisi, nepatinka sportas, tai utiutiu'em big_smile

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#245 2013-08-13 19:26

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Smalsumas mane nužudys big_smile nors šiaip sakau, manau verta nusipirkt ir turėt, kartais nepamaišys jeigu prasta diena bus:)

pirk uz tuos pinigus geriau aminkiu ir ryk ju kuo dazniau po biski i tarpus tarp valgiu,tai nors koki teigiama azoto balanca palaikysi.
tau esme gauti 6 kart per diena baltymu ir angliu ,baltymu reiketu tarkim jei nori sverti pradziai 64 tai  x 2 g baltymuo kg svorio  lygu 128 g baltymo dalinam i 6 porcijas ir taip 22gramai baltymo per porcija,ir angliu reiketu po 50 gramu sauso svorio grikiu ar ryziu kiekvienam kartui,pirma valgyt kose paskui mesa ar pieno produktus,nemaisyk ,tai geriau isisavins baltyma,jei atvirksciai tai rugimas gaunasi ir nieko gero/big_smilebig_smile
kas liecia pratimu svori tai teisingai ji reikia didinti nors labai panasu ,reikia stengtis kas menesi biski ji padidinti kiekvienam pratime,ir aisku pritupkes ,kojos placiai,kojos siaurai ,platformos spaudimas gulint ,itupstai ,tau baze

Neprisijungęs

 
eQuity
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-08-26
Žinutės: 2334
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#246 2013-08-13 19:27

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

whatever rašė:

kokio bb tu cia imetei?...

Kažkur ne ten užtaike :DDDD

Ten uztaike, kur populiariausia tema ten meta savo foto....

Neprisijungęs

 
MONX
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-02-13
Žinutės: 1831
Atsiliepimai: 1

#247 2013-08-13 19:31

Re: Vokietes "progresas"

whatever rašė:

[]
Tiesiogine prasme. Apie teshlainius gi. Parasiau kaip ir paprastai ir aiskiai - be giliu minciu big_smile

Sakau, kad teshlainiams nereikia grazaus kuno, nes jie protingi ir grazus. big_smile

Yyyyeeeesss big_smile

Neprisijungęs

 
mmwiss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2010-12-11
Žinutės: 1187
Atsiliepimai: 5

#248 2013-08-13 19:33

Re: Vokietes "progresas"

:d :d :d :d

Paskutinį kartą taisė mmwiss (2013-08-13 19:33)

Neprisijungęs

 
Vysne
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2013-05-26
Žinutės: 3669
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 16

#249 2013-08-13 19:35

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

Vysne rašė:

Vokiete rašė:


Nebus. Rašiau jau kad man kantrybės, valios ir motyvacijos tikrai netrūksta. Svarbu tik nesusidėt su žmonėm kurie ta motyvacija numuš, kurie nepalaikys manęs ir bandys atkalbėt nuo sporto.

buna dar tokiu, kurie bando atkalbet nuo sporto?? big_smileD

Jo. wink) dažniausiai tokie būna tešliai kurie teisinasi kad dėl darbo negali sportuot, mat neturi laiko wink) matyt nepilnaverčiai pasijaučia kai pradėdu sakyt kad nerūkau, negeriu, sportuoju daug ir sustumia wink)) nevertos mano dėmesio personos wink))

...rasei, kad svarbu nesusidet su zmonemis, kurie motyvacja numus ir t.t.t.....poto rasai, kad toki neverti tavo demesio...
krc db as ziauriai susikonfjuzines big_smileD...noriu uzmirst ka perskaiciau, nes skauda smegenis

Neprisijungęs

 
Tigrine
Zuikis TIGRINIS
Registravosi: 2011-09-28
Žinutės: 699
Atsiliepimai: 2

#250 2013-08-13 19:36

Re: Vokietes "progresas"

Vokiete rašė:

P0werman rašė:

Va i ka lygiuotis tau reiketu smile)

Miss BumBum rinkimai smile)

http://assets.nydailynews.com/polopoly_ … -4-web.jpg

Keli žodžiai apibūdinantys mano nuomonė apie šias panas: fui, šlykštu, negražu, turi riebalo liemens sritį... nepatinka vienužodžiu.

Juokauji???? Gražiau ir būt negali, pasakiškos mergaitės!!!! nykstys Kaip sau norit, man patinka nykstysnykstysnykstys Ir aš tokio šikniuko norėčiau stolt

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net