Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

lucky23
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2013-07-30
Žinutės: 61
Atsiliepimai: 0

#5151 2013-08-22 13:09

Re: mano foto

apuokai jus , ne jum aiskint apie gyvenima, ka jam daryt sulaukus 40 metu .. tuoj nepildys temos ir galesit su vaikais forume bazarint, nes senu veikeju senai nebelike.

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#5152 2013-08-22 13:11

Re: mano foto

lucky23 rašė:

apuokai jus , ne jum aiskint apie gyvenima, ka jam daryt sulaukus 40 metu .. tuoj nepildys temos ir galesit su vaikais forume bazarint, nes senu veikeju senai nebelike.

++++++++++++

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#5153 2013-08-22 13:15

Re: mano foto

lucky23 rašė:

apuokai jus , ne jum aiskint apie gyvenima, ka jam daryt sulaukus 40 metu .. tuoj nepildys temos ir galesit su vaikais forume bazarint, nes senu veikeju senai nebelike.

nu jo, jeigu nebepildytų temos w tai tektų mums tik eit į kampą ir paverkt sad KOKS PRARADIMAS!!! sad nebeliktų kam į šikną lyst pusei forumo sad sad sad

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5154 2013-08-22 13:16

Re: mano foto

cia vel tas pats taikoma pas amber20-butinai reikia buti ryskiam big_smile nu jei jam gerai buti ryskiam,nors raumens ten aisku nekazka ir rasta,bet jei jam gerai tai valio. wooper gerai pastebejai,jei jau ant pilvo matosi 6pak tai cia jau topas yra pas kaikuriuos,tik nezinau ar jie supranta ar ne,kad to raumens ten nu praktiskai nera,net pas 8 metu nesportuojanti vaika numetus lasini yra tas 6 pak gana ryskus.
ir dar karta pasikartosiu,pas tokius kurie bando laikyt 8bf ir nevalgancius raumens niekada nebus,nebus iki tol kol supras,kad valgyti reikia pradeti ir nebijoti pavaiksciot metelius,du,tris su kokiu bent jau 12 ar net 20 bf. nu aisku kazka galima ant genu nurasyt,bet...

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#5155 2013-08-22 13:26

Re: mano foto

ramli rašė:

cia vel tas pats taikoma pas amber20-butinai reikia buti ryskiam big_smile nu jei jam gerai buti ryskiam,nors raumens ten aisku nekazka ir rasta,bet jei jam gerai tai valio. wooper gerai pastebejai,jei jau ant pilvo matosi 6pak tai cia jau topas yra pas kaikuriuos,tik nezinau ar jie supranta ar ne,kad to raumens ten nu praktiskai nera,net pas 8 metu nesportuojanti vaika numetus lasini yra tas 6 pak gana ryskus.
ir dar karta pasikartosiu,pas tokius kurie bando laikyt 8bf ir nevalgancius raumens niekada nebus,nebus iki tol kol supras,kad valgyti reikia pradeti ir nebijoti pavaiksciot metelius,du,tris su kokiu bent jau 12 ar net 20 bf. nu aisku kazka galima ant genu nurasyt,bet...

smile))) pas amberi raumens daugiau nei pas tave su 20bf, storuli. Grysk i realybe nebejuokines cia visu su savo tom "masem"

Neprisijungęs

 
X69
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-08-03
Žinutės: 606
Atsiliepimai: 2

#5156 2013-08-22 13:28

Re: mano foto

VarztaZz rašė:

ramli rašė:

cia vel tas pats taikoma pas amber20-butinai reikia buti ryskiam big_smile nu jei jam gerai buti ryskiam,nors raumens ten aisku nekazka ir rasta,bet jei jam gerai tai valio. wooper gerai pastebejai,jei jau ant pilvo matosi 6pak tai cia jau topas yra pas kaikuriuos,tik nezinau ar jie supranta ar ne,kad to raumens ten nu praktiskai nera,net pas 8 metu nesportuojanti vaika numetus lasini yra tas 6 pak gana ryskus.
ir dar karta pasikartosiu,pas tokius kurie bando laikyt 8bf ir nevalgancius raumens niekada nebus,nebus iki tol kol supras,kad valgyti reikia pradeti ir nebijoti pavaiksciot metelius,du,tris su kokiu bent jau 12 ar net 20 bf. nu aisku kazka galima ant genu nurasyt,bet...

smile))) pas amberi raumens daugiau nei pas tave su 20bf, storuli. Grysk i realybe nebejuokines cia visu su savo tom "masem"

nykstys

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#5157 2013-08-22 13:30

Re: mano foto

liaudis savam stiliui big_smile lol nykstys

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#5158 2013-08-22 13:33

Re: mano foto

šiaip tai utiutiu, ne tame esmė, gali būt kad ir 120kg ryškus, kad ir mr olimpia, bet taip achuelint tai nekažką yra, prieš metus dar sėdėdavo savo tikrassportas ir varydavo ant viso šito forumo, o dabar jau šitam forume visų ,,tėvas" nori būt žodžiu, kaip per krikštatėvį panaši situacija, graudu žiūrėt, nenoriu stumt ant žmonių, bet tik kasnors atsiranda ar kas ,,na whatever, kokia tavo nuomonė?" visai neseniai tarp kitko, gal vakar tokia situacija buvo pas parabolą temoj. Ir nebe pirmą kart matau, graudu. Dievas čia pusei forumo tas w. big_smile o kas liečia apie mases, tai pats w deda į šuns dienas tuos kur čiut čiut riebesni kokie 12bf, tipo kiekvienas sportininkas turi būt ryškus nes kitaip nesportininkas. Nu nežinau, manau turim visi savo nuomones ir tikslus, tik nevisi forume savo galva naudojasi.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#5159 2013-08-22 13:40

Re: mano foto

VarztaZz rašė:

ramli rašė:

cia vel tas pats taikoma pas amber20-butinai reikia buti ryskiam big_smile nu jei jam gerai buti ryskiam,nors raumens ten aisku nekazka ir rasta,bet jei jam gerai tai valio. wooper gerai pastebejai,jei jau ant pilvo matosi 6pak tai cia jau topas yra pas kaikuriuos,tik nezinau ar jie supranta ar ne,kad to raumens ten nu praktiskai nera,net pas 8 metu nesportuojanti vaika numetus lasini yra tas 6 pak gana ryskus.
ir dar karta pasikartosiu,pas tokius kurie bando laikyt 8bf ir nevalgancius raumens niekada nebus,nebus iki tol kol supras,kad valgyti reikia pradeti ir nebijoti pavaiksciot metelius,du,tris su kokiu bent jau 12 ar net 20 bf. nu aisku kazka galima ant genu nurasyt,bet...

smile))) pas amberi raumens daugiau nei pas tave su 20bf, storuli. Grysk i realybe nebejuokines cia visu su savo tom "masem"

o tu gal mane matei nusiryskinusi,ar matavai viena ar kita GRYBE tu. geriau nedaryk cia cirko kloune.
p.s cia as saves isvis net nekisau ir apie mano forma nereiketu kalbeti.

Neprisijungęs

 
nukas
Atkaklus dalyvis
Vietovė: alytus
Registravosi: 2008-04-07
Žinutės: 184
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#5160 2013-08-22 14:19

Re: mano foto

159159 rašė:

lucky23 rašė:

apuokai jus , ne jum aiskint apie gyvenima, ka jam daryt sulaukus 40 metu .. tuoj nepildys temos ir galesit su vaikais forume bazarint, nes senu veikeju senai nebelike.

nu jo, jeigu nebepildytų temos w tai tektų mums tik eit į kampą ir paverkt sad KOKS PRARADIMAS!!! sad nebeliktų kam į šikną lyst pusei forumo sad sad sad

Jo,ir dar ziurek kiek pliusu pridejo !

Neprisijungęs

 
VarztaZz
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-06-03
Žinutės: 1620
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#5161 2013-08-22 14:47

Re: mano foto

ramli rašė:

VarztaZz rašė:

ramli rašė:

cia vel tas pats taikoma pas amber20-butinai reikia buti ryskiam big_smile nu jei jam gerai buti ryskiam,nors raumens ten aisku nekazka ir rasta,bet jei jam gerai tai valio. wooper gerai pastebejai,jei jau ant pilvo matosi 6pak tai cia jau topas yra pas kaikuriuos,tik nezinau ar jie supranta ar ne,kad to raumens ten nu praktiskai nera,net pas 8 metu nesportuojanti vaika numetus lasini yra tas 6 pak gana ryskus.
ir dar karta pasikartosiu,pas tokius kurie bando laikyt 8bf ir nevalgancius raumens niekada nebus,nebus iki tol kol supras,kad valgyti reikia pradeti ir nebijoti pavaiksciot metelius,du,tris su kokiu bent jau 12 ar net 20 bf. nu aisku kazka galima ant genu nurasyt,bet...

smile))) pas amberi raumens daugiau nei pas tave su 20bf, storuli. Grysk i realybe nebejuokines cia visu su savo tom "masem"

o tu gal mane matei nusiryskinusi,ar matavai viena ar kita GRYBE tu. geriau nedaryk cia cirko kloune.
p.s cia as saves isvis net nekisau ir apie mano forma nereiketu kalbeti.

Grybautojau, tu pats skundiesi kad storas esi, man nereikia matuoklio ar caliperio kad rinkes tavo ant pilvo skaiciuot. Paziurek tu i savo nuotraukas.
Graudu taves beklausant

amberis irgi tau gali pasiskust kad niekur taves nekiso, tai ko tu cia vapse tada lendi i tokio pobudzio temas, jei atmaziniesi iskarto po posto pries tave?smile

Neprisijungęs

 
Pasaka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-06-19
Žinutės: 202
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#5162 2013-08-22 15:05

Re: mano foto

Kad jus saika perdaug susireiksminat y visus cia esancius. smile Forumas yra juk sporto pobudzio, visi gyvenam sportini gyvenima, dalijames patirtimi, nesekmemis, pasiekimais ir t.t. smile O cia vienas patrollina kitas patrollina, trecias dadeda, ketvirtas pasijuokia poto isauga i neapykantas, nesantaikas, pamirstama ko mes cia istiesu susirinkome. smile Dalinkimes savo patirtimi, padekim vieni kitiems ir bus viskas liux. smile

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#5163 2013-08-22 15:06

Re: mano foto

Ooo, tik W atsitrauke is forumo, sitiek nepagirtu ir uzgautu berniuku islindo smile
Ko jus vaikai sureiksminat ta Whatever’io stumima, negi nesuprantat, kad cia tera jo internetinis prikidas ir tiek. Uztrolina ir zvengia ir tu jusu asaru smile Nors kartais su savo perlenktu cinizmu ir uznesa I hormonu metoma paaugli, bet daug kam jo tas ciniskas humoras limpa smile
Bet pagarbos bachuras nusipelno, ir ne tik uz stangu tampyma, bet ir uz tai, ka ir kaip daro gyvenime.

Neprisijungęs

 
Deimos
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2012-01-04
Žinutės: 92
Atsiliepimai: 1

#5164 2013-08-22 15:09

Re: mano foto

Pasaka rašė:

Kad jus saika perdaug susireiksminat y visus cia esancius. smile Forumas yra juk sporto pobudzio, visi gyvenam sportini gyvenima, dalijames patirtimi, nesekmemis, pasiekimais ir t.t. smile O cia vienas patrollina kitas patrollina, trecias dadeda, ketvirtas pasijuokia poto isauga i neapykantas, nesantaikas, pamirstama ko mes cia istiesu susirinkome. smile Dalinkimes savo patirtimi, padekim vieni kitiems ir bus viskas liux. smile

Ir gyventkime draugiskai "above the rainbow" smile

Neprisijungęs

 
Misius
Keiciu ratus PM
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-02-21
Žinutės: 2279
Atsiliepimai: 4

#5165 2013-08-22 15:13

Re: mano foto

Deimos rašė:

Pasaka rašė:

Kad jus saika perdaug susireiksminat y visus cia esancius. smile Forumas yra juk sporto pobudzio, visi gyvenam sportini gyvenima, dalijames patirtimi, nesekmemis, pasiekimais ir t.t. smile O cia vienas patrollina kitas patrollina, trecias dadeda, ketvirtas pasijuokia poto isauga i neapykantas, nesantaikas, pamirstama ko mes cia istiesu susirinkome. smile Dalinkimes savo patirtimi, padekim vieni kitiems ir bus viskas liux. smile

Ir gyventkime draugiskai "above the rainbow" smile

nykstys

Neprisijungęs

 
athletic
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-05-08
Žinutės: 5718
Atsiliepimai: 17

#5166 2013-08-22 15:17

Re: mano foto

Man asmeniskai w daug kuo padejo, ir technika paaiskino ir video pagal prasyma idejo, ir nors po jo "trolinimo" kojas pradejau daryt:D

Neprisijungęs

 
Pasaka
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-06-19
Žinutės: 202
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 1

#5167 2013-08-22 15:19

Re: mano foto

Deimos rašė:

Pasaka rašė:

Kad jus saika perdaug susireiksminat y visus cia esancius. smile Forumas yra juk sporto pobudzio, visi gyvenam sportini gyvenima, dalijames patirtimi, nesekmemis, pasiekimais ir t.t. smile O cia vienas patrollina kitas patrollina, trecias dadeda, ketvirtas pasijuokia poto isauga i neapykantas, nesantaikas, pamirstama ko mes cia istiesu susirinkome. smile Dalinkimes savo patirtimi, padekim vieni kitiems ir bus viskas liux. smile

Ir gyventkime draugiskai "above the rainbow" smile

'Over the trolling' smile

Neprisijungęs

 
rolka78
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2010-06-29
Žinutės: 5285
Atsiliepimai: 21

#5168 2013-08-22 17:16

Re: mano foto

Pasaka rašė:

Deimos rašė:

Pasaka rašė:

Kad jus saika perdaug susireiksminat y visus cia esancius. smile Forumas yra juk sporto pobudzio, visi gyvenam sportini gyvenima, dalijames patirtimi, nesekmemis, pasiekimais ir t.t. smile O cia vienas patrollina kitas patrollina, trecias dadeda, ketvirtas pasijuokia poto isauga i neapykantas, nesantaikas, pamirstama ko mes cia istiesu susirinkome. smile Dalinkimes savo patirtimi, padekim vieni kitiems ir bus viskas liux. smile

Ir gyventkime draugiskai "above the rainbow" smile

'Over the trolling' smile

Neprisijungęs

 
159159
Rusų ambasados apmokamas komentatorius
Registravosi: 2010-11-18
Žinutės: 10805
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 24

#5169 2013-08-22 18:23

Re: mano foto

Deimos rašė:

Ooo, tik W atsitrauke is forumo, sitiek nepagirtu ir uzgautu berniuku islindo smile
Ko jus vaikai sureiksminat ta Whatever’io stumima, negi nesuprantat, kad cia tera jo internetinis prikidas ir tiek. Uztrolina ir zvengia ir tu jusu asaru smile Nors kartais su savo perlenktu cinizmu ir uznesa I hormonu metoma paaugli, bet daug kam jo tas ciniskas humoras limpa smile
Bet pagarbos bachuras nusipelno, ir ne tik uz stangu tampyma, bet ir uz tai, ka ir kaip daro gyvenime.

aš gerbiu tik tuos kurie patys gerbia mane ir visą aplinką. Tarpusavio mandagumas kažkoks turėtų būt manau, ne smėlio dėžėj randamės smile O w mane labai norėjo sumaišyt su šūdais, kad ale chemikas esu belekoks ir t.t. neturėdamas preteksto tam net.

Paskutinį kartą taisė 159159 (2013-08-22 18:24)

Neprisijungęs

 
NATURAL1978
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-04-16
Žinutės: 4833
Atsiliepimai: 30

#5170 2013-08-22 18:53

Re: mano foto

159159 rašė:

Deimos rašė:

Ooo, tik W atsitrauke is forumo, sitiek nepagirtu ir uzgautu berniuku islindo smile
Ko jus vaikai sureiksminat ta Whatever’io stumima, negi nesuprantat, kad cia tera jo internetinis prikidas ir tiek. Uztrolina ir zvengia ir tu jusu asaru smile Nors kartais su savo perlenktu cinizmu ir uznesa I hormonu metoma paaugli, bet daug kam jo tas ciniskas humoras limpa smile
Bet pagarbos bachuras nusipelno, ir ne tik uz stangu tampyma, bet ir uz tai, ka ir kaip daro gyvenime.

aš gerbiu tik tuos kurie patys gerbia mane ir visą aplinką. Tarpusavio mandagumas kažkoks turėtų būt manau, ne smėlio dėžėj randamės smile O w mane labai norėjo sumaišyt su šūdais, kad ale chemikas esu belekoks ir t.t. neturėdamas preteksto tam net.

jis ta daro is pavydo ,kad tu pacas budamas pakeli daugiau nei jis ,to jis nesupranta ir negali susitaikyt,nekreipk demesio ,jis tiesiog degradaves ,nekulturingas zmogus.o tu esi saunuolis ir tikras sportininkas cia gali buti pavyzdziu
mes kiekvienas galim po dvi naujas keptuves nusipirkti,bet zmoniskumo pirkt dar nemaciau nei pilstomo nei sveriamo

Paskutinį kartą taisė NATURAL1978 (2013-08-22 18:53)

Neprisijungęs

 
uzsivedes
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2011-12-18
Žinutės: 12846
Atsiliepimai: 34

#5171 2013-08-22 19:06

Re: mano foto

Graziai cia parasei smile

Neprisijungęs

 
amber20
"Rembo"
Registravosi: 2013-01-31
Žinutės: 586
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 2

#5172 2013-08-22 19:11

Re: mano foto

NATURAL1978 rašė:

159159 rašė:

Deimos rašė:

Ooo, tik W atsitrauke is forumo, sitiek nepagirtu ir uzgautu berniuku islindo smile
Ko jus vaikai sureiksminat ta Whatever’io stumima, negi nesuprantat, kad cia tera jo internetinis prikidas ir tiek. Uztrolina ir zvengia ir tu jusu asaru smile Nors kartais su savo perlenktu cinizmu ir uznesa I hormonu metoma paaugli, bet daug kam jo tas ciniskas humoras limpa smile
Bet pagarbos bachuras nusipelno, ir ne tik uz stangu tampyma, bet ir uz tai, ka ir kaip daro gyvenime.

aš gerbiu tik tuos kurie patys gerbia mane ir visą aplinką. Tarpusavio mandagumas kažkoks turėtų būt manau, ne smėlio dėžėj randamės smile O w mane labai norėjo sumaišyt su šūdais, kad ale chemikas esu belekoks ir t.t. neturėdamas preteksto tam net.

jis ta daro is pavydo ,kad tu pacas budamas pakeli daugiau nei jis ,to jis nesupranta ir negali susitaikyt,nekreipk demesio ,jis tiesiog degradaves ,nekulturingas zmogus.o tu esi saunuolis ir tikras sportininkas cia gali buti pavyzdziu
mes kiekvienas galim po dvi naujas keptuves nusipirkti,bet zmoniskumo pirkt dar nemaciau nei pilstomo nei sveriamo

pritariu smile

Neprisijungęs

 
Jonn
Psichinis romantikas
Vietovė: Lithuania
Registravosi: 2013-03-02
Žinutės: 5080
Atsiliepimai: 6

#5173 2013-08-22 20:47

Re: mano foto

Uzskaitau sita big_smile  159159 man vienas is idomesniu zmoniu, kiek skaitau Jo postus nei vienam nera sudo malimo ar kokios nepagarbos

Neprisijungęs

 
Makleris
Išmestas
Vietovė: LabradorLand
Registravosi: 2009-11-28
Žinutės: 2756
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#5174 2013-08-22 20:52

Re: mano foto

uzsivedes rašė:

Graziai cia parasei smile

na, atsistokim visi ir paplokime rankutemis!

Neprisijungęs

 
kernkraft
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2012-10-17
Žinutės: 501
Atsiliepimai: 1

#5175 2013-08-22 20:52

Re: mano foto

athletic rašė:

Man asmeniskai w daug kuo padejo, ir technika paaiskino ir video pagal prasyma idejo, ir nors po jo "trolinimo" kojas pradejau daryt:D

butent smile jei ne w daugelis cia toliau girtu savo 40cm rankas ir galvotu kad daug valgo. man irgi jis yra padejas, o kas del kritikos verkia daug praranda, nes isizeidzia vietoj to, kad patarimo paklaustu big_smile ju paciu problemos.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net