Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Mjaskaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2014-01-03 01:53

Padėkit sportuojančiam namuose!

Sveiki,

Kadangi mokslai spaudžia, neturiu visai laiko vėl lankyti sporto klubą ir šiek tiek aptukęs pilvas visai nekelia nuotaikos prieš vasarą... Man be 3 mėnesių 19, ūgis 186, svoris apie 85kg.

Pagrindinis tikslas būtų pilvo presas. Jau antrą savaitę, kiekvieną rytą darau tokią programėlę/mankštą :

Štai šita preso programėlė -
+ Maksimalus atsispaudimų kiekis
+ Maksimalus pritupimų kiekis

Nežinau ar išjuoksite dabar mane dėl to video ar ne, bet norėjau pasiteirauti, ar galiu tikėtis trumpam laikotarpyje (5mėn), "vaizdingų" rezultatų? Ar yra kas nors, ką galėčiau pridėti į savo "programą", bet, kad neprailgintu jos dvigubai?

Dar labai norėčiau sulaukti kokių patarimų dėl mitybos, ar yra kažkokių kritinių taškų, ką turėčiau pakeisti? Ar būtinai turėčiau vartoti? Neturiu galimybių 5 kartus į dieną valgyti vištos krutinėlės. Dabar stengiuosi maistingai papusryčiauti, papietauti būtinai su mėsa ir lengva vakarienė. Galit kažkokių čia patarimų duoti? Kiek turėčiau vandens išgerti ir t.t.

Būčiau labai dėkingas už pagalbą.

Pagarbiai, Mjaskaa


Kadangi esu 12 klasėje, šitas pusmetis man yra pats svarbiausias turbūt per visus 12 metų.. Šiuo metu vaikštau pas koorepetitores kiekvieną dieną, realiai namie būnu apie 7h vakaro. + Ruošti namų darbus ir t.t. Nežinau ar čia turėčiau prieš jus teisintis ar kaip, bet tiesiog sakau kaip yra.  Kolos su čipsais esu pilnai atsisakęs, + nevartoju alkoholio ir nerūkau. Esu savo išvaizda gan patenkintas, bet laibai norėtųsi išryškinti pilvo presą. Taigi, jei duotumėt kokių patarimų kaip man greičiau pasiekti savo tikslą, būčiau tikrai labai dėkingas.

Paskutinį kartą taisė Mjaskaa (2014-01-03 12:40)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#2 2014-01-03 10:04

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

big_smile nebejesk cypsu su kola ir maziau losk L2 ar tai wow ar lol big_smile zinom mes tuos moksleivius kaip jiem laiko nera big_smile

Paskutinį kartą taisė Pelesis (2014-01-03 10:04)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#3 2014-01-03 10:44

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Bliacha su tais mokslai spaudzia, neturiu laiko ir pns tai nejuokinkit jofana. Per savaite nerast bent 3h normaliai pajudet, tik visiskas loxas negali.
O patarimas, jei tingesi nieko nebus. Ka dabar darai yra geriau nei nieko, bet stebuklu nemanau kad bus.

Paskutinį kartą taisė samas (2014-01-03 10:45)

Neprisijungęs

 
Mjaskaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#4 2014-01-03 12:39

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Kadangi esu 12 klasėje, šitas pusmetis man yra pats svarbiausias turbūt per visus 12 metų.. Šiuo metu vaikštau pas koorepetitores kiekvieną dieną, realiai namie būnu apie 7h vakaro. + Ruošti namų darbus ir t.t. Nežinau ar čia turėčiau prieš jus teisintis ar kaip, bet tiesiog sakau kaip yra.  Kolos su čipsais esu pilnai atsisakęs, + nevartoju alkoholio ir nerūkau. Esu savo išvaizda gan patenkintas, bet laibai norėtųsi išryškinti pilvo presą. Taigi, jei duotumėt kokių patarimų kaip man greičiau pasiekti savo tikslą, būčiau tikrai labai dėkingas.

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#5 2014-01-03 12:53

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Nepades jokios 10min treniruotes. Bus egzai paskui stojamieji, apsitriedes lakstysi, nemiegosi naktimis, panika, stresas ir nukris tau tas svoris.smile
Tau duos normaliu patarimu, kas bus susije su tvarkinga mityba, kardio treniruotem, bet kas ir to jei vel pradesi giesmele kad laiko neturi? smile Savaitgaliais irgi turbut nuo ankstyvo ryto iki velyvo vakaro mokais...
Jei jau taip laiko neturi ir sulindes i mokslus tai ir nesiblaskyk. Baigsis represija, turesi bent valanda per diena laisvesnio laiko tai ir pasitreniruosi, ir nusimesi ta laseka wink

Neprisijungęs

 
Strazdas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2013-01-13
Žinutės: 632
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 0

#6 2014-01-03 13:00

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Neprisijungęs

 
lolardas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Miškas
Registravosi: 2007-07-08
Žinutės: 10855
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 19

#7 2014-01-03 13:06

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Esu įsitikinęs, kad jis apsiraumenavo ant kėdučių big_smile

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#8 2014-01-03 13:13

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

pasirodo nereik nei stangu nei sporto klubu, svarbu pora keduciu turet big_smile

Neprisijungęs

 
Mjaskaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#9 2014-01-03 13:14

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Praeitais metais jau esu sportavęs klube, visus mokslo metus, bet vasarą įsidarbinau, ir dabar tie paskutiniai metai.. Manau pasiekiau visai neblogų rezultatų ir t.t. Aš aišku suprantu, kad namie ir sporto klube yra du visiškai skirtingi dalykai ir Jūs visi gan nusistatę prieš sportą namie (bent jau taip pasirodė). Bet tarkim aš vistiek darysiu šią "mankštą", nes manau vistiek ji kažkiek padės ir psichologiškai atsipalaiduot mokslo metų metu ir gal bus rezultatų? Nuo kitų metų (po vasaros, nes vėl dirbsiu), tikrai planuoju vėl sportuoti klube.. Taigi, tarkim aš jau tikrai taip ir toliau tesiu savo mankštą, ar turite kažko patarti, ta prasme, bijau kažko praleisti kertinio, kad viskas nueis veltui.. Ir apie mitybą, ką nors jei patartumėt būtu šaunu.

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#10 2014-01-03 13:44

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

tai gali ir namie sportuot ir pasiekt rezultatu, bet tau juk tik presas svarbu kaip supratau, visa kita jau perfect smile

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#11 2014-01-03 13:47

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Riebalas pradedamas deginti iseikvojus kitas medziagas greitai energijai. Daug kas priklauso nuo mitybos, bet tarkim edi daugiau nei tau reikia energijos dienai(kas greiciausiai ir yra nes jau prikaupei riebalo) tai tavo 10-15min, teisingai pasakei, manksta siek tiek pades nekaupti daugiau nauju riebalu, bet nelabai degins laseka kuri jau sukaupei ant pilvo.

Neprisijungęs

 
Mjaskaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#12 2014-01-03 14:09

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Nesakau, kad kažkas pas mane yra perfect, toli iki tokių dalykų man ir padirbėti aišku galima būtų bet kokioje srityje, ir turbūt perfect iš viso nebūna. Tiesiog sakau, kad beveik visą gyvenimą sportavau ir kai apsileidau, pirmu numeriu viskas pasimatė ant pilvo...

Na supratau, dėkui už atsakymus, tęsiu savo mankštą namie, gal kažkas ir pavyks..

Klausimas - Tai jei tiesiog, pradėčiau drąstiškai mažiau valgyti ir "mankštinčiaus" tai išryškėtų pilvo presas tada? Ar jam irgi, kaip ir visokiems bicepsams ir tricepsams reikia baltymų, tam kad "statyti" raumenis?

Neprisijungęs

 
Estranged
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2009-03-22
Žinutės: 2928
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#13 2014-01-03 14:11

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

ar tu supranti kad jei ant pilvo atsirado riebalu, tai preso darymas nepades juos nuimt? Darydamas presa sustiprini ir gal kazkiek padidini preso raumenis, bet riebalai kaip buvo taip ir liks.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#14 2014-01-03 14:12

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Kur jau ketini stot, kad taip plesais?

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#15 2014-01-03 14:23

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Drastikai sumazinus maista, gal ir numesi riebala, bet ir drastiskai veliau dar daugiau jo prisikaups.

Neprisijungęs

 
Mjaskaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#16 2014-01-03 14:27

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Na suprantu, kad vien pilvo presas nepadės, todėl norėjau sulaukti patarimų ir mitybos srityje... Stosiu į informatiką...

Paskutinį kartą taisė Mjaskaa (2014-01-03 15:32)

Neprisijungęs

 
samas
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2012-09-18
Žinutės: 3499
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 22

#17 2014-01-03 14:37

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Kalorijas minuse laikyk, valgyk normalu maista ir vsio.
I info nesunku istot, sunkiau issilaikyt. Mano laidoj su simtukais uz egzus ir desimtukais metiniuose pristojo ir po pirmo semestro isskrido velniop.

Neprisijungęs

 
Mjaskaa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-01-03
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#18 2014-01-03 14:45

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Dėkui visiem už pagalbą, jei bus stebuklingi rezultatai, tai pasidalinsiu big_smile

Dėl informatikos, tai nežinau, dabar pagrindinis tikslas yra egzaminai.. Taip pat dar galvoju apie ekonomiką....

Neprisijungęs

 
Rolandux
©
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2008-03-11
Žinutės: 1090
Atsiliepimai: 3

#19 2014-01-03 19:08

Re: Padėkit sportuojančiam namuose!

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net