Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#4251 2014-03-03 21:39

Re: Svorio metimas

zaliasss rašė:

Bigger rašė:

Ignas87 rašė:


pamyli protą konkrečiai su ta pica

Su pica ta pati man rodos yra whatever rases.

jo whatever ryte isgeria kavos su proteinu o vakare suvalgo pica arba ledu ir visu geriausias, ir dar all natural
as stebuklais tikiu... a umba umba big_smile fuckyou

Neisterikuok wink  niekas nekalba kasdien, bet berods esu mates kad jis kazka panasaus yra rases, atrast toj jo 300 psl temoj tai kaip adatos sieno kupetoj, reiks jo pacio paklaust.

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#4252 2014-03-03 21:45

Re: Svorio metimas

Bigger rašė:

zaliasss rašė:

Bigger rašė:

Su pica ta pati man rodos yra whatever rases.

jo whatever ryte isgeria kavos su proteinu o vakare suvalgo pica arba ledu ir visu geriausias, ir dar all natural
as stebuklais tikiu... a umba umba big_smile fuckyou

Neisterikuok wink  niekas nekalba kasdien, bet berods esu mates kad jis kazka panasaus yra rases, atrast toj jo 300 psl temoj tai kaip adatos sieno kupetoj, reiks jo pacio paklaust.

neisterikuoju wink viskas ok smile
tiesiog visi naivus ir tiki per daug tais paistalais smile
duoda geru patarimu, bet daugiau sss isburnos eina. nebereikalo kazkas dave poilsio matyt neapsikentes to maisymo su zemem visu is eiles smile
jei nedarai m-traukos jau esi loxas big_smile

p.s. neturiu nieko pries sy zmogu smile tiesiog nereiktu aklai viskuom tiketi

Paskutinį kartą taisė zaliasss (2014-03-03 21:46)

Neprisijungęs

 
Bigger
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-08
Žinutės: 2227
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 9

#4253 2014-03-03 21:52

Re: Svorio metimas

zaliasss rašė:

Bigger rašė:

zaliasss rašė:


jo whatever ryte isgeria kavos su proteinu o vakare suvalgo pica arba ledu ir visu geriausias, ir dar all natural
as stebuklais tikiu... a umba umba big_smile fuckyou

Neisterikuok wink  niekas nekalba kasdien, bet berods esu mates kad jis kazka panasaus yra rases, atrast toj jo 300 psl temoj tai kaip adatos sieno kupetoj, reiks jo pacio paklaust.

neisterikuoju wink viskas ok smile
tiesiog visi naivus ir tiki per daug tais paistalais smile
duoda geru patarimu, bet daugiau sss isburnos eina. nebereikalo kazkas dave poilsio matyt neapsikentes to maisymo su zemem visu is eiles smile
jei nedarai m-traukos jau esi loxas big_smile

p.s. neturiu nieko pries sy zmogu smile tiesiog nereiktu aklai viskuom tiketi

Nu visi turim savo nuomone smile

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#4254 2014-03-03 21:57

Re: Svorio metimas

Bigger rašė:

zaliasss rašė:

Bigger rašė:


Neisterikuok wink  niekas nekalba kasdien, bet berods esu mates kad jis kazka panasaus yra rases, atrast toj jo 300 psl temoj tai kaip adatos sieno kupetoj, reiks jo pacio paklaust.

neisterikuoju wink viskas ok smile
tiesiog visi naivus ir tiki per daug tais paistalais smile
duoda geru patarimu, bet daugiau sss isburnos eina. nebereikalo kazkas dave poilsio matyt neapsikentes to maisymo su zemem visu is eiles smile
jei nedarai m-traukos jau esi loxas big_smile

p.s. neturiu nieko pries sy zmogu smile tiesiog nereiktu aklai viskuom tiketi

Nu visi turim savo nuomone smile

Taip smile

Neprisijungęs

 
Posessed
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-08-25
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#4255 2014-03-05 19:41

Re: Svorio metimas

Sveiki. Sumasčiau svorio numest. Bet pradėjau šikt į kelnes, kaip buvo straipsnis šitame puslapyje, kad kuo daugiau priaugai, tuo daugiau riebalų lastelių liks ir bus sunku ten laikyt svorį optimalų ir pan.. Ūgis 188 svoris 100-103 kg amžius 19 metų. Sportuoju apie 2.5metų. smile Kokių patarimų galite su maistu susijusių duoti? smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#4256 2014-03-05 19:53

Re: Svorio metimas

Posessed rašė:

Sveiki. Sumasčiau svorio numest. Bet pradėjau šikt į kelnes, kaip buvo straipsnis šitame puslapyje, kad kuo daugiau priaugai, tuo daugiau riebalų lastelių liks ir bus sunku ten laikyt svorį optimalų ir pan.. Ūgis 188 svoris 100-103 kg amžius 19 metų. Sportuoju apie 2.5metų. smile Kokių patarimų galite su maistu susijusių duoti? smile

Nesikt i kelnes wink

Neprisijungęs

 
Posessed
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-08-25
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#4257 2014-03-05 19:54

Re: Svorio metimas

Proteiną verta naudot?

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#4258 2014-03-05 20:06

Re: Svorio metimas

Tau geriau zinot big_smile utiutiu, cia tas pats kaip paklausti ar eiti pesciom iki parduotuves ar automobiliu varyt. Yra savu pliusu, yra savu minusu

Neprisijungęs

 
sportmanas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-23
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4259 2014-03-05 21:40

Re: Svorio metimas

Sveiki, kaip manot nuo kiek metų butu galima pradėt vartoti L-Karnitiną?

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4260 2014-03-05 21:43

Re: Svorio metimas

nuo tiek, kada nekyla tokie klausimai

Neprisijungęs

 
sportmanas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-23
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4261 2014-03-05 21:47

Re: Svorio metimas

Parapapapapa rašė:

nuo tiek, kada nekyla tokie klausimai

Aiktu sau matai. Tai reiškia man dar ne laikas. Nu ką padarysi.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4262 2014-03-05 21:52

Re: Svorio metimas

sportmanas rašė:

Parapapapapa rašė:

nuo tiek, kada nekyla tokie klausimai

Aiktu sau matai. Tai reiškia man dar ne laikas. Nu ką padarysi.

juokauju gi smile siaip gi nieko nepakenks tas karnitinas, jis gi nera stiprus papildas kad pakenktu

Neprisijungęs

 
sportmanas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2014-02-23
Žinutės: 7
Atsiliepimai: 0

#4263 2014-03-05 22:05

Re: Svorio metimas

Parapapapapa rašė:

sportmanas rašė:

Parapapapapa rašė:

nuo tiek, kada nekyla tokie klausimai

Aiktu sau matai. Tai reiškia man dar ne laikas. Nu ką padarysi.

juokauju gi smile siaip gi nieko nepakenks tas karnitinas, jis gi nera stiprus papildas kad pakenktu

Aišku.

Neprisijungęs

 
Žilvinas.
buvęs Parapapapapa
Registravosi: 2013-05-05
Žinutės: 3088
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 11

#4264 2014-03-05 22:06

Re: Svorio metimas

sportmanas rašė:

Parapapapapa rašė:

sportmanas rašė:


Aiktu sau matai. Tai reiškia man dar ne laikas. Nu ką padarysi.

juokauju gi smile siaip gi nieko nepakenks tas karnitinas, jis gi nera stiprus papildas kad pakenktu

Aišku.

o kiek metų pačiam? jei kokie 14 tai aišku geriau išvis jokių papildų

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#4265 2014-03-05 22:15

Re: Svorio metimas

Posessed rašė:

Proteiną verta naudot?

jeigu tokie klausimai kyla, tai neverta.
turi suprast pacia esme, kad proteinas tik papildys tavo bendra gaunamu baltymu kieki dienos metu. jeigu pilnai susirenkalioji is maisto, tai nereikia. jei sunkiau baltyma rinkti, gali nusipirkti
bet velgi, jei jau sprangos mityboj, tai geineris labiau tiktu, nesvarbu, ryskini tu ar bulkini ar dar ka nesamoningo darai

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-03-05 22:15)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#4266 2014-03-05 23:22

Re: Svorio metimas

smekla rašė:

Posessed rašė:

Proteiną verta naudot?

jeigu tokie klausimai kyla, tai neverta.
turi suprast pacia esme, kad proteinas tik papildys tavo bendra gaunamu baltymu kieki dienos metu. jeigu pilnai susirenkalioji is maisto, tai nereikia. jei sunkiau baltyma rinkti, gali nusipirkti
bet velgi, jei jau sprangos mityboj, tai geineris labiau tiktu, nesvarbu, ryskini tu ar bulkini ar dar ka nesamoningo darai

nu as su tavim del to gainerio nesutikciau tikrai smile
man atrodo jau kazkur ir pries tai rases buvai, kad ryskinant gaineris irgi gerai

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#4267 2014-03-05 23:30

Re: Svorio metimas

o kuo blogai ryskinant kokybiskas geineris, jei ji tinkamai gerdamas vistiek lieki kcal minuse, + jei nera galimybes pavalgyt padoriai, pvz moksleivis?
mano filosofija tokia - esminis kriterijus ryskinant/metant svori yra suderintas angliu-baltymo-riebalo santykis, fizinis aktyvumas, kcal minusas.
tai jeigu imant toki primityvu plana - ryte anglys, pries tren geineris(tarkim 2h pries), o likusia dienos dali pagrinde baltymas, tai kaip ir viskas sueina. arba pvz valgymas(tarkim pusryciai), tada treniruote, ir iskart po tren - geineris, o likusia dienos dali - baltymas. p.s tik rinkciausi koki geineriuka kur santykis link 50%:50%, bet su padoriom anglim tokiu nelabai yra kogero ? arba imciau tapati MEX, ir dasimesciau scoopa proteino, gryno, kad ir wpc, ir ta 50%:50% santyki pats padaryciau big_smile
idomu ir tavo nuomone sia tema isklausyt butu smile

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-03-06 00:04)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#4268 2014-03-06 00:13

Re: Svorio metimas

nu mano nuomone, kad ryskinantis buni deficite tai vistiek buni alkanas.
tai jei nera kada valgyt as geriau proteino isaunu, o paskui tas trukstamas kcal darenku is grikiu/avizu
po trenkes gainerio negerciau tikrai, isoleto kokio. na cia aisku toj prades sukauti kad bendras kaloriju kiekis paros normos ir t.t. bet kalorija kalorijai nelygi. aiskino,  braize tas molekules, cukraus ir tarkym ryziu. nu esme pagavau, bet paaiskinti nemoku hmm
kaip man aiskino kad po trenkes baltymas, o anglys tik po dvieju val. nes tipo tas dvi val dega kalorijos dar
o gaineris 50/50 yra tokiu ar kazkas panasaus, bet kainos kosmines, tai geriau jau imti kazka tokio kaip tu rasiai. ar aplamai pamaisyt su kokiom avizom

aisku visi zmones skirtingi reikia kiekvienam individualiai, ir tikrai yra toks dalykas kaip greita medz apykaita, leta. nuo to daug kas priklauso. aisku galima pagreitinti paletinti.
o svorio metimas aplamai yra baisus dalykas, jei megsti pajest big_smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#4269 2014-03-06 00:25

Re: Svorio metimas

grikiai, avizos, nu arba geineris, bet aisku, maistas visur nr1.
ka visu savo postu/ais norejau pasakyt - kad galima/imanoma ir tapati geineri I ryskinimo perioda puikiai ipaisyt. (dar tokia mintis susisuko, pvz kas neturi laiko, ar apetito pusryciams stipriems(turiu tokiu pavyzdziu), tai irgi - geineris puikiai sueitu, NU AISKU ARBA PROTEINO+AVIZU mixas, bet cia is esmes tas pats geineris, tik kad be brando, homemade big_smile)
dabar biski burninu ka per ilga laika uzkaupes buvau, tai pats praktikoj sita principa irgi naudoju. 2h pries miega sueina varskes pacioko, puse banano, lieso pieno(0.5%), puse scoop wpc(15-20gr) saukstelis kakavos, saukstelis(~15gr) peanut butter, ir saukstelis(~5gr) kokosu aliejaus kokteilis. tai viskas klostosi pagal plana kolkas jau kazkelinta menesi ;D
bet velgi - individualu

Paskutinį kartą taisė smekla (2014-03-06 00:27)

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#4270 2014-03-06 00:34

Re: Svorio metimas

as minti tavo supratau puikiai, tik man kaip megstanciam pavalgyt. tai idomiai atrodo gaineris ir dieta big_smile
nu ryskumo periodas, nera apetito suvalgai 4 kiausinius ir ok, juk nebutina tos anglys, sueis anglys kitu valgiu smile
dvi val iki miego varske ir t.t. nebuna kad atsiguli ir apie maista galvoji? big_smile nes po tokio laiko tarpo alkanas buciau
ir siaip cia nemazai kcal visokio ivairaus... man tai preita pavasari pradzioj labai nekrito kg., tai viena trenere patare atskirti kiek imanoma anglis nuo baltimu, tai suveike gerai labai sitas smile

Neprisijungęs

 
smekla
Žmogus-su-tapkėm
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-10-28
Žinutės: 8716
Atsiliepimai: 25

#4271 2014-03-06 00:44

Re: Svorio metimas

zaliasss rašė:

as minti tavo supratau puikiai, tik man kaip megstanciam pavalgyt. tai idomiai atrodo gaineris ir dieta big_smile
nu ryskumo periodas, nera apetito suvalgai 4 kiausinius ir ok, juk nebutina tos anglys, sueis anglys kitu valgiu smile
dvi val iki miego varske ir t.t. nebuna kad atsiguli ir apie maista galvoji? big_smile nes po tokio laiko tarpo alkanas buciau
ir siaip cia nemazai kcal visokio ivairaus... man tai preita pavasari pradzioj labai nekrito kg., tai viena trenere patare atskirti kiek imanoma anglis nuo baltimu, tai suveike gerai labai sitas smile

nebunu alkanas, nes po treniruotes sueina ~3-4valgiai, tai kazkaip pasisotinu, o ir gale dienos neblogai pavarges bunu, greit issijungiu atsigules, tai apie maista nespeju pagalvot big_smile + nemegstu pilnu pilvu eit miegot:D
man ir idomi ta tendencija, kad baltyma nuo angliu atskirt kuo labiau, tik niekaip neprisiruosiu pasibandyt rimciau. o kaip tau pavyksta atskirt? taprasme kokia metodika, naudoji - baltymas, ir po puse wal angliai, ar atvirksciai ? ar didesni inervalai ?

Neprisijungęs

 
zaliasss
Dažnas senbūvis
Vietovė: Klaipeda
Registravosi: 2008-10-12
Žinutės: 8130
Atsiliepimai: 54

#4272 2014-03-06 01:02

Re: Svorio metimas

smekla rašė:

zaliasss rašė:

as minti tavo supratau puikiai, tik man kaip megstanciam pavalgyt. tai idomiai atrodo gaineris ir dieta big_smile
nu ryskumo periodas, nera apetito suvalgai 4 kiausinius ir ok, juk nebutina tos anglys, sueis anglys kitu valgiu smile
dvi val iki miego varske ir t.t. nebuna kad atsiguli ir apie maista galvoji? big_smile nes po tokio laiko tarpo alkanas buciau
ir siaip cia nemazai kcal visokio ivairaus... man tai preita pavasari pradzioj labai nekrito kg., tai viena trenere patare atskirti kiek imanoma anglis nuo baltimu, tai suveike gerai labai sitas smile

nebunu alkanas, nes po treniruotes sueina ~3-4valgiai, tai kazkaip pasisotinu, o ir gale dienos neblogai pavarges bunu, greit issijungiu atsigules, tai apie maista nespeju pagalvot big_smile + nemegstu pilnu pilvu eit miegot:D
man ir idomi ta tendencija, kad baltyma nuo angliu atskirt kuo labiau, tik niekaip neprisiruosiu pasibandyt rimciau. o kaip tau pavyksta atskirt? taprasme kokia metodika, naudoji - baltymas, ir po puse wal angliai, ar atvirksciai ? ar didesni inervalai ?

na valgai mesa/zuvi su darzovem
o grikius/ryzius vienus
susiskirstai valgius, ir cia reikia laiko turet jau tikrai
as pvz ryte pavalgydavau normalu valgi avizos, kiausiniai, proteinas
paskui eina baltymas su darzovem
anglys. angliu valgi taikai kad gautusi pries treniruote
tai gaudavosi kazkas ryte pilnas.  2angliu, ir 3baltyminiai. bet kaip kokia diena... nebuvo kazkokio ipatingo grafiko
ale geriau pasisavina medziagos, netrukdo viena kitai.
nu ir jauciasi ant virskinimo, nera jokio pilvo putimo ir t,t. mano drauge va db taip valgo tai kolkas patenkinta
as i diena irgi pora valgiu padarau atskirai baltymai, atskirai anglys. o pries trenke visada tik anglys eina
zodziu eit miegot reikia, nes jau cia rasau is tuscio i kiaura big_smile labos

Neprisijungęs

 
Posessed
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2011-08-25
Žinutės: 72
Atsiliepimai: 0

#4273 2014-03-06 09:06

Re: Svorio metimas

smekla rašė:

Posessed rašė:

Proteiną verta naudot?

jeigu tokie klausimai kyla, tai neverta.
turi suprast pacia esme, kad proteinas tik papildys tavo bendra gaunamu baltymu kieki dienos metu. jeigu pilnai susirenkalioji is maisto, tai nereikia. jei sunkiau baltyma rinkti, gali nusipirkti
bet velgi, jei jau sprangos mityboj, tai geineris labiau tiktu, nesvarbu, ryskini tu ar bulkini ar dar ka nesamoningo darai

ne tą pasakyt norėjau. Tiesiog ar tas proteinas apsaugos raumeni tiek, kad nenyktų nuo ryškinimo, ar net neverta nes iš maisto užteks tiek kiek gausi?

Neprisijungęs

 
Wiliukazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2012-01-13
Žinutės: 2130
Atsiliepimai: 6

#4274 2014-03-06 11:15

Re: Svorio metimas

užteks BCAA ir varškės.

Neprisijungęs

 
Bodze
Atkaklus dalyvis
Vietovė: Dublin
Registravosi: 2008-09-19
Žinutės: 176
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#4275 2014-03-09 11:56

Re: Svorio metimas

Sveiki , gal varzybu dalyviai galetu patarti kiek kcal , ang. Balt. Rieb. Vartoti likus 3 sav. Iki fitneso varzybu , ruosiuosi behemijos . Ugis 190cm svoris 92kg , siuo metu riebalu 10%

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net