Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#12026 2016-12-22 14:41

Re: Blevyzgos™ IV dalis

sporcmenas-2 rašė:

BritainFirst rašė:

O tai tipo dar Lietuvoje mafija yra ? big_smile

pizius?

Isiblaivyk

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12027 2016-12-22 14:42

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Audrius rašė:

Sportininkas isvis neturetu veltis i tokias situacijas, tuo labiau kad ir koks girtas ar pan., spirt panai i galva.

o tu sportininkas ar ne?

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12028 2016-12-22 14:43

Re: Blevyzgos™ IV dalis

BritainFirst rašė:

sporcmenas-2 rašė:

BritainFirst rašė:

O tai tipo dar Lietuvoje mafija yra ? big_smile

pizius?

Isiblaivyk

pizius stpdw mafija, su mentais turi reikalu, siuntineja juos n. x

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12029 2016-12-22 14:44

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Building rašė:

nepazinojo zmogaus ir sneka nesamones, vyrais dar save vadinat? 4 vaikus zmogus paliko ir zmona. manoji su juo visad kovodavo ir pazinojo labai gerai, tai nesnekekit cia sudu kad ten ipiso panai i galva ar kazka, as irgi esu prasukes pora ir ka? vsio esu ne vyras? bbd. Remyga yra buvo ir bus pavizdys visiem ltu kovotojam nes uz ji geresnio nera ir nebus, niekas jam ltu neprilygsta absoliuciai, net nebudavo su kuom kovot jam cia kaip lupdavo visus. tai dar kar kartoju kaip zmogus jis buvo ziauriai geras, seimos zmogus, ramus budo, tiesiog alkoholis priesas buvo, manau daug kam taip, nes as irgi kai isgeriu bunu agresyvus ir pisinejuos prie visu, todel ir negeriu.

pavaiksto tavo pana su melynem?

Neprisijungęs

 
sporcmenas-2
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2007-07-31
Žinutės: 5666
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 13

#12030 2016-12-22 14:46

Re: Blevyzgos™ IV dalis

BritainFirst rašė:

sporcmenas-2 rašė:

BritainFirst rašė:

O tai tipo dar Lietuvoje mafija yra ? big_smile

pizius?

Isiblaivyk

kada nors piziau busiu blaivus:)

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#12031 2016-12-22 14:47

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Įkyrusis mažylis rašė:

Building rašė:

nepazinojo zmogaus ir sneka nesamones, vyrais dar save vadinat? 4 vaikus zmogus paliko ir zmona. manoji su juo visad kovodavo ir pazinojo labai gerai, tai nesnekekit cia sudu kad ten ipiso panai i galva ar kazka, as irgi esu prasukes pora ir ka? vsio esu ne vyras? bbd. Remyga yra buvo ir bus pavizdys visiem ltu kovotojam nes uz ji geresnio nera ir nebus, niekas jam ltu neprilygsta absoliuciai, net nebudavo su kuom kovot jam cia kaip lupdavo visus. tai dar kar kartoju kaip zmogus jis buvo ziauriai geras, seimos zmogus, ramus budo, tiesiog alkoholis priesas buvo, manau daug kam taip, nes as irgi kai isgeriu bunu agresyvus ir pisinejuos prie visu, todel ir negeriu.

pavaiksto tavo pana su melynem?

nakolkes tam daromos, nesimato lupimas

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#12032 2016-12-22 14:47

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Pelesis rašė:

DuBro rašė:

Building rašė:

nepazinojo zmogaus ir sneka nesamones, vyrais dar save vadinat? 4 vaikus zmogus paliko ir zmona. manoji su juo visad kovodavo ir pazinojo labai gerai, tai nesnekekit cia sudu kad ten ipiso panai i galva ar kazka, as irgi esu prasukes pora ir ka? vsio esu ne vyras? bbd. Remyga yra buvo ir bus pavizdys visiem ltu kovotojam nes uz ji geresnio nera ir nebus, niekas jam ltu neprilygsta absoliuciai, net nebudavo su kuom kovot jam cia kaip lupdavo visus. tai dar kar kartoju kaip zmogus jis buvo ziauriai geras, seimos zmogus, ramus budo, tiesiog alkoholis priesas buvo, manau daug kam taip, nes as irgi kai isgeriu bunu agresyvus ir pisinejuos prie visu, todel ir negeriu.

pavaiksto tavo pana su melynem?

nakolkes tam daromos, nesimato lupimas

lollollollollollol

Neprisijungęs

 
Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#12033 2016-12-22 14:58

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Volframas rašė:

Shax rašė:

Požiūris apie žmogų susideda iš daugybės faktorių, Vienaip ar kitaip Lietuvai jis buvo vertingesnis negu bet kurio iš jūsų tėvai, Jūs patys ir Jūsų vaikai kartu sudėjus, net ir turint ameny tą faktą, kad jis kažkokiai bulvei prie klubo virtaką parodė. So Calm down and relax. Remyga gyvenime parodė save ir daugumos žmonių akyse liks kaip kovotojas, iškovojęs daugybę medalių, čempionas.

Ane? Absoliuti dauguma žmonių (išsilavinusių) ar šiaip protingų, o kitokių nuomonė ar požiūris realiai yra 0, laikė ir laikys jį tuom kuom jis ir buvo - intelekto nesužalotas durnius. Gal blogas žmogus ir nebuvo, bet, kad utiutiu, tai tikrai, o dar ir pavojingas.
Nu utiutiu kam įdomus Lietuvoje tas kovinis sportas? Būtų tikrai įdomus, tai sportininkai sugebėtų iš jo išgyventi ir netektų uždarbiauti kaip torpedoms.

Nebegaliu utiutiu žiūrėti kaip jūs pizdelintat koks angelas ir motyvatorius jis buvo. Sugebėkit atskirti sportininius pasiekimus nuo asmenybės.

Jeigu mano nuomonė skiriasi nuo tavo, nereiškia kad aš esu utiutiu. Lietuvos auditorija pripažysta tik vieną sportą-krepšinį. Durnius jis buvo ar ne, spręsti ne tau, nes nepažinojai jo asmeniškai ir matai tik tiek ką tau įsūdo delfis ir 15min.lt, aš matau tik jo bendrus pasiekimus sporte, o ne nupistų žmonių skaičių Kauno kiemuose. Angelas jis nebuvo, bet motyvatorius jis didelis. Daug žmonių pradėję sportuoti kovos menus matė jį kaip pavyzdį. Sugebėk atskirti apie ką eina šneka, apie asmenybę ar apie sporto pasiekimus Volframai.

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#12034 2016-12-22 15:10

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Shax rašė:

Volframas rašė:

Shax rašė:

Požiūris apie žmogų susideda iš daugybės faktorių, Vienaip ar kitaip Lietuvai jis buvo vertingesnis negu bet kurio iš jūsų tėvai, Jūs patys ir Jūsų vaikai kartu sudėjus, net ir turint ameny tą faktą, kad jis kažkokiai bulvei prie klubo virtaką parodė. So Calm down and relax. Remyga gyvenime parodė save ir daugumos žmonių akyse liks kaip kovotojas, iškovojęs daugybę medalių, čempionas.

Ane? Absoliuti dauguma žmonių (išsilavinusių) ar šiaip protingų, o kitokių nuomonė ar požiūris realiai yra 0, laikė ir laikys jį tuom kuom jis ir buvo - intelekto nesužalotas durnius. Gal blogas žmogus ir nebuvo, bet, kad debilas, tai tikrai, o dar ir pavojingas.
Nu blet kam įdomus Lietuvoje tas kovinis sportas? Būtų tikrai įdomus, tai sportininkai sugebėtų iš jo išgyventi ir netektų uždarbiauti kaip torpedoms.

Nebegaliu blet žiūrėti kaip jūs pizdelintat koks angelas ir motyvatorius jis buvo. Sugebėkit atskirti sportininius pasiekimus nuo asmenybės.

Jeigu mano nuomonė skiriasi nuo tavo, nereiškia kad aš esu debilas. Lietuvos auditorija pripažysta tik vieną sportą-krepšinį. Durnius jis buvo ar ne, spręsti ne tau, nes nepažinojai jo asmeniškai ir matai tik tiek ką tau įsūdo delfis ir 15min.lt, aš matau tik jo bendrus pasiekimus sporte, o ne nupistų žmonių skaičių Kauno kiemuose. Angelas jis nebuvo, bet motyvatorius jis didelis. Daug žmonių pradėję sportuoti kovos menus matė jį kaip pavyzdį. Sugebėk atskirti apie ką eina šneka, apie asmenybę ar apie sporto pasiekimus Volframai.

O ar aš vadinau tave debilu? Mano nuomonė kardinaliai neprieštarauja tavajai. Tiesiog pats principas, kad apie mirusį tik gerai arba nieko (tiesa, čia nepilnas posakis, visas jis skamba taip: "apie mirusius gerai arba nieko, išskyrus tiesą.") - 21a. nebeveikia, kai atsirado soc. tinklai ir visi gali savo nuomones išreikšti.
Aš aišku prisipažinsiu, kovos menai man tikrai vienodai, bet neneigiu ir to, kad jo, jis buvo čempionas ir to titulo niekas iš jo neatims, bet kai prasideda visuotinis gedulas(išskirtinai tam tikros soc. grupės), dėl bandito, tai aš nebesuprantu kas darosi, negi mane blet kitoje planetoje augino.

Taip jo negalima vertinti vienareiškmiškai. Jis buvo super talentingas sportininkas, bet buvo ir vagis bei banditas.

Geri darbai neatšaukia blogų, blogi darbai nenubraukia gerų.

Ir dėl motyvacijos: blet vaikai, eikit geriau į programavimo būrelius, o ne į kovinio sporto. Mažiau šansų, kad baiksit kaip Remyga.

Paskutinį kartą taisė Volframas (2016-12-22 15:36)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12035 2016-12-22 15:22

Re: Blevyzgos™ IV dalis

siaip niekad nesidomejau juo, db paziurejau highlights tai tarsydavo opponentus gerai, kazin buvo kada pralaimejes?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12036 2016-12-22 15:40

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Įkyrusis mažylis rašė:

siaip niekad nesidomejau juo, db paziurejau highlights tai tarsydavo opponentus gerai, kazin buvo kada pralaimejes?

06 gavo nugaros trauma, 2m negalejo kautis, tada grizo 08 sukudea visas i ringa ir pacia pirma kova perpiso ji kaip obuoli, ir nuo tada nebuvo kaip buves.dauze poto jau visi ji

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12037 2016-12-22 15:41

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Volframas rašė:

Shax rašė:

Volframas rašė:

Ane? Absoliuti dauguma žmonių (išsilavinusių) ar šiaip protingų, o kitokių nuomonė ar požiūris realiai yra 0, laikė ir laikys jį tuom kuom jis ir buvo - intelekto nesužalotas durnius. Gal blogas žmogus ir nebuvo, bet, kad utiutiu, tai tikrai, o dar ir pavojingas.
Nu utiutiu kam įdomus Lietuvoje tas kovinis sportas? Būtų tikrai įdomus, tai sportininkai sugebėtų iš jo išgyventi ir netektų uždarbiauti kaip torpedoms.

Nebegaliu utiutiu žiūrėti kaip jūs pizdelintat koks angelas ir motyvatorius jis buvo. Sugebėkit atskirti sportininius pasiekimus nuo asmenybės.

Jeigu mano nuomonė skiriasi nuo tavo, nereiškia kad aš esu utiutiu. Lietuvos auditorija pripažysta tik vieną sportą-krepšinį. Durnius jis buvo ar ne, spręsti ne tau, nes nepažinojai jo asmeniškai ir matai tik tiek ką tau įsūdo delfis ir 15min.lt, aš matau tik jo bendrus pasiekimus sporte, o ne nupistų žmonių skaičių Kauno kiemuose. Angelas jis nebuvo, bet motyvatorius jis didelis. Daug žmonių pradėję sportuoti kovos menus matė jį kaip pavyzdį. Sugebėk atskirti apie ką eina šneka, apie asmenybę ar apie sporto pasiekimus Volframai.

O ar aš vadinau tave debilu? Mano nuomonė kardinaliai neprieštarauja tavajai. Tiesiog pats principas, kad apie mirusį tik gerai arba nieko (tiesa, čia nepilnas posakis, visas jis skamba taip: "apie mirusius gerai arba nieko, išskyrus tiesą.") - 21a. nebeveikia, kai atsirado soc. tinklai ir visi gali savo nuomones išreikšti.
Aš aišku prisipažinsiu, kovos menai man tikrai vienodai, bet neneigiu ir to, kad jo, jis buvo čempionas ir to titulo niekas iš jo neatims, bet kai prasideda visuotinis gedulas(išskirtinai tam tikros soc. grupės), dėl bandito, tai aš nebesuprantu kas darosi, negi mane utiutiu kitoje planetoje augino.

Taip jo negalima vertinti vienareiškmiškai. Jis buvo super talentingas sportininkas, bet buvo ir vagis bei banditas.

Geri darbai neatšaukia blogų, blogi darbai nenubraukia gerų.

Ir dėl motyvacijos: utiutiu vaikai, eikit geriau į programavimo būrelius, o ne į kovinio sporto. Mažiau šansų, kad baiksit kaip Remyga.

Programavimo burelius lol lol lol BURELIUS! big_smile kai tu i mokykla dar eini tai gal pas tave dar ir egzistuoja bureliai tie uzklasines veiklos big_smile

Zodziu viskas jasna cia su tuo remyga, tegul ilsisi ramybej jau. Ten kur snapso nera ir kur stogas nebeciuos.

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2016-12-22 15:46)

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#12038 2016-12-22 15:45

Re: Blevyzgos™ IV dalis

fitnesas rašė:

Volframas rašė:

Shax rašė:


Jeigu mano nuomonė skiriasi nuo tavo, nereiškia kad aš esu debilas. Lietuvos auditorija pripažysta tik vieną sportą-krepšinį. Durnius jis buvo ar ne, spręsti ne tau, nes nepažinojai jo asmeniškai ir matai tik tiek ką tau įsūdo delfis ir 15min.lt, aš matau tik jo bendrus pasiekimus sporte, o ne nupistų žmonių skaičių Kauno kiemuose. Angelas jis nebuvo, bet motyvatorius jis didelis. Daug žmonių pradėję sportuoti kovos menus matė jį kaip pavyzdį. Sugebėk atskirti apie ką eina šneka, apie asmenybę ar apie sporto pasiekimus Volframai.

O ar aš vadinau tave debilu? Mano nuomonė kardinaliai neprieštarauja tavajai. Tiesiog pats principas, kad apie mirusį tik gerai arba nieko (tiesa, čia nepilnas posakis, visas jis skamba taip: "apie mirusius gerai arba nieko, išskyrus tiesą.") - 21a. nebeveikia, kai atsirado soc. tinklai ir visi gali savo nuomones išreikšti.
Aš aišku prisipažinsiu, kovos menai man tikrai vienodai, bet neneigiu ir to, kad jo, jis buvo čempionas ir to titulo niekas iš jo neatims, bet kai prasideda visuotinis gedulas(išskirtinai tam tikros soc. grupės), dėl bandito, tai aš nebesuprantu kas darosi, negi mane blet kitoje planetoje augino.

Taip jo negalima vertinti vienareiškmiškai. Jis buvo super talentingas sportininkas, bet buvo ir vagis bei banditas.

Geri darbai neatšaukia blogų, blogi darbai nenubraukia gerų.

Ir dėl motyvacijos: blet vaikai, eikit geriau į programavimo būrelius, o ne į kovinio sporto. Mažiau šansų, kad baiksit kaip Remyga.

Programavimo burelius lol lol lol BURELIUS! big_smile kai tu i mokykla dar eini tai gal pas tave dar ir egzistuoja bureliai tie uzklasines veiklos big_smile

Bbz ko pririjus reikia būti, kad tokį postą parašyt big_smile Prie ko čia aš? Vaikus turėjau omeny, gudruoli.
Aš suprantu, kad turi nuoskaudų mano atžvilgiu, bet nu blet jei jau bandai įkast man, tai bent jau pasistenk big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12039 2016-12-22 15:47

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Kokios dar nuoskaudos, kad tu man banus deliojai as del to plauku nesiroviau zinok, man giliai utiutiu big_smile zvengus dedu nes juokauju,o ne ikast noriu. Ne suva , nesikandzioju

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#12040 2016-12-22 15:49

Re: Blevyzgos™ IV dalis

fitnesas rašė:

Kokios dar nuoskaudos, kad tu man banus deliojai as del to plauku nesiroviau zinok, man giliai pohui big_smile zvengus dedu nes juokauju,o ne ikast noriu. Ne suva , nesikandzioju

Baną tik kartą tau uždėjau ir teisingumo dėlei... gailiuos sad

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12041 2016-12-22 16:08

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Volframas rašė:

fitnesas rašė:

Kokios dar nuoskaudos, kad tu man banus deliojai as del to plauku nesiroviau zinok, man giliai utiutiu big_smile zvengus dedu nes juokauju,o ne ikast noriu. Ne suva , nesikandzioju

Baną tik kartą tau uždėjau ir teisingumo dėlei... gailiuos sad

Dukart wink

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#12042 2016-12-22 16:22

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Silainiai nauja slabotke ?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12043 2016-12-22 16:26

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Tas pats utiutiu dabar visam kaune. Nebe marozu laikai. Visi swag yolo grazuoliukai

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12044 2016-12-22 16:30

Re: Blevyzgos™ IV dalis

fitnesas rašė:

Įkyrusis mažylis rašė:

siaip niekad nesidomejau juo, db paziurejau highlights tai tarsydavo opponentus gerai, kazin buvo kada pralaimejes?

06 gavo nugaros trauma, 2m negalejo kautis, tada grizo 08 sukudea visas i ringa ir pacia pirma kova perpiso ji kaip obuoli, ir nuo tada nebuvo kaip buves.dauze poto jau visi ji

o iki 06

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12045 2016-12-22 16:31

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Įkyrusis mažylis rašė:

fitnesas rašė:

Įkyrusis mažylis rašė:

siaip niekad nesidomejau juo, db paziurejau highlights tai tarsydavo opponentus gerai, kazin buvo kada pralaimejes?

06 gavo nugaros trauma, 2m negalejo kautis, tada grizo 08 sukudea visas i ringa ir pacia pirma kova perpiso ji kaip obuoli, ir nuo tada nebuvo kaip buves.dauze poto jau visi ji

o iki 06

Tai buvo aisku, dar atsimenu ziuredavau bushido pacanas

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12046 2016-12-22 16:36

Re: Blevyzgos™ IV dalis

fitnesas rašė:

Įkyrusis mažylis rašė:

fitnesas rašė:


06 gavo nugaros trauma, 2m negalejo kautis, tada grizo 08 sukudea visas i ringa ir pacia pirma kova perpiso ji kaip obuoli, ir nuo tada nebuvo kaip buves.dauze poto jau visi ji

o iki 06

Tai buvo aisku, dar atsimenu ziuredavau bushido pacanas

kodel aisku, mayweather tai nenugaletas pvz.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12047 2016-12-22 16:57

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Tai apie ka mes kalbam pala big_smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12048 2016-12-22 17:05

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ar buvo pralaimejas

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12049 2016-12-22 17:07

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Niekas nebando atimti to ka jis pasieke. Cempionas ir tt... talento nulis, smegenu irgi, viska padare jega ir absoliutus bardakas ringe. Bet visgi cempionas. Tai lai jis tuos laimejimus turi. Aisku, jam ju nebereikia, skyletas jau pakausis jo. O kad skyliu turejo tai faktas. Koks gali kvailo mastymo zmogus sakyti "tai juk visko pasitaiko visiems". Man nepasitaike tokiu momentu kad eiciau is baro ir pamates panele ar koki vyra sedinti ant suoliuko prieiciau ir spirciau i galva. Pasiusciau i koma ir galimas varijantas palikciau ji invalidu. Juk ne siaip budulis spyre, spyre profesionalus sportininkas. Spyre cempionas. Ir dar sako - tai juk jis seima turejo, jis vaikus turejo, tevus, draugus. O tai ta pana kuria susparde ji ka is menulio be giminiu ir draugu buvo. Ydomu butu pamatyti nors vieno is jusu reakcija jeigu toks budulis butu spyres jusu panai ar zmonai ir atjunges ja. Sakytumet - ai, taigi jis sportininkas, visko pasitaiko. Visiems juk pasitaiko. O as sakau kad jis jau vien del sitos demes yra padugne ir sudo gabalas. Pabreziu zodi - šūdo gabalas. Visuose savo interviu jis zvengdavo is tu kuriuos uzpuoles, zvengdavo nes mane kad kots ir ka jis padarys, niekas jo nelies, nes jis yra zinomas (siauram ratui), buvo i TV ilindes, kas nores teptis rankas del tokio zinomo vardo. Bet va, kulkos pavardziu neklausia!
Aplamai, juk jis sportininkas. O man sportininkas turi buti pavyzdys. Mano asmeninis idealas yra M Jordan. Taip jis muse S Kerr ir sake B Kartraidui kad po dar vieno pramesto metimo sulauzys jam kojas, bet visa tai vyko tik krepsinio aiksteleje. Ir uz jos ribu neiseidavo. O sitas musosi ringe musosi ir uz jo. Banditas negali buti idealas ir pavyzdys vaikui kuris sedi saleje ir nori buti toks kaip jis. O gal jis Nike reklama perkele i kitalygi.
Man patinka C McGregor, jis puikus saves vadybininkas, geras kovotojas ir fantastiska asmenybe. Bet jei suzinociau kad jis musa zmona, kad lupa kaimynus ar kaltinamas pedofilija...na, tai mano pagarba tokiam zmogui kristu. Kristu ir kaip sportininkui ir tektu ieskotis naujo idealo.

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12050 2016-12-22 17:11

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Įkyrusis mažylis rašė:

kodel aisku, mayweather tai nenugaletas pvz.

Floydaas kartu su Kličko yra du nuobodziausi cempionai bokso istorijoje. Ir sito titulo jau niekas neatims.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net