Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Tema uždaryta

Shax
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-08-18
Žinutės: 619
Atsiliepimai: 2

#12051 2016-12-22 17:12

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Įkyrusis mažylis rašė:

ar buvo pralaimejas

Buvo buvo, vien turnyruose 8 kovas yra pralaimėjęs.

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12052 2016-12-22 17:23

Re: Blevyzgos™ IV dalis

jazzmatazz rašė:

Niekas nebando atimti to ka jis pasieke. Cempionas ir tt... talento nulis, smegenu irgi, viska padare jega ir absoliutus bardakas ringe. Bet visgi cempionas. Tai lai jis tuos laimejimus turi. Aisku, jam ju nebereikia, skyletas jau pakausis jo. O kad skyliu turejo tai faktas. Koks gali kvailo mastymo zmogus sakyti "tai juk visko pasitaiko visiems". Man nepasitaike tokiu momentu kad eiciau is baro ir pamates panele ar koki vyra sedinti ant suoliuko prieiciau ir spirciau i galva. Pasiusciau i koma ir galimas varijantas palikciau ji invalidu. Juk ne siaip budulis spyre, spyre profesionalus sportininkas. Spyre cempionas. Ir dar sako - tai juk jis seima turejo, jis vaikus turejo, tevus, draugus. O tai ta pana kuria susparde ji ka is menulio be giminiu ir draugu buvo. Ydomu butu pamatyti nors vieno is jusu reakcija jeigu toks budulis butu spyres jusu panai ar zmonai ir atjunges ja. Sakytumet - ai, taigi jis sportininkas, visko pasitaiko. Visiems juk pasitaiko. O as sakau kad jis jau vien del sitos demes yra padugne ir sudo gabalas. Pabreziu zodi - šūdo gabalas. Visuose savo interviu jis zvengdavo is tu kuriuos uzpuoles, zvengdavo nes mane kad kots ir ka jis padarys, niekas jo nelies, nes jis yra zinomas (siauram ratui), buvo i TV ilindes, kas nores teptis rankas del tokio zinomo vardo. Bet va, kulkos pavardziu neklausia!
Aplamai, juk jis sportininkas. O man sportininkas turi buti pavyzdys. Mano asmeninis idealas yra M Jordan. Taip jis muse S Kerr ir sake B Kartraidui kad po dar vieno pramesto metimo sulauzys jam kojas, bet visa tai vyko tik krepsinio aiksteleje. Ir uz jos ribu neiseidavo. O sitas musosi ringe musosi ir uz jo. Banditas negali buti idealas ir pavyzdys vaikui kuris sedi saleje ir nori buti toks kaip jis. O gal jis Nike reklama perkele i kitalygi.
Man patinka C McGregor, jis puikus saves vadybininkas, geras kovotojas ir fantastiska asmenybe. Bet jei suzinociau kad jis musa zmona, kad lupa kaimynus ar kaltinamas pedofilija...na, tai mano pagarba tokiam zmogui kristu. Kristu ir kaip sportininkui ir tektu ieskotis naujo idealo.

atrofation is real with this one. Tai jei talento nebuvo tai dar labiau gerbciau ta zmogu, nes viska pasieke sunkiu darbu.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12053 2016-12-22 17:23

Re: Blevyzgos™ IV dalis

jazzmatazz rašė:

Niekas nebando atimti to ka jis pasieke. Cempionas ir tt... talento nulis, smegenu irgi, viska padare jega ir absoliutus bardakas ringe. Bet visgi cempionas. Tai lai jis tuos laimejimus turi. Aisku, jam ju nebereikia, skyletas jau pakausis jo. O kad skyliu turejo tai faktas. Koks gali kvailo mastymo zmogus sakyti "tai juk visko pasitaiko visiems". Man nepasitaike tokiu momentu kad eiciau is baro ir pamates panele ar koki vyra sedinti ant suoliuko prieiciau ir spirciau i galva. Pasiusciau i koma ir galimas varijantas palikciau ji invalidu. Juk ne siaip budulis spyre, spyre profesionalus sportininkas. Spyre cempionas. Ir dar sako - tai juk jis seima turejo, jis vaikus turejo, tevus, draugus. O tai ta pana kuria susparde ji ka is menulio be giminiu ir draugu buvo. Ydomu butu pamatyti nors vieno is jusu reakcija jeigu toks budulis butu spyres jusu panai ar zmonai ir atjunges ja. Sakytumet - ai, taigi jis sportininkas, visko pasitaiko. Visiems juk pasitaiko. O as sakau kad jis jau vien del sitos demes yra padugne ir sudo gabalas. Pabreziu zodi - šūdo gabalas. Visuose savo interviu jis zvengdavo is tu kuriuos uzpuoles, zvengdavo nes mane kad kots ir ka jis padarys, niekas jo nelies, nes jis yra zinomas (siauram ratui), buvo i TV ilindes, kas nores teptis rankas del tokio zinomo vardo. Bet va, kulkos pavardziu neklausia!
Aplamai, juk jis sportininkas. O man sportininkas turi buti pavyzdys. Mano asmeninis idealas yra M Jordan. Taip jis muse S Kerr ir sake B Kartraidui kad po dar vieno pramesto metimo sulauzys jam kojas, bet visa tai vyko tik krepsinio aiksteleje. Ir uz jos ribu neiseidavo. O sitas musosi ringe musosi ir uz jo. Banditas negali buti idealas ir pavyzdys vaikui kuris sedi saleje ir nori buti toks kaip jis. O gal jis Nike reklama perkele i kitalygi.
Man patinka C McGregor, jis puikus saves vadybininkas, geras kovotojas ir fantastiska asmenybe. Bet jei suzinociau kad jis musa zmona, kad lupa kaimynus ar kaltinamas pedofilija...na, tai mano pagarba tokiam zmogui kristu. Kristu ir kaip sportininkui ir tektu ieskotis naujo idealo.

Vel is tuscio i kiaura. Jau pirmose zinutese gi pasisakes buvai, supratom

Neprisijungęs

 
Silver Fox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-06-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 2

#12054 2016-12-22 18:10

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Building rašė:

nesnekekit cia sudu kad ten ipiso panai i galva ar kazka, as irgi esu prasukes pora ir ka? vsio esu ne vyras?

fitnesas rašė:

Tokiu nesamoniu kokias jis bpridares pasitaiko daug kam, issispardo, issidauzo,issipjauna,

BritainFirst rašė:

Jonn rašė:

nenusukai mergai sprando uz tokius bajerius?

Daviau i nosi, bet bijojau smarkiai  must, nes mentam butu pridavus.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/11/loss_for_words.gif

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12055 2016-12-22 18:14

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Silver Fox rašė:

Building rašė:

nesnekekit cia sudu kad ten ipiso panai i galva ar kazka, as irgi esu prasukes pora ir ka? vsio esu ne vyras?

fitnesas rašė:

Tokiu nesamoniu kokias jis bpridares pasitaiko daug kam, issispardo, issidauzo,issipjauna,

BritainFirst rašė:

Jonn rašė:

nenusukai mergai sprando uz tokius bajerius?

Daviau i nosi, bet bijojau smarkiai  must, nes mentam butu pridavus.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/ … _words.gif

As apie moteru musima nekalbejau smile betkokiu atveju as neskriaudziu savosios ir jokios nesu skriaudes.as pries tai tikrai smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12056 2016-12-22 18:28

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Silver Fox rašė:

Building rašė:

nesnekekit cia sudu kad ten ipiso panai i galva ar kazka, as irgi esu prasukes pora ir ka? vsio esu ne vyras?

fitnesas rašė:

Tokiu nesamoniu kokias jis bpridares pasitaiko daug kam, issispardo, issidauzo,issipjauna,

BritainFirst rašė:

Jonn rašė:

nenusukai mergai sprando uz tokius bajerius?

Daviau i nosi, bet bijojau smarkiai  must, nes mentam butu pridavus.

http://www.reactiongifs.com/wp-content/ … _words.gif

cia Martynas?

Neprisijungęs

 
automatas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-02-05
Žinutės: 268
Atsiliepimai: 1

#12057 2016-12-22 19:00

Re: Blevyzgos™ IV dalis

building tai pz big_smile vln, klp, siauliuos nu zmones kaip zmones, bet kauuunas savo veido neprarades big_smile turi but 120kg, skustas, kartais ipi.st kam nors, isgeres agresyvus, nu tu utiutiu utiutiu big_smile uzpis.a mane ir visokie feminizmai, moteru akiplesiskumas toks ale jau baiges vargsiu moteru laikai kai tarnaudavo vyrui, dabar hetero baltieji vyrai kentekit, kaip ir uzpi.sa visokie narcizai vyrai ir t.t. bet kelti ranka pries moteri.. Niekada. Zema. Siaip tokie kaip morkevicius, sel ir panasus tai po.xui visiskai kazkaip smile

Neprisijungęs

 
jazzmatazz
Dažnas senbūvis
Vietovė: Šiauliai
Registravosi: 2016-10-10
Žinutės: 1002
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 18

#12058 2016-12-22 19:03

Re: Blevyzgos™ IV dalis

E Dragunas daugumai turi buti pavyzdys. Jaunas bicas is kiemo pasidare stulbinama karjera, gyvena puiku gyvenima, vairuoja naujas masinas, statosi ir gali pasistatyti namu betkur. Selas pavyzdys.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#12059 2016-12-22 22:57

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ziaurus forumas negaliu skaityt, na bet kiekvienas savo nuomone turi. Moksliukai kurie gauna kiekviena savaitgali i lempa ir raso kad morkevicius loxas ir t.t smile
o panai uzpises ne karta, ir ne savajai nes sita mane sulupa kaip oboli big_smile bet pries tai kur buvau, tiesiog pati prisiprasydavo ir jai patikdavo sake, tai ko ne.

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#12060 2016-12-22 22:59

Re: Blevyzgos™ IV dalis

automatas rašė:

building tai pz big_smile vln, klp, siauliuos nu zmones kaip zmones, bet kauuunas savo veido neprarades big_smile turi but 120kg, skustas, kartais ipi.st kam nors, isgeres agresyvus, nu tu utiutiu utiutiu big_smile uzpis.a mane ir visokie feminizmai, moteru akiplesiskumas toks ale jau baiges vargsiu moteru laikai kai tarnaudavo vyrui, dabar hetero baltieji vyrai kentekit, kaip ir uzpi.sa visokie narcizai vyrai ir t.t. bet kelti ranka pries moteri.. Niekada. Zema. Siaip tokie kaip morkevicius, sel ir panasus tai po.xui visiskai kazkaip smile

skusta durneli as nuo darzelio laiku, tai gali sudu jau neberasynet. nes dabar ka antra vaiksto su gaidzio sukuosena slim fit dzinsiukai piderastke ir mergos judesiukai. tokiu kaip as retai pamatysi bet yra yra smile , trenigus nesioju tik namie ar kai einu i sale ar siaip suni isvest, tai iki marozo toli, jauciu net nzn ka reiskia marozas

Neprisijungęs

 
Silver Fox
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2012-06-26
Žinutės: 132
Atsiliepimai: 2

#12061 2016-12-22 23:22

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Einikio zmonai irgi patinka, vis grizta dar big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#12062 2016-12-22 23:33

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Building rašė:

automatas rašė:

building tai pz big_smile vln, klp, siauliuos nu zmones kaip zmones, bet kauuunas savo veido neprarades big_smile turi but 120kg, skustas, kartais ipi.st kam nors, isgeres agresyvus, nu tu utiutiu utiutiu big_smile uzpis.a mane ir visokie feminizmai, moteru akiplesiskumas toks ale jau baiges vargsiu moteru laikai kai tarnaudavo vyrui, dabar hetero baltieji vyrai kentekit, kaip ir uzpi.sa visokie narcizai vyrai ir t.t. bet kelti ranka pries moteri.. Niekada. Zema. Siaip tokie kaip morkevicius, sel ir panasus tai po.xui visiskai kazkaip smile

skusta durneli as nuo darzelio laiku, tai gali sudu jau neberasynet. nes dabar ka antra vaiksto su gaidzio sukuosena slim fit dzinsiukai piderastke ir mergos judesiukai. tokiu kaip as retai pamatysi bet yra yra smile , trenigus nesioju tik namie ar kai einu i sale ar siaip suni isvest, tai iki marozo toli, jauciu net nzn ka reiskia marozas

Tokius kaip automatas su tokiom rasliavom, as vadinu issigande gyvenimo

Neprisijungęs

 
Building
Varžybų dalyvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2011-07-23
Žinutės: 6562
Atsiliepimai: 6

#12063 2016-12-22 23:34

Re: Blevyzgos™ IV dalis

tai cia puse forume issigande kazko uzgauti gyvenimo

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12064 2016-12-23 00:18

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Building rašė:

ziaurus forumas negaliu skaityt, na bet kiekvienas savo nuomone turi. Moksliukai kurie gauna kiekviena savaitgali i lempa ir raso kad morkevicius loxas ir t.t smile
o panai uzpises ne karta, ir ne savajai nes sita mane sulupa kaip oboli big_smile bet pries tai kur buvau, tiesiog pati prisiprasydavo ir jai patikdavo sake, tai ko ne.

ALFA . ALFAAAAAA. o pi sdavai i veida ar kaip, su fulfom vaiksciodavo?

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#12065 2016-12-23 07:43

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Oj tos sventes

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#12066 2016-12-23 11:17

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Pasiruosimo Europos jegos raw trikoves cempionatui pradzia

https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/15622545_1406789829385525_6656637117147264892_n.jpg?oh=81f6ad74a28dd26eec3fc78ee8477848&amp;oe=58D8DFCF

Neprisijungęs

 
Volframas
Moderatorius
Registravosi: 2011-02-15
Žinutės: 6550
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 35

#12067 2016-12-23 11:20

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Kalėdų progą, padovonokim Bliudžiui fotiką big_smile

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#12068 2016-12-23 11:42

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Bloudis su sita fotke siaucia per 10-ta foruma turbut jau big_smile

Neprisijungęs

 
Pelesis
Šaltibarštinis
Registravosi: 2011-12-15
Žinutės: 12895
Atsiliepimai: 37

#12069 2016-12-23 11:44

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ir fb siauteja big_smile

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12070 2016-12-23 11:45

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Man taip atrodo ar realybeje daugiau blynu uzdeta? big_smile

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#12071 2016-12-23 12:07

Re: Blevyzgos™ IV dalis

su artejanciom sventem chebra

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#12072 2016-12-23 12:45

Neprisijungęs

 
pauliokas123
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2016-10-14
Žinutės: 473
Atsiliepimai: 0

#12073 2016-12-23 12:52

Re: Blevyzgos™ IV dalis

ten kai kalba bbd per zinias rodo boba kazkokia sako nuzude nes skolu turejo, kaleime visgi sedejes, svaigsta utiutiu, kitu ten dar kitos versijos. nu cia kriminalistai viska isnarklios o cia raso straipsnius tokius is tuscio i kiaura ir kalasi saibas, o faktu nera tik kazkokios kalbos

Neprisijungęs

 
upthedose
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK-LT
Registravosi: 2016-10-20
Žinutės: 1206
Atsiliepimai: 11

#12074 2016-12-23 12:54

Re: Blevyzgos™ IV dalis

Be reikalo nieko nesaudo. Visiems aisku del ko gavo kulka, tik niekas nenori to pripazint.

Neprisijungęs

 
ramas
buvęs ramli
Registravosi: 2013-05-09
Žinutės: 7566
Atsiliepimai: 8

#12075 2016-12-23 12:55

Re: Blevyzgos™ IV dalis

O raso tai ka mentai sako,taip ir buvo manyta,kad bandys prikabint bugaviciu remygai.

Neprisijungęs

 

Tema uždaryta

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net