Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

arnas22
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-07-15
Žinutės: 28
Atsiliepimai: 0

#1 2017-02-18 16:40

Proteinas, bcaa, kreatinas, glutaminas

Sveiki, ar tinka toks derinukas ir ar galima maisyti kaip as isdestysiu.
Papildai - Proteinas, BCAA, kreatinas, glutaminas.
Sporto diena- proteinas sumaisytas su kreatinu tarp valgiu, pries sporta bcaa sumaisytas su glutaminu, po sporto proteinas su kreatinu, po puses valandos bcaa su glutaminu.
Laisva diena - proteinas su kreatinu, bcaa su glutaminu.
Kiek kartu vartoti, po kiek zinoma pats susiziuresiu. Tik deriniai ar geri? Viskas bus milteliniu pavidalu. Ar pvz isvis galima butu sumaiyti bcaa + glutaminas + kreatinas i viena gertuve?
Dekui

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2020 Kulturizmas.net