Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Svajunas525
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-24
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#1 2017-02-26 22:42

Mityba naujokui.

Sveiki nepersenai uzsiregistravau cia ir noreciau sulaukti pagalbos. Esu 1m80cm ugio 63kg 25m. Noretusi pradeti sportuoti, bet dabar pirmas dalykas yra mityba. Reik pirmu man su ja susitvarkyti ir tik veliau galvoti apie sporta as jau taip galvoju smile norisi priaugti svorio. Dazniausei epetito pas mane nera galiu isbut ir visa diena nevalges, cia didziausia problema mano.  Esu zalias tai perdaug nieko nenusimanau iskur kaip susirinkti kalorijas butu geriausias variantas kaip pradedanciajam. Lauksiu patarimu smile

Neprisijungęs

 
Peltor
Dažnas dalyvis
Vietovė: Norvegija
Registravosi: 2016-03-04
Žinutės: 772
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 7

#2 2017-02-26 23:59

Re: Mityba naujokui.

anoreksijos neturi?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#3 2017-02-27 00:03

Re: Mityba naujokui.

Svajunas525 rašė:

Sveiki nepersenai uzsiregistravau cia ir noreciau sulaukti pagalbos. Esu 1m80cm ugio 63kg 25m. Noretusi pradeti sportuoti, bet dabar pirmas dalykas yra mityba. Reik pirmu man su ja susitvarkyti ir tik veliau galvoti apie sporta as jau taip galvoju smile norisi priaugti svorio. Dazniausei epetito pas mane nera galiu isbut ir visa diena nevalges, cia didziausia problema mano.  Esu zalias tai perdaug nieko nenusimanau iskur kaip susirinkti kalorijas butu geriausias variantas kaip pradedanciajam. Lauksiu patarimu smile

Kai tiek sveri ir apskritai pradzioj sporto jei jau planuoji kazka augint per daug nemastyk apie kazkokias kalorijas. Tiesiog didink tai ka valgai, kiekius, kaip daznai valgai. Kiausiniai, pienas, mesa, koses visokios. +- Taip orientuojiesi ir pirmyn. Darzoves visada, vaisiai, bananai visokie.

Neprisijungęs

 
Svajunas525
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-24
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#4 2017-02-27 00:05

Re: Mityba naujokui.

Peltor rašė:

anoreksijos neturi?

Ne jos neturiu tikrai 😊

Neprisijungęs

 
Svajunas525
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-24
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#5 2017-02-27 00:07

Re: Mityba naujokui.

BloodyZero rašė:

Svajunas525 rašė:

Sveiki nepersenai uzsiregistravau cia ir noreciau sulaukti pagalbos. Esu 1m80cm ugio 63kg 25m. Noretusi pradeti sportuoti, bet dabar pirmas dalykas yra mityba. Reik pirmu man su ja susitvarkyti ir tik veliau galvoti apie sporta as jau taip galvoju smile norisi priaugti svorio. Dazniausei epetito pas mane nera galiu isbut ir visa diena nevalges, cia didziausia problema mano.  Esu zalias tai perdaug nieko nenusimanau iskur kaip susirinkti kalorijas butu geriausias variantas kaip pradedanciajam. Lauksiu patarimu smile

Kai tiek sveri ir apskritai pradzioj sporto jei jau planuoji kazka augint per daug nemastyk apie kazkokias kalorijas. Tiesiog didink tai ka valgai, kiekius, kaip daznai valgai. Kiausiniai, pienas, mesa, koses visokios. +- Taip orientuojiesi ir pirmyn. Darzoves visada, vaisiai, bananai visokie.

Nu va man cia pirminis tikslas yra viska pradeti didinti valgyti daugiau. Na bet kaip yra sakoma per kancias i zvaigzdes.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#6 2017-02-27 01:12

Re: Mityba naujokui.

Svajunas525 rašė:

BloodyZero rašė:

Svajunas525 rašė:

Sveiki nepersenai uzsiregistravau cia ir noreciau sulaukti pagalbos. Esu 1m80cm ugio 63kg 25m. Noretusi pradeti sportuoti, bet dabar pirmas dalykas yra mityba. Reik pirmu man su ja susitvarkyti ir tik veliau galvoti apie sporta as jau taip galvoju smile norisi priaugti svorio. Dazniausei epetito pas mane nera galiu isbut ir visa diena nevalges, cia didziausia problema mano.  Esu zalias tai perdaug nieko nenusimanau iskur kaip susirinkti kalorijas butu geriausias variantas kaip pradedanciajam. Lauksiu patarimu smile

Kai tiek sveri ir apskritai pradzioj sporto jei jau planuoji kazka augint per daug nemastyk apie kazkokias kalorijas. Tiesiog didink tai ka valgai, kiekius, kaip daznai valgai. Kiausiniai, pienas, mesa, koses visokios. +- Taip orientuojiesi ir pirmyn. Darzoves visada, vaisiai, bananai visokie.

Nu va man cia pirminis tikslas yra viska pradeti didinti valgyti daugiau. Na bet kaip yra sakoma per kancias i zvaigzdes.

Tokios ten ir kancios 60 sveriant valgyt daug. Nu ta prasme palyginus vps kiek man reik valgyt ir tau, kad augt tai zinai...diena ir naktis big_smile

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#7 2017-02-27 01:55

Re: Mityba naujokui.

nu bet tu ir reik zymiai daugiau. utiutiu palyginai

Neprisijungęs

 
Svajunas525
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-24
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#8 2017-02-27 10:38

Re: Mityba naujokui.

Nu kokius 2500 3000 kaloriju reiktu jau per diena man ar daugiau?smile

Neprisijungęs

 
ATjr
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2011-10-02
Žinutės: 7356
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 21

#9 2017-02-27 10:43

Re: Mityba naujokui.

NEjuokauk. Tu su 2000 jau augsi. SVARBIAUSIA neprisiaugink lajaus, nes po to dvigubas darbas, augink i men po 1-1,5kg max.

Neprisijungęs

 
Svajunas525
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-24
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#10 2017-02-27 10:51

Re: Mityba naujokui.

Bet maista irgi stengtis susireguliuoti jau taip kad nebutu jokio junk food?

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#11 2017-02-27 11:13

Re: Mityba naujokui.

Svajunas525 rašė:

Nu kokius 2500 3000 kaloriju reiktu jau per diena man ar daugiau?smile

Tu pirma bent kokiu 2000 normaliai susiskaiciuok ir stabiliai valgyk jei jau pradedi skaiciuot.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#12 2017-02-27 11:13

Re: Mityba naujokui.

Svajunas525 rašė:

Bet maista irgi stengtis susireguliuoti jau taip kad nebutu jokio junk food?

O reguliuot reikia kazka, kad tiesiog sudo sau i burna nekist? big_smile

Neprisijungęs

 
Svajunas525
Naujas dalyvis
Registravosi: 2016-05-24
Žinutės: 6
Atsiliepimai: 0

#13 2017-02-27 11:19

Re: Mityba naujokui.

cia yra gera programa www.livestrong.com kur gali sekti ka ir kiek valgei ir cia kiek zinau yra gera duomenu baze smile

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net