Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Incius
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-22
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#1 2017-05-20 20:19

Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Sveikos merginos smile Visą gyvenimą mane lydi aknė, kartais suintencyvėja, kartais juntamas palengvėjimas. Pradėjus sportuoti ir taip vadinamai valgyti "sveikai", mano aknė pasiekė aukščiausią savo piką. Nes valgiau graikišką jogurtą, varškę, po treniruočių gerdavau baltyminius kokteilius ir vuolia veidas dar pablogėjo. Tai labai demotyvavo sportui. Nesupratau kame problema, nes maitinantis nesveikai, t.y.daugiau angliavandenių vakarais, magdonaldas, picos, alkoholis ir t.t. Mano oda buvo gražesnė, nesakau tobula, tiesiog padėtis dar buvo kontroliuojama.
Pradėjau domėtis iš kur man kilo ši problema ir atradau, jog karvių piene yra lytinio hormono progesterono, skylančio į androgenus ir skatinančio aknės atsiradimą bei plitimą. Kilo pagristų minčių, jog padidintas pieno baltymų suvartojimas man ir pablogino veido odos būklę. Aknė suintencyvėjo, padaugėjo jos židinių, žodžiu spuogai kiekvieną dieną, kaip ant mielių big_smile skausmingi, giluminiai. Emociškai irgi jaučiuosi, kaip amžinose mėnesinėse, irzli, nuotaikų kaitos ir t.t.
Taigi, supratau, kad ate ate proteine, varškytės, graikiškas jogurte,sūriai ir t.t. Čia nekalbu apie kepinius visokius, nes gi nesveika, bet vistiek įvažiuoja į mitybą kartais, plius ta pati duona pilno grūdo bus su pienu spėju, kažkur skaičiau, kad net į 95proc.visų čipsų įeina pienas yikes Jokio šokolado, ledų ir t.t. Šiaip esu lengvam šoke, nes ir taip sveika mityba reikalauja nemažai pastangų, o dabar supratau, kad mano mityba dar susiaurės per pusę. Liks tik mėsa ir daržovės bei visi augaliniai produktai sad O aš pastoviai tai apkepus varškės kepdavau, tai blynelius proteininius ir pan... sad
Visa tai man dar nauja. Galvoju kokią čia mitybą susidelioti, ką užkandžiams valgyti, kad neatsibostų ta višta ir daržovės. Gal kas sportuoja ir irgi nevartoja pieno produktų? Būtų įdomu pasidalinti patirtimi, pasiūlymais mitybai.
Mano sporto tikslas yra formuoti figūrą, didinti sėdmenis ir pan. Tai matyt daug mėsos teks dabar suvalgyti, kad surinkti tuos baltymus visus..
Kas liečia proteiną po treniruotės, tai galvoju išbandyti jaučių. Vėliau galėsiu parašyti ar jaučiu pagerėjimą. Nes šiuo metu, tai net antibijotikus geriu, kad sumažinti uždegimą ir bandau po truputį atsisakyti pieno produktų. Per dieną nesigauna, nes to pieno vos ne visur yra!

P.S.yra įvairūs sojos produktai (kaip varškė, jogurtai, ledai ir t.t.), bet bėda ta, kad pvz.proteino sojų nerekomenduoja gerti moterims. O kas liečia kitus produktus, taigi ji visa genetiškai modifikuota! Dar baisiau nei pienas man ta soja.. Tik nuo jos aišku neberia. Kažkur skaičiau, kad iš sojos produktų, tai tik tofu rekomenduojama vartoti, mažiausiai modifikuota būna. Bet man tas tofu..vee.. Nu nežinau, kaip man reiks gyvent be pieno produktų sad

Paskutinį kartą taisė Incius (2017-05-20 20:20)

Neprisijungęs

 
DuBro
Išmestas
Vietovė: Adaptas
Registravosi: 2015-10-10
Žinutės: 3007
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 5

#2 2017-05-20 21:13

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

ta prasme jaučių proteiną? valgau, tai net suvimde..

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#3 2017-05-20 21:41

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Nematau tragedijos, yra toks dalykas kaip augalinės kilmės baltymai, gal teko kažką apie tai girdėti?

Neprisijungęs

 
Incius
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-22
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#4 2017-05-21 11:54

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Įkyrusis mažylis rašė:

ta prasme jaučių proteiną? valgau, tai net suvimde..

Nieko čia ypatingo. Jautienos baltymai gaminami iš jautienos albumino.  Baltymai gaminami fermentinės hidrolizės būdu. Ši baltymų forma yra puikus pasirinkimas alergiškiems iš pieno išgaunamam proteinui ar tiesiog norintiems išbandyti kažką naujo. Pieno išrūgų baltymų biologinė vertė yra aukštesnės už jautienos, tačiau pastarieji neturi cholesterolio ir riebalų bei yra puikus kreatino šaltinis. Jautienos baltymai puikiai tinkami raumeninės masės auginimui.

Neprisijungęs

 
Incius
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-22
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#5 2017-05-21 14:12

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Kavioras rašė:

Nematau tragedijos, yra toks dalykas kaip augalinės kilmės baltymai, gal teko kažką apie tai girdėti?

Teko, bet kaip supratau organizmas geriausiai įsisavina pieno baltymus. Pasidomėjau daugiau, tai turbūt ir pradėsiu nuo augalinės kilmės baltymų. Bijau, kad nuo jaučio baltymų irgi nebūtų kokios reakcijos mano veide dėl harmonų.

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#6 2017-05-21 16:14

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Pliusa atrado " neturi cholesterolio ir riebalų" big_smile big_smile juokuciai.

As irgi nematau problemos be pieno produktu. Mesos, zuvies pasirinkimas pats ivairiausias, plius kiausai, darzoviu ivairove dar didesne - apsivalgymas kasdien, tik gaila dienos kaloriju norma yra ribota sad

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#7 2017-05-21 16:16

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

2-3 kiausu omletas su kumpiu + darzoves pusryciam (kepti ant ghe sviesto);
125-150g zuvies + svieziu darzoviu salotos pietum (su al. aliejum);
125-150g bet kokios mesos pavakary + termiskai apdorotos darzoves (pagardinti sviestu).
sumoj apie 100g baltymo, plius dar augalines kilmes keli gramai ir gana daugumai moteru.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#8 2017-05-21 16:22

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Incius rašė:

Kavioras rašė:

Nematau tragedijos, yra toks dalykas kaip augalinės kilmės baltymai, gal teko kažką apie tai girdėti?

Teko, bet kaip supratau organizmas geriausiai įsisavina pieno baltymus. Pasidomėjau daugiau, tai turbūt ir pradėsiu nuo augalinės kilmės baltymų. Bijau, kad nuo jaučio baltymų irgi nebūtų kokios reakcijos mano veide dėl harmonų.

Gerk ryžių proteiną, gerai kaip ir išrūgos ar jaučio.
Kad kalbos nebūtų tuščios iškart pridedu nuorodą į tyrimus -
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3698202/
Argumentų pateik kodėl pieno baltymus geriausiai įsisavina, nes aš nesutikčiau.

Neprisijungęs

 
Incius
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-22
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#9 2017-05-22 18:43

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Jūsų Didenybė rašė:

2-3 kiausu omletas su kumpiu + darzoves pusryciam (kepti ant ghe sviesto);
125-150g zuvies + svieziu darzoviu salotos pietum (su al. aliejum);
125-150g bet kokios mesos pavakary + termiskai apdorotos darzoves (pagardinti sviestu).
sumoj apie 100g baltymo, plius dar augalines kilmes keli gramai ir gana daugumai moteru.

O kur angliavandeniai? Ir čia pakaks tiek maisto raumens auginimui?

Neprisijungęs

 
Incius
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-22
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#10 2017-05-22 18:51

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Kavioras rašė:

Incius rašė:

Kavioras rašė:

Nematau tragedijos, yra toks dalykas kaip augalinės kilmės baltymai, gal teko kažką apie tai girdėti?

Teko, bet kaip supratau organizmas geriausiai įsisavina pieno baltymus. Pasidomėjau daugiau, tai turbūt ir pradėsiu nuo augalinės kilmės baltymų. Bijau, kad nuo jaučio baltymų irgi nebūtų kokios reakcijos mano veide dėl harmonų.

Gerk ryžių proteiną, gerai kaip ir išrūgos ar jaučio.
Kad kalbos nebūtų tuščios iškart pridedu nuorodą į tyrimus -
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3698202/
Argumentų pateik kodėl pieno baltymus geriausiai įsisavina, nes aš nesutikčiau.

Aš kaip pradėjau lysti čia giliau į šią temą, tai jau matau, kad ir kiaušiniai nieko gero ir mėsa big_smile ždž labai link veganizmo viskas eina.. Pieno atsisakymas vienas iš pirmųjų žingsnių. Niekada neplanavau būti vegane, nes mėsa man labai patinka, tikiuosi gyvenimas neprivers ja tapti ne savo noru.

Šiandien žiūrėjau filmą "What the Health", tai sakau nebežinau net ką ir bevalgyt. Patarė vienas treneris. Aš šiuo metu Tailande, dar tokiam miestely nedideliam, tai su baltymais sunki situacija. Užklausiau vieno trenerio apie augalų baltymus, tai pasirodo jis ir pieno nevartoja. Va taip įdomiai gyvenimas suveda. O vyrukas jis tikrai ne mažas wink Jis man patarė raw fusion augalų baltymus išbandyti, tai manau užsisakysiu juos ryt. Nežinau, kur kišt visą pieno išrūgų proteiną, batonėlius visokius, kurių prisipirkus esu big_smile

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#11 2017-05-22 21:07

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Incius rašė:

O kur angliavandeniai? Ir čia pakaks tiek maisto raumens auginimui?

angliu kiekvienas valgo pagal savo poreikius ir isitikinimus. vieni neissivaizduoja nei vieno valgio be kruopu, kiti isvis apsieina be ano pauksciu lesalo.

Neprisijungęs

 
Incius
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-02-22
Žinutės: 46
Atsiliepimai: 0

#12 2017-05-25 10:19

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Jūsų Didenybė rašė:

Incius rašė:

O kur angliavandeniai? Ir čia pakaks tiek maisto raumens auginimui?

angliu kiekvienas valgo pagal savo poreikius ir isitikinimus. vieni neissivaizduoja nei vieno valgio be kruopu, kiti isvis apsieina be ano pauksciu lesalo.

Tai koks būtų dienos meniu, jeigu aš toleruoju angliavandenius ir noriu priaugti liesos raumenų masės tuo pačiu mesdama svorį? smile

Neprisijungęs

 
siluetaz
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2011-11-15
Žinutės: 686
Atsiliepimai: 2

#13 2017-05-25 10:50

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Incius rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

Incius rašė:

O kur angliavandeniai? Ir čia pakaks tiek maisto raumens auginimui?

angliu kiekvienas valgo pagal savo poreikius ir isitikinimus. vieni neissivaizduoja nei vieno valgio be kruopu, kiti isvis apsieina be ano pauksciu lesalo.

Tai koks būtų dienos meniu, jeigu aš toleruoju angliavandenius ir noriu priaugti liesos raumenų masės tuo pačiu mesdama svorį? smile

Nepavyks.

Neprisijungęs

 
BloodyZero
Visagino fenomenas
Vietovė: Kaunas/Visaginas
Registravosi: 2013-03-24
Žinutės: 6429
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 15

#14 2017-05-25 11:03

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Incius rašė:

Jūsų Didenybė rašė:

Incius rašė:

O kur angliavandeniai? Ir čia pakaks tiek maisto raumens auginimui?

angliu kiekvienas valgo pagal savo poreikius ir isitikinimus. vieni neissivaizduoja nei vieno valgio be kruopu, kiti isvis apsieina be ano pauksciu lesalo.

Tai koks būtų dienos meniu, jeigu aš toleruoju angliavandenius ir noriu priaugti liesos raumenų masės tuo pačiu mesdama svorį? smile

Noret nedraudziama, o realybeje tokiu mitiniu butybiu nebuna big_smile

Neprisijungęs

 
Jūsų Didenybė
Dažnas senbūvis
Vietovė: IRL
Registravosi: 2014-01-09
Žinutės: 820
Atsiliepimai: 3

#15 2017-05-25 12:37

Re: Piene esančio lytinio hormono progesterono netoleravimas (aknė)

Incius rašė:

Tai koks būtų dienos meniu, jeigu aš toleruoju angliavandenius ir noriu priaugti liesos raumenų masės tuo pačiu mesdama svorį? smile

Pasiskaiciuoji kiek tau reik kaloriju, balt/rieb/angl, issidalini i kiek patinka valgymu ir valgai. Priaugti raumens, metant svori  pagrinde gali tik pradinukai arba tie, kurie grizta i sporta po ilgos pertraukos. Kad raumuo augtu svarbiausia duoti pakankamai stimulo, kelti daug ir sunkiai, ko moterys daznai privengia ir suvartoti pakankamai baltymu.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net