Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#76 2017-11-13 21:08

Re: Bevalgant 2

machmudas rašė:

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:

Suda malat konkretu... prase pagalbos issipisinejat smile
oh well , nieko naujo

Tai vietoj verkimo galļæ½tum padļæ½t pats

vietoj jeldako ciulpimo gal atsijunk is forumo ir neberasyk?

Ouu utiutiu kaip taikliai.big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#77 2017-11-13 21:09

Re: Bevalgant 2

MrBurbulas rašė:

machmudas rašė:

Kavioras rašė:

Tai vietoj verkimo galļæ½tum padļæ½t pats

vietoj jeldako ciulpimo gal atsijunk is forumo ir neberasyk?

Ouu utiutiu kaip taikliai.big_smile

Jo jo. Banus gauna, bet vistiek taiklusis volfui į šikną lenda big_smile big_smile

Paskutinį kartą taisė Kavioras (2017-11-13 21:09)

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#78 2017-11-13 21:10

Re: Bevalgant 2

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:

machmudas rašė:


vietoj jeldako ciulpimo gal atsijunk is forumo ir neberasyk?

Ouu utiutiu kaip taikliai.big_smile

Jo jo. Banus gauna, bet vistiek taiklusis volfui ļæ½ ļæ½iknļæ½ lenda big_smile big_smile

kas jo jo, myzaltaski tu b*le? su ironija rasau tam tavo volfui, nes vistiek zinau, kad neunbanins, gaidosas tu. sasy xuj ubliudkas

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#79 2017-11-13 21:16

Re: Bevalgant 2

machmudas rašė:

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:


Ouu utiutiu kaip taikliai.big_smile

Jo jo. Banus gauna, bet vistiek taiklusis volfui ļæ½ ļæ½iknļæ½ lenda big_smile big_smile

kas jo jo, myzaltaski tu b*le? su ironija rasau tam tavo volfui, nes vistiek zinau, kad neunbanins, gaidosas tu. sasy xuj ubliudkas

Žinai kitam po kokių dviejų kartų jau viskas aišku būna, bet tau besmegeniui niekad nedašils turbūt, kad nereikalingas čia esi, ant tiek skuduras esi, kad bandai plaktis ten kur tavęs niekam nereikia big_smile big_smile big_smile

Neprisijungęs

 
MrBurbulas
Shy Gym Rat
Registravosi: 2011-07-11
Žinutės: 12860
Atsiliepimai: 23

#80 2017-11-13 21:16

Re: Bevalgant 2

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:

machmudas rašė:


vietoj jeldako ciulpimo gal atsijunk is forumo ir neberasyk?

Ouu utiutiu kaip taikliai.big_smile

Jo jo. Banus gauna, bet vistiek taiklusis volfui į šikną lenda big_smile big_smile

Tu cia apie mane snargliau?

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#81 2017-11-13 21:18

Re: Bevalgant 2

MrBurbulas rašė:

Kavioras rašė:

MrBurbulas rašė:


Ouu utiutiu kaip taikliai.big_smile

Jo jo. Banus gauna, bet vistiek taiklusis volfui į šikną lenda big_smile big_smile

Tu cia apie mane snargliau?

O tu banus irgi gauni pastoviai?

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#82 2017-11-13 21:20

Re: Bevalgant 2

Kavioras rašė:

machmudas rašė:

Kavioras rašė:


Jo jo. Banus gauna, bet vistiek taiklusis volfui ļæ½ ļæ½iknļæ½ lenda big_smile big_smile

kas jo jo, myzaltaski tu b*le? su ironija rasau tam tavo volfui, nes vistiek zinau, kad neunbanins, gaidosas tu. sasy xuj ubliudkas

ļæ½inai kitam po kokiļæ½ dviejļæ½ kartļæ½ jau viskas aiļæ½ku bļæ½na, bet tau besmegeniui niekad nedaļæ½ils turbļæ½t, kad nereikalingas ļæ½ia esi, ant tiek skuduras esi, kad bandai plaktis ten kur tavļæ½s niekam nereikia big_smile big_smile big_smile

p*isa mane, kad as nereikalingas big_smile big_smile ? atauseli tu, as tokius kaip tu lasharas padu*chint ateinu ir viskas, taip kad nesusireiksmink per daug, lerva. be sito frm dar keliuose uzsienio esu uzsiregines, bet ten normaliai bendrauju, nes ne bekusiai susirinke, ko negaleciau pasakyt apie tave, taip kad neprikisinek cia savo shudu, meningite tu.

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#83 2017-11-13 21:33

Re: Bevalgant 2

machmudas rašė:

Kavioras rašė:

machmudas rašė:


kas jo jo, myzaltaski tu b*le? su ironija rasau tam tavo volfui, nes vistiek zinau, kad neunbanins, gaidosas tu. sasy xuj ubliudkas

ļæ½inai kitam po kokiļæ½ dviejļæ½ kartļæ½ jau viskas aiļæ½ku bļæ½na, bet tau besmegeniui niekad nedaļæ½ils turbļæ½t, kad nereikalingas ļæ½ia esi, ant tiek skuduras esi, kad bandai plaktis ten kur tavļæ½s niekam nereikia big_smile big_smile big_smile

p*isa mane, kad as nereikalingas big_smile big_smile ? atauseli tu, as tokius kaip tu lasharas padu*chint ateinu ir viskas, taip kad nesusireiksmink per daug, lerva. be sito frm dar keliuose uzsienio esu uzsiregines, bet ten normaliai bendrauju, nes ne bekusiai susirinke, ko negaleciau pasakyt apie tave, taip kad neprikisinek cia savo shudu, meningite tu.

Ai nu. Ateini paduch.int kitų, kai pats myžtelėjęs esi ir per visus galus jau atpistas? Tu ateini volfui į šikną sulysti ir viskas.
Bandai dar save paguost, ale kituose forumuose normaliai sugebi bendraut :DDDD Ir nebeverk čia tiek, juokinga daros, aš aišku galėčiau paguost tave, bet kad jeldako pyderam į šikną nekaišau žinok.

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#84 2017-11-13 21:37

Re: Bevalgant 2

Oho kokie kieti bachurai cia uzeje smile gal pristabdykit arklius biskiuka..

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#85 2017-11-13 21:40

Re: Bevalgant 2

Siandien vakarienei po sporto:

Kiaulienos nugarines kepsniukai
Ryziai
Saldytos darzoves

https://s18.postimg.org/v3x5l7079/20171113_211825.jpg

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#86 2017-11-13 21:41

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Oho kokie kieti bachurai cia uzeje smile gal pristabdykit arklius biskiuka..

Hakeriai rauna foruma big_smile butu gerai nauja foruma kad kas pakurtu,nes cia jau ne ne.. hmm

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#87 2017-11-13 21:42

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Siandien vakarienei po sporto:

Kiaulienos nugarines kepsniukai
Ryziai
Saldytos darzoves

https://s18.postimg.org/v3x5l7079/20171113_211825.jpg

Tikslas auginti raumenis ar deginti riebala? Ar tiesiog gerai savijautai del saves?

Neprisijungęs

 
machmudas
Išmestas
Registravosi: 2009-09-16
Žinutės: 12
Atsiliepimai: 0

#88 2017-11-13 21:44

Re: Bevalgant 2

Kavioras rašė:

machmudas rašė:

Kavioras rašė:


ļæ½inai kitam po kokiļæ½ dviejļæ½ kartļæ½ jau viskas aiļæ½ku bļæ½na, bet tau besmegeniui niekad nedaļæ½ils turbļæ½t, kad nereikalingas ļæ½ia esi, ant tiek skuduras esi, kad bandai plaktis ten kur tavļæ½s niekam nereikia big_smile big_smile big_smile

p*isa mane, kad as nereikalingas big_smile big_smile ? atauseli tu, as tokius kaip tu lasharas padu*chint ateinu ir viskas, taip kad nesusireiksmink per daug, lerva. be sito frm dar keliuose uzsienio esu uzsiregines, bet ten normaliai bendrauju, nes ne bekusiai susirinke, ko negaleciau pasakyt apie tave, taip kad neprikisinek cia savo shudu, meningite tu.

Ai nu. Ateini paduch.int kitų, kai pats myžtelėjęs esi ir per visus galus jau atpistas? Tu ateini volfui į šikną sulysti ir viskas.
Bandai dar save paguost, ale kituose forumuose normaliai sugebi bendraut :DDDD Ir nebeverk čia tiek, juokinga daros, aš aišku galėčiau paguost tave, bet kad jeldako pyderam į šikną nekaišau žinok.

volfui i sikna? uzlenkes as ant to lasharos su nudazytom lupom, vafli tu. sakau dar karta, man phj ir tegul neunbanina visa gyvenima, gaidose tu. apie pimpalu kisimus i siknas jis man rasineja, tu slykstyne eik ir numakukink xujala volfui, apsiraminsi gal. apie utiutiu*imus i siknas rasineja parashnas niuxas. mano pointas buvo, kad be sito forumo yra kitu, kuriuose visi normalus, o cia qrva gaidosai su minusiniu iq susirinke (enrr ir dar pora bicu isimtis). slysk utiutiu valkatuzas

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#89 2017-11-13 21:45

Re: Bevalgant 2

machmudas rašė:

Kavioras rašė:

machmudas rašė:


p*isa mane, kad as nereikalingas big_smile big_smile ? atauseli tu, as tokius kaip tu lasharas padu*chint ateinu ir viskas, taip kad nesusireiksmink per daug, lerva. be sito frm dar keliuose uzsienio esu uzsiregines, bet ten normaliai bendrauju, nes ne bekusiai susirinke, ko negaleciau pasakyt apie tave, taip kad neprikisinek cia savo shudu, meningite tu.

Ai nu. Ateini paduch.int kitų, kai pats myžtelėjęs esi ir per visus galus jau atpistas? Tu ateini volfui į šikną sulysti ir viskas.
Bandai dar save paguost, ale kituose forumuose normaliai sugebi bendraut :DDDD Ir nebeverk čia tiek, juokinga daros, aš aišku galėčiau paguost tave, bet kad jeldako pyderam į šikną nekaišau žinok.

volfui i sikna? uzlenkes as ant to lasharos su nudazytom lupom, vafli tu. sakau dar karta, man phj ir tegul neunbanina visa gyvenima, gaidose tu. apie pimpalu kisimus i siknas jis man rasineja, tu slykstyne eik ir numakukink xujala volfui, apsiraminsi gal. apie utiutiu*imus i siknas rasineja parashnas niuxas. mano pointas buvo, kad be sito forumo yra kitu, kuriuose visi normalus, o cia qrva gaidosai su minusiniu iq susirinke (enrr ir dar pora bicu isimtis). slysk utiutiu valkatuzas

Neskaičiau visko, bet matos nervai kaip pas boba :DDDD Neberašyk gi neįdomu čia niekam

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#90 2017-11-13 22:12

Re: Bevalgant 2

tikslas turbūt patirpdyt riebalą sad bet kad po treniruotės valgyt norisi.

Šiandien salėj mačiau Marių, Justiną ir Arnoldą. Visi užsiėmę kas sau.
Dovydo tarp trenerių išvis nemačiau.

Dariau pradinukų įvadinę full body programą.

10 min. kardio
kojų spaudimas horizontaliai treniruoklyje 3x14
kojų lenkimas gulint 3x14
spaudimas koja su trosu atgal treniruoklyje 3x14
atsilenkimai treniruoklyje sėdint 4x14 - šitą blogai dariau, nes iš pradžių pagalvojau, kad čia presui hmm
horizontali trauka į krūtinę treniruoklyje 3x14
susirietimai treniruoklyje presui 4x14
rankų tiesimas su trosu tricepsui+rankų lenkimas su trosu bicepsui stovint 3x14
20 min. kardio
tempimai

tokia neįdomi programa, viskas treniruokliuose, kad nesusitraumuotum ir netrukdytum rimtiems žmonėms sportuot. Padarysiu gal savaitę, o paskui keisiu..

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#91 2017-11-13 23:18

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

tikslas turbūt patirpdyt riebalą sad bet kad po treniruotės valgyt norisi.

Šiandien salėj mačiau Marių, Justiną ir Arnoldą. Visi užsiėmę kas sau.
Dovydo tarp trenerių išvis nemačiau.

Dariau pradinukų įvadinę full body programą.

10 min. kardio
kojų spaudimas horizontaliai treniruoklyje 3x14
kojų lenkimas gulint 3x14
spaudimas koja su trosu atgal treniruoklyje 3x14
atsilenkimai treniruoklyje sėdint 4x14 - šitą blogai dariau, nes iš pradžių pagalvojau, kad čia presui hmm
horizontali trauka į krūtinę treniruoklyje 3x14
susirietimai treniruoklyje presui 4x14
rankų tiesimas su trosu tricepsui+rankų lenkimas su trosu bicepsui stovint 3x14
20 min. kardio
tempimai

tokia neįdomi programa, viskas treniruokliuose, kad nesusitraumuotum ir netrukdytum rimtiems žmonėms sportuot. Padarysiu gal savaitę, o paskui keisiu..

Jei Dovydas duos tableciu sauja ir sakys gerk,tai negerk

Neprisijungęs

 
Aizen
Dažnas senbūvis
Vietovė: World Wide
Registravosi: 2012-04-13
Žinutės: 3514
Atsiliepimai: 48

#92 2017-11-13 23:19

Re: Bevalgant 2

http://cdn1-www.craveonline.com/assets/uploads/2017/02/White-Guy-Blinking-GIF.jpg

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#93 2017-11-13 23:25

Re: Bevalgant 2

Patinka tau sitas baxuras?

Neprisijungęs

 
Mighti
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2017-05-18
Žinutės: 972
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#94 2017-11-14 10:30

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Siandien vakarienei po sporto:

Kiaulienos nugarines kepsniukai
Ryziai
Saldytos darzoves

https://s18.postimg.org/v3x5l7079/20171113_211825.jpg

Jei nori riebala deginti, tai baltu ryziu reiketu atsisakyti, to labiau pries miega.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#95 2017-11-14 12:05

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Siandien vakarienei po sporto:

Kiaulienos nugarines kepsniukai
Ryziai
Saldytos darzoves

https://s18.postimg.org/v3x5l7079/20171113_211825.jpg

Ryzius mesk lauk is mitybos. Jokios naudos is ju nera, keisk ryzius i pupeles, darzoves.

Neprisijungęs

 
Staffordshire
Get big or die trying
Registravosi: 2008-07-08
Žinutės: 12001
Atsiliepimai: 92

#96 2017-11-14 12:10

Re: Bevalgant 2

sveiki, ar jau buvo papu foto? jei ne,tai kai ikelks kasnors praneskit man AP ateisiu ivertinti

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#97 2017-11-14 12:27

Re: Bevalgant 2

Papu foto nebus.
Kam idomu, galit pasisveikinti Fitclube.

Foto bendro vaizdo pasidarysiu veliau, kad tureciau pries smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#98 2017-11-14 12:40

Re: Bevalgant 2

Pries_miega rašė:

Papu foto nebus.
Kam idomu, galit pasisveikinti Fitclube.

Foto bendro vaizdo pasidarysiu veliau, kad tureciau pries smile

Reikia papu foto, nes kaip kitaip tu galvoji mes pažinsim tave fitclube?

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#99 2017-11-14 12:52

Re: Bevalgant 2

Staffordshire rašė:

sveiki, ar jau buvo papu foto? jei ne,tai kai ikelks kasnors praneskit man AP ateisiu ivertinti

Sveikas,papu foto nebus. Islindo galai,kad del dydzio buvo sumeluota. Bildingas sake mate fitclube ja, tai net nepriejo padet nes i D net is tolo nepanasu. Tai tiek ziniu.nusivylimas ir uzuojauta. Liudi artimieji ir forumo nariai.

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2017-11-14 12:53)

Neprisijungęs

 
Pries_miega
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2012-11-30
Žinutės: 1738
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 4

#100 2017-11-14 13:01

Re: Bevalgant 2

Galima mandagiai paklausti pvz su kokia apranga smile as tikrai neissiskiriu wink juk krutine reikia prilaikyti ir gerai iforminti, kad netrukdytu sportuot.
Vakar beje maciau mergina fite su oho kokiais papuliais. Bet visa kuda ir sportiska, idomu tikri ar ne.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net