Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#51 2017-12-06 13:18

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:


As uzstumtas ? big_smile Nelabai kas stuma ant manes big_smile Tu tik kelis kart man kazka sakei pats budamas visiskas grybas.

neutral|||||||| pz tiek visi visko prisake prisnekeje, o ant kancofkea pasirodo jis viska pro ausis praleides.... abandon the ship, the guy is an actual retard

Ant taves daug kas stume, lopu vadino, uzstumtas reiskia esi ? hmm

britainai nebesivartyk tu, esi forumo geda ir klounas, turbut ir Panevezy skriaudzia tave

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#52 2017-12-06 13:19

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Audrius rašė:

Ir nebutu tolko net kuro degint, vistiek triochalinis esi, nepasirodytum tam savo Panevezy

Tu niekad gyvenime neisdrystum susitikt ir pasneket, as matau is tavo veido, kad tamponas moteriskas esi smile

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#53 2017-12-06 13:22

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

Ir nebutu tolko net kuro degint, vistiek triochalinis esi, nepasirodytum tam savo Panevezy

Tu niekad gyvenime neisdrystum susitikt ir pasneket, as matau is tavo veido, kad tamponas moteriskas esi smile

big_smile nebejuokink tu manes...eik gliukoze pasimatuot geriau. Man nuosirdziai gaila taves, nes protiskai atsilikes esi, gaila ir must toki butu smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#54 2017-12-06 13:24

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

fitnesas rašė:


neutral|||||||| pz tiek visi visko prisake prisnekeje, o ant kancofkea pasirodo jis viska pro ausis praleides.... abandon the ship, the guy is an actual retard

Ant taves daug kas stume, lopu vadino, uzstumtas reiskia esi ? hmm

britainai nebesivartyk tu, esi forumo geda ir klounas, turbut ir Panevezy skriaudzia tave

Jo skriaudzia big_smile Fitnesas visada kuliojasi su visais, pagal tavo logika irgi uzstumtas hmm Tu isvis su visais nesutari, mustis siulai, o esi beta grynas big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#55 2017-12-06 13:26

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Zodziu Ignai susitikciau su katuku jei suorganizuoji Panevezy, cia jau jy kalbink.

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#56 2017-12-06 13:31

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:


Ant taves daug kas stume, lopu vadino, uzstumtas reiskia esi ? hmm

britainai nebesivartyk tu, esi forumo geda ir klounas, turbut ir Panevezy skriaudzia tave

Jo skriaudzia big_smile Fitnesas visada kuliojasi su visais, pagal tavo logika irgi uzstumtas hmm Tu isvis su visais nesutari, mustis siulai, o esi beta grynas big_smile

beta tu beta, kam as mustis siulau, atsipeikek daune. Pazisti tu mane gal, gyvai matei bent karta? ka tu cia kliedi apie darbus, veida ir dar kazka big_smile nieko net nezinai apie mane. Tu cia myzalo pelkej guli, bijai net foto savo parodyt, nebera man ka ir sakyt tau daugiau, nes beprasmiska kazka cia sakyt psichiniui

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#57 2017-12-06 13:31

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Bet be jokiu filmavimu telefonu, nes pareiskima parasis su irodymais

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#58 2017-12-06 13:32

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

Zodziu Ignai susitikciau su katuku jei suorganizuoji Panevezy, cia jau jy kalbink.

susitinkam ir pasimusam? big_smile mane Ignas atveztu tikrai, bet jeigu tu nepasirodytum, kas tada? patikimiau butu, jei tave atveztu

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#59 2017-12-06 13:39

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Zodziu Ignai susitikciau su katuku jei suorganizuoji Panevezy, cia jau jy kalbink.

susitinkam ir pasimusam? big_smile mane Ignas atveztu tikrai, bet jeigu tu nepasirodytum, kas tada? patikimiau butu, jei tave atveztu

Tik Panevezy, tikrai nevazinesiu i Kauna del nesamoniu kazkokiu. Bet jei atveztu i Panevezy tave ar fitnesa tai sutinku.

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#60 2017-12-06 13:43

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Kas organizuos statimus, masines lažybas?

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#61 2017-12-06 13:45

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Zodziu Ignai susitikciau su katuku jei suorganizuoji Panevezy, cia jau jy kalbink.

susitinkam ir pasimusam? big_smile mane Ignas atveztu tikrai, bet jeigu tu nepasirodytum, kas tada? patikimiau butu, jei tave atveztu

Tik Panevezy, tikrai nevazinesiu i Kauna del nesamoniu kazkokiu. Bet jei atveztu i Panevezy tave ar fitnesa tai sutinku.

man tai utiutiu, bet tu 99proc, kad net nepasirodytum, sakytum po to, kad gliukoze pakilo per 0,1 ir nebegalejai pasirodyt

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#62 2017-12-06 13:47

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:

BritainFirst rašė:

Zodziu Ignai susitikciau su katuku jei suorganizuoji Panevezy, cia jau jy kalbink.

susitinkam ir pasimusam? big_smile mane Ignas atveztu tikrai, bet jeigu tu nepasirodytum, kas tada? patikimiau butu, jei tave atveztu

Tik Panevezy, tikrai nevazinesiu i Kauna del nesamoniu kazkokiu. Bet jei atveztu i Panevezy tave ar fitnesa tai sutinku.

:DDD kr-v shizofrenike perplesciau as tave per puse ka tu cia sutinki dar big_smileD katukas is kojos pystu tai galva nuplystu

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#63 2017-12-06 13:50

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:

Audrius rašė:


susitinkam ir pasimusam? big_smile mane Ignas atveztu tikrai, bet jeigu tu nepasirodytum, kas tada? patikimiau butu, jei tave atveztu

Tik Panevezy, tikrai nevazinesiu i Kauna del nesamoniu kazkokiu. Bet jei atveztu i Panevezy tave ar fitnesa tai sutinku.

:DDD kr-v shizofrenike perplesciau as tave per puse ka tu cia sutinki dar big_smileD katukas is kojos pystu tai galva nuplystu

jau ir tave prikabino big_smile man utiutiu ten mustis su juo ar ka, idomiau pamatyt kas ten per psichinis toks big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#64 2017-12-06 13:58

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Audrius rašė:

fitnesas rašė:

BritainFirst rašė:


Tik Panevezy, tikrai nevazinesiu i Kauna del nesamoniu kazkokiu. Bet jei atveztu i Panevezy tave ar fitnesa tai sutinku.

:DDD kr-v shizofrenike perplesciau as tave per puse ka tu cia sutinki dar big_smileD katukas is kojos pystu tai galva nuplystu

jau ir tave prikabino big_smile man utiutiu ten mustis su juo ar ka, idomiau pamatyt kas ten per psichinis toks big_smile

Tai kad neatvarytu nes bijotu,ksd nupaveiksluotu ji. Dirba kokioj iki kasininku jauciu,nesunku butu rast

Neprisijungęs

 
Audrius
buvęs Katukas
Registravosi: 2013-06-05
Žinutės: 5862
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#65 2017-12-06 14:00

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

fitnesas rašė:

Audrius rašė:

fitnesas rašė:


:DDD kr-v shizofrenike perplesciau as tave per puse ka tu cia sutinki dar big_smileD katukas is kojos pystu tai galva nuplystu

jau ir tave prikabino big_smile man utiutiu ten mustis su juo ar ka, idomiau pamatyt kas ten per psichinis toks big_smile

Tai kad neatvarytu nes bijotu,ksd nupaveiksluotu ji. Dirba kokioj iki kasininku jauciu,nesunku butu rast

nu jo, miestelis nedidelis, 3 parduotuves, tai per visas pereini ir ieskai kasininko su negalia big_smile

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#66 2017-12-06 14:25

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Pasiulymas fitnesui ir audriui galioja, tik reikia Igno kada pasirodys. Fitnesai vistiek gryzti i LT, visada sutiksiu susitikti.. bet tu irgi tamponas esi as matau is tavo veido big_smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#67 2017-12-06 14:27

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

britain man adresą savo ir tel nr į pm. atvešiu katuką tau.

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#68 2017-12-06 14:29

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

Dar Ignai uzregistruok Jonn siulo fitnesui i bokso ringa, bet zinoma fitnesas sake ne wink

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#69 2017-12-06 14:29

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

Pasiulymas fitnesui ir audriui galioja, tik reikia Igno kada pasirodys. Fitnesai vistiek gryzti i LT, visada sutiksiu susitikti.. bet tu irgi tamponas esi as matau is tavo veido big_smile

Matai is veido? Mes savo veidus parodom nes baxurai esam,o tu lochas apsimyzes pasirodyt wink pagalvok apie tai,ligoni

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#70 2017-12-06 14:30

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

igndnp rašė:

britain man adresą savo ir tel nr į pm. atvešiu katuką tau.

Normaliai susitarkit viska su fitnesu ir katuku, kai bus 100 % duosiu nr.. Adreso tai nereikia tikrai.. kokiam stadijone susitiksim.

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#71 2017-12-06 14:30

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

su john buvau aš susitikęs.... tai jei ką už jį galiu atsakyt. laukiu tavo kontaktų jei nepamyši smile

Neprisijungęs

 
igndnp
DNP survivor
Registravosi: 2014-11-18
Žinutės: 2111
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 8

#72 2017-12-06 14:31

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

turi gal kas pažįstamų taksistų ? big_smile nes pripisęs kaip turi būt. geras dielas būtų. į pnžv iš vln nuo xz kur..

Neprisijungęs

 
BritainFirst
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2016-08-16
Žinutės: 3790
Įspėjimai: 3
Atsiliepimai: 5

#73 2017-12-06 14:32

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

igndnp rašė:

su john buvau aš susitikęs.... tai jei ką už jį galiu atsakyt. laukiu tavo kontaktų jei nepamyši smile

Jonn rašė:

fitnesas rašė:

Jonn rašė:

Tu zasime utiutiu nah nuo mano erdves, o tai galesim meet Vln daryt, galesi apziuret kolekcija zaisliuku

Nebezaidziu su zaislais seniai. Jie reikalingi tik tokiem kaip tu kur per sparinga gauna pora pliuxu ir kekia foto "ziekit kaip subaladojo", ramekas sustrekas nes nejaudini visiskai

Ateik i sparinga kalvarkiu gym+
Td galesi ereli vaidinti

Fitnesas su Jonn irgi nori. Organizuok fitnesa su jonn ir su manim.

Paskutinį kartą taisė BritainFirst (2017-12-06 14:33)

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#74 2017-12-06 14:33

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

igndnp rašė:

britain man adresą savo ir tel nr į pm. atvešiu katuką tau.

Normaliai susitarkit viska su fitnesu ir katuku, kai bus 100 % duosiu nr.. Adreso tai nereikia tikrai.. kokiam stadijone susitiksim.

Ka tu cia mane kisi shizike ar tu nematai,kad negyvenu as toj Lietuvoj big_smile

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#75 2017-12-06 14:35

Re: Tu utiutiu - aš zjbis

BritainFirst rašė:

igndnp rašė:

su john buvau aš susitikęs.... tai jei ką už jį galiu atsakyt. laukiu tavo kontaktų jei nepamyši smile

Jonn rašė:

fitnesas rašė:


Nebezaidziu su zaislais seniai. Jie reikalingi tik tokiem kaip tu kur per sparinga gauna pora pliuxu ir kekia foto "ziekit kaip subaladojo", ramekas sustrekas nes nejaudini visiskai

Ateik i sparinga kalvarkiu gym+
Td galesi ereli vaidinti

Fitnesas su Jonn irgi nori. Organizuok fitnesa su jonn ir su manim.

Meskites ant bilieto kaimieciai ir atvaziuokit lol tik draugu pasiimkit kas angkiskai kalba,nes tu sausaruri kiek zinau tai bukas kaip bato aulas

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net