Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Fitt
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-04-11
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2018-04-19 16:38

Lympo trenerių platforma

labas, noriu darbintis Impulse, bet girdėjau kad jie dabar bendradarbiauja su Lympo? kaip suprantu reikia nusipirkti trenerio abonementą ir galima treniruoti visuose Impulso klubuose. turi prisiregistruoti jų puslapyje, ir jie tuo pačiu dar ir pareklamuoja tave, kažkas tokio. dirbat gal kažkas su tuo Lympo? kaip ten kas?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2021 Kulturizmas.net