Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#826 2019-10-22 09:30

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

tai kai i norma nepakliuni tada jau salutinis kazkoks poveikis vyksta o ta norma tai nelb norma jei fsh lh sukiles o testo ner proporcingai nes jauciuos susiktai del to ir atsiradau pas ta endo, realiai bet kada as galiu gauti kompensuojama trt jau kalbejom su endo, bet dar bandysim kazkaip gilintis i pagrindinde problema kodel tokie rodikliai

bender rašė:

204cm rašė:

31 diena keliausiu pas endokrinologe vel , bet kolkas panasu jog kvepia pleistrais ir geliais bet gal cia mano organizme toks ir turi but testo lygis? ar fsh lh turetu buti zemesni?

Lh/fsh butu mazesni jei turetum testo daugiau. Kai jo nera pagal tavo metus normalei, tai ir lh/fsh uzkelti yra, nes organizmas bando, kad pagamintu daugiau, taciau atsisako pas tave jo gamint daugiau.
Endo nieko nepasakys speju, i norma pakliuni, reiskia sveikas:)

Esme kad visi tavo tyrimai kad ir kukareku pakliuna i normas:) jei endo israsys tai gerai, bet greiciausiai ir ateis tas laikas kad bus reikalingas trt.

Neprisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#827 2019-10-31 21:26

Re: Testosterono pakeitimo terapija

na ka gi update, siandiena buvau pas endo, israse nebido, ligoniu kasos kompensuoja, noreciau kolektyvo nuomoniu apie pati prrparata, taip pat dar dvejoju gal pagerti skatintoju ir paziuret ar pageres?

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#828 2019-10-31 21:28

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

na ka gi update, siandiena buvau pas endo, israse nebido, ligoniu kasos kompensuoja, noreciau kolektyvo nuomoniu apie pati prrparata, taip pat dar dvejoju gal pagerti skatintoju ir paziuret ar pageres?

utiutiu sorry,nesekiau tavo situacijos,bet ar bandei clomida pagert?kiek suprantu cia kazkaip labai paprastai gabai,nes girdejaj,kad kryziais kelius reik.nueit ar visiskai pofik?lengvai gavai?

Paskutinį kartą taisė Garmus (2019-10-31 21:29)

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#829 2019-10-31 22:14

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

na ka gi update, siandiena buvau pas endo, israse nebido, ligoniu kasos kompensuoja, noreciau kolektyvo nuomoniu apie pati prrparata, taip pat dar dvejoju gal pagerti skatintoju ir paziuret ar pageres?

Siandien nuejai ir iskart israse nebido ?

Prisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#830 2019-10-31 22:40

Re: Testosterono pakeitimo terapija

nuejau sakau blogai jauciuos gal del low t, nu pabandom tyrimus padaro tyrimus ikeliau cia visi kas mate sako nieko tau nebus viskas normose ,chlomido kazkas sake kodel ne mano situacijai,  pakartotine konsultacijatai buvo trys variantai , lh leistis tiesiai i kiausus bet brangu ir mano atveju nelb veiks nes lh viduryje, eit pas psichoterapiauta, ( psichoterapiautas gydo vaistais xanxas, klonezapamas, tt) arba nebido , tai nebido pasirode saugiausias , susiskambino su chirurgu kuris dare man abipuses varikoceles operacija pries tris metus sako atsinaujinus, tai kolkas nebido ir vizitas pas chirurga .labai kazkaip paprastai ne taip kaip cia visi rase. del to paprastumo ir kazkaip pasimeciau ar tikrai man tai blogai

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#831 2019-10-31 22:54

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

nuejau sakau blogai jauciuos gal del low t, nu pabandom tyrimus padaro tyrimus ikeliau cia visi kas mate sako nieko tau nebus viskas normose ,chlomido kazkas sake kodel ne mano situacijai,  pakartotine konsultacijatai buvo trys variantai , lh leistis tiesiai i kiausus bet brangu ir mano atveju nelb veiks nes lh viduryje, eit pas psichoterapiauta, ( psichoterapiautas gydo vaistais xanxas, klonezapamas, tt) arba nebido , tai nebido pasirode saugiausias , susiskambino su chirurgu kuris dare man abipuses varikoceles operacija pries tris metus sako atsinaujinus, tai kolkas nebido ir vizitas pas chirurga .labai kazkaip paprastai ne taip kaip cia visi rase. del to paprastumo ir kazkaip pasimeciau ar tikrai man tai blogai

keista,kad su testu,kuris normos ribose isipaiso,israse.Man tai sake testas turi but gerokai zemiau normos,kad israsytu nebido. Jeigu testas 8-9,tai sake,tipo dar normaliai,nieks neisrasys nebido,bet jei kokie 3-5,tada jau jo israso big_smile

Neprisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#832 2019-10-31 23:08

Re: Testosterono pakeitimo terapija

testosteronas ner vienintelis rodiklis kraujo tyrimuos del to ir dar papildomus prolaktina estrad shgb fsh lh pas mane fsh lh nevienodi o turi but vienodi fsh didesnej pusej lh vidury testas zemas, vadovelinis pirminis hipogonadizmas , vaikocele atrofuoja kiausus bet nevisa laik itakoja low t mano atveju testas mazesnej pusej nepamirstant man 29. tai tai viska paprastai sudejo tik as pats nexinau ar dabar noriu

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#833 2019-10-31 23:48

Re: Testosterono pakeitimo terapija

invisibble rašė:

204cm rašė:

nuejau sakau blogai jauciuos gal del low t, nu pabandom tyrimus padaro tyrimus ikeliau cia visi kas mate sako nieko tau nebus viskas normose ,chlomido kazkas sake kodel ne mano situacijai,  pakartotine konsultacijatai buvo trys variantai , lh leistis tiesiai i kiausus bet brangu ir mano atveju nelb veiks nes lh viduryje, eit pas psichoterapiauta, ( psichoterapiautas gydo vaistais xanxas, klonezapamas, tt) arba nebido , tai nebido pasirode saugiausias , susiskambino su chirurgu kuris dare man abipuses varikoceles operacija pries tris metus sako atsinaujinus, tai kolkas nebido ir vizitas pas chirurga .labai kazkaip paprastai ne taip kaip cia visi rase. del to paprastumo ir kazkaip pasimeciau ar tikrai man tai blogai

keista,kad su testu,kuris normos ribose isipaiso,israse.Man tai sake testas turi but gerokai zemiau normos,kad israsytu nebido. Jeigu testas 8-9,tai sake,tipo dar normaliai,nieks neisrasys nebido,bet jei kokie 3-5,tada jau jo israso big_smile

Neturi but testas daug zemesnis negu norma, uztenka vos vos, bet turi tyrimai but daryti ne viena karta ir negali but didesnis ne karto, negu min norma,nes teisiskai endas negali israsyt kompensuojamo nebido jei mol siekia nirma, prarastu darba greitai, o kodel jam dave gan greit tai b,bszn idumu cia kur taip ?

Prisijungęs

 
nenugalimas
pulsometras
Registravosi: 2011-03-15
Žinutės: 3795
Atsiliepimai: 13

#834 2019-11-01 15:12

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

nuejau sakau blogai jauciuos gal del low t, nu pabandom tyrimus padaro tyrimus ikeliau cia visi kas mate sako nieko tau nebus viskas normose ,chlomido kazkas sake kodel ne mano situacijai,  pakartotine konsultacijatai buvo trys variantai , lh leistis tiesiai i kiausus bet brangu ir mano atveju nelb veiks nes lh viduryje, eit pas psichoterapiauta, ( psichoterapiautas gydo vaistais xanxas, klonezapamas, tt) arba nebido , tai nebido pasirode saugiausias , susiskambino su chirurgu kuris dare man abipuses varikoceles operacija pries tris metus sako atsinaujinus, tai kolkas nebido ir vizitas pas chirurga .labai kazkaip paprastai ne taip kaip cia visi rase. del to paprastumo ir kazkaip pasimeciau ar tikrai man tai blogai

O kam nebido dabar? Pirma varikocelę sutvarkyt reikia ir tada, jei neatšoka testas galvot apie nebido.

Neprisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#835 2019-11-01 19:22

Re: Testosterono pakeitimo terapija

gal nepasakiau, ejau privaciai , man keista girdet kad endas gali neisrasyti HRT, nueini ir paprasai kad israsytu endui tai utiutiu, tau reiks visa gyvenima i rura adata leist jam tj utiutiu parase ir pamirso, endas praras svajoniu darba valsyybinej poliklinikoj? geras bairis smile realiai jei yra noras TRT kai kazkas rase pasileidai numusiai naturalu ir gavai pakaitine, tai teisybes yra kad reik kelis tyrimus daryt del protokolo kad gauti kompensuojama trt.bet endo supazindino su pasekmem ir man priimt sprendima

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#836 2019-11-01 20:48

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

gal nepasakiau, ejau privaciai , man keista girdet kad endas gali neisrasyti HRT, nueini ir paprasai kad israsytu endui tai utiutiu, tau reiks visa gyvenima i rura adata leist jam tj utiutiu parase ir pamirso, endas praras svajoniu darba valsyybinej poliklinikoj? geras bairis smile realiai jei yra noras TRT kai kazkas rase pasileidai numusiai naturalu ir gavai pakaitine, tai teisybes yra kad reik kelis tyrimus daryt del protokolo kad gauti kompensuojama trt.bet endo supazindino su pasekmem ir man priimt sprendima

Ka tu cia man pasakoji, as visa ta jau senai praejes, o geras endas tikrai nenores prarast darbo pvz kauno klinikose, nes kiek gauna algos tai dar dvigubai i kisene pasidaro ir eiles vis ne po menesi kad papult, kaip ten pas privatininkus as nezinau, bet kauno klinikose atlieka ne viena ir ne du tyrimis kol israso trt, daro net galvos mrt ,kad atmest traumos poveiki ,ko privatus gydytojas nepadarytu, nebent siuntima israsytu geriausiu atveju, taip pat glikogeno tyrimas, vien zo isitikina 100% kad tau kitaip padet nebeimanoma  ir belieka tik trt ir visa tai nemokamai, neskaitant to , kad savo nuiziura gali duot arba neduot i kisene

Paskutinį kartą taisė valdas4x4 (2019-11-01 20:51)

Prisijungęs

 
204cm
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-09-18
Žinutės: 32
Atsiliepimai: 0

#837 2019-11-02 11:07

Re: Testosterono pakeitimo terapija

jei nepaslaptis tai koks tave endokrinologas priziuri kauno klinikose? galvos mrt del traumos galbut, bet galvos mrt del posmegenines liaukos pakitimu tai tikrai daro visas procesas turetu uztrukti apie puse metu metus, jeo turi antrini arba tretini hipogonadizma, bet jei turi pirmini kaip pas mane kai kiausai nenori gamint tai pakako kiausio echoskopijos ir kraujo tyrimo kuros rodo pirminy hipogonadzima.Su tom kisenem kauno klinikose viskas paprasta specelistai nelabai tersiasi ne del darbo praradimo o del BK kuri uzsitrauktu, koks tikslas paimti 50 100 eur i kisene jei pasikvietus tave privaciai gali pasimt tuos pacius pinigus ?kad 100 proc nieks neima tai savaime aisku kad ne bet kad kaip sakai pasidaro aukso kalnus tai jau nebe.o tu pats tik nebido naudoji?

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#838 2019-11-02 11:20

Re: Testosterono pakeitimo terapija

204cm rašė:

jei nepaslaptis tai koks tave endokrinologas priziuri kauno klinikose? galvos mrt del traumos galbut, bet galvos mrt del posmegenines liaukos pakitimu tai tikrai daro visas procesas turetu uztrukti apie puse metu metus, jeo turi antrini arba tretini hipogonadizma, bet jei turi pirmini kaip pas mane kai kiausai nenori gamint tai pakako kiausio echoskopijos ir kraujo tyrimo kuros rodo pirminy hipogonadzima.Su tom kisenem kauno klinikose viskas paprasta specelistai nelabai tersiasi ne del darbo praradimo o del BK kuri uzsitrauktu, koks tikslas paimti 50 100 eur i kisene jei pasikvietus tave privaciai gali pasimt tuos pacius pinigus ?kad 100 proc nieks neima tai savaime aisku kad ne bet kad kaip sakai pasidaro aukso kalnus tai jau nebe.o tu pats tik nebido naudoji?

Nezinau ka tau bepasakyt, tu viska geriau zinai, pasiduodu wink

Prisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#839 2019-11-05 09:57

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#840 2019-11-05 10:04

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Aesthtics rašė:

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Oh tos zmonos,visos  bedos  per jas 😁

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#841 2019-11-05 10:45

Re: Testosterono pakeitimo terapija

intuziastas rašė:

Aesthtics rašė:

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Oh tos zmonos,visos  bedos  per jas 😁

Ne, tai bėdų nėra, tiesiog žinai, moterys.. nors ir nieko nesąko, žinau, kad tikrai nepatinka big_smile

Neprisijungęs

 
intuziastas
Dažnas senbūvis
Vietovė: Juice land
Registravosi: 2013-07-02
Žinutės: 976
Atsiliepimai: 11

#842 2019-11-05 10:54

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Tai tyli jos,bet  tik uztenka pasakyt, kad kazkur kazkas suskaudo ir iskart isgirsti fraze: aha cia va viskas per tavo  badymasi  i  uzpakali  😁😁

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#843 2019-11-05 20:04

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Aesthtics rašė:

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Turim, as i kisene dedavau po 50e keleta kartu, po to kai jau israse kompensuojama nebido idejau daugiau smile

Prisijungęs

 
Ptycka
Dažnas senbūvis
Vietovė: Honolulu
Registravosi: 2008-12-04
Žinutės: 6275
Atsiliepimai: 9

#844 2019-11-05 22:25

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Yra kas nekursave ir ant trt? Papasakot savo istorijas, įtariu ,kad man gali reikt, dar kartosiu tyrimus, bet kažko gero nesitikiu

Neprisijungęs

 
Aesthtics
Dažnas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2016-02-07
Žinutės: 279
Atsiliepimai: 2

#845 2019-11-06 08:20

Re: Testosterono pakeitimo terapija

valdas4x4 rašė:

Aesthtics rašė:

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Turim, as i kisene dedavau po 50e keleta kartu, po to kai jau israse kompensuojama nebido idejau daugiau smile

Bet tavo istoriją kiek pamenu, tai tu KK ėjai? Aš į privačią anti aging žadu bandyt, nes girdėjau, kad ten eina susitart, tik va nežinau kiek mest. Beje, kai rašo receptą, kiek laiko jis galioja?

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#846 2019-11-06 08:35

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Aesthtics rašė:

valdas4x4 rašė:

Aesthtics rašė:

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Turim, as i kisene dedavau po 50e keleta kartu, po to kai jau israse kompensuojama nebido idejau daugiau smile

Bet tavo istoriją kiek pamenu, tai tu KK ėjai? Aš į privačią anti aging žadu bandyt, nes girdėjau, kad ten eina susitart, tik va nežinau kiek mest. Beje, kai rašo receptą, kiek laiko jis galioja?

Menesi laiko galioja, siaip jei testas nirs kiek zemiau normos, tai kaip tik eiciau i KK , vien del to , kad tikrai viska iki galo istirtu , patikrintu

Prisijungęs

 
pastumiu
Kalbus dalyvis
Registravosi: 2009-03-18
Žinutės: 83
Atsiliepimai: 0

#847 2020-01-06 13:18

Re: Testosterono pakeitimo terapija

valdas4x4 rašė:

Aesthtics rašė:

Ar turim tokių žmonių kurie legalų TRT išsirašė įkišę gydytojui į kišenę? Svarstau bandyt į anti aging kliniką kokią nukeliaut , bet neįsivaizduoju kiek jiem ten kišt, kad adekvati suma būtų. Aišku, kaip šaudžiau black marketą taip ir šaudysiu, bet, kad žmona nepistų proto dėl savivaliavimo, noriu receptuką gaut, tai būtų rami galva ir skraidant kažkur ir t.t. big_smile Jei kažką patart turit PM smile

Turim, as i kisene dedavau po 50e keleta kartu, po to kai jau israse kompensuojama nebido idejau daugiau smile

Kas kiek laiko paskui reikia tikrintis ar neįvyko stebuklingas išgijimas?

Neprisijungęs

 
Drycha
Naujas dalyvis
Registravosi: 2017-03-12
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#848 2020-02-15 23:49

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Sveiki, gal kazkuris pakomentuosit ? https://ibb.co/P6hmX2P prie viso sito dar seklidziu turis per mazas, daktaras sake, kad galutinai neissivyste. o viska susipisau kursuodamas be atsistatymu, man 23 metai

Neprisijungęs

 
bender
Dažnas senbūvis
Vietovė: Lietuva
Registravosi: 2008-12-05
Žinutės: 4099
Atsiliepimai: 37

#849 2020-02-16 00:17

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Tai panasu kad kiausai nenori gamint testo nors lh isskiriama virs normu. Jei kaip daktaras sako neissivyste tai ir nebeissivistys tokiu metu. Pats kaltas ka su savimi darei ankstyvame amziuje. Sakyciau turi du variantus. Pirmas: dadyti hormonu restarta su hcg, tamox ir clomid, o jei sis variantas nepadetu, nes panasu kad nebelabao padetu nes lh pas tave uztektinai, lieka tada trt tik arba trecias variantas, susitaikyti su esama situacija ir gyventi taip.

Neprisijungęs

 
valdas4x4
Dažnas senbūvis
Vietovė: Kaunas
Registravosi: 2014-09-24
Žinutės: 1623
Atsiliepimai: 54

#850 2020-02-16 01:07

Re: Testosterono pakeitimo terapija

Drycha rašė:

Sveiki, gal kazkuris pakomentuosit ? https://ibb.co/P6hmX2P prie viso sito dar seklidziu turis per mazas, daktaras sake, kad galutinai neissivyste. o viska susipisau kursuodamas be atsistatymu, man 23 metai

Su tokiu testo tyrimu trt negausi

Prisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net