Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#23526 2020-02-01 13:09

Re: Kursai

Slimax rašė:

Garmus rašė:

Su trenu taip buna guziukai vistiek atsiranda,zinau ne viena kuriam ant treno atsiranda nutraukus apmazeja bey nedingsta pilnai,savijauta butent kas negerai?net jegu visa diena mieguistas?jei taip tai cia trenas,nieko nepakeisi po 3sav nei prl nei e2 neturejo sukilt,nebent labai minimaliai

Taip mieguistas, tingintis, nevaliojantis,sex draivas krites... Labai sunkiai atsistatineju ilgai skauda raumenis

Visi tie nuo treno,ne tau jis,o kad atsistatai prastai keista

Neprisijungęs

 
bumeriss
Atkaklus dalyvis
Registravosi: 2015-02-21
Žinutės: 198
Atsiliepimai: 0

#23527 2020-02-01 13:27

Re: Kursai

Garmus rašė:

Su trenu taip buna guziukai vistiek atsiranda,zinau ne viena kuriam ant treno atsiranda nutraukus apmazeja bey nedingsta pilnai,savijauta butent kas negerai?net jegu visa diena mieguistas?jei taip tai cia trenas,nieko nepakeisi po 3sav nei prl nei e2 neturejo sukilt,nebent labai minimaliai

Jei nuo treno tokie salutiniai tai e2 prl nesuvaldytas t3 gal supresino arba kraujo spaudimas labai sukiles. Dar sakyciau su trenu jei ryskini tai tas kaloriju deficitas labai duoda treno salutinius. Tai manau jei jau trenas eina tai geriau valgit daug, ryskintis imt kanors kita, nors su trenu  ryskintis tai ziauriai smagiai venos lenda ir visa kita, bet savijauta nekazka...

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#23528 2020-02-01 14:33

Re: Kursai

bumeriss rašė:

Garmus rašė:

Su trenu taip buna guziukai vistiek atsiranda,zinau ne viena kuriam ant treno atsiranda nutraukus apmazeja bey nedingsta pilnai,savijauta butent kas negerai?net jegu visa diena mieguistas?jei taip tai cia trenas,nieko nepakeisi po 3sav nei prl nei e2 neturejo sukilt,nebent labai minimaliai

Jei nuo treno tokie salutiniai tai e2 prl nesuvaldytas t3 gal supresino arba kraujo spaudimas labai sukiles. Dar sakyciau su trenu jei ryskini tai tas kaloriju deficitas labai duoda treno salutinius. Tai manau jei jau trenas eina tai geriau valgit daug, ryskintis imt kanors kita, nors su trenu  ryskintis tai ziauriai smagiai venos lenda ir visa kita, bet savijauta nekazka...

Daug sudėtinių anglių, laikas nuo laiko greitų jeigu labai norisi, daug baltymų ir mažai riebalo, na minimaliai, kad virškinimo funkcijas palaikyti normalias. Tada mažesni pašaliniai bent jau ant treno E,- jokio klc. deficito nes tada tikrai pasijaučia pašaliniai. Bent jau man nieko gero buvo trenas E,- taip, smagus pampas, ryškumas, gražiai auga masė nors ryji daug anglių, bet... nemiga, didelis prakaitavimas, letargas, sunkus atsistatymas, sukilęs spaudimas, problemos su libido  bent man nors Ai ir caberis on, stajakas irgi ne ipudis. Tik po 2 kursų supratau, kad bent jau trenas E ne mano prepas. Bandęs įvarius variantus: low test high tren E, po lygiai tren E test E, high test, low tren E. Geriausias variantas buvo low test 250 mg/week, tren E 400 mg/week ( 600 mg. jau per daug nors bandęs ir tiek, sunku labai suvaldyti prl). Mažiausiai pašalinių, bet vistiek po mėnesio vartojimo išlenda žiauri nemiga. O reikai turėti omenyje, kad toks kursas minimumas 3 mėnesiai. Neverti tren E gainsai tokių pašalinių nes blin subalamutina visą CNS, organizmą smile Mano subjektyvi nuomonė smile

Prisijungęs

 
Slimax
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-06-11
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#23529 2020-02-01 14:35

Re: Kursai

bumeriss rašė:

Garmus rašė:

Su trenu taip buna guziukai vistiek atsiranda,zinau ne viena kuriam ant treno atsiranda nutraukus apmazeja bey nedingsta pilnai,savijauta butent kas negerai?net jegu visa diena mieguistas?jei taip tai cia trenas,nieko nepakeisi po 3sav nei prl nei e2 neturejo sukilt,nebent labai minimaliai

Jei nuo treno tokie salutiniai tai e2 prl nesuvaldytas t3 gal supresino arba kraujo spaudimas labai sukiles. Dar sakyciau su trenu jei ryskini tai tas kaloriju deficitas labai duoda treno salutinius. Tai manau jei jau trenas eina tai geriau valgit daug, ryskintis imt kanors kita, nors su trenu  ryskintis tai ziauriai smagiai venos lenda ir visa kita, bet savijauta nekazka...

Neryskinu, bandau augti valgau dauk, bet apetitas prastas, per pykinimus kisu maista, bet sukisu...  Man irgi nuojauta kuzda kad e2 gali buti aukstas, turiu anastrozole po 1mg, tik kaip protingai ji isdestyti🙄

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#23530 2020-02-02 16:05

Re: Kursai

vienintelis treno pliusas tai tik, kad ryškėji žaibiškai, venos, pumpas, raumuo kietas žiauriai, bet ant deficito kcal tai side žiaurūs buvo, dar sau tai nieko atrodo, bet aplinkiniai, ypač draugė kentėdavo, nes dėl menkiausiu šūdų gali žaibiškai užsidekt, kad utiutiu į snukį norisi big_smile net prep nesirinkčiau daugiau jo, yra kitų alternatyvų.. bet gal ne visiems tie side tokie išlenda...
o su nemiga tai išvis kosmosas per 5 paras pamenu buvau gal 10h išmiegojas. nafik ... big_smile užteko

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23531 2020-02-02 18:07

Re: Kursai

airbee rašė:

vienintelis treno pliusas tai tik, kad ryškėji žaibiškai, venos, pumpas, raumuo kietas žiauriai, bet ant deficito kcal tai side žiaurūs buvo, dar sau tai nieko atrodo, bet aplinkiniai, ypač draugė kentėdavo, nes dėl menkiausiu šūdų gali žaibiškai užsidekt, kad utiutiu į snukį norisi big_smile net prep nesirinkčiau daugiau jo, yra kitų alternatyvų.. bet gal ne visiems tie side tokie išlenda...
o su nemiga tai išvis kosmosas per 5 paras pamenu buvau gal 10h išmiegojas. nafik ... big_smile užteko

Del nervu kalbant as nieko panasaus neturejau viskas ok kaip ir sakai pumpas venos prakaitas kunas keiciasi greitai. Bet su protu isterija cia manau jusu jau problemos o ne treno. As buvau viso kurso metu zen.... tik salej toks buna uhhh noras gelezi sulenkti.... o uz sales ribu normalus gyvenimas... gal priklauso nuo jusu gyvenimo budo..

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#23532 2020-02-02 18:41

Re: Kursai

Bune rašė:

airbee rašė:

vienintelis treno pliusas tai tik, kad ryškėji žaibiškai, venos, pumpas, raumuo kietas žiauriai, bet ant deficito kcal tai side žiaurūs buvo, dar sau tai nieko atrodo, bet aplinkiniai, ypač draugė kentėdavo, nes dėl menkiausiu šūdų gali žaibiškai užsidekt, kad utiutiu į snukį norisi big_smile net prep nesirinkčiau daugiau jo, yra kitų alternatyvų.. bet gal ne visiems tie side tokie išlenda...
o su nemiga tai išvis kosmosas per 5 paras pamenu buvau gal 10h išmiegojas. nafik ... big_smile užteko

Del nervu kalbant as nieko panasaus neturejau viskas ok kaip ir sakai pumpas venos prakaitas kunas keiciasi greitai. Bet su protu isterija cia manau jusu jau problemos o ne treno. As buvau viso kurso metu zen.... tik salej toks buna uhhh noras gelezi sulenkti.... o uz sales ribu normalus gyvenimas... gal priklauso nuo jusu gyvenimo budo..

Aisku,kad nuo zmogaus priklauso.Jei nuo gimimo ramus esi,nekonfliktuojantis,tai nebusi ten po tu steru agresyvus.Bet jei ten koks pestukas esi,vien konfliktuoji,tikiu,kad paastrina pykti,agresija.

Neprisijungęs

 
VytasSe
Naujas dalyvis
Vietovė: Švedija/Lietuva
Registravosi: 2019-07-14
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#23533 2020-02-02 20:24

Re: Kursai

Bune rašė:

Del nervu kalbant as nieko panasaus neturejau viskas ok kaip ir sakai pumpas venos prakaitas kunas keiciasi greitai. Bet su protu isterija cia manau jusu jau problemos o ne treno. As buvau viso kurso metu zen.... tik salej toks buna uhhh noras gelezi sulenkti.... o uz sales ribu normalus gyvenimas... gal priklauso nuo jusu gyvenimo budo..

+

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#23534 2020-02-02 22:31

Re: Kursai

invisibble rašė:

Bune rašė:

airbee rašė:

vienintelis treno pliusas tai tik, kad ryškėji žaibiškai, venos, pumpas, raumuo kietas žiauriai, bet ant deficito kcal tai side žiaurūs buvo, dar sau tai nieko atrodo, bet aplinkiniai, ypač draugė kentėdavo, nes dėl menkiausiu šūdų gali žaibiškai užsidekt, kad utiutiu į snukį norisi big_smile net prep nesirinkčiau daugiau jo, yra kitų alternatyvų.. bet gal ne visiems tie side tokie išlenda...
o su nemiga tai išvis kosmosas per 5 paras pamenu buvau gal 10h išmiegojas. nafik ... big_smile užteko

Del nervu kalbant as nieko panasaus neturejau viskas ok kaip ir sakai pumpas venos prakaitas kunas keiciasi greitai. Bet su protu isterija cia manau jusu jau problemos o ne treno. As buvau viso kurso metu zen.... tik salej toks buna uhhh noras gelezi sulenkti.... o uz sales ribu normalus gyvenimas... gal priklauso nuo jusu gyvenimo budo..

Aisku,kad nuo zmogaus priklauso.Jei nuo gimimo ramus esi,nekonfliktuojantis,tai nebusi ten po tu steru agresyvus.Bet jei ten koks pestukas esi,vien konfliktuoji,tikiu,kad paastrina pykti,agresija.

aš irgi sutinku dėl šito, bet matai daug kas į vieną susideda, kaip esi išsękes dėl kcal deficito, nemiga dasideda, tai jau automatiškai daug nervingesnis ir irzlesnis būni. p.s sau aš irgi atrodžiau normalus ir nepasikeitęs, čia iš kitų pastebėjimas.
bet su kuo kalbėjau,kas ant prep life ji laikė, tai irgi side turėjo praktiškai visi ..
nekalbu apie tai, kad ten utiutiu agresyvus būni ir ieškai prie ko utiutiu, bet tiesiog paaštrina tikrai viską.. gal per riebiai pasakiau prieš tai big_smile

Paskutinį kartą taisė airbee (2020-02-02 22:36)

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#23535 2020-02-03 08:56

Re: Kursai

airbee rašė:

invisibble rašė:

Bune rašė:


Del nervu kalbant as nieko panasaus neturejau viskas ok kaip ir sakai pumpas venos prakaitas kunas keiciasi greitai. Bet su protu isterija cia manau jusu jau problemos o ne treno. As buvau viso kurso metu zen.... tik salej toks buna uhhh noras gelezi sulenkti.... o uz sales ribu normalus gyvenimas... gal priklauso nuo jusu gyvenimo budo..

Aisku,kad nuo zmogaus priklauso.Jei nuo gimimo ramus esi,nekonfliktuojantis,tai nebusi ten po tu steru agresyvus.Bet jei ten koks pestukas esi,vien konfliktuoji,tikiu,kad paastrina pykti,agresija.

aš irgi sutinku dėl šito, bet matai daug kas į vieną susideda, kaip esi išsękes dėl kcal deficito, nemiga dasideda, tai jau automatiškai daug nervingesnis ir irzlesnis būni. p.s sau aš irgi atrodžiau normalus ir nepasikeitęs, čia iš kitų pastebėjimas.
bet su kuo kalbėjau,kas ant prep life ji laikė, tai irgi side turėjo praktiškai visi ..
nekalbu apie tai, kad ten utiutiu agresyvus būni ir ieškai prie ko utiutiu, bet tiesiog paaštrina tikrai viską.. gal per riebiai pasakiau prieš tai big_smile

Na kiti nevartojantis steroidu turi visokiu nerviniu,agresijos protrukiu.Kai nei is sio,nei is to,gali stalus lauzyti,viska metyti,ten keiktis,sakyti uzmusiu tave ir ttp.Bet cia jau liga,tai tokiems geriau steroidu nevartoti

Neprisijungęs

 
airbee
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2020-01-13
Žinutės: 211
Atsiliepimai: 0

#23536 2020-02-03 11:45

Re: Kursai

invisibble rašė:

airbee rašė:

invisibble rašė:


Aisku,kad nuo zmogaus priklauso.Jei nuo gimimo ramus esi,nekonfliktuojantis,tai nebusi ten po tu steru agresyvus.Bet jei ten koks pestukas esi,vien konfliktuoji,tikiu,kad paastrina pykti,agresija.

aš irgi sutinku dėl šito, bet matai daug kas į vieną susideda, kaip esi išsękes dėl kcal deficito, nemiga dasideda, tai jau automatiškai daug nervingesnis ir irzlesnis būni. p.s sau aš irgi atrodžiau normalus ir nepasikeitęs, čia iš kitų pastebėjimas.
bet su kuo kalbėjau,kas ant prep life ji laikė, tai irgi side turėjo praktiškai visi ..
nekalbu apie tai, kad ten utiutiu agresyvus būni ir ieškai prie ko utiutiu, bet tiesiog paaštrina tikrai viską.. gal per riebiai pasakiau prieš tai big_smile

Na kiti nevartojantis steroidu turi visokiu nerviniu,agresijos protrukiu.Kai nei is sio,nei is to,gali stalus lauzyti,viska metyti,ten keiktis,sakyti uzmusiu tave ir ttp.Bet cia jau liga,tai tokiems geriau steroidu nevartoti

toli gražu ne apie tokius side kalbėjau, neperlaužk tik big_smile
faktas kad jei utiutiu iš prigimties bus dar blogiau.

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23537 2020-02-03 13:32

Re: Kursai

Pakonsultyosim del nervu 😁

Neprisijungęs

 
Slimax
Naujas dalyvis
Registravosi: 2018-06-11
Žinutės: 44
Atsiliepimai: 0

#23538 2020-02-04 22:28

Re: Kursai

enox rašė:

bumeriss rašė:

Garmus rašė:

Su trenu taip buna guziukai vistiek atsiranda,zinau ne viena kuriam ant treno atsiranda nutraukus apmazeja bey nedingsta pilnai,savijauta butent kas negerai?net jegu visa diena mieguistas?jei taip tai cia trenas,nieko nepakeisi po 3sav nei prl nei e2 neturejo sukilt,nebent labai minimaliai

Jei nuo treno tokie salutiniai tai e2 prl nesuvaldytas t3 gal supresino arba kraujo spaudimas labai sukiles. Dar sakyciau su trenu jei ryskini tai tas kaloriju deficitas labai duoda treno salutinius. Tai manau jei jau trenas eina tai geriau valgit daug, ryskintis imt kanors kita, nors su trenu  ryskintis tai ziauriai smagiai venos lenda ir visa kita, bet savijauta nekazka...

Daug sudėtinių anglių, laikas nuo laiko greitų jeigu labai norisi, daug baltymų ir mažai riebalo, na minimaliai, kad virškinimo funkcijas palaikyti normalias. Tada mažesni pašaliniai bent jau ant treno E,- jokio klc. deficito nes tada tikrai pasijaučia pašaliniai. Bent jau man nieko gero buvo trenas E,- taip, smagus pampas, ryškumas, gražiai auga masė nors ryji daug anglių, bet... nemiga, didelis prakaitavimas, letargas, sunkus atsistatymas, sukilęs spaudimas, problemos su libido  bent man nors Ai ir caberis on, stajakas irgi ne ipudis. Tik po 2 kursų supratau, kad bent jau trenas E ne mano prepas. Bandęs įvarius variantus: low test high tren E, po lygiai tren E test E, high test, low tren E. Geriausias variantas buvo low test 250 mg/week, tren E 400 mg/week ( 600 mg. jau per daug nors bandęs ir tiek, sunku labai suvaldyti prl). Mažiausiai pašalinių, bet vistiek po mėnesio vartojimo išlenda žiauri nemiga. O reikai turėti omenyje, kad toks kursas minimumas 3 mėnesiai. Neverti tren E gainsai tokių pašalinių nes blin subalamutina visą CNS, organizmą smile Mano subjektyvi nuomonė smile

Aciu uz isamia info🙂 na nebeturiu kur trauktis jau as. Teks atlaikyti visus 3 menesius, dar pakelsiu svares anglis ir bandysiu isgyventi👍🙂

Neprisijungęs

 
Project
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-14
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#23539 2020-02-05 08:36

Re: Kursai

Trumpas klausymas.
Gruodžio 27d. Pabaigiau lengva kursa..
Anavar+susta (2men)

Kada rekomentuotina vel kursuoti?
Galvoju apie panasu kursa. Gal vietoi Anavar Proviron.
Ačiū.

Svoris 100
Metai 23.

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#23540 2020-02-05 10:42

Re: Kursai

Project rašė:

Trumpas klausymas.
Gruodžio 27d. Pabaigiau lengva kursa..
Anavar+susta (2men)

Kada rekomentuotina vel kursuoti?
Galvoju apie panasu kursa. Gal vietoi Anavar Proviron.
Ačiū.

Svoris 100
Metai 23.

Koks tikslas tavo kurso?
Kazkaip ziuriu toliau chebra varais kursuoja kur kazi ar jo gero vapsie rinkoj like 🤔

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#23541 2020-02-05 13:55

Re: Kursai

Turtingi žmonės , nes realiai “formos” prasme gatvėje , galima atrodyt fantastiškai “žaidžiant” su minimaliom dozėm 2/3preparatais ( yop ,2-3 skirtingi prepai per metus) maistu , bei treniruotėm, bet “Barygonsai” pyksta , nes iš 2dėž sust ir decos bbs lieka , reikia siūlyt “egzotika” kuri nachui niekam šitam forume nereikalinga .
P.S No offence to everybody , bet kažkas turi būt “žertva” ir pasakyt nemalonią tiesą.
P.P.S Viskas super , pasibandyt egzotika , masterius, peptidus ir visa kita , tačiau tai nėra DUONA IR SVIESTAS, chemikos prasme tai būtų Test + Deca , na dar bdol, taip žinau, skamba tikrai “nesexualiai” nes atrodytų “kiečiau” ghrp7 + Jdhbk863 smile)

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23542 2020-02-05 15:59

Re: Kursai

Susta rašė:

Turtingi žmonės , nes realiai “formos” prasme gatvėje , galima atrodyt fantastiškai “žaidžiant” su minimaliom dozėm 2/3preparatais ( yop ,2-3 skirtingi prepai per metus) maistu , bei treniruotėm, bet “Barygonsai” pyksta , nes iš 2dėž sust ir decos bbs lieka , reikia siūlyt “egzotika” kuri utiutiu niekam šitam forume nereikalinga .
P.S No offence to everybody , bet kažkas turi būt “žertva” ir pasakyt nemalonią tiesą.
P.P.S Viskas super , pasibandyt egzotika , masterius, peptidus ir visa kita , tačiau tai nėra DUONA IR SVIESTAS, chemikos prasme tai būtų Test + Deca , na dar bdol, taip žinau, skamba tikrai “nesexualiai” nes atrodytų “kiečiau” ghrp7 + Jdhbk863 smile)

+1 😁

Neprisijungęs

 
Graikas
Naujas dalyvis
Registravosi: 2019-03-11
Žinutės: 30
Atsiliepimai: 0

#23543 2020-02-05 20:31

Re: Kursai

Susta rašė:

Turtingi žmonės , nes realiai “formos” prasme gatvėje , galima atrodyt fantastiškai “žaidžiant” su minimaliom dozėm 2/3preparatais ( yop ,2-3 skirtingi prepai per metus) maistu , bei treniruotėm, bet “Barygonsai” pyksta , nes iš 2dėž sust ir decos bbs lieka , reikia siūlyt “egzotika” kuri utiutiu niekam šitam forume nereikalinga .
P.S No offence to everybody , bet kažkas turi būt “žertva” ir pasakyt nemalonią tiesą.
P.P.S Viskas super , pasibandyt egzotika , masterius, peptidus ir visa kita , tačiau tai nėra DUONA IR SVIESTAS, chemikos prasme tai būtų Test + Deca , na dar bdol, taip žinau, skamba tikrai “nesexualiai” nes atrodytų “kiečiau” ghrp7 + Jdhbk863 smile)

Nu kodel,tai nera kietumas ir ar kazkas panasaus. As galiu sau leisti pabandyti kita prepa,tai kodel ne? As renkuosi,o ne boryga man ikisineja prepus. Kitas dalykas,ne visiems tinka ir patinka deka ir dbolas. Kodel tureciau i save kisti tai,ko nenoriu?

Neprisijungęs

 
Kajus
Moderatorius
Registravosi: 2007-09-18
Žinutės: 1581
Atsiliepimai: 4

#23544 2020-02-05 23:01

Re: Kursai

Graikas rašė:

Susta rašė:

Turtingi žmonės , nes realiai “formos” prasme gatvėje , galima atrodyt fantastiškai “žaidžiant” su minimaliom dozėm 2/3preparatais ( yop ,2-3 skirtingi prepai per metus) maistu , bei treniruotėm, bet “Barygonsai” pyksta , nes iš 2dėž sust ir decos bbs lieka , reikia siūlyt “egzotika” kuri nachui niekam šitam forume nereikalinga .
P.S No offence to everybody , bet kažkas turi būt “žertva” ir pasakyt nemalonią tiesą.
P.P.S Viskas super , pasibandyt egzotika , masterius, peptidus ir visa kita , tačiau tai nėra DUONA IR SVIESTAS, chemikos prasme tai būtų Test + Deca , na dar bdol, taip žinau, skamba tikrai “nesexualiai” nes atrodytų “kiečiau” ghrp7 + Jdhbk863 smile)

Nu kodel,tai nera kietumas ir ar kazkas panasaus. As galiu sau leisti pabandyti kita prepa,tai kodel ne? As renkuosi,o ne boryga man ikisineja prepus. Kitas dalykas,ne visiems tinka ir patinka deka ir dbolas. Kodel tureciau i save kisti tai,ko nenoriu?

Paryškinau.

Neprisijungęs

 
Bune
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2018-05-01
Žinutės: 437
Atsiliepimai: 9

#23545 2020-02-06 01:26

Re: Kursai

Nu nera taip brangu tie prepai jei zinai kur perki manau visi viska gali isbandyti be problemu ar kosminiu islaidu... jei nepirksi decos po 50e 😁

Neprisijungęs

 
Project
Naujas dalyvis
Vietovė: Vilnius
Registravosi: 2013-09-14
Žinutės: 18
Atsiliepimai: 0

#23546 2020-02-06 21:39

Re: Kursai

HRS rašė:

Project rašė:

Trumpas klausymas.
Gruodžio 27d. Pabaigiau lengva kursa..
Anavar+susta (2men)

Kada rekomentuotina vel kursuoti?
Galvoju apie panasu kursa. Gal vietoi Anavar Proviron.
Ačiū.

Svoris 100
Metai 23.

Koks tikslas tavo kurso?
Kazkaip ziuriu toliau chebra varais kursuoja kur kazi ar jo gero vapsie rinkoj like 🤔

Tikslas priaugt koki 1-2kg ir tonusa pakelt. Ir sveikatos daugiau salei.

Neprisijungęs

 
Savage
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-01-04
Žinutės: 3145
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 39

#23547 2020-02-06 21:45

Re: Kursai

Pasiimk test e su bolda 🙂

Neprisijungęs

 
HRS
Dažnas senbūvis
Vietovė: UK
Registravosi: 2009-03-11
Žinutės: 4143
Atsiliepimai: 8

#23548 2020-02-06 22:20

Re: Kursai

Project rašė:

HRS rašė:

Project rašė:

Trumpas klausymas.
Gruodžio 27d. Pabaigiau lengva kursa..
Anavar+susta (2men)

Kada rekomentuotina vel kursuoti?
Galvoju apie panasu kursa. Gal vietoi Anavar Proviron.
Ačiū.

Svoris 100
Metai 23.

Koks tikslas tavo kurso?
Kazkaip ziuriu toliau chebra varais kursuoja kur kazi ar jo gero vapsie rinkoj like 🤔

Tikslas priaugt koki 1-2kg ir tonusa pakelt. Ir sveikatos daugiau salei.

Su testu kaifuok ir tiek.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#23549 2020-02-06 22:48

Re: Kursai

Y

HRS rašė:

Project rašė:

HRS rašė:


Koks tikslas tavo kurso?
Kazkaip ziuriu toliau chebra varais kursuoja kur kazi ar jo gero vapsie rinkoj like 🤔

Tikslas priaugt koki 1-2kg ir tonusa pakelt. Ir sveikatos daugiau salei.

Su testu kaifuok ir tiek.

Bazaras. Jei mityba su trefkem on point tai 500 testo pakankamai nesa, e2 tik paziuri ir nesuki galvos

Neprisijungęs

 
SnGnS
Naujas dalyvis
Registravosi: 2011-10-25
Žinutės: 13
Atsiliepimai: 0

#23550 2020-02-08 00:02

Re: Kursai

Sveiki, po keliu metu pertraukos  8sav. kursas test p, fenilas atsistatymui clomid, galvoju ka dar prijungti hcg ar pregnyl? Gal kokiu patarimų turit?

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net