Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Neg
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-08-15
Žinutės: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2020-08-15 20:35

Patarkit ka daryt..

Sveiki, pradzioj apie mane. Man 29m ugis 192 svoris 80. Nuo 16 iki 18m sportavau kol 18metu man buvo pirmas sirdies ritmo sutrikimas po ko buvo daryta sirdies abliacija (suntavimas). Va tada prasidejo visos bedos, tachikardija, hipertenzija.. 24m buvo kaip ir dinge bedos, vaistu negeriau jauciausi gerai ir gryzau i sale, saleje prabuvau 7 men ir vel gryzo spaudimas, daznas sirdies ritmas, po ko teko su ja atsisveikinti iki dabar. Siemet birzeli ejau per kardiologus su klausimu ar galima vel pradet sportuot, nes jauciuosi kaip ir neblogai taciau tyrimai parode ka kita.. spaudimas ramybeje svyruoja 140-160/ 90-100, ritmas apie 100. Echoskopas bei EKG parode padidejusia sirdi bet seip joje nk labai blogo nera (EKG kiek man suprantama rase kad atitinka 40 metu vyro). Minant dvirati kaip sesele sake vyko stebuklai, pries starta spaudimas 150+/90 pradejus mynt spaudimas pradejo krist iki 130/80+ ir poto stabiliai kilo pagal mynimo lygius ir max buvo 168/90 sirdies ritmas apie 150. Baigus testa tiek spaudimas tiek ritmas stabiliai krito, galiausiai normalizavosi spaudimas o ritmas liko apie 100. Pries iseinant is kabineto sesute dar karta pamatavo spaudima o jis is niekur nieko vel sukiles nepilnai 160.. finale gavau receptus Prestarium + Nebilet tabletem bei neigiama atsakyma del mano klausimo ar galiu vel pradet sportuot ir pasiule uzsiimt joga... Tai va geriu as ta Nebileta su Prestariumu ir vistiek noriu eit i sale bet tuo paciu ir bijau.. gal kas buvot susidure su panasiom problemom? Kaip jas sprendet? O jai kokio kaptoprilio pries sale po liezuviu pasikist kad numustu spaudima pries sporta.. Kaip jus elgtumetes tokioj situacijoj? Patarkit ka daryt..

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#2 2020-08-16 16:37

Re: Patarkit ka daryt..

Pas daktarą, kad spaudimas pakyla čia normali reakcija į stresą. Lygiai taspats ir prieš veloergometrijos testa ir po jo, kad fizinio krūvio metu normalizavosi spaudimas irgi tvarkoj čia jokių stebūklų nėra. Širdies raumuo padidėjęs nuo fizinio krūvio tai čia pas visus sportuojančius taip. Visa tavo esmė ir problema pagal viską yra aukštas pulsas, o ne kraujo spaudimas. Tau reiktų nusipirkt ant rankos dedasi kur pulsą matuoja, ir sporto metu pastoviai stebėt ir nepervargt, nors gal ir geriau išvis būtų svorių nekilnot nes svoriu kilnojimas labai kerta per širdį.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net