Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#26 2020-09-25 09:35

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

invisibble rašė:

Lukasb94 rašė:

Perdaug galvele apsikraunat:) keto xujeto,fastinimai bastinimai b l t
Svarbiausia yra calories in calories out,bus deficitas svoris kris,bus pliusas svoris augs ir nesvarbu ka tu valgysi,ko cia nesuprast juk taip paprasta?smile ir labai skaniai valgyt gali tiek ir metant svori, nebe tie laikai ,kad tik virta vista ir ryziai turi eit metant svori

Na svarbu siaip is kur tos kalorijos gaunamos big_smile vakar ziurejau video,tai palyginimui big macas 650 kaloriju ir ekvivalentas jam 160 g nevirtu grikiu. Ta Big maca net ir mazas vaikas ar moteris suvalgytu,o vienu kartu suvalgyk 160g nevirtu grikiu,tai jau ne kiekvienas gales.Taip ir yra su tuo nesveiku maistu,kad ji easy gali suvalgyti,o kai bandai asocijuoti kiek cia butu sveiko maisto,tai ir ne kiekvienas pajegia suvalgyti.

Nu tai aisku, kaip galima sakyt kad laikytis deficito ir slamsti bet ka, tai pica ar kebaba uzsisakai, ir gauni sau koki 1000kcal, kai dienos norma 1600, tai nafik man to reik, jei as po biski noriu viska isskirstyt big_smile

Neprisijungęs

 
Lukasb94
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2019-07-10
Žinutės: 236
Atsiliepimai: 0

#27 2020-09-25 09:38

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

O kur as minejau,kad valgyt bet ka? Tavo pasirinkimas ka valgyt,ar du 2 big macus per diena suvalgysi ir pasieksi savo kcal dienos norma,ar pasidarysi normalius 5-6 mealus dienoj. Tiesiog pasakiau,kad esme yra kcal deficite ir vsio

Neprisijungęs

 
nagas
Dažnas dalyvis
Registravosi: 2008-12-09
Žinutės: 668
Atsiliepimai: 0

#28 2020-09-25 10:12

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

enox rašė:

AirBagas rašė:

enox rašė:


Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

Visokių dietų besilaikant kokios išvados?

Nuo Carni/Keto pas manes testas natūraliai arti viršutinės ribos būna kai užsikraunu anglimis. Bet šiaip, Carnivore+IF (16-18 h.) man geriausias mitybos būdas.  5 valgymai su anglimis ir low fats yra kažkas baisaus,- insulinas kilnojasi pastoviai ir esu alkanas. Su Carnivore labai ilgai išlieku sotus ir alkio jausmas ateina iš lėto. Kalbu tik apie save smile su minėta mityba ilgiausiai išlieku sotus, darbingas, labai stipriai pagerėja eilė rodiklių ( miegas, emocinis fonas, lytiniai hormonai, kūno kompozicija, sumažėja AKS smile

Bet enox yra reikalu  per  tas 6 h jei esi ant 18-6 suvalgyt tas 3000 ar 3500 kcl

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#29 2020-09-25 10:47

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

nagas rašė:

enox rašė:

AirBagas rašė:


Visokių dietų besilaikant kokios išvados?

Nuo Carni/Keto pas manes testas natūraliai arti viršutinės ribos būna kai užsikraunu anglimis. Bet šiaip, Carnivore+IF (16-18 h.) man geriausias mitybos būdas.  5 valgymai su anglimis ir low fats yra kažkas baisaus,- insulinas kilnojasi pastoviai ir esu alkanas. Su Carnivore labai ilgai išlieku sotus ir alkio jausmas ateina iš lėto. Kalbu tik apie save smile su minėta mityba ilgiausiai išlieku sotus, darbingas, labai stipriai pagerėja eilė rodiklių ( miegas, emocinis fonas, lytiniai hormonai, kūno kompozicija, sumažėja AKS smile

Bet enox yra reikalu  per  tas 6 h jei esi ant 18-6 suvalgyt tas 3000 ar 3500 kcl

as tai 12-12 laikaus ir gerai jauciuosi,paskutinis valgis 19h,miegas,tarkim, 22h,pusryciai 7.30-8h. 18-6 turbut ir man sunku butu big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#30 2020-09-25 10:55

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

enox rašė:


Bent pas manes jo tikrai nėra, nes eina produktai kur jo pilna smile

Man tai įdomu kaip tu ant keto turi energijos, as pvz pavalgau ryte tada pries pietus ale uzkandis koki riesutu sviesta 100g, bet man nuo jo nieko nepasijaucia vistiek ziauriai valgyt noriu big_smile big_smile

Energijos is keto per riebalus gaunama, ir tas sotumas per riebalus. Bet man nelabai patinka keto, kazkaip labai kategoriskai reik mes tuos anglis, man patinka kazkiek prie kepsnelio turet ir ryziu, ar grikiu, manau nepagadina. O kad riebalai pakeis anglis, na nezinau, visgi, labai kaloringi tie riebalai

Tai gaunama bet ar supranti kad riebalo glikemijos indeksas toks zemas kad jis per letai i cukru verciamas ir nesijauti energingas.
Musu gerbiamas Britain dare eksperimenta sedejo ant keto metus laiko paskui perejo ant angliu ir pagerejo savijauta ir sporto rezultatai jega ir mase

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#31 2020-09-25 10:59

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Na moterys daznai su tom dietom prisidirba ir valgo per daug mazai,pvz.: tik 800-1200 kcal,tai del to suleteja medziagu apykaita ir tas svoris nelabai krenta,o ir raumenys dega,turi su protu kcal palaikyti,aisku vyrai taip drastiskai neseda ant 800-1200 kcal dietos,bet moterys tai daznai taip elgiasi.

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#32 2020-09-25 14:12

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Kavioras rašė:


Man tai įdomu kaip tu ant keto turi energijos, as pvz pavalgau ryte tada pries pietus ale uzkandis koki riesutu sviesta 100g, bet man nuo jo nieko nepasijaucia vistiek ziauriai valgyt noriu big_smile big_smile

Energijos is keto per riebalus gaunama, ir tas sotumas per riebalus. Bet man nelabai patinka keto, kazkaip labai kategoriskai reik mes tuos anglis, man patinka kazkiek prie kepsnelio turet ir ryziu, ar grikiu, manau nepagadina. O kad riebalai pakeis anglis, na nezinau, visgi, labai kaloringi tie riebalai

Tai gaunama bet ar supranti kad riebalo glikemijos indeksas toks zemas kad jis per letai i cukru verciamas ir nesijauti energingas.
Musu gerbiamas Britain dare eksperimenta sedejo ant keto metus laiko paskui perejo ant angliu ir pagerejo savijauta ir sporto rezultatai jega ir mase

Keto diena labiau tinka tiem kas intensyviai nesportuoja. Bet is esmes nieko blogo.

Neprisijungęs

 
fitnesas
buvęs <3 fitness
Vietovė: Juiceland
Registravosi: 2008-03-01
Žinutės: 6496
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 23

#33 2020-09-25 16:18

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Tie kas sako svarbu kalorijos in kalorijos out ir utiutiu valgysi bulka ar grikius prie mesos tai dar apie insulina pasiskaitykit ir kaip svoris krenta kai jis sukiles, o su baltais anglim tai sekmytes ji prilaikyt low. Siaio butu pox jei angliu mazai per diena, tai tada is ryto sauni greitus, po sales greitus ir ramybe. Bet jei nori energijos turet per diena ir dar svori nusimest tai rinktis complex carbus reikia su skaidulom,o ne "esk beleka svarbu deficitas". Tai belekas ir kris,o raumenuko pamest speju ner tiksluose 🙃

P.s. aisku bus kas gincysis tuoj, bet jei kas ae i lempinius gincus nesiveliu. Nei vienas norm treneris sudarydamas mityba nepriraso batonu ir cukraus tipo utiutiu nes svarbu deficitas smile nori formoa turi ir valgyt jai, nori numest beleka ir vaiksciot be tonuso - valgai beleka, tik ziuri deficito

Paskutinį kartą taisė fitnesas (2020-09-25 16:20)

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#34 2020-09-25 17:12

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Atsakant autorei i tema,tai pasiulyciau sita maximoj padaza isigyti,labai mazai cukraus ir kaloriju.Praktiskai 1 valgomojo sauksto uztenka i makaronus,spageti ideti ir labai skanu buna.

https://prnt.sc/uns305

Neprisijungęs

 
enox
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2010-05-24
Žinutės: 1670
Atsiliepimai: 6

#35 2020-09-25 22:38

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

enox rašė:

Paulina rašė:


Va va, kiek ilgai taip galima valgyt? :d na as zmogus paprastas, man turi but skanu valgyt, jei neskanu, prisirysiu ko nereik..

Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

O kas cia per dieta ta Carnivore?

Griežtas Keto savo esme,- tik gyvulinės kilmės produktai smile

Prisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#36 2020-09-25 23:47

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

invisibble rašė:

Atsakant autorei i tema,tai pasiulyciau sita maximoj padaza isigyti,labai mazai cukraus ir kaloriju.Praktiskai 1 valgomojo sauksto uztenka i makaronus,spageti ideti ir labai skanu buna.

https://prnt.sc/uns305

Ačiū, neblogas šitas smile

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#37 2020-09-25 23:48

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

enox rašė:

Paulina rašė:

enox rašė:


Ilgiausiai ant carnivore tempęs gal 6 mėnesius, paskui perėjau ant Keto su anglių užkrovomis laikas nuo laiko smile na jeigu turi laiko prie puodų darbuotis galima labai skaniai pasidaryti ir sveikai, bet tai užims daugiau negu 1 h. per dieną smile

O kas cia per dieta ta Carnivore?

Griežtas Keto savo esme,- tik gyvulinės kilmės produktai smile

Skaičiau biški internete kad butina vien mesa valgyt

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#38 2020-09-26 18:47

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Siandien gaminu vistiena su grietinele ir pievagrybiais orkaiteje.
Tik va grietinele turi riebalu nemazai, bet gal labai nepakenks smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#39 2020-09-26 19:08

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Siandien gaminu vistiena su grietinele ir pievagrybiais orkaiteje.
Tik va grietinele turi riebalu nemazai, bet gal labai nepakenks smile

Tai kada ateit valgyt?

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#40 2020-09-26 19:10

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Siandien gaminu vistiena su grietinele ir pievagrybiais orkaiteje.
Tik va grietinele turi riebalu nemazai, bet gal labai nepakenks smile

Tai kada ateit valgyt?

Jau gatava big_smile

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#41 2020-09-26 19:13

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Siandien gaminu vistiena su grietinele ir pievagrybiais orkaiteje.
Tik va grietinele turi riebalu nemazai, bet gal labai nepakenks smile

Tai kada ateit valgyt?

Jau gatava big_smile

O tai tu sportuoji kažkur kažką ar tik maistu domiesi?

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#42 2020-09-26 20:30

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Kavioras rašė:


Tai kada ateit valgyt?

Jau gatava big_smile

O tai tu sportuoji kažkur kažką ar tik maistu domiesi?

Sportuoju namie, su savo kuno svoriu, svareliais, darau kardio, maistu domiuos, nes nu negaliu sausa vistiena labai skaniai valgyt kiekviena diena, tai biski bandau ieskot kas man patiktu ir tai taptu ne laikina, o nuolatine mityba

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#43 2020-09-26 20:43

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Gaila nemoku ikelt video cia is telefono.

Neprisijungęs

 
Ricardo28
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-06-20
Žinutės: 22
Atsiliepimai: 0

#44 2020-09-26 21:03

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Ikelk I wibery...

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#45 2020-09-26 21:07

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Gaila nemoku ikelt video cia is telefono.

O kas per video?

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#46 2020-09-26 21:13

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Gaila nemoku ikelt video cia is telefono.

O kas per video?

Dream body koks man atrodo tobulas pas mergina, bet as neisivaizduoju, kiek reik darbo idet kad isdirbt toki kuna

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#47 2020-09-26 21:15

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Ricardo28 rašė:

Ikelk I wibery...

Neturiu smile o be to cia nelabai eis pasidalint jauciu

Neprisijungęs

 
Kavioras
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2014-05-01
Žinutės: 2824
Įspėjimai: 2
Atsiliepimai: 7

#48 2020-09-26 21:20

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Gaila nemoku ikelt video cia is telefono.

O kas per video?

Dream body koks man atrodo tobulas pas mergina, bet as neisivaizduoju, kiek reik darbo idet kad isdirbt toki kuna

Nu tai tu screenshota padaryk ir fotke ikelk to dream body big_smile

Neprisijungęs

 
invisibble
Dažnas senbūvis
Registravosi: 2019-09-29
Žinutės: 1910
Atsiliepimai: 0

#49 2020-09-26 21:43

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

Paulina rašė:

Kavioras rašė:

Paulina rašė:

Gaila nemoku ikelt video cia is telefono.

O kas per video?

Dream body koks man atrodo tobulas pas mergina, bet as neisivaizduoju, kiek reik darbo idet kad isdirbt toki kuna

Nesupyk,bet,jeigu namuose sportuosi, tai tikrai jokiu ypatingu rezultatu nepasieksi.As kiek ziurineju youtubej video,kur tipo tik vien namie daro atsispaudimus,pritupimus,dar kazka,nu ne tiek daug pasiekia zmones,kiek sporto klubuose sportuodami ir nemaldami sudo.Aisku,jeigu namie yra visa sportine iranga,tada kita kalba,bet ne visi turi suoliukus,turnikus,stangas ir kitka.

Neprisijungęs

 
Paulina
Naujas dalyvis
Registravosi: 2020-09-24
Žinutės: 23
Atsiliepimai: 0

#50 2020-09-26 22:09

Re: Skanūs ir sveiki patiekalai

invisibble rašė:

Paulina rašė:

Kavioras rašė:


O kas per video?

Dream body koks man atrodo tobulas pas mergina, bet as neisivaizduoju, kiek reik darbo idet kad isdirbt toki kuna

Nesupyk,bet,jeigu namuose sportuosi, tai tikrai jokiu ypatingu rezultatu nepasieksi.As kiek ziurineju youtubej video,kur tipo tik vien namie daro atsispaudimus,pritupimus,dar kazka,nu ne tiek daug pasiekia zmones,kiek sporto klubuose sportuodami ir nemaldami sudo.Aisku,jeigu namie yra visa sportine iranga,tada kita kalba,bet ne visi turi suoliukus,turnikus,stangas ir kitka.

Kiek bandzius sportuoti gym'e tai man netinka tie treniruokliai. Namie sportuoju su viena trenere- Ruta Beisyte kuri kelia youtube savo treniruotes, tai jaucias kaip tvirteja raumuo, pilvas suplokstejo aiskiai zinok. Nesitikiu kazkokiu labai geru rezultatu, bet jau dabar kaip situacija pasigerinau.

Neprisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2024 Kulturizmas.net