Sveiki atvykę į Kulturizmas.net diskusijų forumą!

Šis diskusijų forumas geriausia vieta rasti patarimą visais Jus dominančiais klausimais kultūrizmo tema - raumenų auginimas, riebalų deginimas, kūno formų tobulinimui, sveikatos priežiūra! Bendraukite su žmonėmis, kurie jaučia aistrą kultūrizmui, fitnesui ir geroms kūno formoms. Dalinkitės savo įspūdžiais, patirtimi ir patarimais!

Nors galite naršyti forumuose be registracijos, norint pasinaudoti visomis galimybėmis kurias mes siūlome, Jūs turite užsiregistruoti. Registracija trunka vos 30 sekundžių ir Jūs gaunate pilną priėjimą prie visko įskaitant nuosavo profilio, bendravimo asmeniniais pranešimais, temų kūrimo ir atsakymo rašymų, balsavimo, treniruočių žurnalų skelbimo, nuotraukų įkėlimu ir specialių pasiūlymų.

Tapkite Kulturizmas.net diskusijų forumo nariu šiandien visiškai nemokamai – tai užtruks viso labo 30 sekundžių! Registruotis dabar!

Prisijungti arba Registruotis

IgnasNa
Naujas dalyvis
Registravosi: 2012-01-21
Žinutės: 15
Įspėjimai: 1
Atsiliepimai: 0

#1 2022-11-24 21:59

26metai,pradedantysis,noriu patarimu.

Sveiki. Man dabar yra 26metai, senai,prieš 7-8metus sportuodavau, megėjiškai. Dabar mano ūgis yra 194cm, svoris 112kg. Noriu pradėti sportuoti ir atsikratyti papildomų 12kg. Nuo ko turėčiau pradėti,kokius pratymus pradžiai daryti, šiuo metu neturiu nei ištvermės,nei daug jėgų. Pagrindinis dalykas kiša koja,jog esu vilkiko vairuotojas ir mėnesį būnų namuose,kada galiu eiti į salę,o mėnesį gyvenu vilkike,kur neturiu jokių sąlygų sportui... kaip kompensuoti sporta,kada esu darbe? Begioti? Patarkit,gal kas buvot kaip mano situacijoje,pasakokit. Ačiūsmile

Neprisijungęs

 
zookyto
Dažnas senbūvis
Vietovė: Siauliai
Registravosi: 2009-05-11
Žinutės: 2269
Atsiliepimai: 1

#2 2022-11-24 22:52

Re: 26metai,pradedantysis,noriu patarimu.

Viskas imanoma pradek nuo dietos nes be dietos.nebus.nieko

Prisijungęs

 

Prisijungti arba Registruotis

Kopijuoti draudžiama © 2005 - 2023 Kulturizmas.net